BUTLER, RUNDA 9 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 30-zEW | Jerzy Czerwonka-Henryk Łakomski | NE: Vęgoria WCK Węgorzewo | +41 | 13 | |
2 | 11-zEW | Alexandr Karbanovich-Alexander Zhukov | S: KATOK SL | +39 | 14 | |
45-oEW | Janusz Krawczyński-Konrad Codello | SE: YAMIT | +39 | 15 | ||
4 | 38-oEW | Jarosław Łaszczuk-Tomasz Spodenkiewicz | SW: A-Media | +38 | 16 | |
5 | 3-oEW | Antoni Sękowski-Zbigniew Skibicki | N: ALFA Gdynia | +35 | 17 | |
6 | 46-zEW | Maciej Rodzaj-Robert Różak | SE: MILO | +34 | 18 | |
7 | 39-oEW | Daniela Jędrychowska-Antoni Zdzienicki | SW: INTRA | +33 | 19 | |
8 | 13-oEW | Cezary Przasnek-Krzysztof Roguski | S: MKS MAZOVIA | +30 | 20 | |
9 | 37-oNS | Marek Czerepak-Franciszek Zarzecki | SW: KS AZS PWR II | +29 | 21 | |
10 | 17-oEW | Mariusz Krakowiak-Tomasz Kupczyk | NW: GWIAZDA Bydgoszcz | +28 | 22 | |
11 | 14-oEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: KS ENERGETYK | +25 | 23 | |
12 | 1-zNS | Stanisław Owczarski-Wojciech Waszkowiak | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +24 | 24 | |
41-zNS | Włodzimierz Maryniowski-Jacek Poletyło | SE: HOTEL SENATOR | +24 | |||
14 | 10-zNS | Piotr Lutek-Michał Świdziński | S: SYNERGIA | +23 | ||
15 | 9-oNS | Zdzisław Beling-Grzegorz Lewaciak | S: CONSUS II | +22 | ||
20-zEW | Jerzy Sadowski-Roman Szlachetka | NW: LKS Pomorzanin Nowoga | +22 | |||
32-oEW | Marcin Czarniawski-Tomasz Małachowski | NE: OSiR EKPOL Lidzbark W | +22 | |||
18 | 15-zNS | Adam Pietrzak-Zygmunt Sienicki | S: BUKS MDK MOSM | +21 | ||
38-zNS | Grzegorz Dziębowski-Roman Kowalik | SW: A-Media | +21 | |||
20 | 25-zEW | Igor Grzejdziak-Sabina Grzejdziak | NE: Zięba - Spójnia - Koź | +20 | ||
37-zEW | Maciej Hutyra-Rafał Wolański | SW: KS AZS PWR II | +20 | |||
15-oEW | Michał Haczewski-Ryszard Rogala | S: BUKS MDK MOSM | +20 | |||
20-oEW | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | NW: KART-EL Gorzów | +20 | |||
12-zNS | Tadeusz Gumkowski-Dariusz Zembrzuski | S: KBS LEGIONOWIANIN | +20 | |||
25 | 36-oNS | Łukasz Gaweł-Przemysław Kubicki | SW: ERBUD AZS PWR IX | +19 | ||
26 | 25-oEW | Krzysztof Michalczyk-Mirosław Zomkowski | NE: GEOCONSTRUCT Olsztyn | +18 | ||
12-oNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ | +18 | |||
45-zEW | Hubert Urban-Mirosław Kotowski | SE: ALERT | +18 | |||
11-oEW | Karol Gałązka-Piotr Kruszewski | S: SPÓJNIA | +18 | |||
23-oEW | Stanisław Szejko-Jan Wieczorek | NW: SPÓJNIA Gdańsk | +18 | |||
31 | 14-zNS | Mirosław Białożyt-Leszek Niemiec | S: KS ENERGETYK | +16 | ||
8-oEW | Robert Stoliński-Witold Turant | N: INWIT Pabianice | +16 | |||
43-zEW | Jacek Zając-Radosław Zasada | SE: SKÓR-BUT | +16 | |||
34 | 41-oNS | Mariusz Kita-Bogusław Lesiecki | SE: DOM KULTURY | +15 | ||
6-zNS | Jarosław Gąsiorowski-Artur Rutkowski | N: Autostrada Eksploatacj | +15 | |||
19-zEW | Piotr Jankowski-Janusz Wierucki | NW: MKB KONTRA Mielno | +15 | |||
29-oEW | Julian Jurski-Mariusz Pater | NE: KS BENIAMINEK 03 Star | +15 | |||
38 | 5-zEW | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: Chemik Bydgoszcz | +14 | ||
39 | 28-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: EKSPRES z KASZUB Kart | +13 | ||
40-zNS | Artur Wójcik-Włodzimierz Kwiatkowski | SW: KTB | +13 | |||
4-zNS | Andrzej Latanowicz-Andrzej Witkowski | N: Oaza Kórnik | +13 | |||
18-oNS | Andrzej Grela-Marek Kamelski | NW: PAAK HS Bydgoszcz | +13 | |||
43 | 44-oEW | Eugeniusz Osiński-Bogdan Rojkowicz | SE: HOTEL POLSKI-DROPOL | +12 | ||
27-zNS | Ewa Kater-Paulina Klimentowska | NE: K2 - Oldersi Raszyn | +12 | |||
32-zEW | Jarosław Bartosiński-Aleksander Kasprzak | NE: SDK Tczew | +12 | |||
4-oNS | Danuta Kazmucha-Justyna Żmuda | N: Connector Poznań | +12 | |||
47 | 16-oNS | Adam Krysa-Adam Lonski | S: PIAST - CKiS | +11 | ||
30-oNS | Dariusz Kozłowski-Andrzej Sulima | NE: Vęgoria WCK Węgorzewo | +11 | |||
5-oEW | Michał Klukowski-Piotr Zatorski | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | +11 | |||
34-oEW | Jacek Radomski-Andrzej Hermansdorfer | SW: EDGAS | +11 | |||
17-zEW | Tomasz Lipiński-Zbyszko Paluczek | NW: FIKOT TREFL Poznań | +11 | |||
52 | 21-zEW | Piotr Klimacki-Władysław Tomasiak | NW: SANTE | +10 | ||
7-zNS | Krzysztof Jassem-Marcin Mazurkiewicz | N: Konkret Chełmno | +10 | |||
19-oNS | Jarosław Kuźba-Marek Wawrzyniak | NW: MKB KONTRA Mielno | +10 | |||
22-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: FESTIWAL Słupsk | +10 | |||
56 | 6-oNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | N: KDK 1 Kutno | +9 | ||
35-oNS | Ewa Dziekańska-Przemysław Saliński | SW: MKS Nysa-Kluk | +9 | |||
58 | 8-zNS | Anna Kowalska-Marek Tyran | N: INWIT Pabianice | +8 | ||
26-zEW | Illia Feranchuk-Igor Godun | NE: Enigma Mińsk | +8 | |||
21-oNS | Andrzej Choniawko-Wojciech Waszkiewicz | NW: SANTE | +8 | |||
61 | 18-zNS | Tomasz Jarmoliński-Dariusz Kwiatkowski | NW: SBS SYRENA Zbąszynek | +7 | ||
23-zNS | Witold Kaliński-Jacek Piotrowski | NW: SPÓJNIA Gdańsk | +7 | |||
13-zEW | Robert Kowalski-Dariusz Nowek | S: SPS CONSTRUCTION II | +7 | |||
39-zEW | Ryszard Laskowski-Bogumił Wegner | SW: KS KONFEKS I | +7 | |||
16-zNS | Zbigniew Guła-Ryszard Matlak | S: ZTB 7TREFL | +7 | |||
24-zNS | Andrzej Aleksandrzak-Jan Grygier | NW: UKB KLEKS Szamotuły | +7 | |||
67 | 48-zEW | Adam Matyasik-Tadeusz Rejdych | SE: ABCD Kraków | +6 | ||
28-zEW | Kazimierz Dominiak-Eugeniusz Starzyński | NE: EKSPRES z KASZUB Kart | +6 | |||
69 | 26-oNS | Viktar Lipnitski-Aliaksandr Prakapenka | NE: Enigma Mińsk | +5 | ||
2-zNS | Marek Lichocki-Ryszard Pichla | N: SBS Pale Franki Elbląg | +5 | |||
3-zEW | Marek Urbański-Ryszard Woliński | N: Latteria Tinis - Stein | +5 | |||
46-oEW | Andrzej Wilkosz-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA | +5 | |||
31-zEW | Michał Gutowski-Daniel Wesołowski | NE: SzCK IMPAS Sztum | +5 | |||
74 | 34-zNS | Janusz Pisarek-Jerzy Radomski | SW: EDGAS | +4 | ||
36-zEW | Mirosław Fechner-Bernard Jadczak | SW: ERBUD AZS PWR IX | +4 | |||
33-zEW | Kazimierz Płusa-Andrzej Reclik | SW: Silesia II | +4 | |||
35-zEW | Ryszard Kluk-Jan Ślipek | SW: MKS Nysa-Kluk | +4 | |||
42-oNS | Adam Pruszkowski-Leszek Zagozdon | SE: KS CKFiS | +4 | |||
79 | 42-zEW | Jacek Przybyś-Dariusz Zieliński | SE: KS CKFiS | +3 | ||
24-oNS | Dariusz Chmielewski-Józef Pochroń | NW: WIMPEL Gdańsk | +3 | |||
27-oEW | Grzegorz Fijałkowski-Edward Krusiewicz | NE: K2 - Oldersi Raszyn | +3 | |||
22-zNS | Józef Kaźmierczak-Alicja Krzemińska | NW: BIN Aleksandrów Kuj. | +3 | |||
9-zNS | Marek Barylewski-Waldemar Radziak | S: MBIKE ROWERY | +3 | |||
29-zNS | Jan Kuchta-Jan Staniszewski | NE: KS BENIAMINEK 03 Star | +3 | |||
44-zEW | Bogusław Kruczek-Roman Zabłocki | SE: GEOKART-INTERNATIONAL | +3 | |||
86 | 31-oEW | Ryszard Łasowski-Dariusz Łuczak | NE: NARIE Morąg - Szczytn | +2 | ||
48-oEW | Grzegorz Superson-Jan Blajda | SE: WINCOR NIXDORF | +2 | |||
88 | 2-oEW | Dariusz Bogucki-Sławomir Wrzosek | N: SBS Pale Franki Elbląg | +1 | ||
10-oNS | Andrzej Kaźmierczak-Andrzej Majcher | S: BINŻ | +1 | |||
40-oNS | Piotr Łopusiewicz-Michał Wittenbeck | SW: RAG AZS PWR VII | +1 | |||
47-oEW | Andrzej Dudzik-Tadeusz Garbacik | SE: JORDANÓW | +1 | |||
1-oNS | Jarosław Molenda-Artur Winkler | N: BKB Bolesławiec | +1 | |||
93 | 43-oNS | Józef Myć-Jarosław Kaczorowski | SE: SKÓR-BUT | 0 | ||
47-zEW | Piotr Ludwikowski-Małgorzata Ludwikowska | SE: LAST MINUTE | 0 | |||
47-zNS | Mariusz Dyrda-Wacław Gąssowski | SE: JORDANÓW | 0 | |||
7-oEW | Adam Błachnio-Adam Wujków | N: Konkret Chełmno | 0 | |||
33-oNS | Kazimierz Róg-Maciej Wilkoszewski | SW: Silesia II | 0 | |||
33-oEW | Jerzy Miś-Jerzy Mojżesz | SW: DŹWIG | 0 | |||
43-oEW | Jerzy Pasich-Krzysztof Szymala | SE: LESKOWIEC | 0 | |||
7-oNS | Jerzy Razik-Piotr Wasylko | N: ZOIM Szczecin | 0 | |||
101 | 2-oNS | Stanisław Janik-Zdzisław Romaniszyn | N: GIFT Bridge Club Pozna | -1 | ||
47-oNS | Joanna Kotarba-Paweł Kotarba | SE: LAST MINUTE | -1 | |||
40-oEW | Grzegorz Dembiński-Ryszard Pałasz | SW: KTB | -1 | |||
10-oEW | Mariusz Kowalski-Adam Suwik | S: SYNERGIA | -1 | |||
1-oEW | Mirosław Bublewicz-Wiesław Żegilewicz | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -1 | |||
106 | 48-oNS | Marek Adamczyk-Andrzej Borek | SE: ABCD Kraków | -2 | ||
31-oNS | Stanisław Bohut-Ziemowit Nowak | NE: SzCK IMPAS Sztum | -2 | |||
108 | 27-oNS | Alexander Nekhoroshev-Sergey Zlobich | NE: Elektrociepłownia Bia | -3 | ||
9-zEW | Paweł Miechowicz-Piotr Ilczuk | S: CONSUS II | -3 | |||
24-oEW | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | NW: UKB KLEKS Szamotuły | -3 | |||
22-zEW | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: FESTIWAL Słupsk | -3 | |||
42-zNS | Jan Przygrodzki-Sławomir Czech | SE: INTEGRA | -3 | |||
29-zEW | Władysław Dziachan-Grzegorz Zgorzelski | NE: ATUT Płock | -3 | |||
44-zNS | Kamil Nowak-Grzegorz Rewer | SE: HOTEL POLSKI-DROPOL | -3 | |||
115 | 33-zNS | Janusz Bachrach-Bogusław Mojżesz | SW: DŹWIG | -4 | ||
34-zEW | Robert Gruszka-Paweł Mierniczek | SW: GKS Piast I | -4 | |||
36-zNS | Andrzej Materla-Marek Oliwa | SW: MICHALAK | -4 | |||
42-oEW | Rafał Niedzielski-Paweł Szymonik | SE: INTEGRA | -4 | |||
35-zNS | Stanisław Adamczyk-Andrzej Sładki | SW: Senior I | -4 | |||
120 | 34-oNS | Janusz Krawczyk-Marek Nicieja | SW: GKS Piast I | -5 | ||
3-zNS | Marek Banasiński-Ireneusz Jarosz | N: ALFA Gdynia | -5 | |||
46-oNS | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: MILO | -5 | |||
31-zNS | Jan Janiak-Kazimierz Kulas | NE: NARIE Morąg - Szczytn | -5 | |||
26-oEW | Sławomir Bolesta-Mirosław Hanusz | NE: Hetman Białystok | -5 | |||
2-zEW | Aleksander Nowakowski-Justyna Stachowiak | N: GIFT Bridge Club Pozna | -5 | |||
126 | 28-zNS | Sławomir Kowalczyk-Marek Pawlik | NE: K2 Raszyn | -6 | ||
48-zNS | Yan Shpuntou-Maciej Superson | SE: WINCOR NIXDORF | -6 | |||
128 | 23-zEW | Bogumił Macierzyński-Piotr Turowski | NW: UZDROWISKO Połczyn | -7 | ||
18-zEW | Bartłomiej Kamelski-Leszek Kawski | NW: PAAK HS Bydgoszcz | -7 | |||
39-zNS | Jacek Klimczak-Danuta Krupnik | SW: INTRA | -7 | |||
16-zEW | Magdalena Holeksa-Bartłomiej Igła | S: PIAST - CKiS | -7 | |||
13-zNS | Maciej Modrzejewski-Andrzej Potyński | S: MKS MAZOVIA | -7 | |||
24-zEW | Włodzimierz Kocoń-Jacek Lew | NW: WIMPEL Gdańsk | -7 | |||
134 | 8-zEW | Jarosław Szczygieł-Maciej Wiącek | N: INTERBUD Jarosław Szcz | -8 | ||
21-oEW | Karol Szwenkel-Andrzej Wilemski | NW: JANTAR Toruń | -8 | |||
26-zNS | Jan Bojaryn-Dariusz Hutnik | NE: Hetman Białystok | -8 | |||
137 | 6-oEW | Henryk Brodawski-Włodzimierz Buze | N: Autostrada Eksploatacj | -9 | ||
35-oEW | Barbara Kulawik-Barbara Lesiecka | SW: Senior I | -9 | |||
139 | 21-zNS | Cezary Bołądź-Roch Rupniewski | NW: JANTAR Toruń | -10 | ||
7-zEW | Maciej Bielawski-Sławomir Niajko | N: ZOIM Szczecin | -10 | |||
22-oEW | Paweł Krzemiński-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kuj. | -10 | |||
19-oEW | Lech Łaniewski-Maciej Łaniewski | NW: KP CHEMIK II Bydgoszc | -10 | |||
143 | 5-oNS | Rafał Konieczny-Roman Wachowiak | N: Chemik Bydgoszcz | -11 | ||
17-zNS | Maciej Jakubowski-Tomasz Lubiewski | NW: GWIAZDA Bydgoszcz | -11 | |||
16-oEW | Maciej Chwirut-Eugeniusz Zalewski | S: ZTB 7TREFL | -11 | |||
30-oEW | Jarosław Stach-Artur Sulich | NE: MKS Honesta Przasnysz | -11 | |||
147 | 27-zEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: Elektrociepłownia Bia | -12 | ||
44-oNS | Bogusław Nidecki-Jakub Zawada | SE: GEOKART-INTERNATIONAL | -12 | |||
32-zNS | Grzegorz Deptuła-Marek Klepacki | NE: OSiR EKPOL Lidzbark W | -12 | |||
4-oEW | Maciej Sobieralski-Marek Szukała | N: Oaza Kórnik | -12 | |||
151 | 4-zEW | Katarzyna Dufrat-Joanna Taczewska | N: Connector Poznań | -13 | ||
40-zEW | Jan Grzeszczak-Adam Waszkiewicz | SW: RAG AZS PWR VII | -13 | |||
18-oEW | Edward Kulus-Andrzej Rękosiak | NW: SBS SYRENA Zbąszynek | -13 | |||
28-oEW | Lena Leszczyńska-Witold Tomaszek | NE: K2 Raszyn | -13 | |||
155 | 5-zNS | Grzegorz Bajek-Maciej Wręczycki | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | -14 | ||
156 | 29-oNS | Leszek Biegański-Leszek Pęcherzewski | NE: ATUT Płock | -15 | ||
19-zNS | Eugeniusz Kukliński-Jerzy Mojsiewicz | NW: KP CHEMIK II Bydgoszc | -15 | |||
41-oEW | Agnieszka Kucharska-Piotr Kucharski | SE: HOTEL SENATOR | -15 | |||
6-zEW | Czesław Pawłosik-Lech Warwocki | N: KDK 1 Kutno | -15 | |||
160 | 43-zNS | Piotr Zięba-Maciej Mąka | SE: LESKOWIEC | -16 | ||
14-zEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: SFORA CIBORA Kraków | -16 | |||
8-oNS | Tomasz Paluchowski-Bogdan Szulejewski | N: INTERBUD Jarosław Szcz | -16 | |||
163 | 12-oEW | Robert Głowacki-Andrzej Kondeja | S: KBS LEGIONOWIANIN | -18 | ||
25-oNS | Igor Łosiewicz-Piotr Krajewski | NE: Zięba - Spójnia - Koź | -18 | |||
45-zNS | Marcin Pachniewski-Piotr Zawiślak | SE: YAMIT | -18 | |||
23-oNS | Piotr Kreja-Leszek Moszczyński | NW: UZDROWISKO Połczyn | -18 | |||
11-oNS | Andrei Arlovich-Valentin Zhuravel | S: KATOK SL | -18 | |||
168 | 36-oEW | Janusz Kurdej-Eugeniusz Seichter | SW: MICHALAK | -19 | ||
169 | 20-oNS | Czesław Socha-Bogusław Zieliński | NW: LKS Pomorzanin Nowoga | -20 | ||
37-zNS | Longin Bartnik-Stanisław Dziemidowicz | SW: MULTI | -20 | |||
25-zNS | Lech Grabski-Bernard Pszczoła | NE: GEOCONSTRUCT Olsztyn | -20 | |||
15-oNS | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: DYKTATOR | -20 | |||
12-zEW | Przemysław Zawada-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ | -20 | |||
174 | 15-zEW | Tadeusz Biernat-Jacek Kalinowski | S: DYKTATOR | -21 | ||
38-zEW | Małgorzata Turska-Marcinowska-Adam Marcinowski | SW: KS AZS PWR III | -21 | |||
176 | 20-zNS | Andrzej Chudy-Jarosław Frąckowiak | NW: KART-EL Gorzów | -22 | ||
9-oEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kot | S: MBIKE ROWERY | -22 | |||
32-oNS | Sebastian Piepióra-Piotr Tomczak | NE: SDK Tczew | -22 | |||
179 | 10-zEW | Jacek Grzelczak-Igor Łobodziński | S: BINŻ | -23 | ||
180 | 1-zEW | Wiesław Tabiszewski-Sławomir Zimniak | N: BKB Bolesławiec | -24 | ||
41-zEW | Adam Stono-Tadeusz Urbanek | SE: DOM KULTURY | -24 | |||
182 | 14-oNS | Konrad Ciborowski-Tomasz Radko | S: SFORA CIBORA Kraków | -25 | ||
183 | 17-oNS | Andrzej Kędzierski-Roman Szalaty | NW: FIKOT TREFL Poznań | -28 | ||
184 | 37-oEW | Mieczysław Małek-Marek Werner | SW: MULTI | -29 | ||
185 | 13-oNS | Bartosz Ceglarski-Grzegorz Zakrzewski | S: SPS CONSTRUCTION II | -30 | ||
186 | 39-oNS | Aleksander Poznysz-Dariusz Wincenty | SW: KS KONFEKS I | -33 | ||
187 | 46-zNS | Jacek Stasica-Włodzimierz Wala | SE: TS WISŁA | -34 | ||
188 | 3-oNS | Waldemar Sroczyński-Piotr Tuszyński | N: Latteria Tinis - Stein | -35 | ||
189 | 38-oNS | Halina Klukowska-Maciej Terpiłowski | SW: KS AZS PWR III | -38 | ||
190 | 11-zNS | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: SPÓJNIA | -39 | ||
45-oNS | Robert Łataś-Jerzy Maludziński | SE: ALERT | -39 | |||
192 | 30-zNS | Dariusz Biedrzycki-Łukasz Soszka | NE: MKS Honesta Przasnysz | -41 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |