BUTLER, RUNDA 1 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 12-zNS | Tomasz Wiśniewski-Ireneusz Kowalczyk | S: ENERGETYK Jaworzno | +43 | 13 | |
2 | 13-oEW | Jacek Janowski-Waldemar Radziak | S: MKS Przasnysz | +37 | 14 | |
3 | 5-zNS | Ryszard Smejda-Piotr Wasylko | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +31 | 15 | |
4 | 2-zEW | Mirosław Miłaszewski-Łukasz Gaweł | N: RAG AZS Wratislavia VI | +29 | 16 | |
5 | 1-zNS | Mateusz Stępiński-Rafał Marks | N: AZS UW Warszawa | +28 | 17 | |
6 | 5-oEW | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +23 | 18 | |
1-oNS | Jan Kuczera-Ryszard Olenderek | N: UKB KLEKS Szamotuły | +23 | 19 | ||
8 | 4-zNS | Zdzisław Świątek-Paweł Siwiński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +20 | 20 | |
9 | 8-oEW | Marek Skotniczny-Waldemar Szelka | N: MULTI Opole | +13 | 21 | |
3-zNS | Andrzej Jeleniewski-Jerzy Rymwid | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +13 | 22 | ||
11 | 7-oEW | Krzysztof Łukaszewicz-Andrzej Sulima | N: Vęgoria WCK Węgorzewo | +11 | 23 | |
16-zEW | Robert Cimr-Andrzej Jarecki | S: SENIOR Katowice | +11 | 24 | ||
13 | 4-oNS | Aleksander Nowakowski-Ryszard Pałasz | N: Turbo Flyback Wrocław | +10 | ||
7-zEW | Witold Miłoszewski-Roman Miłkowski | N: ZIEL-BRUK Zielona Gora | +10 | |||
15 | 10-oEW | Ryszard Kiełczewski-Jerzy Stworzewicz | S: KONSTANTA Bielsko Biał | +8 | ||
16 | 12-oNS | Eugeniusz Karski-Grzegorz Bachanek | S: POMTECH Zwoleń | +7 | ||
11-zNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | +7 | |||
2-oNS | Piotr Marcinowski-Mateusz Sobczak | N: RAG AZS Wratislavia VI | +7 | |||
19 | 9-oNS | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | S: SKOBUD Tarnobrzeg | +6 | ||
15-oEW | Krystian Bączek-Piotr Jasiński | S: AZS UW TG Warszawa | +6 | |||
21 | 6-oNS | Grzegorz Rojewski-Roman Wachowiak | N: Chemik Bydgoszcz | +4 | ||
13-zEW | Grzegorz Superson-Krzysztof Żak | S: WINCOR NIXDORF CRACOVI | +4 | |||
16-oEW | Maciej Rodzaj-Tomasz Stryszawski | S: MILO Kraków | +4 | |||
24 | 3-oEW | Krzysztof Antas-Tadeusz Kaczanowski | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +3 | ||
8-zNS | Longin Bartnik-Marek Werner | N: MULTI Opole | +3 | |||
15-zNS | Tomasz Jochymski-Michał Kania | S: AZS UW TG Warszawa | +3 | |||
11-oEW | Maciej Modrzejewski-Marek Dalecki | S: MKS MAZOVIA | +3 | |||
9-zEW | Andrzej Hycnar-Renata Wajdowicz | S: SKOBUD Tarnobrzeg | +3 | |||
29 | 6-zEW | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: Chemik Bydgoszcz | +1 | ||
10-zEW | Roman Opaliński-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +1 | |||
31 | 14-zEW | Piotr Wowkonowicz-Rafał Wowkonowicz | S: SPÓJNIA Warszawa | 0 | ||
14-oNS | S: SPÓJNIA Warszawa | 0 | ||||
14-zNS | Sławomir Zawiślak-Grażyna Busse | S: TERMOCHEM CHEMIK Puław | 0 | |||
14-oEW | Bartosz Matras | S: TERMOCHEM CHEMIK Puław | 0 | |||
35 | 6-zNS | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | N: STB Słupsk | -1 | ||
10-zNS | Wit Klapper-Jerzy Michałek | S: KONSTANTA Bielsko Biał | -1 | |||
37 | 8-zEW | Dariusz Krajewski-Jarosław Szczygieł | N: INTERBUD Jarosław Szcz | -3 | ||
11-oNS | Jakub Kowal-Adam Krysa | S: PETROACTIV PIAST Skawi | -3 | |||
3-oNS | Kazimierz Wielechowski-Zdzisław Laszczak | N: Autostrada Eksploatacj | -3 | |||
9-zNS | Bartosz Chmurski-Igor Chalupec | S: Bridge24.pl 2 Warszawa | -3 | |||
15-zEW | Jerzy Olczyk-Jerzy Ronke | S: CONSUS CARBON Kalisz | -3 | |||
42 | 6-oEW | Wiesław Mączkowski-Ryszard Leśniewski | N: STB Słupsk | -4 | ||
16-oNS | Edwin Szenkelbach-Andrzej Staszek | S: SENIOR Katowice | -4 | |||
13-zNS | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | S: MKS Przasnysz | -4 | |||
45 | 9-oEW | Piotr Tuczyński-Tomasz Sielicki | S: Bridge24.pl 2 Warszawa | -6 | ||
15-oNS | Dominika Piesiewicz-Zuzanna Moszczyńska | S: CONSUS CARBON Kalisz | -6 | |||
47 | 12-oEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: ENERGETYK Jaworzno | -7 | ||
2-oEW | Michał Dembiński-Jerzy Mścisz | N: GRICON STARKA Poznań | -7 | |||
11-zEW | Jacek Herman-Abdullah Aker | S: PETROACTIV PIAST Skawi | -7 | |||
50 | 10-oNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -8 | ||
51 | 4-oEW | Stanisław Janik-Jacek Leśniczak | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -10 | ||
7-zNS | Henryk Łakomski-Mieczysław Maciążek | N: Vęgoria WCK Węgorzewo | -10 | |||
53 | 7-oNS | Andrzej Łagosz-Robert Sikora | N: ZIEL-BRUK Zielona Gora | -11 | ||
16-zNS | Marek Jaworski-Witold Stachnik | S: MILO Kraków | -11 | |||
55 | 3-zEW | Henryk Brodawski-Zdzisław Kowalewski | N: Autostrada Eksploatacj | -13 | ||
8-oNS | Maciej Wiącek-Leszek Łuniewski | N: INTERBUD Jarosław Szcz | -13 | |||
57 | 4-zEW | Mariusz Kowalczyk-Tomasz Koźlecki | N: Turbo Flyback Wrocław | -20 | ||
58 | 5-oNS | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -23 | ||
1-oEW | Anna Maduzia-Marcin Dobrowolski | N: AZS UW Warszawa | -23 | |||
60 | 1-zEW | Marek Markowski-Jan Grygier | N: UKB KLEKS Szamotuły | -28 | ||
61 | 2-zNS | Marcin Pędziński-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA Poznań | -29 | ||
62 | 5-zEW | Dariusz Chmielewski-Olga Zabulewicz | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -31 | ||
63 | 13-oNS | Yan Shpuntou-Maksymilian Chodacki | S: WINCOR NIXDORF CRACOVI | -37 | ||
64 | 12-zEW | Tadeusz Kowalczewski-Grzegorz Zakrzewski | S: POMTECH Zwoleń | -43 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |