BUTLER, RUNDA 2 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 12-oEW | Marcin Bojarski-Maksymilian Chodacki | S: WINCOR NIXDORF CRACOVI | +40 | 13 | |
2 | 3-oNS | Krzysztof Antas-Tadeusz Kaczanowski | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +39 | 14 | |
3 | 3-zNS | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS Szamotuły | +38 | 15 | |
4 | 10-oEW | Jacek Herman-Abdullah Aker | S: PETROACTIV PIAST Skawi | +34 | 16 | |
5 | 4-zNS | Elżbieta Czekaj-Leszek Szkudlarek | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +32 | 17 | |
15-zEW | Robert Cimr-Andrzej Jarecki | S: SENIOR Katowice | +32 | 18 | ||
7 | 5-zEW | Ryszard Smejda-Damian Wroński | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +31 | 19 | |
8 | 13-oNS | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | S: MKS Przasnysz | +30 | 20 | |
9 | 11-oEW | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | S: SKOBUD Tarnobrzeg | +29 | 21 | |
4-oNS | Sławomir Piechocki-Jacek Leśniczak | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +29 | 22 | ||
11 | 6-oEW | Aleksander Nowakowski-Ryszard Pałasz | N: Turbo Flyback Wrocław | +25 | 23 | |
12 | 15-oNS | Stanisław Adamczyk-Andrzej Sładki | S: SENIOR Katowice | +22 | 24 | |
6-zNS | Mariusz Kowalczyk-Tomasz Koźlecki | N: Turbo Flyback Wrocław | +22 | |||
14 | 8-oNS | Piotr Brzeziński-Jerzy Trembowski | N: ZIEL-BRUK Zielona Gora | +20 | ||
7-zEW | Leszek Łuniewski-Jarosław Szczygieł | N: INTERBUD Jarosław Szcz | +20 | |||
16 | 1-oEW | Michał Wittenbeck-Paweł Wittenbeck | N: RAG AZS Wratislavia VI | +19 | ||
17 | 11-zNS | Andrzej Hycnar-Renata Wajdowicz | S: SKOBUD Tarnobrzeg | +16 | ||
18 | 16-zNS | Marek Jaworski-Witold Stachnik | S: MILO Kraków | +14 | ||
16-oNS | Dominika Piesiewicz-Zuzanna Moszczyńska | S: CONSUS CARBON Kalisz | +14 | |||
20 | 14-zEW | Bartosz Matras-Krzysztof Kujawa | S: TERMOCHEM CHEMIK Puław | +13 | ||
8-zNS | Marek Skotniczny-Andrzej Skotniczny | N: MULTI Opole | +13 | |||
2-oEW | Henryk Brodawski-Zdzisław Kowalewski | N: Autostrada Eksploatacj | +13 | |||
23 | 1-zNS | Mirosław Miłaszewski-Piotr Marcinowski | N: RAG AZS Wratislavia VI | +12 | ||
24 | 2-zNS | Kazimierz Wielechowski-Zdzisław Laszczak | N: Autostrada Eksploatacj | +11 | ||
12-zNS | Grzegorz Superson-Krzysztof Żak | S: WINCOR NIXDORF CRACOVI | +11 | |||
26 | 9-oEW | Marek Pietraszek-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +7 | ||
27 | 9-zEW | Justyna Żmuda-Katarzyna Dufrat | S: Bridge24.pl 2 Warszawa | +6 | ||
28 | 7-oNS | Dariusz Krajewski-Maciej Wiącek | N: INTERBUD Jarosław Szcz | +3 | ||
29 | 10-zEW | Jerzy Skwark-Marek Blat | S: KONSTANTA Bielsko Biał | +2 | ||
30 | 13-zNS | Piotr Wowkonowicz-Rafał Wowkonowicz | S: SPÓJNIA Warszawa | +1 | ||
5-oNS | Piotr Wasylko-Sławomir Niajko | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +1 | |||
32 | 14-oEW | Grzegorz Zakrzewski-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | 0 | ||
14-oNS | Sławomir Zawiślak-Grażyna Busse | S: TERMOCHEM CHEMIK Puław | 0 | |||
34 | 13-zEW | Jacek Janowski-Waldemar Radziak | S: MKS Przasnysz | -1 | ||
5-oEW | Rafał Konieczny-Maciej Łaniewski | N: Chemik Bydgoszcz | -1 | |||
36 | 10-zNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: PETROACTIV PIAST Skawi | -2 | ||
37 | 7-oEW | Krzysztof Łukaszewicz-Andrzej Sulima | N: Vęgoria WCK Węgorzewo | -3 | ||
38 | 9-zNS | Roman Opaliński-Jakub Zawada | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -6 | ||
39 | 9-oNS | Bartosz Chmurski-Igor Chalupec | S: Bridge24.pl 2 Warszawa | -7 | ||
40 | 12-zEW | Leszek Niemiec-Andrzej Szymczak | S: ENERGETYK Jaworzno | -11 | ||
2-zEW | Marcin Pędziński-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA Poznań | -11 | |||
42 | 1-zEW | Karol Gałązka-Jan Betley | N: AZS UW Warszawa | -12 | ||
43 | 8-zEW | Andrzej Łagosz-Robert Sikora | N: ZIEL-BRUK Zielona Gora | -13 | ||
2-oNS | Michał Dembiński-Jerzy Mścisz | N: GRICON STARKA Poznań | -13 | |||
14-zNS | Bartosz Ceglarski-Adam Strzelecki | S: POMTECH Zwoleń | -13 | |||
46 | 16-oEW | Maciej Rodzaj-Tomasz Stryszawski | S: MILO Kraków | -14 | ||
16-zEW | Zdzisław Beling-Artur Wasiak | S: CONSUS CARBON Kalisz | -14 | |||
48 | 11-zEW | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | -16 | ||
49 | 1-oNS | Paweł Szymaszczyk-Rafał Marks | N: AZS UW Warszawa | -19 | ||
50 | 8-oEW | Longin Bartnik-Marek Werner | N: MULTI Opole | -20 | ||
7-zNS | Henryk Łakomski-Mieczysław Maciążek | N: Vęgoria WCK Węgorzewo | -20 | |||
52 | 15-oEW | Tomasz Jochymski-Michał Kania | S: AZS UW TG Warszawa | -22 | ||
6-zEW | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | N: STB Słupsk | -22 | |||
54 | 6-oNS | Wiesław Mączkowski-Ryszard Leśniewski | N: STB Słupsk | -25 | ||
55 | 4-oEW | Dariusz Chmielewski-Olga Zabulewicz | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -29 | ||
15-zNS | Jakub Andruszkiewicz-Edward Sucharda | S: AZS UW TG Warszawa | -29 | |||
11-oNS | Piotr Krajewski-Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko | S: MKS MAZOVIA | -29 | |||
58 | 13-oEW | Michał Kalita-Igor Terszak | S: SPÓJNIA Warszawa | -30 | ||
59 | 5-zNS | Grzegorz Rojewski-Roman Wachowiak | N: Chemik Bydgoszcz | -31 | ||
60 | 4-zEW | Zdzisław Świątek-Paweł Siwiński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -32 | ||
61 | 10-oNS | Wit Klapper-Jerzy Michałek | S: KONSTANTA Bielsko Biał | -34 | ||
62 | 3-zEW | Wacław Janicki-Sylwester Walerowicz | N: UNIA WINKHAUS Leszno | -38 | ||
63 | 3-oEW | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | N: UKB KLEKS Szamotuły | -39 | ||
64 | 12-oNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: ENERGETYK Jaworzno | -40 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |