BUTLER, RUNDA 3 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 3-oNS | Jan Kuczera-Ryszard Olenderek | N: UKB KLEKS Szamotuły | +48 | 13 | |
2 | 8-oNS | Piotr Brzeziński-Jerzy Trembowski | N: ZIEL-BRUK Zielona Gora | +34 | 14 | |
3 | 9-zEW | Jacek Herman-Abdullah Aker | S: PETROACTIV PIAST Skawi | +31 | 15 | |
4 | 16-zEW | Zdzisław Beling-Artur Wasiak | S: CONSUS CARBON Kalisz | +25 | 16 | |
5 | 4-oEW | Sławomir Piechocki-Jacek Leśniczak | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +24 | 17 | |
16-oEW | Edwin Szenkelbach-Andrzej Staszek | S: SENIOR Katowice | +24 | 18 | ||
7 | 8-zNS | Maciej Wiącek-Jarosław Szczygieł | N: INTERBUD Jarosław Szcz | +20 | 19 | |
8 | 6-oEW | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +19 | 20 | |
4-zEW | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: Chemik Bydgoszcz | +19 | 21 | ||
10 | 1-zNS | Anna Maduzia-Marcin Dobrowolski | N: AZS UW Warszawa | +16 | 22 | |
11 | 7-zNS | Henryk Łakomski-Mieczysław Maciążek | N: Vęgoria WCK Węgorzewo | +15 | 23 | |
13-zEW | Bartosz Matras-Krzysztof Kujawa | S: TERMOCHEM CHEMIK Puław | +15 | 24 | ||
13 | 2-zEW | Andrzej Jeleniewski-Jerzy Rymwid | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +13 | ||
10-zNS | Jerzy Skwark-Marek Blat | S: KONSTANTA Bielsko Biał | +13 | |||
15 | 5-oEW | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +12 | ||
16 | 5-zEW | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | N: STB Słupsk | +11 | ||
11-oNS | Andrzej Hycnar-Renata Wajdowicz | S: SKOBUD Tarnobrzeg | +11 | |||
18 | 12-zEW | Piotr Wowkonowicz-Rafał Wowkonowicz | S: SPÓJNIA Warszawa | +10 | ||
7-oNS | Longin Bartnik-Waldemar Szelka | N: MULTI Opole | +10 | |||
20 | 15-oEW | Krystian Bączek-Piotr Jasiński | S: AZS UW TG Warszawa | +9 | ||
3-zNS | Mirosław Miłaszewski-Piotr Marcinowski | N: RAG AZS Wratislavia VI | +9 | |||
10-oNS | Piotr Krajewski-Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko | S: MKS MAZOVIA | +9 | |||
23 | 11-zEW | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | S: SKOBUD Tarnobrzeg | +8 | ||
24 | 15-zEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: MILO Kraków | +7 | ||
25 | 12-oEW | Tomasz Wiśniewski-Ireneusz Kowalczyk | S: ENERGETYK Jaworzno | +6 | ||
14-zNS | Grzegorz Superson-Krzysztof Żak | S: WINCOR NIXDORF CRACOVI | +6 | |||
27 | 9-oNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: PETROACTIV PIAST Skawi | +4 | ||
13-oEW | Jacek Janowski-Waldemar Radziak | S: MKS Przasnysz | +4 | |||
29 | 2-oNS | Krzysztof Antas-Tadeusz Kaczanowski | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +2 | ||
1-oEW | Karol Gałązka-Jan Betley | N: AZS UW Warszawa | +2 | |||
14-oEW | Marcin Bojarski-Maksymilian Chodacki | S: WINCOR NIXDORF CRACOVI | +2 | |||
32 | 6-zEW | Bogumił Wegner-Franciszek Zarzecki | N: Turbo Flyback Wrocław | +1 | ||
33 | 6-zNS | Dariusz Chmielewski-Olga Zabulewicz | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -1 | ||
34 | 2-oEW | Jerzy Mścisz-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA Poznań | -2 | ||
14-oNS | Grzegorz Zakrzewski-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | -2 | |||
1-oNS | Henryk Brodawski-Zdzisław Kowalewski | N: Autostrada Eksploatacj | -2 | |||
37 | 9-oEW | Piotr Tuczyński-Tomasz Sielicki | S: Bridge24.pl 2 Warszawa | -4 | ||
13-oNS | Sławomir Zawiślak-Grażyna Busse | S: TERMOCHEM CHEMIK Puław | -4 | |||
39 | 12-oNS | Michał Kalita-Igor Terszak | S: SPÓJNIA Warszawa | -6 | ||
14-zEW | Eugeniusz Karski-Grzegorz Bachanek | S: POMTECH Zwoleń | -6 | |||
41 | 15-zNS | Tomasz Jochymski-Michał Kania | S: AZS UW TG Warszawa | -7 | ||
42 | 11-zNS | Jacek Znamirowski-Jakub Zawada | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -8 | ||
43 | 3-zEW | Marek Markowski-Jan Grygier | N: UKB KLEKS Szamotuły | -9 | ||
15-oNS | Maciej Rodzaj-Tomasz Stryszawski | S: MILO Kraków | -9 | |||
10-oEW | Ryszard Kiełczewski-Jerzy Stworzewicz | S: KONSTANTA Bielsko Biał | -9 | |||
46 | 7-oEW | Krzysztof Łukaszewicz-Andrzej Sulima | N: Vęgoria WCK Węgorzewo | -10 | ||
12-zNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: ENERGETYK Jaworzno | -10 | |||
48 | 5-zNS | Piotr Wasylko-Sławomir Niajko | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -11 | ||
11-oEW | Marek Pietraszek-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -11 | |||
50 | 5-oNS | Andrzej Garstka-Wiesław Mączkowski | N: STB Słupsk | -12 | ||
51 | 2-zNS | Marcin Pędziński-Jacek Zalewski | N: GRICON STARKA Poznań | -13 | ||
10-zEW | Maciej Modrzejewski-Marek Dalecki | S: MKS MAZOVIA | -13 | |||
53 | 13-zNS | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | S: MKS Przasnysz | -15 | ||
7-zEW | Marek Skotniczny-Andrzej Skotniczny | N: MULTI Opole | -15 | |||
55 | 1-zEW | Kazimierz Wielechowski-Zdzisław Laszczak | N: Autostrada Eksploatacj | -16 | ||
56 | 6-oNS | Mariusz Kowalczyk-Tomasz Koźlecki | N: Turbo Flyback Wrocław | -19 | ||
4-zNS | Zdzisław Świątek-Paweł Siwiński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -19 | |||
58 | 8-zEW | Witold Miłoszewski-Roman Miłkowski | N: ZIEL-BRUK Zielona Gora | -20 | ||
59 | 4-oNS | Rafał Konieczny-Maciej Łaniewski | N: Chemik Bydgoszcz | -24 | ||
16-oNS | Dominika Piesiewicz-Zuzanna Moszczyńska | S: CONSUS CARBON Kalisz | -24 | |||
61 | 16-zNS | Stanisław Adamczyk-Andrzej Sładki | S: SENIOR Katowice | -25 | ||
62 | 9-zNS | Bartosz Chmurski-Igor Chalupec | S: Bridge24.pl 2 Warszawa | -31 | ||
63 | 8-oEW | Dariusz Krajewski-Leszek Łuniewski | N: INTERBUD Jarosław Szcz | -34 | ||
64 | 3-oEW | Michał Wittenbeck-Paweł Wittenbeck | N: RAG AZS Wratislavia VI | -48 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |