BUTLER, RUNDA 4 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 14-oEW | Michał Kalita-Igor Terszak | S: SPÓJNIA Warszawa | +33 | 1 | |
2 | 7-oEW | Dariusz Krajewski-Maciej Wiącek | N: INTERBUD Jarosław Szcz | +30 | 2 | |
3 | 7-zNS | Leszek Łuniewski-Jarosław Szczygieł | N: INTERBUD Jarosław Szcz | +29 | 3 | |
4 | 10-oNS | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | S: SKOBUD Tarnobrzeg | +23 | 4 | |
5 | 6-oNS | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +18 | 5 | |
6 | 2-zNS | Michał Dembiński-Jerzy Mścisz | N: GRICON STARKA Poznań | +16 | 6 | |
7 | 13-zNS | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | S: MKS Przasnysz | +14 | 7 | |
8 | 3-zEW | Mirosław Miłaszewski-Piotr Marcinowski | N: RAG AZS Wratislavia VI | +13 | 8 | |
13-oNS | Marian Tyrcz-Sławomir Kutyła | S: POMTECH Zwoleń | +13 | 9 | ||
10 | 4-oNS | Stanisław Janik-Jacek Leśniczak | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +11 | 10 | |
11 | 15-oEW | Edwin Szenkelbach-Andrzej Staszek | S: SENIOR Katowice | +9 | 11 | |
12 | 4-zNS | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | N: STB Słupsk | +8 | 12 | |
15-zNS | Michał Bojanowski-Andrzej Sładki | S: SENIOR Katowice | +8 | |||
2-oEW | Marcin Pędziński-Jacek Zalewski | N: GRICON STARKA Poznań | +8 | |||
12-zNS | Bartosz Matras-Krzysztof Kujawa | S: TERMOCHEM CHEMIK Puław | +8 | |||
14-zEW | Grzegorz Superson-Krzysztof Żak | S: WINCOR NIXDORF CRACOVI | +8 | |||
17 | 5-zEW | Bogumił Wegner-Franciszek Zarzecki | N: Turbo Flyback Wrocław | +7 | ||
9-oEW | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | +7 | |||
19 | 12-oNS | Tomasz Wiśniewski-Ireneusz Kowalczyk | S: ENERGETYK Jaworzno | +6 | ||
1-zEW | Karol Gałązka-Anna Sztyber | N: AZS UW Warszawa | +6 | |||
21 | 5-oEW | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +5 | ||
1-oEW | Krzysztof Antas-Tadeusz Kaczanowski | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +5 | |||
23 | 10-zNS | Jerzy Skwark-Marek Blat | S: KONSTANTA Bielsko Biał | +4 | ||
3-oEW | Kazimierz Wielechowski-Zdzisław Laszczak | N: Autostrada Eksploatacj | +4 | |||
25 | 11-oNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +3 | ||
26 | 9-zNS | Maciej Modrzejewski-Marek Dalecki | S: MKS MAZOVIA | +2 | ||
6-zEW | Dariusz Chmielewski-Olga Zabulewicz | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +2 | |||
28 | 11-zEW | Roman Opaliński-Jakub Zawada | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +1 | ||
29 | 16-zEW | S: AZS UW TG Warszawa | 0 | |||
16-zNS | S: CONSUS CARBON Kalisz | 0 | ||||
8-zNS | N: ZIEL-BRUK Zielona Gora | 0 | ||||
8-zEW | N: Vęgoria WCK Węgorzewo | 0 | ||||
16-oNS | S: AZS UW TG Warszawa | 0 | ||||
8-oEW | N: ZIEL-BRUK Zielona Gora | 0 | ||||
8-oNS | N: Vęgoria WCK Węgorzewo | 0 | ||||
16-oEW | S: CONSUS CARBON Kalisz | 0 | ||||
37 | 11-zNS | Jacek Herman-Abdullah Aker | S: PETROACTIV PIAST Skawi | -1 | ||
38 | 9-zEW | Piotr Tuczyński-Tomasz Sielicki | S: Bridge24.pl 2 Warszawa | -2 | ||
6-zNS | Rafał Konieczny-Maciej Łaniewski | N: Chemik Bydgoszcz | -2 | |||
40 | 11-oEW | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: PETROACTIV PIAST Skawi | -3 | ||
41 | 3-oNS | Michał Wittenbeck-Paweł Wittenbeck | N: RAG AZS Wratislavia VI | -4 | ||
10-zEW | Andrzej Hycnar-Renata Wajdowicz | S: SKOBUD Tarnobrzeg | -4 | |||
43 | 1-oNS | Paweł Szymaszczyk-Mateusz Stępiński | N: AZS UW Warszawa | -5 | ||
5-oNS | Aleksander Nowakowski-Ryszard Pałasz | N: Turbo Flyback Wrocław | -5 | |||
45 | 1-zNS | Wacław Janicki-Sylwester Walerowicz | N: UNIA WINKHAUS Leszno | -6 | ||
12-oEW | Sławomir Zawiślak-Grażyna Busse | S: TERMOCHEM CHEMIK Puław | -6 | |||
47 | 9-oNS | Justyna Żmuda-Katarzyna Dufrat | S: Bridge24.pl 2 Warszawa | -7 | ||
5-zNS | Ryszard Smejda-Damian Wroński | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -7 | |||
49 | 4-zEW | Zdzisław Świątek-Paweł Siwiński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -8 | ||
12-zEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: ENERGETYK Jaworzno | -8 | |||
14-zNS | Piotr Wowkonowicz-Rafał Wowkonowicz | S: SPÓJNIA Warszawa | -8 | |||
2-oNS | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS Szamotuły | -8 | |||
15-zEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: MILO Kraków | -8 | |||
54 | 15-oNS | Witold Stachnik-Maciej Rodzaj | S: MILO Kraków | -9 | ||
55 | 4-oEW | Wiesław Mączkowski-Ryszard Leśniewski | N: STB Słupsk | -11 | ||
56 | 3-zNS | Henryk Brodawski-Zdzisław Kowalewski | N: Autostrada Eksploatacj | -13 | ||
13-oEW | Jacek Janowski-Waldemar Radziak | S: MKS Przasnysz | -13 | |||
58 | 13-zEW | Tadeusz Kowalczewski-Grzegorz Zakrzewski | S: POMTECH Zwoleń | -14 | ||
59 | 2-zEW | Marek Markowski-Jan Grygier | N: UKB KLEKS Szamotuły | -16 | ||
60 | 6-oEW | Grzegorz Rojewski-Roman Wachowiak | N: Chemik Bydgoszcz | -18 | ||
61 | 10-oEW | Wit Klapper-Jerzy Michałek | S: KONSTANTA Bielsko Biał | -23 | ||
62 | 7-zEW | Longin Bartnik-Marek Werner | N: MULTI Opole | -29 | ||
63 | 7-oNS | Marek Skotniczny-Waldemar Szelka | N: MULTI Opole | -30 | ||
64 | 14-oNS | Marcin Bojarski-Maksymilian Chodacki | S: WINCOR NIXDORF CRACOVI | -33 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |