BUTLER, RUNDA 5 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 6-oEW | Mariusz Kowalczyk-Tomasz Koźlecki | N: Turbo Flyback Wrocław | +42 | 13 | |
2 | 5-zEW | Elżbieta Czekaj-Leszek Szkudlarek | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +31 | 14 | |
3 | 13-zNS | Bartosz Matras-Krzysztof Kujawa | S: TERMOCHEM CHEMIK Puław | +27 | 15 | |
4 | 15-zNS | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: MILO Kraków | +20 | 16 | |
5 | 12-oEW | Leszek Niemiec-Andrzej Szymczak | S: ENERGETYK Jaworzno | +15 | 17 | |
6 | 5-oNS | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +14 | 18 | |
7 | 15-oNS | Stanisław Adamczyk-Andrzej Sładki | S: SENIOR Katowice | +12 | 19 | |
8 | 13-oNS | Marcin Bojarski-Maksymilian Chodacki | S: WINCOR NIXDORF CRACOVI | +10 | 20 | |
9 | 10-zNS | Piotr Krajewski-Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko | S: MKS MAZOVIA | +9 | 21 | |
10 | 2-zNS | Wacław Janicki-Sylwester Walerowicz | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +7 | 22 | |
10-oEW | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | +7 | 23 | ||
12 | 11-oEW | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | S: SKOBUD Tarnobrzeg | +6 | 24 | |
2-oNS | Michał Wittenbeck-Paweł Wittenbeck | N: RAG AZS Wratislavia VI | +6 | |||
12-zEW | Jacek Janowski-Waldemar Radziak | S: MKS Przasnysz | +6 | |||
15 | 4-zNS | Zdzisław Świątek-Paweł Siwiński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +5 | ||
1-zNS | Jan Betley-Anna Sztyber | N: AZS UW Warszawa | +5 | |||
9-oEW | Bartosz Chmurski-Piotr Tuczyński | S: Bridge24.pl 2 Warszawa | +5 | |||
18 | 1-oEW | Mateusz Stępiński-Rafał Marks | N: AZS UW Warszawa | +3 | ||
6-zNS | Bogumił Wegner-Franciszek Zarzecki | N: Turbo Flyback Wrocław | +3 | |||
20 | 11-zEW | Jacek Herman-Abdullah Aker | S: PETROACTIV PIAST Skawi | +2 | ||
21 | 9-zNS | Justyna Żmuda-Katarzyna Dufrat | S: Bridge24.pl 2 Warszawa | +1 | ||
4-oNS | Andrzej Wasylko-Sławomir Niajko | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +1 | |||
23 | 3-zEW | N: Autostrada Eksploatacj | 0 | |||
3-zNS | N: UKB KLEKS Szamotuły | 0 | ||||
14-zEW | S: SPÓJNIA Warszawa | 0 | ||||
14-zNS | S: POMTECH Zwoleń | 0 | ||||
16-zNS | S: CONSUS CARBON Kalisz | 0 | ||||
16-zEW | S: AZS UW TG Warszawa | 0 | ||||
7-zEW | N: MULTI Opole | 0 | ||||
8-zEW | N: Vęgoria WCK Węgorzewo | 0 | ||||
8-zNS | N: ZIEL-BRUK Zielona Gora | 0 | ||||
7-zNS | N: INTERBUD Jarosław Szcz | 0 | ||||
7-oNS | N: MULTI Opole | 0 | ||||
7-oEW | N: INTERBUD Jarosław Szcz | 0 | ||||
8-oEW | N: ZIEL-BRUK Zielona Gora | 0 | ||||
3-oEW | N: UKB KLEKS Szamotuły | 0 | ||||
3-oNS | N: Autostrada Eksploatacj | 0 | ||||
8-oNS | N: Vęgoria WCK Węgorzewo | 0 | ||||
14-oEW | S: POMTECH Zwoleń | 0 | ||||
16-oEW | S: CONSUS CARBON Kalisz | 0 | ||||
14-oNS | S: SPÓJNIA Warszawa | 0 | ||||
16-oNS | S: AZS UW TG Warszawa | 0 | ||||
43 | 4-oEW | Stanisław Janik-Sławomir Piechocki | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -1 | ||
9-zEW | Ryszard Kiełczewski-Jerzy Stworzewicz | S: KONSTANTA Bielsko Biał | -1 | |||
45 | 11-zNS | Andrzej Hycnar-Renata Wajdowicz | S: SKOBUD Tarnobrzeg | -2 | ||
46 | 1-oNS | Jerzy Mścisz-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA Poznań | -3 | ||
6-zEW | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: Chemik Bydgoszcz | -3 | |||
48 | 1-zEW | Marcin Pędziński-Jacek Zalewski | N: GRICON STARKA Poznań | -5 | ||
4-zEW | Ryszard Smejda-Piotr Wasylko | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -5 | |||
9-oNS | Jerzy Skwark-Marek Blat | S: KONSTANTA Bielsko Biał | -5 | |||
51 | 2-oEW | Krzysztof Antas-Tadeusz Kaczanowski | N: UNIA WINKHAUS Leszno | -6 | ||
12-zNS | Tomasz Wiśniewski-Ireneusz Kowalczyk | S: ENERGETYK Jaworzno | -6 | |||
11-oNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: PETROACTIV PIAST Skawi | -6 | |||
54 | 10-oNS | Marek Pietraszek-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -7 | ||
2-zEW | Mirosław Miłaszewski-Piotr Marcinowski | N: RAG AZS Wratislavia VI | -7 | |||
56 | 10-zEW | Roman Opaliński-Jakub Zawada | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -9 | ||
57 | 13-oEW | Sławomir Zawiślak-Grażyna Busse | S: TERMOCHEM CHEMIK Puław | -10 | ||
58 | 15-oEW | Marek Jaworski-Tomasz Stryszawski | S: MILO Kraków | -12 | ||
59 | 5-oEW | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | N: STB Słupsk | -14 | ||
60 | 12-oNS | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | S: MKS Przasnysz | -15 | ||
61 | 15-zEW | Robert Cimr-Andrzej Jarecki | S: SENIOR Katowice | -20 | ||
62 | 13-zEW | Maciej Superson-Krzysztof Żak | S: WINCOR NIXDORF CRACOVI | -27 | ||
63 | 5-zNS | Andrzej Garstka-Wiesław Mączkowski | N: STB Słupsk | -31 | ||
64 | 6-oNS | Rafał Konieczny-Maciej Łaniewski | N: Chemik Bydgoszcz | -42 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |