BUTLER, RUNDA 10 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 3-oEW | Krzysztof Kujawa-Sławomir Olech | TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +34 | 13 | |
2 | 1-zEW | Bartosz Chmurski-Piotr Tuczyński | Bridge24.pl 2 Warszawa | +24 | 14 | |
3 | 2-zNS | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | MILO Kraków | +22 | 15 | |
4 | 5-oEW | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | ENERGETYK Jaworzno | +20 | 16 | |
5 | 4-zNS | Marek Cyrkiel-Adam Żarnowski | ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +18 | 17 | |
6 | 6-oNS | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | SKOBUD Tarnobrzeg | +16 | 18 | |
7 | 7-oEW | Maksymilian Chodacki-Yan Shpuntou | WINCOR NIXDORF CRACOVIA | +15 | 19 | |
8 | 4-oEW | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +13 | 20 | |
9 | 8-oEW | Piotr Krajewski-Igor Łosiewicz | MKS MAZOVIA | +11 | 21 | |
10 | 7-zEW | Adam Krysa-Jacek Herman | PETROACTIV PIAST Skawina | +10 | 22 | |
11 | 1-oNS | Katarzyna Dufrat-Justyna Żmuda | Bridge24.pl 2 Warszawa | +9 | 23 | |
12 | 2-oNS | Wit Klapper-Jerzy Michałek | KONSTANTA Bielsko Biała | +8 | 24 | |
13 | 8-zEW | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | MKS Przasnysz | +2 | ||
14 | 5-zEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | SPÓJNIA Warszawa | +1 | ||
3-zEW | Krystian Bączek-Stanisław Mączka | AZS UW TG Warszawa | +1 | |||
6-zNS | Zuzanna Moszczyńska-Dominika Piesiewicz | CONSUS CARBON Kalisz | +1 | |||
17 | 5-zNS | Leszek Niemiec-Andrzej Szymczak | ENERGETYK Jaworzno | -1 | ||
3-zNS | Bartosz Matras-Jacek Przybyś | TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -1 | |||
6-zEW | Andrzej Hycnar-Renata Wajdowicz | SKOBUD Tarnobrzeg | -1 | |||
20 | 8-zNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | MKS MAZOVIA | -2 | ||
21 | 2-oEW | Ryszard Skotarski-Witold Stachnik | MILO Kraków | -8 | ||
22 | 1-oEW | Jacek Bors-Kamil Walczyk | POMTECH Zwoleń | -9 | ||
23 | 7-zNS | Grzegorz Superson-Krzysztof Żak | WINCOR NIXDORF CRACOVIA | -10 | ||
24 | 8-oNS | Sławomir Czech-Rafał Niedzielski | MKS Przasnysz | -11 | ||
25 | 4-oNS | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SENIOR Katowice | -13 | ||
26 | 7-oNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | PETROACTIV PIAST Skawina | -15 | ||
27 | 6-oEW | Zdzisław Beling-Jerzy Olczyk | CONSUS CARBON Kalisz | -16 | ||
28 | 4-zEW | Andrzej Sładki-Krzysztof Zieliński | SENIOR Katowice | -18 | ||
29 | 5-oNS | Michał Kalita-Igor Terszak | SPÓJNIA Warszawa | -20 | ||
30 | 2-zEW | Marek Blat-Jerzy Skwark | KONSTANTA Bielsko Biała | -22 | ||
31 | 1-zNS | Bartosz Ceglarski-Adam Strzelecki | POMTECH Zwoleń | -24 | ||
32 | 3-oNS | Jakub Andruszkiewicz-Edward Sucharda | AZS UW TG Warszawa | -34 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |