BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 4-oNS | Zdzisław Beling-Artur Wasiak | CONSUS CARBON Kalisz | +25 | 13 | |
2 | 3-oEW | Andrzej Hycnar-Renata Wajdowicz | SKOBUD Tarnobrzeg | +20 | 14 | |
7-zEW | Krzysztof Kujawa-Bartosz Matras | TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +20 | 15 | ||
4 | 8-oEW | Tomasz Sielicki-Piotr Tuczyński | Bridge24.pl 2 Warszawa | +16 | 16 | |
5 | 6-zNS | Jakub Andruszkiewicz-Edward Sucharda | AZS UW TG Warszawa | +14 | 17 | |
6 | 1-oEW | Andrzej Lućko-Jacek Janowski | MKS Przasnysz | +13 | 18 | |
7 | 3-zNS | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | SKOBUD Tarnobrzeg | +9 | 19 | |
8 | 5-oNS | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | ENERGETYK Jaworzno | +8 | 20 | |
9 | 4-zNS | Piotr Wowkonowicz-Rafał Wowkonowicz | SPÓJNIA Warszawa | +6 | 21 | |
7-oEW | Adrian Bakalarz-Jerzy Stworzewicz | KONSTANTA Bielsko Biała | +6 | 22 | ||
11 | 1-zNS | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | MKS Przasnysz | +4 | 23 | |
12 | 5-zEW | Leszek Niemiec-Andrzej Szymczak | ENERGETYK Jaworzno | +3 | 24 | |
6-oNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +3 | |||
2-oNS | Marek Dalecki-Maciej Modrzejewski | MKS MAZOVIA | +3 | |||
15 | 2-zNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | PETROACTIV PIAST Skawina | +2 | ||
8-zEW | Marek Jaworski-Tomasz Stryszawski | MILO Kraków | +2 | |||
17 | 2-zEW | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | MKS MAZOVIA | -2 | ||
8-zNS | Igor Chalupec-Bartosz Chmurski | Bridge24.pl 2 Warszawa | -2 | |||
19 | 2-oEW | Adam Krysa-Jacek Herman | PETROACTIV PIAST Skawina | -3 | ||
6-oEW | Tomasz Jochymski-Michał Kania | AZS UW TG Warszawa | -3 | |||
5-zNS | Stanisław Adamczyk-Michał Bojanowski | SENIOR Katowice | -3 | |||
22 | 1-zEW | Sławomir Kutyła-Marian Tyrcz | POMTECH Zwoleń | -4 | ||
23 | 7-oNS | Grażyna Busse-Sławomir Zawiślak | TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -6 | ||
4-zEW | Jerzy Olczyk-Jerzy Ronke | CONSUS CARBON Kalisz | -6 | |||
25 | 5-oEW | Robert Cimr-Andrzej Jarecki | SENIOR Katowice | -8 | ||
26 | 3-zEW | Jan Blajda-Grzegorz Superson | WINCOR NIXDORF CRACOVIA | -9 | ||
27 | 1-oNS | Kamil Walczyk-Grzegorz Zakrzewski | POMTECH Zwoleń | -13 | ||
28 | 6-zEW | Marek Cyrkiel-Adam Żarnowski | ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -14 | ||
29 | 8-oNS | Ryszard Skotarski-Witold Stachnik | MILO Kraków | -16 | ||
30 | 3-oNS | Yan Shpuntou-Maciej Superson | WINCOR NIXDORF CRACOVIA | -20 | ||
7-zNS | Jerzy Michałek-Ryszard Kiełczewski | KONSTANTA Bielsko Biała | -20 | |||
32 | 4-oEW | Maciej Kalita-Michał Kalita | SPÓJNIA Warszawa | -25 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |