BUTLER, RUNDA 12 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 7-oEW | Marek Dalecki-Maciej Modrzejewski | MKS MAZOVIA | +36 | 1 | |
2 | 6-zNS | Maksymilian Chodacki-Yan Shpuntou | WINCOR NIXDORF CRACOVIA | +31 | 2 | |
3 | 5-zEW | Stanisław Adamczyk-Andrzej Sładki | SENIOR Katowice | +24 | 3 | |
4 | 2-zNS | Bartosz Matras-Jacek Przybyś | TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +23 | 4 | |
5 | 1-oEW | Kamil Walczyk-Grzegorz Zakrzewski | POMTECH Zwoleń | +19 | 5 | |
6 | 4-oEW | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | ENERGETYK Jaworzno | +12 | 6 | |
8-zNS | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | MKS Przasnysz | +12 | 7 | ||
8 | 5-oEW | Zdzisław Beling-Artur Wasiak | CONSUS CARBON Kalisz | +11 | 8 | |
9 | 8-oNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | PETROACTIV PIAST Skawina | +8 | 9 | |
10 | 4-zEW | Jakub Andruszkiewicz-Edward Sucharda | AZS UW TG Warszawa | +7 | 10 | |
2-oNS | Igor Chalupec-Bartosz Chmurski | Bridge24.pl 2 Warszawa | +7 | 11 | ||
12 | 1-zEW | Ryszard Skotarski-Witold Stachnik | MILO Kraków | +6 | 12 | |
13 | 3-oEW | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +4 | ||
7-zEW | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | SKOBUD Tarnobrzeg | +4 | |||
15 | 3-zNS | Roman Opaliński-Jakub Zawada | ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +2 | ||
16 | 6-oNS | Tomasz Piątkowski-Dariusz Zarębski | SPÓJNIA Warszawa | 0 | ||
6-oEW | Jan Blajda-Grzegorz Superson | WINCOR NIXDORF CRACOVIA | 0 | |||
18 | 3-zEW | Adrian Bakalarz-Jerzy Stworzewicz | KONSTANTA Bielsko Biała | -2 | ||
19 | 7-zNS | Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko-Igor Łosiewicz | MKS MAZOVIA | -4 | ||
3-oNS | Marek Blat-Jerzy Skwark | KONSTANTA Bielsko Biała | -4 | |||
21 | 1-zNS | Sławomir Kutyła-Marian Tyrcz | POMTECH Zwoleń | -6 | ||
22 | 2-oEW | Grażyna Busse-Krzysztof Kujawa | TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -7 | ||
4-zNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | ENERGETYK Jaworzno | -7 | |||
24 | 8-oEW | Andrzej Lućko-Jacek Janowski | MKS Przasnysz | -8 | ||
25 | 5-oNS | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SENIOR Katowice | -11 | ||
26 | 4-oNS | Tomasz Jochymski-Michał Kania | AZS UW TG Warszawa | -12 | ||
8-zEW | Adam Krysa-Łukasz Kostek | PETROACTIV PIAST Skawina | -12 | |||
28 | 1-oNS | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | MILO Kraków | -19 | ||
29 | 2-zEW | Tomasz Sielicki-Piotr Tuczyński | Bridge24.pl 2 Warszawa | -23 | ||
30 | 5-zNS | Zuzanna Moszczyńska-Dominika Piesiewicz | CONSUS CARBON Kalisz | -24 | ||
31 | 6-zEW | Piotr Wowkonowicz-Rafał Wowkonowicz | SPÓJNIA Warszawa | -31 | ||
32 | 7-oNS | Wojciech Paszko-Stefan Skowron | SKOBUD Tarnobrzeg | -36 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |