BUTLER, RUNDA 15 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 3-oNS | Andrzej Lućko-Jacek Janowski | MKS Przasnysz | +45 | 13 | |
2 | 2-zEW | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | PETROACTIV PIAST Skawina | +36 | 14 | |
3 | 3-zNS | Robert Cimr-Andrzej Jarecki | SENIOR Katowice | +34 | 15 | |
4 | 8-zEW | Roman Opaliński-Jakub Zawada | ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +33 | 16 | |
5 | 5-oEW | Jerzy Michałek-Ryszard Kiełczewski | KONSTANTA Bielsko Biała | +24 | 17 | |
6 | 6-oEW | Tomasz Sielicki-Piotr Tuczyński | Bridge24.pl 2 Warszawa | +23 | 18 | |
7 | 7-zNS | Marek Jaworski-Tomasz Stryszawski | MILO Kraków | +14 | 19 | |
8 | 4-zEW | Marek Dalecki-Maciej Modrzejewski | MKS MAZOVIA | +12 | 20 | |
9 | 7-oNS | Leszek Niemiec-Andrzej Szymczak | ENERGETYK Jaworzno | +11 | 21 | |
10 | 1-oNS | Jacek Bors-Kamil Walczyk | POMTECH Zwoleń | +9 | 22 | |
11 | 5-zNS | Marek Blat-Jerzy Skwark | KONSTANTA Bielsko Biała | +8 | 23 | |
12 | 2-oEW | Tomasz Piątkowski-Dariusz Zarębski | SPÓJNIA Warszawa | +7 | 24 | |
13 | 8-oNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +4 | ||
14 | 4-oEW | Stanisław Mączka-Łukasz Trendak | AZS UW TG Warszawa | +3 | ||
1-zEW | Tadeusz Kowalczewski-Grzegorz Zakrzewski | POMTECH Zwoleń | +3 | |||
16 | 6-zNS | Katarzyna Dufrat-Justyna Żmuda | Bridge24.pl 2 Warszawa | +1 | ||
17 | 6-zEW | Zdzisław Beling-Artur Wasiak | CONSUS CARBON Kalisz | -1 | ||
18 | 4-oNS | Krzysztof Kulka-Krzysztof Roguski | MKS MAZOVIA | -3 | ||
1-zNS | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | SKOBUD Tarnobrzeg | -3 | |||
20 | 8-oEW | Grażyna Busse-Krzysztof Kujawa | TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -4 | ||
21 | 2-oNS | Adam Krysa-Łukasz Kostek | PETROACTIV PIAST Skawina | -7 | ||
22 | 5-zEW | Maksymilian Chodacki-Yan Shpuntou | WINCOR NIXDORF CRACOVIA | -8 | ||
23 | 1-oEW | Andrzej Hycnar-Renata Wajdowicz | SKOBUD Tarnobrzeg | -9 | ||
24 | 7-oEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | MILO Kraków | -11 | ||
25 | 4-zNS | Tomasz Jochymski-Michał Kania | AZS UW TG Warszawa | -12 | ||
26 | 7-zEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | ENERGETYK Jaworzno | -14 | ||
27 | 6-oNS | Jerzy Olczyk-Jerzy Ronke | CONSUS CARBON Kalisz | -23 | ||
28 | 5-oNS | Jan Blajda-Maciej Superson | WINCOR NIXDORF CRACOVIA | -24 | ||
29 | 8-zNS | Bartosz Matras-Jacek Przybyś | TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -33 | ||
30 | 3-zEW | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | MKS Przasnysz | -34 | ||
31 | 2-zNS | Maciej Kalita-Michał Kalita | SPÓJNIA Warszawa | -36 | ||
32 | 3-oEW | Stanisław Adamczyk-Andrzej Sładki | SENIOR Katowice | -45 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |