|
|
BUTLER, RUNDA 9 SEGMENT 2 |
|
miejsce | stół | | team | impy | | Rzd# |
1 | 1-oNS | Konrad Ciborowski-Tomasz Radko | SFORA CIBORA Kraków | +40 | | 13 |
2 | 2-zEW | Kazimierz Chłobowski-Wiesław Skrzyszowski | DYKTATOR Kraków | +28 | | 14 |
3 | 3-oEW | Jarosław Posłuszny-Krzysztof Kleinrok | CZARNA PAPUGA | +25 | | 15 |
4 | 6-zEW | Stanisław Dziki-Wiesław Siek | SZLEMIK SAN I Nisko | +21 | | 16 |
5 | 8-oEW | Jacek Karwowski-Krzysztof Warzocha | YAMIT Zamość | +19 | | 17 |
6 | 4-zNS | Konrad Dobrzyniecki-Grzegorz Raźny | KIERY Głogoczów | +14 | | 18 |
| 4-oNS | Adam Grobler-Jacek Stasica | TS WISŁA Kraków | +14 | | 19 |
8 | 5-zEW | Mieczysław Szwarc-Piotr Kuciara | PIAST Kraków | +11 | | 20 |
9 | 7-oEW | Józef Myć-Jarosław Kaczorowski | SKÓR-BUT Łęczna | +10 | | 21 |
10 | 3-zEW | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | KETZ SUPER BOND | +9 | | 22 |
| 5-oEW | Piotr Radzikowski-Robert Różak | LESKOWIEC - BESKID | +9 | | 23 |
12 | 7-zNS | Marek Atalski-Andrzej Kokoryka | SKÓR-BUT Łęczna | +7 | | 24 |
13 | 2-oEW | Piotr Lisowski-Ryszard Wójcik | UKS OLIMP OLGUM Skaryszew | +6 | | |
14 | 1-zNS | Maciej Grabiec-Maciej Kita | MPEC I Tarnów | +4 | | |
15 | 8-zNS | Wiesław Skubisz-Piotr Zawiślak | YAMIT Zamość | +3 | | |
16 | 6-oNS | Andrzej Byzdra-Zbigniew Niezgoda | SZLEMIK SAN I Nisko | +1 | | |
17 | 6-oEW | Andrzej Szczepaniak-Bogdan Palikot | FORTA Biłgoraj | -1 | | |
18 | 8-zEW | Anna Burda-Krzysztof Tomczyński | Domwaluty.pl Warszawa | -3 | | |
19 | 1-zEW | Magdalena Holeksa-Kamila Wesołowska | SFORA CIBORA Kraków | -4 | | |
20 | 2-oNS | Tadeusz Biernat-Kazimierz Gałka | DYKTATOR Kraków | -6 | | |
21 | 7-zEW | Robert Piechota-Bogdan Rojkowicz | Dropol - Hotel Polski | -7 | | |
22 | 5-oNS | Marek Czerwonka-Jarosław Nowakowski | PIAST Kraków | -9 | | |
| 3-zNS | Tomasz Kluz-Justyna Stachowiak | CZARNA PAPUGA | -9 | | |
24 | 7-oNS | Stanisław Drobot-Marek Michalski | Dropol - Hotel Polski | -10 | | |
25 | 5-zNS | Piotr Zięba-Maciej Mąka | LESKOWIEC - BESKID | -11 | | |
26 | 4-oEW | Marek Jarosz-Bartosz Bańkowski | KIERY Głogoczów | -14 | | |
| 4-zEW | Włodzimierz Wala-Jacek Młyńczyk | TS WISŁA Kraków | -14 | | |
28 | 8-oNS | Tomasz Osiński-Karol Szwenkel | Domwaluty.pl Warszawa | -19 | | |
29 | 6-zNS | Jarosław Ostrowski-Mieczysław Paczos | FORTA Biłgoraj | -21 | | |
30 | 3-oNS | Marek Adamczyk-Andrzej Dudzik | KETZ SUPER BOND | -25 | | |
31 | 2-zNS | Iwona Krupińska-Janusz Wrześniak | UKS OLIMP OLGUM Skaryszew | -28 | | |
32 | 1-oEW | Tytus Bisping-Krzysztof Cetera | MPEC I Tarnów | -40 | | |
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2016-01-10 o 17:30, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768. |