BUTLER, RUNDA 10 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 5-oNS | Krzysztof Mielnik-Piotr Tomczak | N: SDK Tczew | +38 | 13 | |
2 | 3-oNS | Przemysław Piotrowski-Michał Wittenbeck | N: GORACO KS AZS Wratislavia | +32 | 14 | |
3 | 2-oEW | Jarosław Stach-Artur Sulich | N: BEZ SPONSORA Warszawa | +30 | 15 | |
4 | 16-zEW | Jacek Herman-Adam Krysa | S: MTS Piast Skawina | +22 | 16 | |
5 | 14-zNS | Adam Suwik-Jakub Wojcieszek | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | +21 | 17 | |
6 | 8-oEW | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | N: KONTRA Koszalin | +17 | 18 | |
6-zEW | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +17 | 19 | ||
8 | 14-oEW | Marek Jeleniewski-Lech Ohrysko | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | +14 | 20 | |
9 | 3-zNS | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +13 | 21 | |
10-oNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +13 | 22 | ||
11 | 10-zEW | Arkadiusz Majcher-Jakub Zawada | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +12 | 23 | |
5-zEW | Aleksander Kasprzak-Mirosław Szaliński | N: SDK Tczew | +12 | 24 | ||
13 | 9-oEW | Jerzy Olczyk-Jerzy Ronke | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | +11 | ||
4-zEW | Stanisław Owczarski-Wojciech Waszkowiak | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +11 | |||
8-zEW | Marcin Pędziński-Jacek Zalewski | N: GRICON STARKA Poznań | +11 | |||
16 | 16-oNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: MTS Piast Skawina | +10 | ||
17 | 15-oNS | Michał Błach-Artur Guła | S: PONAR SILESIA | +9 | ||
1-zNS | Tomasz Spodenkiewicz-Witold Turant | N: INWIT Pabianice | +9 | |||
11-oEW | Andrzej Iwański-Piotr Kucharski | S: HOTEL SENATOR | +9 | |||
6-oEW | Aleksander Nowakowski-Przemysław Weymann | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | +9 | |||
15-zNS | Jakub Jagodziński-Bartosz Matras | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +9 | |||
13-oNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: TB SILESIA II - Diamond | +9 | |||
23 | 7-zEW | Tomasz Bartnicki-Zofia Miechowicz | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | +8 | ||
13-zEW | Leszek Niemiec-Andrzej Szymczak | S: TB SILESIA II - Diamond | +8 | |||
25 | 12-zNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | +7 | ||
26 | 9-zNS | Janusz Makaruk-Paweł Niedzielski | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | +5 | ||
1-oEW | Anna Kowalska-Robert Stoliński | N: INWIT Pabianice | +5 | |||
28 | 2-zEW | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS Szamotuły | +4 | ||
7-oNS | Adam Małecki-Paweł Pietrażycki | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | +4 | |||
30 | 12-oNS | Kacper Kacperski-Yan Shpuntou | S: Diebold Nixdorf Cracovia | +3 | ||
31 | 11-zNS | Janusz Gawęcki-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | +2 | ||
32 | 4-oEW | Grzegorz Dembiński-Andrzej Syrek | N: KTB Konin | +1 | ||
33 | 4-oNS | Marcin Zawadzki-Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -1 | ||
34 | 11-zEW | Tadeusz Kowalczewski-Grzegorz Zakrzewski | S: POMTECH Zwoleń | -2 | ||
35 | 12-oEW | Piotr Krajewski-Igor Łosiewicz | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | -3 | ||
36 | 2-zNS | Jacek Dmowski-Witalis Talar | N: BEZ SPONSORA Warszawa | -4 | ||
7-oEW | Adolf Bocheński-Leszek Sztyrak | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | -4 | |||
38 | 9-zEW | Wit Klapper-Paweł Klapper | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | -5 | ||
1-oNS | Rafał Gardzielewski-Paweł Kolwicz | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -5 | |||
40 | 12-zEW | Marcin Bojarski-Maksymilian Chodacki | S: Diebold Nixdorf Cracovia | -7 | ||
41 | 13-zNS | Zdzisław Laszczak-Kazimierz Wielechowski | S: Autostrada Eksploatacja & | -8 | ||
7-zNS | Mirosław Cichocki-Piotr Żurakowski | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | -8 | |||
43 | 15-zEW | Zbigniew Guła-Ryszard Matlak | S: PONAR SILESIA | -9 | ||
13-oEW | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | S: Autostrada Eksploatacja & | -9 | |||
11-oNS | Sławomir Kutyła-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | -9 | |||
6-oNS | Stanisław Janik-Sławomir Piechocki | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -9 | |||
1-zEW | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -9 | |||
15-oEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -9 | |||
49 | 16-oEW | Andrzej Kokoryka-Dariusz Koproń | S: SKÓR-BUT Łęczna | -10 | ||
50 | 4-zNS | Jacek Kokociński-Jerzy Nowak | N: KTB Konin | -11 | ||
8-zNS | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | N: KONTRA Koszalin | -11 | |||
9-oNS | Jerzy Stworzewicz-Zbigniew Mącior | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | -11 | |||
53 | 10-zNS | Tomasz Paluchowski-Bogdan Szulejewski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | -12 | ||
5-zNS | Rafał Konieczny-Maciej Łaniewski | N: CHEMIK Bydgoszcz | -12 | |||
55 | 10-oEW | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Zembrzuski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | -13 | ||
3-zEW | Piotr Marcinowski-Mateusz Sobczak | N: GORACO KS AZS Wratislavia | -13 | |||
57 | 14-oNS | Andrzej Lubojemski-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | -14 | ||
58 | 8-oNS | Krzysztof Brudka-Justyna Stachowiak-Kluz | N: GRICON STARKA Poznań | -17 | ||
6-zNS | Dariusz Lisiecki-Ryszard Pałasz | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | -17 | |||
60 | 14-zEW | Jarosław Posłuszny-Edward Warząchowski | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | -21 | ||
61 | 16-zNS | Jarosław Kaczorowski-Józef Myć | S: SKÓR-BUT Łęczna | -22 | ||
62 | 2-oNS | Jan Kuczera-Ryszard Olenderek | N: UKB KLEKS Szamotuły | -30 | ||
63 | 3-oEW | Elżbieta Czekaj-Leszek Szkudlarek | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -32 | ||
64 | 5-oEW | Grzegorz Rojewski-Roman Wachowiak | N: CHEMIK Bydgoszcz | -38 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |