BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 4-zNS | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | N: KONTRA Koszalin | +33 | 1 | |
2 | 16-oEW | Sławomir Kutyła-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | +32 | 2 | |
3 | 10-zEW | Leszek Niemiec-Andrzej Szymczak | S: TB SILESIA II - Diamond | +30 | 3 | |
4 | 3-zEW | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +29 | 4 | |
5 | 4-oNS | Jacek Dmowski-Witalis Talar | N: BEZ SPONSORA Warszawa | +26 | 5 | |
6 | 5-zEW | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +24 | 6 | |
7 | 14-oEW | Tomasz Piątkowski-Dariusz Zarębski | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | +22 | 7 | |
8 | 1-oEW | Grzegorz Rojewski-Roman Wachowiak | N: CHEMIK Bydgoszcz | +20 | 8 | |
9-zNS | Marek Blat-Jerzy Skwark | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | +20 | 9 | ||
10 | 2-zEW | Tomasz Buchnajzer-Tomasz Wasilewski | N: KTB Konin | +19 | 10 | |
11 | 11-zNS | Jarosław Posłuszny-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | +18 | 11 | |
12 | 12-zEW | Adam Suwik-Jakub Wojcieszek | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | +17 | 12 | |
13 | 6-oNS | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS Szamotuły | +15 | ||
14 | 1-zNS | Rafał Konieczny-Maciej Łaniewski | N: CHEMIK Bydgoszcz | +14 | ||
15 | 8-oNS | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +12 | ||
16 | 13-oEW | Mirosław Rafalski-Piotr Kucharski | S: HOTEL SENATOR | +11 | ||
6-zNS | Piotr Korecki-Aleksander Kud | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | +11 | |||
18 | 15-oNS | Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko-Igor Łosiewicz | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | +10 | ||
19 | 7-oNS | Łukasz Gaweł-Paweł Wittenbeck | N: GORACO KS AZS Wratislavia | +9 | ||
8-zNS | Jarosław Bartosiński-Mirosław Szaliński | N: SDK Tczew | +9 | |||
15-zEW | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | +9 | |||
22 | 5-oNS | Paweł Jassem-Piotr Wasylko | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +7 | ||
23 | 2-oNS | Jacek Kokociński-Jerzy Nowak | N: KTB Konin | +4 | ||
13-zNS | Janusz Gawęcki-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | +4 | |||
11-oEW | Andrzej Lubojemski-Edward Warząchowski | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | +4 | |||
10-oNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: TB SILESIA II - Diamond | +4 | |||
27 | 7-zEW | Piotr Marcinowski-Mirosław Miłaszewski | N: GORACO KS AZS Wratislavia | +3 | ||
12-oNS | Jacek Ciechomski-Grzegorz Głasek | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | +3 | |||
29 | 14-zEW | Jarosław Kaczorowski-Józef Myć | S: SKÓR-BUT Łęczna | +2 | ||
3-oNS | Piotr Franiewski-Jakub Kasprzak | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +2 | |||
16-zNS | Jacek Bors-Eugeniusz Karski | S: POMTECH Zwoleń | +2 | |||
32 | 9-oEW | Jerzy Stworzewicz-Zbigniew Mącior | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | +1 | ||
33 | 9-oNS | Jakub Kowal-Marcin Krawczyk | S: MTS Piast Skawina | -1 | ||
34 | 16-zEW | Zdzisław Laszczak-Sylwester Młynarczuk | S: Autostrada Eksploatacja & | -2 | ||
14-zNS | Piotr Wowkonowicz-Rafał Wowkonowicz | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | -2 | |||
3-oEW | Mirosław Cichocki-Zbigniew Rogowski | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | -2 | |||
37 | 12-oEW | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Zembrzuski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | -3 | ||
7-zNS | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -3 | |||
39 | 13-zEW | Cezary Komajda-Bartosz Matras | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -4 | ||
2-oEW | Aleksander Nowakowski-Przemysław Weymann | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | -4 | |||
11-oNS | Marcin Bojarski-Maksymilian Chodacki | S: Diebold Nixdorf Cracovia | -4 | |||
10-oEW | Artur Guła-Zbigniew Guła | S: PONAR SILESIA | -4 | |||
43 | 5-oEW | Tomasz Kłys-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA Poznań | -7 | ||
44 | 8-zEW | Mirosław Bublewicz-Maciej Wierzbicki | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -9 | ||
15-zNS | Roman Opaliński-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -9 | |||
7-oEW | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -9 | |||
47 | 15-oEW | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -10 | ||
48 | 13-oNS | Krzysztof Kujawa-Grzegorz Kułak | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -11 | ||
6-zEW | Łukasz Brede-Marek Markowski | N: UKB KLEKS Szamotuły | -11 | |||
50 | 8-oEW | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | N: SDK Tczew | -12 | ||
51 | 1-zEW | Tomasz Spodenkiewicz-Witold Turant | N: INWIT Pabianice | -14 | ||
52 | 6-oEW | Tomasz Bartnicki-Zofia Miechowicz | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | -15 | ||
53 | 12-zNS | Tomasz Paluchowski-Bogdan Szulejewski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | -17 | ||
54 | 11-zEW | Grzegorz Superson-Krzysztof Żak | S: Diebold Nixdorf Cracovia | -18 | ||
55 | 2-zNS | Dariusz Lisiecki-Ryszard Pałasz | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | -19 | ||
56 | 1-oNS | Ewa Sobolewska-Marek Tyran | N: INWIT Pabianice | -20 | ||
9-zEW | Jacek Herman-Adam Krysa | S: MTS Piast Skawina | -20 | |||
58 | 14-oNS | Andrzej Kokoryka-Dariusz Koproń | S: SKÓR-BUT Łęczna | -22 | ||
59 | 5-zNS | Marcin Pędziński-Justyna Stachowiak-Kluz | N: GRICON STARKA Poznań | -24 | ||
60 | 4-oEW | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | N: KONTRA Koszalin | -26 | ||
61 | 3-zNS | Adolf Bocheński-Leszek Sztyrak | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | -29 | ||
62 | 10-zNS | Piotr Matkowski-Krzysztof Śliwoń | S: PONAR SILESIA | -30 | ||
63 | 16-oNS | Jarosław Gąsiorowski-Zdzisław Kowalewski | S: Autostrada Eksploatacja & | -32 | ||
64 | 4-zEW | Maciej Dąbrowski-Andrzej Pawlak | N: BEZ SPONSORA Warszawa | -33 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |