BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 9-zEW | Jakub Kowal-Marcin Krawczyk | S: MTS Piast Skawina | +33 | 13 | |
2 | 6-zEW | Łukasz Brede-Marek Markowski | N: UKB KLEKS Szamotuły | +31 | 14 | |
3 | 12-zNS | Robert Chmielak-Bogdan Szulejewski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | +28 | 15 | |
4 | 1-oEW | Grzegorz Rojewski-Roman Wachowiak | N: CHEMIK Bydgoszcz | +22 | 16 | |
1-zNS | Rafał Konieczny-Ryszard Rapicki | N: CHEMIK Bydgoszcz | +22 | 17 | ||
6 | 13-oEW | Mirosław Rafalski-Piotr Kucharski | S: HOTEL SENATOR | +20 | 18 | |
3-zEW | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +20 | 19 | ||
16-oEW | Zbigniew Borkowski-Adam Strzelecki | S: POMTECH Zwoleń | +20 | 20 | ||
9 | 15-oEW | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +19 | 21 | |
4-zEW | Jacek Dmowski-Witalis Talar | N: BEZ SPONSORA Warszawa | +19 | 22 | ||
11 | 4-oNS | Maciej Dąbrowski-Andrzej Pawlak | N: BEZ SPONSORA Warszawa | +18 | 23 | |
13-zEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +18 | 24 | ||
13 | 8-zEW | Mirosław Bublewicz-Maciej Wierzbicki | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +15 | ||
14 | 7-oNS | Łukasz Gaweł-Paweł Wittenbeck | N: GORACO KS AZS Wratislavia | +13 | ||
7-zEW | Piotr Marcinowski-Mirosław Miłaszewski | N: GORACO KS AZS Wratislavia | +13 | |||
16 | 16-zNS | Sławomir Kutyła-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | +12 | ||
17 | 12-oNS | Adam Suwik-Jakub Wojcieszek | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | +11 | ||
9-oNS | Jacek Herman-Adam Krysa | S: MTS Piast Skawina | +11 | |||
3-oNS | Piotr Franiewski-Jakub Kasprzak | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +11 | |||
8-oEW | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | N: SDK Tczew | +11 | |||
21 | 6-oEW | Tomasz Bartnicki-Zofia Miechowicz | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | +10 | ||
22 | 2-zNS | Dariusz Lisiecki-Ryszard Pałasz | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | +9 | ||
2-oEW | Aleksander Nowakowski-Przemysław Weymann | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | +9 | |||
24 | 10-zNS | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: PONAR SILESIA | +8 | ||
25 | 5-zEW | Paweł Kolwicz-Ryszard Smejda | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +7 | ||
10-oEW | Artur Guła-Zbigniew Guła | S: PONAR SILESIA | +7 | |||
14-oEW | Tomasz Piątkowski-Dariusz Zarębski | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | +7 | |||
28 | 15-zNS | Roman Opaliński-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +4 | ||
29 | 5-oEW | Tomasz Kłys-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA Poznań | +2 | ||
11-oEW | Krzysztof Kleinrok-Tomasz Kluz | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | +2 | |||
31 | 14-zNS | Ewelina Wowkonowicz-Rafał Wowkonowicz | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | +1 | ||
32 | 11-zEW | Kacper Kacperski-Yan Shpuntou | S: Diebold Nixdorf Cracovia | 0 | ||
11-zNS | Andrzej Lubojemski-Edward Warząchowski | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | 0 | |||
34 | 14-zEW | Jarosław Kaczorowski-Józef Myć | S: SKÓR-BUT Łęczna | -1 | ||
35 | 11-oNS | Marcin Bojarski-Maksymilian Chodacki | S: Diebold Nixdorf Cracovia | -2 | ||
5-oNS | Paweł Jassem-Piotr Wasylko | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -2 | |||
37 | 15-zEW | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | -4 | ||
38 | 5-zNS | Krzysztof Brudka-Justyna Stachowiak-Kluz | N: GRICON STARKA Poznań | -7 | ||
14-oNS | Andrzej Kokoryka-Dariusz Koproń | S: SKÓR-BUT Łęczna | -7 | |||
10-oNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: TB SILESIA II - Diamond | -7 | |||
41 | 10-zEW | Leszek Niemiec-Andrzej Szymczak | S: TB SILESIA II - Diamond | -8 | ||
42 | 2-zEW | Tomasz Buchnajzer-Tomasz Wasilewski | N: KTB Konin | -9 | ||
2-oNS | Jacek Kokociński-Jerzy Nowak | N: KTB Konin | -9 | |||
44 | 6-oNS | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | N: UKB KLEKS Szamotuły | -10 | ||
45 | 3-oEW | Mirosław Cichocki-Zbigniew Rogowski | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | -11 | ||
12-oEW | Marek Borewicz-Ireneusz Grynczewski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | -11 | |||
8-oNS | Stanisław Owczarski-Wiesław Żegilewicz | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -11 | |||
9-oEW | Jerzy Stworzewicz-Zbigniew Mącior | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | -11 | |||
49 | 16-zEW | Jarosław Gąsiorowski-Zdzisław Kowalewski | S: Autostrada Eksploatacja & | -12 | ||
50 | 7-zNS | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -13 | ||
7-oEW | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -13 | |||
52 | 8-zNS | Aleksander Kasprzak-Mirosław Szaliński | N: SDK Tczew | -15 | ||
53 | 13-zNS | Janusz Gawęcki-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | -18 | ||
4-oEW | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | N: KONTRA Koszalin | -18 | |||
55 | 4-zNS | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | N: KONTRA Koszalin | -19 | ||
15-oNS | Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko-Igor Łosiewicz | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | -19 | |||
57 | 3-zNS | Adolf Bocheński-Marek Krajewski | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | -20 | ||
13-oNS | Krzysztof Kujawa-Grzegorz Kułak | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -20 | |||
16-oNS | Zdzisław Laszczak-Kazimierz Wielechowski | S: Autostrada Eksploatacja & | -20 | |||
60 | 1-zEW | Anna Kowalska-Robert Stoliński | N: INWIT Pabianice | -22 | ||
1-oNS | Ewa Sobolewska-Marek Tyran | N: INWIT Pabianice | -22 | |||
62 | 12-zEW | Marek Jeleniewski-Lech Ohrysko | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | -28 | ||
63 | 6-zNS | Piotr Korecki-Aleksander Kud | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | -31 | ||
64 | 9-zNS | Marek Blat-Jerzy Skwark | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | -33 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |