BUTLER, RUNDA 13 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 16-zNS | Adam Suwik-Jakub Wojcieszek | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | +39 | 13 | |
2 | 3-oNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: KTB Konin | +32 | 14 | |
3 | 2-oEW | Mirosław Cichocki-Zbigniew Rogowski | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | +30 | 15 | |
4 | 6-zNS | Stanisław Janik-Jacek Leśniczak | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +27 | 16 | |
5 | 11-zNS | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: PONAR SILESIA | +23 | 17 | |
13-oEW | Dariusz Koproń-Józef Myć | S: SKÓR-BUT Łęczna | +23 | 18 | ||
6-oEW | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +23 | 19 | ||
8 | 14-oEW | Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko-Igor Łosiewicz | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | +19 | 20 | |
9 | 1-oNS | Tomasz Spodenkiewicz-Witold Turant | N: INWIT Pabianice | +17 | 21 | |
9-oNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: TB SILESIA II - Diamond | +17 | 22 | ||
9-zNS | Jerzy Stworzewicz-Zbigniew Mącior | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | +17 | 23 | ||
12 | 7-oEW | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | N: SDK Tczew | +15 | 24 | |
5-oNS | Jacek Dmowski-Witalis Talar | N: BEZ SPONSORA Warszawa | +15 | |||
14 | 1-zNS | Piotr Dobryszycki-Franciszek Zarzecki | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | +14 | ||
15 | 3-zEW | Tomasz Buchnajzer-Tomasz Wasilewski | N: KTB Konin | +13 | ||
16 | 4-oNS | Dariusz Chmielewski-Olga Zabulewicz | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +12 | ||
5-zEW | Maciej Dąbrowski-Andrzej Pawlak | N: BEZ SPONSORA Warszawa | +12 | |||
18 | 12-zEW | Robert Chmielak-Tomasz Paluchowski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | +11 | ||
19 | 12-oEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +10 | ||
10-zEW | Grzegorz Superson-Krzysztof Żak | S: Diebold Nixdorf Cracovia | +10 | |||
21 | 4-zNS | Tomasz Kłys-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA Poznań | +9 | ||
22 | 15-oNS | Roman Opaliński-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +8 | ||
23 | 8-zEW | Przemysław Piotrowski-Michał Wittenbeck | N: GORACO KS AZS Wratislavia | +6 | ||
11-oEW | Artur Guła-Zbigniew Guła | S: PONAR SILESIA | +6 | |||
25 | 2-zNS | Adolf Bocheński-Leszek Sztyrak | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | +5 | ||
26 | 13-zEW | Janusz Gawęcki-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | +4 | ||
15-zEW | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +4 | |||
14-zNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | +4 | |||
29 | 16-oNS | Sławomir Kutyła-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | +3 | ||
30 | 8-oNS | Piotr Marcinowski-Mirosław Miłaszewski | N: GORACO KS AZS Wratislavia | +2 | ||
7-zEW | Łukasz Brede-Jan Grygier | N: UKB KLEKS Szamotuły | +2 | |||
32 | 10-oEW | Grzegorz Gawron-Piotr Waniurski | S: MTS Piast Skawina | +1 | ||
33 | 10-oNS | Kacper Kacperski-Yan Shpuntou | S: Diebold Nixdorf Cracovia | -1 | ||
34 | 8-oEW | Stanisław Owczarski-Wiesław Żegilewicz | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -2 | ||
7-zNS | Aleksander Kasprzak-Piotr Tomczak | N: SDK Tczew | -2 | |||
36 | 16-oEW | Mariusz Bartkowski-Łukasz Witkowski | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | -3 | ||
37 | 14-zEW | Jerzy Olczyk-Jerzy Ronke | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | -4 | ||
15-zNS | Zdzisław Kowalewski-Kazimierz Wielechowski | S: Autostrada Eksploatacja & | -4 | |||
13-zNS | Marek Atalski-Andrzej Kokoryka | S: SKÓR-BUT Łęczna | -4 | |||
40 | 2-zEW | Grzegorz Rojewski-Roman Wachowiak | N: CHEMIK Bydgoszcz | -5 | ||
41 | 11-oNS | Mirosław Sady-Edward Warząchowski | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | -6 | ||
8-zNS | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -6 | |||
43 | 15-oEW | Zdzisław Laszczak-Sylwester Młynarczuk | S: Autostrada Eksploatacja & | -8 | ||
44 | 4-zEW | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -9 | ||
45 | 12-oNS | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Zembrzuski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | -10 | ||
10-zNS | Jacek Herman-Adam Krysa | S: MTS Piast Skawina | -10 | |||
47 | 12-zNS | Cezary Komajda-Krzysztof Kujawa | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -11 | ||
48 | 5-zNS | Piotr Korecki-Marcin Preisner | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | -12 | ||
4-oEW | Marcin Pędziński-Justyna Stachowiak-Kluz | N: GRICON STARKA Poznań | -12 | |||
50 | 3-zNS | Andrzej Jabłoński-Jerzy Sadowski | N: KONTRA Koszalin | -13 | ||
51 | 1-zEW | Ewa Sobolewska-Marek Tyran | N: INWIT Pabianice | -14 | ||
52 | 5-oEW | Tomasz Bartnicki-Paweł Pietrażycki | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | -15 | ||
7-oNS | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS Szamotuły | -15 | |||
54 | 9-oEW | Wit Klapper-Jerzy Michałek | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | -17 | ||
9-zEW | Leszek Niemiec-Andrzej Szymczak | S: TB SILESIA II - Diamond | -17 | |||
1-oEW | Mariusz Kowalczyk-Tomasz Koźlecki | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | -17 | |||
57 | 14-oNS | Zdzisław Beling-Artur Wasiak | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | -19 | ||
58 | 11-zEW | Krzysztof Kleinrok-Tomasz Kluz | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | -23 | ||
6-oNS | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -23 | |||
13-oNS | Mirosław Rafalski-Piotr Kucharski | S: HOTEL SENATOR | -23 | |||
61 | 6-zEW | Paweł Kolwicz-Ryszard Smejda | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -27 | ||
62 | 2-oNS | Rafał Konieczny-Maciej Łaniewski | N: CHEMIK Bydgoszcz | -30 | ||
63 | 3-oEW | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | N: KONTRA Koszalin | -32 | ||
64 | 16-zEW | Zbigniew Borkowski-Adam Strzelecki | S: POMTECH Zwoleń | -39 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |