BUTLER, RUNDA 15 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 9-oEW | Marek Blat-Jerzy Skwark | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | +39 | 13 | |
2 | 15-oNS | Roman Opaliński-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +36 | 14 | |
3 | 7-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: KTB Konin | +30 | 15 | |
4 | 11-oEW | Jacek Herman-Adam Krysa | S: MTS Piast Skawina | +29 | 16 | |
5 | 10-zEW | Jarosław Posłuszny-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | +27 | 17 | |
6 | 16-zEW | Tadeusz Kowalczewski-Grzegorz Zakrzewski | S: POMTECH Zwoleń | +26 | 18 | |
13-zEW | Mirosław Rafalski-Piotr Kucharski | S: HOTEL SENATOR | +26 | 19 | ||
8 | 16-oEW | Krzysztof Kujawa-Bartosz Matras | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +24 | 20 | |
9 | 12-zEW | Robert Chmielak-Tomasz Paluchowski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | +23 | 21 | |
8-zNS | Rafał Konieczny-Maciej Łaniewski | N: CHEMIK Bydgoszcz | +23 | 22 | ||
11 | 10-oNS | Andrzej Lubojemski-Edward Warząchowski | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | +21 | 23 | |
12 | 9-zEW | Grzegorz Superson-Krzysztof Żak | S: Diebold Nixdorf Cracovia | +20 | 24 | |
13 | 1-zNS | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +15 | ||
14 | 14-oNS | Zdzisław Beling-Artur Wasiak | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | +14 | ||
15 | 14-zEW | Janusz Makaruk-Paweł Niedzielski | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | +11 | ||
16 | 2-zNS | Przemysław Piotrowski-Michał Wittenbeck | N: GORACO KS AZS Wratislavia | +9 | ||
17 | 8-oEW | Grzegorz Rojewski-Roman Wachowiak | N: CHEMIK Bydgoszcz | +8 | ||
5-oEW | Jacek Dmowski-Witalis Talar | N: BEZ SPONSORA Warszawa | +8 | |||
19 | 6-zNS | Piotr Franiewski-Jakub Kasprzak | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +7 | ||
12-oEW | Jarosław Kaczorowski-Józef Myć | S: SKÓR-BUT Łęczna | +7 | |||
4-oEW | Piotr Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +7 | |||
4-zNS | Paweł Jassem-Andrzej Wasylko | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +7 | |||
3-zEW | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +7 | |||
24 | 13-oNS | Janusz Gawęcki-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | +6 | ||
25 | 7-oNS | Adolf Bocheński-Leszek Sztyrak | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | +5 | ||
26 | 6-oNS | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | N: KONTRA Koszalin | +3 | ||
2-oEW | Piotr Marcinowski-Paweł Wittenbeck | N: GORACO KS AZS Wratislavia | +3 | |||
28 | 5-zNS | Jarosław Stach-Artur Sulich | N: BEZ SPONSORA Warszawa | +2 | ||
3-oNS | Stanisław Janik-Jacek Leśniczak | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +2 | |||
30 | 1-oEW | Stanisław Owczarski-Wiesław Żegilewicz | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +1 | ||
15-zEW | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +1 | |||
11-zEW | Artur Guła-Piotr Matkowski | S: PONAR SILESIA | +1 | |||
33 | 1-oNS | Anna Kowalska-Robert Stoliński | N: INWIT Pabianice | -1 | ||
11-zNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: MTS Piast Skawina | -1 | |||
15-zNS | Adam Suwik-Jakub Wojcieszek | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | -1 | |||
36 | 5-zEW | Tomasz Kłys-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA Poznań | -2 | ||
3-oEW | Andrzej Aleksandrzak-Jan Kuczera | N: UKB KLEKS Szamotuły | -2 | |||
38 | 2-oNS | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | N: SDK Tczew | -3 | ||
6-oEW | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -3 | |||
40 | 7-oEW | Grzegorz Dembiński-Andrzej Syrek | N: KTB Konin | -5 | ||
41 | 13-oEW | Marek Dalecki-Maciej Modrzejewski | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | -6 | ||
42 | 12-oNS | Bogdan Szulejewski-Dariusz Zembrzuski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | -7 | ||
4-oNS | Tomasz Bartnicki-Paweł Pietrażycki | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | -7 | |||
6-zEW | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | N: KONTRA Koszalin | -7 | |||
4-zEW | Aleksander Kud-Zofia Miechowicz | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | -7 | |||
3-zNS | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | N: UKB KLEKS Szamotuły | -7 | |||
47 | 8-oNS | Dariusz Lisiecki-Ryszard Pałasz | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | -8 | ||
5-oNS | Marcin Pędziński-Justyna Stachowiak-Kluz | N: GRICON STARKA Poznań | -8 | |||
49 | 2-zEW | Aleksander Kasprzak-Piotr Tomczak | N: SDK Tczew | -9 | ||
50 | 14-zNS | Jarosław Gąsiorowski-Zdzisław Kowalewski | S: Autostrada Eksploatacja & | -11 | ||
51 | 14-oEW | Zdzisław Laszczak-Sylwester Młynarczuk | S: Autostrada Eksploatacja & | -14 | ||
52 | 1-zEW | Tomasz Spodenkiewicz-Witold Turant | N: INWIT Pabianice | -15 | ||
53 | 9-zNS | Jerzy Stworzewicz-Zbigniew Mącior | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | -20 | ||
54 | 10-oEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: TB SILESIA II - Diamond | -21 | ||
55 | 8-zEW | Mariusz Kowalczyk-Tomasz Koźlecki | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | -23 | ||
12-zNS | Andrzej Kokoryka-Dariusz Koproń | S: SKÓR-BUT Łęczna | -23 | |||
57 | 16-oNS | Adam Strzelecki-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | -24 | ||
58 | 13-zNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | -26 | ||
16-zNS | Jakub Jagodziński-Cezary Komajda | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -26 | |||
60 | 10-zNS | Leszek Niemiec-Andrzej Szymczak | S: TB SILESIA II - Diamond | -27 | ||
61 | 11-oNS | Zbigniew Guła-Ryszard Matlak | S: PONAR SILESIA | -29 | ||
62 | 7-zEW | Mirosław Cichocki-Zbigniew Rogowski | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | -30 | ||
63 | 15-oEW | Jacek Ciechomski-Grzegorz Głasek | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | -36 | ||
64 | 9-oNS | Marcin Bojarski-Maksymilian Chodacki | S: Diebold Nixdorf Cracovia | -39 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |