BUTLER, RUNDA 8 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 10-zNS | Kamil Walczyk-Grzegorz Zakrzewski | S: POMTECH Zwoleń | +25 | 13 | |
2 | 10-oNS | Tomasz Paluchowski-Bogdan Szulejewski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | +23 | 14 | |
16-oNS | Adam Suwik-Jakub Wojcieszek | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | +23 | 15 | ||
4 | 8-zNS | Łukasz Brede-Marek Markowski | N: UKB KLEKS Szamotuły | +20 | 16 | |
5 | 9-oEW | Janusz Gawęcki-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | +19 | 17 | |
6 | 14-oEW | Andrzej Lubojemski-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | +18 | 18 | |
7 | 12-oEW | Marcin Bojarski-Maksymilian Chodacki | S: Diebold Nixdorf Cracovia | +17 | 19 | |
8 | 13-oEW | Leszek Niemiec-Andrzej Szymczak | S: TB SILESIA II - Diamond | +16 | 20 | |
6-zNS | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +16 | 21 | ||
10 | 16-zNS | Jacek Herman-Adam Krysa | S: MTS Piast Skawina | +15 | 22 | |
11 | 12-zNS | Grzegorz Superson-Krzysztof Żak | S: Diebold Nixdorf Cracovia | +14 | 23 | |
1-oNS | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | N: KONTRA Koszalin | +14 | 24 | ||
7-oNS | Jacek Dmowski-Witalis Talar | N: BEZ SPONSORA Warszawa | +14 | |||
14 | 8-oNS | Paweł Jassem-Piotr Wasylko | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +13 | ||
15 | 1-zNS | Ewa Sobolewska-Marek Tyran | N: INWIT Pabianice | +12 | ||
3-oNS | Piotr Dobryszycki-Jerzy Gładysz | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | +12 | |||
17 | 15-oNS | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | S: Autostrada Eksploatacja & | +8 | ||
7-zNS | Przemysław Piotrowski-Michał Wittenbeck | N: GORACO KS AZS Wratislavia | +8 | |||
19 | 11-oNS | Zdzisław Beling-Artur Wasiak | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | +7 | ||
4-zNS | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +7 | |||
21 | 14-zNS | Krzysztof Kleinrok-Tomasz Kluz | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | +5 | ||
5-zNS | Krzysztof Mielnik-Piotr Tomczak | N: SDK Tczew | +5 | |||
15-zNS | Zbigniew Guła-Ryszard Matlak | S: PONAR SILESIA | +5 | |||
24 | 4-oEW | Stanisław Janik-Sławomir Piechocki | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +4 | ||
6-oNS | Dariusz Chmielewski-Olga Zabulewicz | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +4 | |||
26 | 11-zNS | Marek Pietraszek-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +3 | ||
2-zEW | Mirosław Cichocki-Leszek Sztyrak | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | +3 | |||
13-zEW | Andrzej Kokoryka-Dariusz Koproń | S: SKÓR-BUT Łęczna | +3 | |||
9-zNS | Andrzej Iwański-Piotr Kucharski | S: HOTEL SENATOR | +3 | |||
30 | 2-oEW | Marcin Pędziński-Justyna Stachowiak-Kluz | N: GRICON STARKA Poznań | +2 | ||
31 | 5-oNS | Grzegorz Dembiński-Andrzej Syrek | N: KTB Konin | +1 | ||
32 | 3-zNS | Andrzej Łagosz-Robert Sikora | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | 0 | ||
3-zEW | Bogumił Wegner-Franciszek Zarzecki | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | 0 | |||
34 | 5-oEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | N: SDK Tczew | -1 | ||
35 | 2-oNS | Adolf Bocheński-Andrzej Fronczak | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | -2 | ||
36 | 11-zEW | Jerzy Olczyk-Jerzy Ronke | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | -3 | ||
13-zNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: TB SILESIA II - Diamond | -3 | |||
9-zEW | Wit Klapper-Paweł Klapper | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | -3 | |||
2-zNS | Tomasz Kłys-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA Poznań | -3 | |||
40 | 4-oNS | Rafał Konieczny-Maciej Łaniewski | N: CHEMIK Bydgoszcz | -4 | ||
6-oEW | Marcin Zawadzki-Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -4 | |||
42 | 5-zEW | Tomasz Buchnajzer-Tomasz Wasilewski | N: KTB Konin | -5 | ||
14-zEW | Piotr Krajewski-Igor Łosiewicz | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | -5 | |||
15-zEW | Zdzisław Laszczak-Kazimierz Wielechowski | S: Autostrada Eksploatacja & | -5 | |||
45 | 11-oEW | Arkadiusz Majcher-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -7 | ||
4-zEW | Grzegorz Rojewski-Roman Wachowiak | N: CHEMIK Bydgoszcz | -7 | |||
47 | 7-zEW | Jarosław Stach-Artur Sulich | N: BEZ SPONSORA Warszawa | -8 | ||
15-oEW | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: PONAR SILESIA | -8 | |||
49 | 3-oEW | Tomasz Bartnicki-Adam Małecki | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | -12 | ||
1-zEW | Artur Pomarański-Waldemar Wochna | N: KONTRA Koszalin | -12 | |||
51 | 8-oEW | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS Szamotuły | -13 | ||
52 | 1-oEW | Tomasz Spodenkiewicz-Witold Turant | N: INWIT Pabianice | -14 | ||
7-oEW | Piotr Marcinowski-Mateusz Sobczak | N: GORACO KS AZS Wratislavia | -14 | |||
12-zEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -14 | |||
55 | 16-zEW | Marek Jeleniewski-Lech Ohrysko | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | -15 | ||
56 | 6-zEW | Elżbieta Czekaj-Leszek Szkudlarek | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -16 | ||
13-oNS | Marek Atalski-Tomasz Raczkiewicz | S: SKÓR-BUT Łęczna | -16 | |||
58 | 12-oNS | Krzysztof Kujawa-Grzegorz Kułak | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -17 | ||
59 | 14-oNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | -18 | ||
60 | 9-oNS | Adrian Bakalarz-Aleksy Swoboda | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | -19 | ||
61 | 8-zEW | Rafał Gardzielewski-Paweł Kolwicz | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -20 | ||
62 | 10-oEW | Zbigniew Borkowski-Bartosz Ceglarski | S: POMTECH Zwoleń | -23 | ||
16-oEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: MTS Piast Skawina | -23 | |||
64 | 10-zEW | Marek Borewicz-Wojciech Niewiadomski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | -25 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |