BUTLER, RUNDA 9 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 12-zNS | Mariusz Bartkowski-Łukasz Witkowski | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | +26 | 1 | |
2 | 13-oEW | Jakub Jagodziński-Bartosz Matras | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +23 | 2 | |
3 | 14-oEW | Marek Atalski-Tomasz Raczkiewicz | S: SKÓR-BUT Łęczna | +21 | 3 | |
4 | 2-zEW | Krzysztof Brudka-Justyna Stachowiak-Kluz | N: GRICON STARKA Poznań | +19 | 4 | |
5 | 12-oNS | Kacper Kacperski-Yan Shpuntou | S: Diebold Nixdorf Cracovia | +17 | 5 | |
10-oEW | Arkadiusz Majcher-Jakub Zawada | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +17 | 6 | ||
7 | 1-oNS | Anna Kowalska-Robert Stoliński | N: INWIT Pabianice | +16 | 7 | |
8 | 11-oEW | Janusz Makaruk-Paweł Niedzielski | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | +15 | 8 | |
11-zEW | Marek Borewicz-Wojciech Niewiadomski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | +15 | 9 | ||
10 | 8-zNS | Maciej Dąbrowski-Andrzej Pawlak | N: BEZ SPONSORA Warszawa | +14 | 10 | |
11 | 14-zNS | Andrzej Kokoryka-Dariusz Koproń | S: SKÓR-BUT Łęczna | +13 | 11 | |
16-zEW | Jacek Herman-Adam Krysa | S: MTS Piast Skawina | +13 | 12 | ||
13 | 7-oNS | Grzegorz Dembiński-Andrzej Syrek | N: KTB Konin | +12 | ||
4-zEW | Mirosław Cichocki-Andrzej Fronczak | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | +12 | |||
15 | 6-oNS | Grzegorz Rojewski-Roman Wachowiak | N: CHEMIK Bydgoszcz | +11 | ||
16 | 10-zNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +9 | ||
6-zEW | Rafał Konieczny-Maciej Łaniewski | N: CHEMIK Bydgoszcz | +9 | |||
8-oEW | Jarosław Stach-Artur Sulich | N: BEZ SPONSORA Warszawa | +9 | |||
19 | 9-oEW | Adrian Bakalarz-Aleksy Swoboda | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | +8 | ||
20 | 5-zNS | Mirosław Miłaszewski-Stefan Szenberg | N: GORACO KS AZS Wratislavia | +7 | ||
5-oEW | Piotr Marcinowski-Mateusz Sobczak | N: GORACO KS AZS Wratislavia | +7 | |||
22 | 15-oEW | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | +6 | ||
1-zEW | Ewa Sobolewska-Marek Tyran | N: INWIT Pabianice | +6 | |||
3-zNS | Jarosław Bartosiński-Mirosław Szaliński | N: SDK Tczew | +6 | |||
25 | 4-oNS | Adolf Bocheński-Leszek Sztyrak | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | +5 | ||
15-zNS | Marek Dalecki-Maciej Modrzejewski | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | +5 | |||
27 | 9-zNS | Marek Blat-Jerzy Skwark | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | +4 | ||
28 | 16-oEW | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | S: Autostrada Eksploatacja & | +3 | ||
13-zEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: TB SILESIA II - Diamond | +3 | |||
3-oEW | Krzysztof Mielnik-Piotr Tomczak | N: SDK Tczew | +3 | |||
31 | 7-zEW | Jacek Kokociński-Jerzy Nowak | N: KTB Konin | +2 | ||
32 | 2-oEW | Stanisław Janik-Sławomir Piechocki | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +1 | ||
33 | 2-oNS | Tomasz Kłys-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA Poznań | -1 | ||
34 | 7-zNS | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -2 | ||
35 | 3-oNS | Andrzej Jabłoński-Jerzy Sadowski | N: KONTRA Koszalin | -3 | ||
16-oNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: MTS Piast Skawina | -3 | |||
13-zNS | Krzysztof Kujawa-Grzegorz Kułak | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -3 | |||
38 | 9-zEW | Tadeusz Kowalczewski-Grzegorz Zakrzewski | S: POMTECH Zwoleń | -4 | ||
39 | 4-oEW | Marcin Zawadzki-Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -5 | ||
15-zEW | Zbigniew Guła-Ryszard Matlak | S: PONAR SILESIA | -5 | |||
41 | 15-oNS | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: PONAR SILESIA | -6 | ||
3-zEW | Artur Pomarański-Waldemar Wochna | N: KONTRA Koszalin | -6 | |||
1-zNS | Andrzej Łagosz-Robert Sikora | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | -6 | |||
44 | 5-zEW | Bogumił Wegner-Franciszek Zarzecki | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | -7 | ||
5-oNS | Piotr Dobryszycki-Jerzy Gładysz | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | -7 | |||
46 | 9-oNS | Sławomir Kutyła-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | -8 | ||
47 | 10-zEW | Włodzimierz Maryniowski-Sławomir Olech | S: HOTEL SENATOR | -9 | ||
6-zNS | Jan Kuczera-Ryszard Olenderek | N: UKB KLEKS Szamotuły | -9 | |||
8-oNS | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -9 | |||
50 | 6-oEW | Łukasz Brede-Jan Grygier | N: UKB KLEKS Szamotuły | -11 | ||
51 | 4-zNS | Stanisław Owczarski-Wojciech Waszkowiak | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -12 | ||
7-oEW | Paweł Jassem-Piotr Wasylko | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -12 | |||
53 | 16-zNS | Jarosław Gąsiorowski-Zdzisław Kowalewski | S: Autostrada Eksploatacja & | -13 | ||
14-zEW | Jarosław Posłuszny-Edward Warząchowski | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | -13 | |||
55 | 8-zEW | Dariusz Chmielewski-Olga Zabulewicz | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -14 | ||
56 | 11-zNS | Zdzisław Beling-Artur Wasiak | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | -15 | ||
11-oNS | Tomasz Paluchowski-Bogdan Szulejewski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | -15 | |||
58 | 1-oEW | Paweł Pietrażycki-Konrad Wójcik | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | -16 | ||
59 | 12-oEW | Jacek Ciechomski-Grzegorz Głasek | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | -17 | ||
10-oNS | Mirosław Rafalski-Piotr Kucharski | S: HOTEL SENATOR | -17 | |||
61 | 2-zNS | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -19 | ||
62 | 14-oNS | Andrzej Lubojemski-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | -21 | ||
63 | 13-oNS | Leszek Niemiec-Andrzej Szymczak | S: TB SILESIA II - Diamond | -23 | ||
64 | 12-zEW | Marcin Bojarski-Maksymilian Chodacki | S: Diebold Nixdorf Cracovia | -26 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |