BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 10-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: KOSMETERIA | +47 | 1 | |
2 | 18-zNS | Krzysztof Han-Adam Krysiak | SW: LKS Piast | +40 | 2 | |
3 | 22-zNS | Karol Filipowicz-Robert Sekulski | SW: COMFORT SA AZS IV | +34 | 3 | |
4 | 9-zEW | Krzysztof Czapczyk-Janusz Przybyszewski | NE: COMPENSA | +32 | 4 | |
5 | 25-zEW | Hubert Urban-Grzegorz Wieczorkiewicz | SE: KAMIENNA Ostrowiec | +27 | 5 | |
6 | 31-oNS | Tomasz Stryszawski-Piotr Kuc-Dzierżawski | SE: WIKR.PL Kraków | +26 | 6 | |
7 | 7-zEW | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: STB Słupsk | +25 | 7 | |
8 | 32-oEW | Andrzej Byzdra-Marek Witek | SE: Carlo Bossi Parfumes | +24 | 8 | |
9 | 21-zNS | Alfred Czech-Emil Sołtysiak | SW: WIELUŃSKI DK | +22 | 9 | |
10 | 5-oNS | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | NW: INSTALKO SBS Międzyrzecz | +21 | 10 | |
2-oEW | Roman Kujawski-Marek Wojciechowski | NW: ADMIRA Poznań | +21 | 11 | ||
27-zNS | Magdalena Szumny-Kamila Wesołowska | SE: SFORA CIBORA Kraków | +21 | 12 | ||
13 | 24-zEW | Maciej Hutyra-Robert Laszkiewicz | SW: VALUE MEDIA AZS II | +19 | ||
23-oNS | Mirosław Fechner-Anna Makarewicz | SW: ERBUD AZS IX | +19 | |||
8-zEW | Robert Mrukowski-Wiesław Paczkowski | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK | +19 | |||
16 | 28-zNS | Piotr Zięba-Maciej Mąka | SE: LESKOWIEC - BESKID | +18 | ||
3-zEW | Józef Grewling-Jerzy Gurzęda | NW: RCK & FLUX MEDICAL | +18 | |||
18 | 22-oNS | Zdzisław Kunc-Maciej Rochowicz | SW: TERMET AZS VIII | +17 | ||
19 | 14-zNS | Mirosław Hryszko-Marian Krasowski | NE: ZACHĘTA | +16 | ||
5-zEW | Andrzej Parmonik-Czesław Plachimowicz | NW: INSTALKO SBS Międzyrzecz | +16 | |||
21 | 19-zEW | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT | +15 | ||
7-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | +15 | |||
12-zEW | Jakub Andruszkiewicz-Edward Sucharda | NE: AZS UW TG | +15 | |||
24 | 17-oEW | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | SW: JOCKER | +14 | ||
17-zNS | Krzysztof Momot-Jacek Szczerbowski | SW: JOCKER | +14 | |||
26 | 4-oNS | Piotr Jassem-Jarosław Ostrowski | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | +13 | ||
25-oEW | Marek Jarosz-Bartosz Bańkowski | SE: KIERY Głogoczów | +13 | |||
28 | 13-zNS | Viktar Lipnitski-Aliaksandr Prakapenka | NE: SPEKTR | +12 | ||
11-zEW | Marek Bednarczyk-Adam Suchodolski | NE: PJATK | +12 | |||
32-zEW | Tadeusz Garbacik-Andrzej Dudzik | SE: ALF 1 Nowy Sącz | +12 | |||
31 | 9-oNS | Jacek Lew-Józef Pochroń | NE: COMPENSA | +11 | ||
20-oNS | Edward Bondarewicz-Adrian Spyrka | SW: RSB | +11 | |||
28-oNS | Mieczysław Paczos-Jarosław Ostrowski | SE: YAMIT Zamość | +11 | |||
10-zNS | Jacek Piotrowski-Jakub Piotrowski | NE: ESTIMA | +11 | |||
26-zNS | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | SE: MPEC Tarnów | +11 | |||
36 | 15-zNS | Grzegorz Probola-Jan Rogowski | NE: ETB PRIM Ełk | +8 | ||
2-zNS | Marek Klatkiewicz-Jan Weber | NW: ADMIRA Poznań | +8 | |||
1-oNS | Skarbimir Kozar-Krzysztof Rogoziński | NW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 | +8 | |||
26-oEW | Maciej Grabiec-Maciej Kita | SE: MPEC Tarnów | +8 | |||
40 | 23-zNS | Cathy Bałdysz-Zofia Bałdysz | SW: Objectivity AZS III | +7 | ||
4-zNS | Tadeusz Masłowski-Sławomir Polak | NW: UNIA II Leszno | +7 | |||
42 | 3-oEW | Beata Golec-Janusz Hliwa | NW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp. | +6 | ||
30-zNS | Włodzimierz Wala-Andrzej Żurek | SE: TS WISŁA Kraków | +6 | |||
21-oNS | Janusz Paliwoda-Dariusz Sołtysik | SW: ZTB | +6 | |||
14-oEW | Mirosław Morchat-Adam Szempliński | NE: ZACHĘTA | +6 | |||
6-zNS | Aldona Chrenowska-Aleksander Chrenowski | NW: BLACKWOOD Gdańsk | +6 | |||
8-oNS | Leszek Kawski-Bartłomiej Kamelski | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK | +6 | |||
48 | 30-oNS | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | +5 | ||
15-oNS | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Biegajło | NE: ARNICA | +5 | |||
50 | 16-oEW | Oleg Gradovski-Andrei Sotnikau | NE: ENIGMA | +4 | ||
12-oNS | Stanisław Mączka-Łukasz Trendak | NE: AZS UW TG | +4 | |||
52 | 16-zEW | Jarosław Szczygieł-Maciej Wiącek | NE: INTERBUD | +3 | ||
19-oEW | Andrzej Skotniczny-Cezary Wołczak | SW: MULTI | +3 | |||
54 | 6-oEW | Robert Krawczyk-Zbigniew Prasek | NW: BLACKWOOD Gdańsk | +2 | ||
55 | 18-oNS | Krzysztof Gaweł-Marek Nowakowski | SW: DDK II | +1 | ||
13-oEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: SPEKTR | +1 | |||
27-oNS | Sławomir Piętak-Robert Rostek | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | +1 | |||
1-zNS | Józef Kaźmierczak-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +1 | |||
20-zNS | Beata Madej-Jarosław Sieczkowski | SW: TriVita | +1 | |||
60 | 11-oEW | Aleksander Gruca-Jarosław Pęski | NE: ATUT | 0 | ||
31-zEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | SE: WIKR.PL Kraków | 0 | |||
31-zNS | Tadeusz Biernat-Jacek Kalinowski | SE: DYKTATOR - LAST MINUTE | 0 | |||
24-oEW | Tomasz Struzik-Jan Szamkołowicz | SW: Kolejarz II | 0 | |||
24-oNS | Andrzej Bondarewicz-Wojciech Rozwadowski | SW: VALUE MEDIA AZS II | 0 | |||
11-oNS | Stanisław Bujała-Władysław Łobacz | NE: PJATK | 0 | |||
66 | 20-zEW | Piotr Bielecki-Jan Glenz | SW: RSB | -1 | ||
13-oNS | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 | -1 | |||
18-oEW | Grzegorz Dziębowski-Jarosław Łaszczuk | SW: LKS Piast | -1 | |||
1-zEW | Zbigniew Halat-Ewa Waśkiewicz | NW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 | -1 | |||
27-oEW | Konrad Ciborowski-Jacek Janowski | SE: SFORA CIBORA Kraków | -1 | |||
71 | 6-oNS | Roman Grabowski-Benedykt Mieszczak | NW: BEMIX Więcbork | -2 | ||
72 | 16-zNS | Igor Godun-Valentin Zhuravel | NE: ENIGMA | -3 | ||
19-oNS | Stanisław Adamczyk-Henryk Grządziel | SW: PREMONT | -3 | |||
74 | 16-oNS | Dariusz Krajewski-Krzysztof Wośkowiak | NE: INTERBUD | -4 | ||
12-oEW | Dariusz Kozłowski-Henryk Łakomski | NE: VĘGORIA | -4 | |||
76 | 15-oEW | Przemysław Bednarski-Dariusz Prawdzik | NE: ETB PRIM Ełk | -5 | ||
30-oEW | Mirosław Kołton-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | -5 | |||
78 | 30-zEW | Adam Matyasik-Wacław Gąssowski | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | -6 | ||
21-oEW | Stanisław Ciach-Janusz Kuśmierczyk | SW: WIELUŃSKI DK | -6 | |||
6-zEW | Rajmund Fons-Bohdan Pliszka | NW: BEMIX Więcbork | -6 | |||
3-oNS | Kazimierz Lis-Grzegorz Samol | NW: RCK & FLUX MEDICAL | -6 | |||
8-oEW | Andrzej Wilemski-Karol Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | -6 | |||
14-oNS | Joanna Derewońko-Tadeusz Luzak | NE: Legionowianin | -6 | |||
84 | 23-zEW | Bernard Jadczak-Przemysław Kubicki | SW: ERBUD AZS IX | -7 | ||
4-zEW | Ilya Shpuntou-Bartosz Stępień | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | -7 | |||
86 | 15-zEW | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | NE: ARNICA | -8 | ||
26-oNS | Tomasz Mazur-Marek Michalski | SE: MIASTO Radłów | -8 | |||
2-zEW | Andrzej Dębowski-Aleksander Downar-Zapolski | NW: POMORZANIN NOWOGARD | -8 | |||
1-oEW | Paweł Krzemiński-Michał Włoszek | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -8 | |||
90 | 28-oEW | Janusz Buksa-Piotr Kamiński | SE: LESKOWIEC - BESKID | -11 | ||
10-zEW | Kazimierz Dominiak-Eugeniusz Starzyński | NE: KOSMETERIA | -11 | |||
9-oEW | Zygmunt Konkel-Tadeusz Lisowski | NE: ZATOKA | -11 | |||
20-oEW | Witold Białas-Aleksander Sejud | SW: TriVita | -11 | |||
26-zEW | Stanisław Malinowski-Zbigniew Wilisowski | SE: MIASTO Radłów | -11 | |||
95 | 11-zNS | Zbigniew Kamiński-Tomasz Tarasiuk | NE: ATUT | -12 | ||
13-zEW | Lena Leszczyńska-Witold Tomaszek | NE: K2 | -12 | |||
32-zNS | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: Carlo Bossi Parfumes | -12 | |||
98 | 4-oEW | Andrzej Latanowicz-Andrzej Mazurek | NW: UNIA II Leszno | -13 | ||
25-oNS | Jerzy Maludziński-Jacek Baka | SE: KAMIENNA Ostrowiec | -13 | |||
100 | 17-zEW | Tomasz Bednarek-Marek Skulimowski | SW: BUKS I | -14 | ||
17-oNS | Andrzej Hermansdorfer-Patryk Kuczera-Dyga | SW: BUKS I | -14 | |||
102 | 19-zNS | Longin Bartnik-Andrzej Jurkiewicz | SW: MULTI | -15 | ||
12-zNS | Marcin Czarniawski-Radosław Kozłowski | NE: VĘGORIA | -15 | |||
7-oEW | Antoni Gocyła-Leszek Latocki | NW: ZIEL-BRUK Zielona Góra | -15 | |||
105 | 5-zNS | Piotr Klimacki-Andrzej Wielowieyski | NW: FUNDACJA RBS Szczecin | -16 | ||
14-zEW | Krystian Dowolski-Robert Głowacki | NE: Legionowianin | -16 | |||
107 | 22-oEW | Maciej Wręczycki-Grzegorz Bajek | SW: COMFORT SA AZS IV | -17 | ||
108 | 3-zNS | Roman Klejny-Jerzy Kubiak | NW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp. | -18 | ||
28-zEW | Bogdan Palikot-Andrzej Szczepaniak | SE: YAMIT Zamość | -18 | |||
110 | 24-zNS | Piotr Kalinowski-Marek Nowotarski | SW: Kolejarz II | -19 | ||
23-oEW | Rob Helle-Ed Hoogenkamp | SW: Objectivity AZS III | -19 | |||
8-zNS | Marcin Figura-Tomasz Woźniak | NW: JANTAR Toruń | -19 | |||
113 | 5-oEW | Adam Hintertan-Andrzej Waszyński | NW: FUNDACJA RBS Szczecin | -21 | ||
2-oNS | Lechosław Błaziński-Roman Szlachetka | NW: POMORZANIN NOWOGARD | -21 | |||
27-zEW | Sławomir Czech-Grzegorz Rewer | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | -21 | |||
116 | 21-zEW | Krzysztof Chmiel-Rafał Furgal | SW: ZTB | -22 | ||
117 | 32-oNS | Ryszard Jaśkiewicz-Stanisław Jaśkiewicz | SE: ALF 1 Nowy Sącz | -24 | ||
118 | 7-zNS | Jerzy Sosiński-Andrzej Libera | NW: ZIEL-BRUK Zielona Góra | -25 | ||
119 | 31-oEW | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: DYKTATOR - LAST MINUTE | -26 | ||
120 | 25-zNS | Krzysztof Gawor-Marek Kowalski | SE: KIERY Głogoczów | -27 | ||
121 | 9-zNS | Zbigniew Krzepkowski-Ryszard Pichla | NE: ZATOKA | -32 | ||
122 | 22-zEW | Kamila Kukuła-Piotr Klubiński | SW: TERMET AZS VIII | -34 | ||
123 | 18-zEW | Janusz Pisarek-Jerzy Radomski | SW: DDK II | -40 | ||
124 | 10-oEW | Jerzy Kajzer-Wiesława Kasperek | NE: ESTIMA | -47 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |