BUTLER, RUNDA 10 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 34-zEW | Marek Nowakowski-Janusz Pisarek | SW: DDK II | +49 | 1 | |
2 | 4-oEW | Grzegorz Dembiński-Andrzej Syrek | N: KTB Konin | +41 | 2 | |
3 | 29-oEW | Aleksander Gruca-Jarosław Pęski | NE: ATUT | +38 | 3 | |
5-oEW | Grzegorz Rojewski-Roman Wachowiak | N: CHEMIK Bydgoszcz | +38 | 4 | ||
5 | 44-zEW | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: SFORA CIBORA Kraków | +36 | 5 | |
6 | 17-zEW | Andrzej Wilemski-Tomasz Woźniak | NW: JANTAR Toruń | +35 | 6 | |
7 | 26-oNS | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Biegajło | NE: ARNICA | +33 | 7 | |
8 | 24-oNS | Mariusz Grabowski-Dariusz Sielski | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +32 | 8 | |
42-zEW | Marek Jarosz-Bartosz Bańkowski | SE: KIERY Głogoczów | +32 | 9 | ||
14-zNS | Mariusz Bartkowski-Łukasz Witkowski | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | +32 | 10 | ||
11 | 3-oNS | Przemysław Piotrowski-Michał Wittenbeck | N: GORACO KS AZS Wratislavia | +30 | 11 | |
20-oEW | Roman Grabowski-Benedykt Mieszczak | NW: BEMIX Więcbork | +30 | 12 | ||
22-zEW | Janusz Hliwa-Jarosław Wachnowski | NW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp. | +30 | |||
14 | 16-oNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: MTS Piast Skawina | +29 | ||
19-zEW | Aldona Chrenowska-Aleksander Chrenowski | NW: BLACKWOOD Gdańsk | +29 | |||
16 | 25-zEW | Maciej Wiącek-Krzysztof Wośkowiak | NE: INTERBUD | +27 | ||
17 | 39-oNS | Longin Bartnik-Cezary Wołczak | SW: MULTI | +26 | ||
18 | 28-zEW | Marcin Czarniawski-Tomasz Małachowski | NE: VĘGORIA | +25 | ||
37-zNS | Marek Czerepak-Paweł Kowalczewski | SW: COMFORT SA AZS IV | +25 | |||
31-oNS | Jan Rogowski-Andrzej Tutaj | NE: ETB PRIM Ełk | +25 | |||
21 | 28-oNS | Krzysztof Łukaszewicz-Andrzej Sulima | NE: VĘGORIA | +24 | ||
22 | 6-zEW | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +23 | ||
23 | 40-zEW | Krzysztof Góra-Ireneusz Wędołowski | SW: TriVita | +22 | ||
1-zEW | Paweł Jassem-Piotr Wasylko | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +22 | |||
36-zNS | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | SW: TERMET AZS VIII | +22 | |||
26 | 41-oEW | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: DYKTATOR - LAST MINUTE | +21 | ||
10-oNS | Jacek Znamirowski-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +21 | |||
28 | 35-oNS | Krzysztof Chmiel-Rafał Furgal | SW: ZTB | +20 | ||
11-oEW | Andrzej Iwański-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | +20 | |||
12-oNS | Kacper Kacperski-Yan Shpuntou | S: Diebold Nixdorf Cracovia | +20 | |||
39-zNS | Steve Green-Roger Bryant | SW: Objectivity AZS III | +20 | |||
32 | 20-zNS | Bohdan Pliszka-Janusz Przybysz | NW: BEMIX Więcbork | +19 | ||
9-oEW | Zdzisław Beling-Artur Wasiak | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | +19 | |||
34 | 17-oEW | Zbigniew Halat-Krzysztof Rogoziński | NW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 | +18 | ||
22-oNS | Roman Klejny-Radosław Liskowiak | NW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp. | +18 | |||
18-zNS | Robert Mrukowski-Andrzej Grela | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK | +18 | |||
36-oEW | Kamila Kukuła-Piotr Klubiński | SW: TERMET AZS VIII | +18 | |||
38 | 23-zEW | Marek Klatkiewicz-Jan Weber | NW: ADMIRA Poznań | +17 | ||
29-zNS | Marek Jacyków-Wojciech Wrosz | NE: ATUT | +17 | |||
40 | 4-zNS | Jacek Kokociński-Jerzy Nowak | N: KTB Konin | +16 | ||
38-zNS | Mirosław Fechner-Przemysław Kubicki | SW: ERBUD AZS IX | +16 | |||
42 | 8-zEW | Krzysztof Brudka-Justyna Stachowiak-Kluz | N: GRICON STARKA Poznań | +15 | ||
30-zNS | Władysław Łobacz-Adam Suchodolski | NE: PJATK | +15 | |||
44 | 47-zEW | Bogdan Palikot-Andrzej Szczepaniak | SE: YAMIT Zamość | +14 | ||
42-oEW | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | SE: WIKR.PL Kraków | +14 | |||
30-oNS | Mirosław Hryszko-Roman Kruk | NE: ZACHĘTA | +14 | |||
15-zEW | Michał Błach-Artur Guła | S: PONAR SILESIA | +14 | |||
43-zEW | Maciej Grabiec-Błażej Krawczyk | SE: MPEC Tarnów | +14 | |||
49 | 14-oEW | Marek Jeleniewski-Lech Ohrysko | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | +13 | ||
50 | 37-oEW | Maciej Wręczycki-Grzegorz Bajek | SW: COMFORT SA AZS IV | +12 | ||
33-zEW | Andrzej Hermansdorfer-Patryk Kuczera-Dyga | SW: BUKS I | +12 | |||
31-zNS | Jarosław Drewing-Krzysztof Firkus | NE: KOSMETERIA | +12 | |||
44-oNS | Magdalena Szumny-Kamila Wesołowska | SE: SFORA CIBORA Kraków | +12 | |||
54 | 33-oNS | Paweł Kaleta-Zdzisław Małek | SW: BUKS I | +11 | ||
8-oNS | Tomasz Kłys-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA Poznań | +11 | |||
47-oEW | Jerzy Góralczyk-Bogusław Kruczek | SE: MIASTO Radłów | +11 | |||
57 | 7-oNS | Tomasz Bartnicki-Adam Małecki | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | +10 | ||
32-oEW | Krzysztof Czapczyk-Janusz Przybyszewski | NE: COMPENSA | +10 | |||
35-zEW | Maciej Chwirut-Eugeniusz Zalewski | SW: ZTB | +10 | |||
60 | 16-zEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: MTS Piast Skawina | +9 | ||
48-oEW | Andrzej Byzdra-Marek Witek | SE: Carlo Bossi Parfumes | +9 | |||
1-oEW | Tomasz Spodenkiewicz-Witold Turant | N: INWIT Pabianice | +9 | |||
27-oEW | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 | +9 | |||
6-oNS | Stanisław Janik-Adam Kozłowski | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +9 | |||
65 | 43-oEW | Adam Matyasik-Wacław Gąssowski | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | +8 | ||
9-zEW | Wit Klapper-Paweł Klapper | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | +8 | |||
27-zNS | Lena Leszczyńska-Witold Tomaszek | NE: K2 | +8 | |||
68 | 21-oEW | Tadeusz Kowalicki-Andrzej Rękosiak | NW: INSTALKO SBS Międzyrzecz | +7 | ||
7-zEW | Andrzej Łagosz-Robert Sikora | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | +7 | |||
23-oEW | Cezary Kmiecik-Sławomir Czapliński | NW: RCK & FLUX MEDICAL | +7 | |||
18-oEW | Leszek Kawski-Bartłomiej Kamelski | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK | +7 | |||
72 | 2-zEW | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS Szamotuły | +6 | ||
40-oNS | Agnieszka Pietrzyk-Jacek Radomski | SW: TriVita | +6 | |||
74 | 13-oNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: TB SILESIA II - Diamond | +5 | ||
10-zEW | Arkadiusz Majcher-Jakub Zawada | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +5 | |||
19-oEW | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | +5 | |||
46-zEW | Łukasz Sobkiewicz-Waldemar Burakowski | SE: NOTUS Doradcy Finansowi | +5 | |||
26-zNS | Piotr Godlewski-Konrad Majewski | NE: AZS UW TG | +5 | |||
24-zNS | Eugeniusz Frasoński-Jerzy Stańczyk | NW: POMORZANIN NOWOGARD | +5 | |||
41-zEW | Piotr Zięba-Maciej Mąka | SE: LESKOWIEC - BESKID | +5 | |||
81 | 48-zNS | Stanisław Dziki-Ryszard Pisarczyk | SE: Carlo Bossi Parfumes | +4 | ||
82 | 11-zNS | Włodzimierz Maryniowski-Sławomir Olech | S: HOTEL SENATOR | +3 | ||
5-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: CHEMIK Bydgoszcz | +3 | |||
84 | 25-oNS | Iwona Czajka-Anna Sarniak | NE: INTERBUD | +2 | ||
32-zNS | Jacek Lew-Józef Pochroń | NE: COMPENSA | +2 | |||
46-oEW | Jerzy Maludziński-Jacek Baka | SE: KAMIENNA Ostrowiec | +2 | |||
38-oNS | Michał Rudnicki-Piotr Wulkiewicz | SW: LKS Piast | +2 | |||
2-oEW | Jarosław Stach-Artur Sulich | N: BEZ SPONSORA Warszawa | +2 | |||
3-zNS | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +2 | |||
90 | 21-zNS | Andrzej Parmonik-Czesław Plachimowicz | NW: INSTALKO SBS Międzyrzecz | +1 | ||
12-zNS | Marek Dalecki-Maciej Modrzejewski | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | +1 | |||
92 | 13-zEW | Leszek Niemiec-Andrzej Szymczak | S: TB SILESIA II - Diamond | 0 | ||
34-oEW | Piotr Bielecki-Jan Glenz | SW: RSB | 0 | |||
15-oNS | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: PONAR SILESIA | 0 | |||
15-oEW | Jakub Jagodziński-Krzysztof Kujawa | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | 0 | |||
34-oNS | Krzysztof Gaweł-Andrzej Maszczyszyn | SW: DDK II | 0 | |||
13-zNS | Zdzisław Laszczak-Kazimierz Wielechowski | S: Autostrada Eksploatacja & | 0 | |||
98 | 12-zEW | Marcin Bojarski-Maksymilian Chodacki | S: Diebold Nixdorf Cracovia | -1 | ||
21-zEW | Cezary Bura-Maciej Piasecki | NW: UNIA II Leszno | -1 | |||
100 | 38-oEW | Bernard Jadczak-Łukasz Wysłouch | SW: ERBUD AZS IX | -2 | ||
3-zEW | Mirosław Miłaszewski-Stefan Szenberg | N: GORACO KS AZS Wratislavia | -2 | |||
25-oEW | Stanisław Charun-Marek Mokrzycki | NE: ZATOKA | -2 | |||
2-oNS | Łukasz Brede-Marek Markowski | N: UKB KLEKS Szamotuły | -2 | |||
46-oNS | Sławomir Bąk-Sławomir Kowalczyk | SE: NOTUS Doradcy Finansowi | -2 | |||
32-zEW | Igor Godun-Valentin Zhuravel | NE: ENIGMA | -2 | |||
106 | 11-zEW | Tadeusz Kowalczewski-Grzegorz Zakrzewski | S: POMTECH Zwoleń | -3 | ||
5-zEW | Jarosław Bartosiński-Mirosław Szaliński | N: SDK Tczew | -3 | |||
108 | 48-zEW | Tomasz Pawluk-Jerzy Brzustowski | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | -4 | ||
109 | 10-zNS | Tomasz Paluchowski-Bogdan Szulejewski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | -5 | ||
24-zEW | Paweł Krzemiński-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -5 | |||
19-oNS | Wojciech Romaszko-Agnieszka Wiankowska | NW: BLACKWOOD Gdańsk | -5 | |||
46-zNS | Hubert Urban-Maja Żabierek | SE: KAMIENNA Ostrowiec | -5 | |||
13-oEW | Jarosław Gąsiorowski-Zdzisław Kowalewski | S: Autostrada Eksploatacja & | -5 | |||
41-zNS | Paweł Kotarba-Joanna Kotarba | SE: DYKTATOR - LAST MINUTE | -5 | |||
26-zEW | Maciej Kulikowski-Sławomir Sierocki | NE: ARNICA | -5 | |||
116 | 2-zNS | Jacek Dmowski-Witalis Talar | N: BEZ SPONSORA Warszawa | -6 | ||
40-oEW | Andrzej Bondarewicz-Wojciech Rozwadowski | SW: VALUE MEDIA AZS II | -6 | |||
118 | 23-oNS | Roman Kujawski-Marek Wojciechowski | NW: ADMIRA Poznań | -7 | ||
18-oNS | Jerzy Cydzik-Antoni Gocyła | NW: ZIEL-BRUK Zielona Góra | -7 | |||
21-oNS | Tadeusz Masłowski-Sławomir Polak | NW: UNIA II Leszno | -7 | |||
7-zNS | Adolf Bocheński-Leszek Sztyrak | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | -7 | |||
122 | 43-oNS | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | SE: MPEC Tarnów | -8 | ||
27-zEW | Joanna Derewońko-Tadeusz Luzak | NE: Legionowianin | -8 | |||
9-zNS | Janusz Makaruk-Paweł Niedzielski | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | -8 | |||
125 | 1-oNS | Rafał Gardzielewski-Paweł Kolwicz | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -9 | ||
27-oNS | Janusz Radecki-Andrzej Ziomek | NE: Legionowianin | -9 | |||
6-oEW | Aleksander Nowakowski-Przemysław Weymann | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | -9 | |||
16-zNS | Jarosław Kaczorowski-Józef Myć | S: SKÓR-BUT Łęczna | -9 | |||
48-oNS | Sławomir Czech-Grzegorz Rewer | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | -9 | |||
130 | 35-zNS | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | SW: PREMONT | -10 | ||
32-oNS | Oleg Gradovski-Andrei Sotnikau | NE: ENIGMA | -10 | |||
7-oEW | Mirosław Cichocki-Piotr Żurakowski | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | -10 | |||
133 | 47-oNS | Janusz Krawczyński-Stanisław Matusz | SE: YAMIT Zamość | -11 | ||
33-oEW | Maciej Bałaziński-Włodzimierz Szczepanik | SW: Kolejarz II | -11 | |||
8-oEW | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | N: KONTRA Koszalin | -11 | |||
136 | 44-oEW | Hubert Jaworowski-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | -12 | ||
33-zNS | Tomasz Struzik-Jan Szamkołowicz | SW: Kolejarz II | -12 | |||
31-zEW | Przemysław Bednarski-Dariusz Prawdzik | NE: ETB PRIM Ełk | -12 | |||
37-oNS | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | SW: JOCKER | -12 | |||
140 | 14-oNS | Andrzej Lubojemski-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | -13 | ||
141 | 43-zNS | Marek Adamczyk-Kazimierz Dziadkowiec | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | -14 | ||
47-zNS | Jan Lipior-Tomasz Mazur | SE: MIASTO Radłów | -14 | |||
15-zNS | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -14 | |||
42-oNS | Ewa Beldzik-Michał Igła | SE: KIERY Głogoczów | -14 | |||
30-oEW | Rafał Bownik-Beata Brynkiewicz-Bownik | NE: PJATK | -14 | |||
146 | 30-zEW | Mirosław Morchat-Adam Szempliński | NE: ZACHĘTA | -15 | ||
8-zNS | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | N: KONTRA Koszalin | -15 | |||
148 | 4-zEW | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -16 | ||
38-zEW | Krzysztof Han-Adam Krysiak | SW: LKS Piast | -16 | |||
150 | 29-zEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: SPEKTR | -17 | ||
23-zNS | Kazimierz Lis-Grzegorz Samol | NW: RCK & FLUX MEDICAL | -17 | |||
152 | 18-zEW | Jerzy Sosiński-Andrzej Libera | NW: ZIEL-BRUK Zielona Góra | -18 | ||
36-oNS | Włodzimierz Pocztowski-Ryszard Wójtowicz | SW: WIELUŃSKI DK | -18 | |||
17-oNS | Dominik Kaszowski-Roch Rupniewski | NW: JANTAR Toruń | -18 | |||
22-oEW | Bartosz Stępień-Marcin Szymański | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | -18 | |||
156 | 20-zEW | Adam Hintertan-Andrzej Waszyński | NW: FUNDACJA RBS Szczecin | -19 | ||
9-oNS | Jerzy Stworzewicz-Zbigniew Mącior | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | -19 | |||
158 | 39-zEW | Andrzej Skotniczny-Marek Skotniczny | SW: MULTI | -20 | ||
35-oEW | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT | -20 | |||
12-oEW | Piotr Krajewski-Igor Łosiewicz | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | -20 | |||
11-oNS | Sławomir Kutyła-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | -20 | |||
162 | 41-oNS | Piotr Radzikowski-Robert Różak | SE: LESKOWIEC - BESKID | -21 | ||
10-oEW | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Zembrzuski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | -21 | |||
164 | 40-zNS | Maciej Hutyra-Jacek Wojnarowicz | SW: VALUE MEDIA AZS II | -22 | ||
1-zNS | Anna Kowalska-Robert Stoliński | N: INWIT Pabianice | -22 | |||
36-zEW | Stanisław Ciach-Janusz Kuśmierczyk | SW: WIELUŃSKI DK | -22 | |||
167 | 6-zNS | Dariusz Lisiecki-Ryszard Pałasz | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | -23 | ||
168 | 28-oEW | Jacek Piotrowski-Jan Wieczorek | NE: ESTIMA | -24 | ||
169 | 31-oEW | Marta Sikora-Adam Walczyński | NE: KOSMETERIA | -25 | ||
37-zEW | Przemysław Kurzak-Ryszard Zwolak | SW: JOCKER | -25 | |||
28-zNS | Jerzy Kajzer-Wiesława Kasperek | NE: ESTIMA | -25 | |||
172 | 39-oEW | Cathy Bałdysz-Zofia Bałdysz | SW: Objectivity AZS III | -26 | ||
173 | 25-zNS | Jan Chodkiewicz-Robert Grad | NE: ZATOKA | -27 | ||
174 | 16-oEW | Marek Atalski-Tomasz Raczkiewicz | S: SKÓR-BUT Łęczna | -29 | ||
19-zNS | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: STB Słupsk | -29 | |||
176 | 3-oEW | Elżbieta Czekaj-Leszek Szkudlarek | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -30 | ||
22-zNS | Piotr Jassem-Ilya Shpuntou | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | -30 | |||
20-oNS | Tomasz Jochymski-Michał Kania | NW: FUNDACJA RBS Szczecin | -30 | |||
179 | 42-zNS | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | SE: WIKR.PL Kraków | -32 | ||
14-zEW | Krzysztof Kleinrok-Tomasz Kluz | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | -32 | |||
24-oEW | Andrzej Dębowski-Ryszard Kłosiński | NW: POMORZANIN NOWOGARD | -32 | |||
182 | 26-oEW | Stanisław Mączka-Łukasz Trendak | NE: AZS UW TG | -33 | ||
183 | 17-zNS | Edward Kulus-Dariusz Kwiatkowski | NW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 | -35 | ||
184 | 44-zNS | Kazimierz Chłobowski-Maciej Szczerczak | SE: TS WISŁA Kraków | -36 | ||
185 | 29-oNS | Sviatlana Badrankova-Alexander Nekhoroshev | NE: SPEKTR | -38 | ||
5-oNS | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | N: SDK Tczew | -38 | |||
187 | 4-oNS | Stanisław Owczarski-Wojciech Waszkowiak | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -41 | ||
188 | 34-zNS | Michał Bąk-Barbara Larysz | SW: RSB | -49 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |