BUTLER, RUNDA 10 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 17-zEW | Andrzej Wilemski-Tomasz Woźniak | NW: JANTAR Toruń | +41 | 13 | |
2 | 5-oNS | Krzysztof Mielnik-Piotr Tomczak | N: SDK Tczew | +40 | 14 | |
3 | 28-oNS | Radosław Kozłowski-Henryk Łakomski | NE: VĘGORIA | +38 | 15 | |
4 | 26-zEW | Maciej Kulikowski-Sławomir Sierocki | NE: ARNICA | +37 | 16 | |
5 | 3-oNS | Przemysław Piotrowski-Michał Wittenbeck | N: GORACO KS AZS Wratislavia | +36 | 17 | |
6 | 32-zEW | Igor Godun-Valentin Zhuravel | NE: ENIGMA | +35 | 18 | |
36-zNS | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | SW: TERMET AZS VIII | +35 | 19 | ||
8 | 27-oEW | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 | +33 | 20 | |
9 | 29-zNS | Marek Jacyków-Wojciech Wrosz | NE: ATUT | +31 | 21 | |
10 | 21-oNS | Tadeusz Masłowski-Sławomir Polak | NW: UNIA II Leszno | +30 | 22 | |
11 | 2-oEW | Jarosław Stach-Artur Sulich | N: BEZ SPONSORA Warszawa | +29 | 23 | |
12 | 22-zNS | Marek Sosiński-Marcin Szymański | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | +28 | 24 | |
20-zEW | Andrzej Waszyński-Andrzej Wielowieyski | NW: FUNDACJA RBS Szczecin | +28 | |||
14 | 37-oEW | Marek Czerepak-Paweł Kowalczewski | SW: COMFORT SA AZS IV | +27 | ||
20-oNS | Adam Hintertan-Piotr Klimacki | NW: FUNDACJA RBS Szczecin | +27 | |||
16 | 31-oEW | Marta Sikora-Adam Walczyński | NE: KOSMETERIA | +26 | ||
17 | 25-zEW | Maciej Wiącek-Krzysztof Wośkowiak | NE: INTERBUD | +25 | ||
18 | 33-zEW | Andrzej Hermansdorfer-Patryk Kuczera-Dyga | SW: BUKS I | +24 | ||
19 | 19-oNS | Wojciech Romaszko-Agnieszka Wiankowska | NW: BLACKWOOD Gdańsk | +23 | ||
47-zNS | Tadeusz Urbanek-Zbigniew Wilisowski | SE: MIASTO Radłów | +23 | |||
21 | 32-oNS | Oleg Gradovski-Andrei Sotnikau | NE: ENIGMA | +22 | ||
38-oEW | Bernard Jadczak-Łukasz Wysłouch | SW: ERBUD AZS IX | +22 | |||
14-zNS | Adam Suwik-Jakub Wojcieszek | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | +22 | |||
24 | 16-zEW | Jacek Herman-Adam Krysa | S: MTS Piast Skawina | +21 | ||
25 | 27-zEW | Krystian Dowolski-Robert Głowacki | NE: Legionowianin | +20 | ||
26 | 23-zEW | Marek Klatkiewicz-Jan Weber | NW: ADMIRA Poznań | +19 | ||
48-zEW | Grzegorz Cieślak-Elżbieta Waniurska | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | +19 | |||
40-zNS | Maciej Dorabiała-Jacek Wojnarowicz | SW: VALUE MEDIA AZS II | +19 | |||
44-oNS | Magdalena Szumny-Kamila Wesołowska | SE: SFORA CIBORA Kraków | +19 | |||
48-oEW | Andrzej Byzdra-Marek Witek | SE: Carlo Bossi Parfumes | +19 | |||
26-oEW | Łukasz Trendak-Marta Wójcik | NE: AZS UW TG | +19 | |||
32 | 18-oEW | Leszek Kawski-Bartłomiej Kamelski | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK | +17 | ||
28-zEW | Marcin Czarniawski-Tomasz Małachowski | NE: VĘGORIA | +17 | |||
43-oEW | Adam Matyasik-Wacław Gąssowski | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | +17 | |||
35 | 30-zEW | Mirosław Morchat-Adam Szempliński | NE: ZACHĘTA | +16 | ||
40-oNS | Agnieszka Pietrzyk-Michał Wróbel | SW: TriVita | +16 | |||
37 | 6-zEW | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +15 | ||
3-zNS | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +15 | |||
38-zNS | Mirosław Fechner-Przemysław Kubicki | SW: ERBUD AZS IX | +15 | |||
36-oEW | Kamila Kukuła-Piotr Klubiński | SW: TERMET AZS VIII | +15 | |||
41-zNS | Paweł Kotarba-Joanna Kotarba | SE: DYKTATOR - LAST MINUTE | +15 | |||
42 | 30-oEW | Rafał Bownik-Beata Brynkiewicz-Bownik | NE: PJATK | +14 | ||
43 | 34-oNS | Krzysztof Gaweł-Andrzej Maszczyszyn | SW: DDK II | +13 | ||
37-zEW | Krzysztof Momot-Jacek Szczerbowski | SW: JOCKER | +13 | |||
10-oNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +13 | |||
46 | 5-zEW | Aleksander Kasprzak-Mirosław Szaliński | N: SDK Tczew | +12 | ||
39-zNS | Steve Green-Roger Bryant | SW: Objectivity AZS III | +12 | |||
14-oEW | Marek Jeleniewski-Lech Ohrysko | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | +12 | |||
49 | 16-oNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: MTS Piast Skawina | +11 | ||
15-oNS | Michał Błach-Artur Guła | S: PONAR SILESIA | +11 | |||
42-zEW | Marek Jarosz-Bartosz Bańkowski | SE: KIERY Głogoczów | +11 | |||
8-oEW | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | N: KONTRA Koszalin | +11 | |||
13-oNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: TB SILESIA II - Diamond | +11 | |||
54 | 11-oEW | Andrzej Iwański-Piotr Kucharski | S: HOTEL SENATOR | +10 | ||
1-zNS | Tomasz Spodenkiewicz-Witold Turant | N: INWIT Pabianice | +10 | |||
4-zEW | Stanisław Owczarski-Wojciech Waszkowiak | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +10 | |||
46-zNS | Mirosław Kotowski-Grzegorz Wieczorkiewicz | SE: KAMIENNA Ostrowiec | +10 | |||
31-zNS | Jarosław Drewing-Krzysztof Firkus | NE: KOSMETERIA | +10 | |||
8-zEW | Marcin Pędziński-Jacek Zalewski | N: GRICON STARKA Poznań | +10 | |||
15-zNS | Jakub Jagodziński-Bartosz Matras | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +10 | |||
61 | 10-zEW | Arkadiusz Majcher-Jakub Zawada | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +9 | ||
22-oNS | Roman Klejny-Radosław Liskowiak | NW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp. | +9 | |||
63 | 35-oNS | Krzysztof Chmiel-Rafał Furgal | SW: ZTB | +8 | ||
46-oNS | Sławomir Bąk-Sławomir Kowalczyk | SE: NOTUS Doradcy Finansowi | +8 | |||
9-zNS | Janusz Makaruk-Paweł Niedzielski | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | +8 | |||
9-oEW | Jerzy Olczyk-Jerzy Ronke | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | +8 | |||
35-zEW | Maciej Chwirut-Eugeniusz Zalewski | SW: ZTB | +8 | |||
68 | 7-zEW | Tomasz Bartnicki-Zofia Miechowicz | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | +7 | ||
44-zNS | Włodzimierz Wala-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | +7 | |||
70 | 13-zEW | Leszek Niemiec-Andrzej Szymczak | S: TB SILESIA II - Diamond | +6 | ||
11-zNS | Janusz Gawęcki-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | +6 | |||
6-oEW | Aleksander Nowakowski-Przemysław Weymann | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | +6 | |||
12-zNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | +6 | |||
74 | 18-zNS | Robert Mrukowski-Andrzej Grela | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK | +5 | ||
23-oNS | Roman Kujawski-Marek Wojciechowski | NW: ADMIRA Poznań | +5 | |||
76 | 7-oNS | Adam Małecki-Paweł Pietrażycki | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | +4 | ||
42-oNS | Michał Igła-Grzegorz Raźny | SE: KIERY Głogoczów | +4 | |||
24-oEW | Andrzej Dębowski-Ryszard Kłosiński | NW: POMORZANIN NOWOGARD | +4 | |||
34-zEW | Marek Nowakowski-Janusz Pisarek | SW: DDK II | +4 | |||
1-oEW | Anna Kowalska-Robert Stoliński | N: INWIT Pabianice | +4 | |||
43-zEW | Maciej Grabiec-Błażej Krawczyk | SE: MPEC Tarnów | +4 | |||
25-oNS | Anna Sarniak-Jarosław Szczygieł | NE: INTERBUD | +4 | |||
83 | 19-zEW | Aldona Chrenowska-Aleksander Chrenowski | NW: BLACKWOOD Gdańsk | +3 | ||
47-oNS | Wiesław Skubisz-Piotr Zawiślak | SE: YAMIT Zamość | +3 | |||
33-oEW | Maciej Bałaziński-Włodzimierz Szczepanik | SW: Kolejarz II | +3 | |||
86 | 12-oNS | Kacper Kacperski-Yan Shpuntou | S: Diebold Nixdorf Cracovia | +2 | ||
24-zNS | Eugeniusz Frasoński-Jerzy Stańczyk | NW: POMORZANIN NOWOGARD | +2 | |||
39-oNS | Longin Bartnik-Cezary Wołczak | SW: MULTI | +2 | |||
2-zEW | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS Szamotuły | +2 | |||
41-oNS | Piotr Radzikowski-Robert Różak | SE: LESKOWIEC - BESKID | +2 | |||
91 | 21-zEW | Andrzej Latanowicz-Andrzej Mazurek | NW: UNIA II Leszno | +1 | ||
4-oNS | Marcin Zawadzki-Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +1 | |||
29-oEW | Aleksander Gruca-Jarosław Pęski | NE: ATUT | +1 | |||
17-oNS | Dominik Kaszowski-Tadeusz Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | +1 | |||
95 | 17-oEW | Zbigniew Halat-Krzysztof Rogoziński | NW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 | -1 | ||
29-oNS | Sviatlana Badrankova-Aliaksandr Prakapenka | NE: SPEKTR | -1 | |||
21-zNS | Andrzej Parmonik-Czesław Plachimowicz | NW: INSTALKO SBS Międzyrzecz | -1 | |||
4-oEW | Grzegorz Dembiński-Andrzej Syrek | N: KTB Konin | -1 | |||
99 | 12-oEW | Piotr Krajewski-Igor Łosiewicz | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | -2 | ||
24-zEW | Paweł Krzemiński-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -2 | |||
41-oEW | Leszek Ludwikowski-Piotr Ludwikowski | SE: DYKTATOR - LAST MINUTE | -2 | |||
2-zNS | Jacek Dmowski-Witalis Talar | N: BEZ SPONSORA Warszawa | -2 | |||
39-oEW | Rob Helle-Ed Hoogenkamp | SW: Objectivity AZS III | -2 | |||
104 | 47-oEW | Jan Lipior-Tomasz Mazur | SE: MIASTO Radłów | -3 | ||
19-zNS | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: STB Słupsk | -3 | |||
33-oNS | Paweł Kaleta-Zdzisław Małek | SW: BUKS I | -3 | |||
107 | 24-oNS | Alicja Krzemińska-Michał Włoszek | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -4 | ||
7-oEW | Adolf Bocheński-Leszek Sztyrak | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | -4 | |||
34-zNS | Michał Bąk-Barbara Larysz | SW: RSB | -4 | |||
43-zNS | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | -4 | |||
42-oEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | SE: WIKR.PL Kraków | -4 | |||
25-oEW | Stanisław Charun-Marek Mokrzycki | NE: ZATOKA | -4 | |||
1-oNS | Rafał Gardzielewski-Paweł Kolwicz | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -4 | |||
114 | 18-zEW | Leszek Latocki-Zbigniew Telec | NW: ZIEL-BRUK Zielona Góra | -5 | ||
23-oEW | Cezary Kmiecik-Sławomir Czapliński | NW: RCK & FLUX MEDICAL | -5 | |||
116 | 6-oNS | Stanisław Janik-Sławomir Piechocki | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -6 | ||
13-zNS | Zdzisław Laszczak-Kazimierz Wielechowski | S: Autostrada Eksploatacja & | -6 | |||
12-zEW | Marcin Bojarski-Maksymilian Chodacki | S: Diebold Nixdorf Cracovia | -6 | |||
11-zEW | Tadeusz Kowalczewski-Grzegorz Zakrzewski | S: POMTECH Zwoleń | -6 | |||
120 | 7-zNS | Mirosław Cichocki-Piotr Żurakowski | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | -7 | ||
44-zEW | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: SFORA CIBORA Kraków | -7 | |||
122 | 46-oEW | Jerzy Maludziński-Jacek Baka | SE: KAMIENNA Ostrowiec | -8 | ||
35-zNS | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | SW: PREMONT | -8 | |||
9-zEW | Wit Klapper-Paweł Klapper | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | -8 | |||
35-oEW | Robert Cimr-Andrzej Jarecki | SW: PREMONT | -8 | |||
9-oNS | Jerzy Stworzewicz-Zbigniew Mącior | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | -8 | |||
127 | 22-oEW | Ilya Shpuntou-Bartosz Stępień | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | -9 | ||
10-zNS | Tomasz Paluchowski-Bogdan Szulejewski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | -9 | |||
129 | 15-zEW | Zbigniew Guła-Ryszard Matlak | S: PONAR SILESIA | -10 | ||
46-zEW | Łukasz Sobkiewicz-Waldemar Burakowski | SE: NOTUS Doradcy Finansowi | -10 | |||
31-zEW | Przemysław Bednarski-Dariusz Prawdzik | NE: ETB PRIM Ełk | -10 | |||
1-zEW | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -10 | |||
11-oNS | Sławomir Kutyła-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | -10 | |||
4-zNS | Jacek Kokociński-Jerzy Nowak | N: KTB Konin | -10 | |||
8-zNS | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | N: KONTRA Koszalin | -10 | |||
136 | 8-oNS | Krzysztof Brudka-Justyna Stachowiak-Kluz | N: GRICON STARKA Poznań | -11 | ||
42-zNS | Tomasz Stryszawski-Piotr Kuc-Dzierżawski | SE: WIKR.PL Kraków | -11 | |||
15-oEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -11 | |||
16-oEW | Andrzej Kokoryka-Dariusz Koproń | S: SKÓR-BUT Łęczna | -11 | |||
13-oEW | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | S: Autostrada Eksploatacja & | -11 | |||
141 | 5-zNS | Rafał Konieczny-Maciej Łaniewski | N: CHEMIK Bydgoszcz | -12 | ||
39-zEW | Andrzej Skotniczny-Marek Skotniczny | SW: MULTI | -12 | |||
14-oNS | Andrzej Lubojemski-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | -12 | |||
144 | 10-oEW | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Zembrzuski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | -13 | ||
34-oEW | Piotr Bielecki-Jan Glenz | SW: RSB | -13 | |||
37-zNS | Karol Filipowicz-Robert Sekulski | SW: COMFORT SA AZS IV | -13 | |||
147 | 30-oNS | Mirosław Hryszko-Roman Kruk | NE: ZACHĘTA | -14 | ||
148 | 6-zNS | Dariusz Lisiecki-Ryszard Pałasz | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | -15 | ||
3-zEW | Piotr Marcinowski-Mateusz Sobczak | N: GORACO KS AZS Wratislavia | -15 | |||
38-zEW | Krzysztof Han-Adam Krysiak | SW: LKS Piast | -15 | |||
36-oNS | Włodzimierz Pocztowski-Ryszard Wójtowicz | SW: WIELUŃSKI DK | -15 | |||
41-zEW | Piotr Zięba-Maciej Mąka | SE: LESKOWIEC - BESKID | -15 | |||
153 | 30-zNS | Władysław Łobacz-Adam Suchodolski | NE: PJATK | -16 | ||
40-oEW | Andrzej Bondarewicz-Wojciech Rozwadowski | SW: VALUE MEDIA AZS II | -16 | |||
155 | 28-zNS | Jerzy Kajzer-Wiesława Kasperek | NE: ESTIMA | -17 | ||
43-oNS | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | SE: MPEC Tarnów | -17 | |||
18-oNS | Jerzy Cydzik-Antoni Gocyła | NW: ZIEL-BRUK Zielona Góra | -17 | |||
19-oEW | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | -17 | |||
159 | 26-oNS | Wojciech Biegajło-Wojciech Palmowski | NE: ARNICA | -19 | ||
44-oEW | Hubert Jaworowski-Maciej Szczerczak | SE: TS WISŁA Kraków | -19 | |||
40-zEW | Krzysztof Góra-Jacek Radomski | SW: TriVita | -19 | |||
48-oNS | Tomasz Pawluk-Jerzy Brzustowski | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | -19 | |||
48-zNS | Stanisław Dziki-Wiesław Siek | SE: Carlo Bossi Parfumes | -19 | |||
23-zNS | Kazimierz Lis-Grzegorz Samol | NW: RCK & FLUX MEDICAL | -19 | |||
165 | 27-zNS | Lena Leszczyńska-Witold Tomaszek | NE: K2 | -20 | ||
166 | 16-zNS | Jarosław Kaczorowski-Józef Myć | S: SKÓR-BUT Łęczna | -21 | ||
167 | 14-zEW | Jarosław Posłuszny-Edward Warząchowski | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | -22 | ||
38-oNS | Grzegorz Dziębowski-Jarosław Łaszczuk | SW: LKS Piast | -22 | |||
32-oEW | Krzysztof Czapczyk-Janusz Przybyszewski | NE: COMPENSA | -22 | |||
170 | 47-zEW | Janusz Krawczyński-Stanisław Matusz | SE: YAMIT Zamość | -23 | ||
171 | 33-zNS | Tomasz Struzik-Jan Szamkołowicz | SW: Kolejarz II | -24 | ||
172 | 25-zNS | Jan Chodkiewicz-Robert Grad | NE: ZATOKA | -25 | ||
173 | 31-oNS | Jan Rogowski-Andrzej Tutaj | NE: ETB PRIM Ełk | -26 | ||
174 | 20-oEW | Bohdan Pliszka-Janusz Przybysz | NW: BEMIX Więcbork | -27 | ||
37-oNS | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | SW: JOCKER | -27 | |||
176 | 22-zEW | Janusz Hliwa-Jarosław Wachnowski | NW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp. | -28 | ||
20-zNS | Roman Grabowski-Benedykt Mieszczak | NW: BEMIX Więcbork | -28 | |||
178 | 2-oNS | Jan Kuczera-Ryszard Olenderek | N: UKB KLEKS Szamotuły | -29 | ||
179 | 21-oEW | Tadeusz Kowalicki-Andrzej Rękosiak | NW: INSTALKO SBS Międzyrzecz | -30 | ||
180 | 29-zEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: SPEKTR | -31 | ||
181 | 27-oNS | Joanna Derewońko-Tadeusz Luzak | NE: Legionowianin | -33 | ||
182 | 32-zNS | Mirosław Małypan-Artur Toeplitz | NE: COMPENSA | -35 | ||
36-zEW | Stanisław Ciach-Janusz Kuśmierczyk | SW: WIELUŃSKI DK | -35 | |||
184 | 3-oEW | Elżbieta Czekaj-Leszek Szkudlarek | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -36 | ||
185 | 26-zNS | Piotr Godlewski-Konrad Majewski | NE: AZS UW TG | -37 | ||
186 | 28-oEW | Jacek Piotrowski-Jan Wieczorek | NE: ESTIMA | -38 | ||
187 | 5-oEW | Grzegorz Rojewski-Roman Wachowiak | N: CHEMIK Bydgoszcz | -40 | ||
188 | 17-zNS | Tomasz Jarmoliński-Edward Kulus | NW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 | -41 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |