BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 34-zNS | Krzysztof Han-Adam Krysiak | SW: LKS Piast | +42 | 1 | |
2 | 16-oEW | Sławomir Kutyła-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | +36 | 2 | |
3 | 10-zEW | Leszek Niemiec-Andrzej Szymczak | S: TB SILESIA II - Diamond | +34 | 3 | |
4 | 3-zEW | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +32 | 4 | |
38-zNS | Karol Filipowicz-Robert Sekulski | SW: COMFORT SA AZS IV | +32 | 5 | ||
6 | 4-zNS | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | N: KONTRA Koszalin | +29 | 6 | |
7 | 5-zEW | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +28 | 7 | |
41-zEW | Hubert Urban-Grzegorz Wieczorkiewicz | SE: KAMIENNA Ostrowiec | +28 | 8 | ||
9 | 47-oNS | Tomasz Stryszawski-Piotr Kuc-Dzierżawski | SE: WIKR.PL Kraków | +26 | 9 | |
10 | 4-oNS | Jacek Dmowski-Witalis Talar | N: BEZ SPONSORA Warszawa | +24 | 10 | |
14-oEW | Tomasz Piątkowski-Dariusz Zarębski | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | +24 | 11 | ||
12 | 43-zNS | Magdalena Szumny-Kamila Wesołowska | SE: SFORA CIBORA Kraków | +23 | 12 | |
23-zEW | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: STB Słupsk | +23 | |||
48-oEW | Andrzej Byzdra-Marek Witek | SE: Carlo Bossi Parfumes | +23 | |||
1-oEW | Grzegorz Rojewski-Roman Wachowiak | N: CHEMIK Bydgoszcz | +23 | |||
16 | 21-oNS | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | NW: INSTALKO SBS Międzyrzecz | +22 | ||
37-zNS | Alfred Czech-Emil Sołtysiak | SW: WIELUŃSKI DK | +22 | |||
18 | 12-zEW | Adam Suwik-Jakub Wojcieszek | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | +21 | ||
2-zEW | Tomasz Buchnajzer-Tomasz Wasilewski | N: KTB Konin | +21 | |||
24-zEW | Robert Mrukowski-Wiesław Paczkowski | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK | +21 | |||
21 | 18-oEW | Roman Kujawski-Marek Wojciechowski | NW: ADMIRA Poznań | +20 | ||
22 | 44-zNS | Piotr Zięba-Maciej Mąka | SE: LESKOWIEC - BESKID | +19 | ||
40-zEW | Maciej Hutyra-Robert Laszkiewicz | SW: VALUE MEDIA AZS II | +19 | |||
39-oNS | Mirosław Fechner-Anna Makarewicz | SW: ERBUD AZS IX | +19 | |||
19-zEW | Józef Grewling-Jerzy Gurzęda | NW: RCK & FLUX MEDICAL | +19 | |||
38-oNS | Zdzisław Kunc-Maciej Rochowicz | SW: TERMET AZS VIII | +19 | |||
27 | 9-zNS | Marek Blat-Jerzy Skwark | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | +18 | ||
28 | 30-zNS | Mirosław Hryszko-Marian Krasowski | NE: ZACHĘTA | +17 | ||
29 | 23-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | +16 | ||
21-zEW | Andrzej Parmonik-Czesław Plachimowicz | NW: INSTALKO SBS Międzyrzecz | +16 | |||
31 | 28-zEW | Jakub Andruszkiewicz-Edward Sucharda | NE: AZS UW TG | +15 | ||
11-zNS | Jarosław Posłuszny-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | +15 | |||
33 | 13-oEW | Mirosław Rafalski-Piotr Kucharski | S: HOTEL SENATOR | +14 | ||
33-oEW | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | SW: JOCKER | +14 | |||
35-zEW | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT | +14 | |||
36 | 48-zEW | Tadeusz Garbacik-Andrzej Dudzik | SE: ALF 1 Nowy Sącz | +13 | ||
20-oNS | Piotr Jassem-Jarosław Ostrowski | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | +13 | |||
36-oNS | Edward Bondarewicz-Adrian Spyrka | SW: RSB | +13 | |||
15-zEW | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | +13 | |||
40 | 33-zNS | Krzysztof Momot-Jacek Szczerbowski | SW: JOCKER | +12 | ||
42-zNS | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | SE: MPEC Tarnów | +12 | |||
41-oEW | Marek Jarosz-Bartosz Bańkowski | SE: KIERY Głogoczów | +12 | |||
43 | 6-oNS | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS Szamotuły | +11 | ||
29-zNS | Viktar Lipnitski-Aliaksandr Prakapenka | NE: SPEKTR | +11 | |||
44-oNS | Mieczysław Paczos-Jarosław Ostrowski | SE: YAMIT Zamość | +11 | |||
46 | 15-oNS | Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko-Igor Łosiewicz | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | +10 | ||
31-zNS | Grzegorz Probola-Jan Rogowski | NE: ETB PRIM Ełk | +10 | |||
48 | 17-oNS | Skarbimir Kozar-Krzysztof Rogoziński | NW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 | +9 | ||
1-zNS | Rafał Konieczny-Maciej Łaniewski | N: CHEMIK Bydgoszcz | +9 | |||
8-oNS | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +9 | |||
18-zNS | Marek Klatkiewicz-Jan Weber | NW: ADMIRA Poznań | +9 | |||
52 | 6-zNS | Piotr Korecki-Aleksander Kud | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | +8 | ||
42-oEW | Maciej Grabiec-Maciej Kita | SE: MPEC Tarnów | +8 | |||
14-zEW | Jarosław Kaczorowski-Józef Myć | S: SKÓR-BUT Łęczna | +8 | |||
20-zNS | Tadeusz Masłowski-Sławomir Polak | NW: UNIA II Leszno | +8 | |||
56 | 22-zNS | Aldona Chrenowska-Aleksander Chrenowski | NW: BLACKWOOD Gdańsk | +7 | ||
11-oEW | Andrzej Lubojemski-Edward Warząchowski | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | +7 | |||
46-zNS | Włodzimierz Wala-Andrzej Żurek | SE: TS WISŁA Kraków | +7 | |||
7-zEW | Piotr Marcinowski-Mirosław Miłaszewski | N: GORACO KS AZS Wratislavia | +7 | |||
24-oNS | Leszek Kawski-Bartłomiej Kamelski | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK | +7 | |||
39-zNS | Cathy Bałdysz-Zofia Bałdysz | SW: Objectivity AZS III | +7 | |||
62 | 30-oEW | Mirosław Morchat-Adam Szempliński | NE: ZACHĘTA | +6 | ||
28-oNS | Stanisław Mączka-Łukasz Trendak | NE: AZS UW TG | +6 | |||
37-oNS | Janusz Paliwoda-Dariusz Sołtysik | SW: ZTB | +6 | |||
32-oEW | Oleg Gradovski-Andrei Sotnikau | NE: ENIGMA | +6 | |||
66 | 9-oEW | Jerzy Stworzewicz-Zbigniew Mącior | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | +5 | ||
7-oNS | Łukasz Gaweł-Paweł Wittenbeck | N: GORACO KS AZS Wratislavia | +5 | |||
19-oEW | Beata Golec-Janusz Hliwa | NW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp. | +5 | |||
46-oNS | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | +5 | |||
31-oNS | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Biegajło | NE: ARNICA | +5 | |||
8-zNS | Jarosław Bartosiński-Mirosław Szaliński | N: SDK Tczew | +5 | |||
72 | 16-zEW | Zdzisław Laszczak-Sylwester Młynarczuk | S: Autostrada Eksploatacja & | +4 | ||
73 | 5-oNS | Paweł Jassem-Piotr Wasylko | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +3 | ||
12-oEW | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Zembrzuski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | +3 | |||
22-oEW | Robert Krawczyk-Zbigniew Prasek | NW: BLACKWOOD Gdańsk | +3 | |||
76 | 17-zNS | Józef Kaźmierczak-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +2 | ||
43-oNS | Sławomir Piętak-Robert Rostek | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | +2 | |||
29-oEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: SPEKTR | +2 | |||
34-oNS | Krzysztof Gaweł-Marek Nowakowski | SW: DDK II | +2 | |||
35-oEW | Andrzej Skotniczny-Cezary Wołczak | SW: MULTI | +2 | |||
81 | 3-oNS | Piotr Franiewski-Jakub Kasprzak | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +1 | ||
32-zEW | Jarosław Szczygieł-Maciej Wiącek | NE: INTERBUD | +1 | |||
36-zNS | Beata Madej-Jarosław Sieczkowski | SW: TriVita | +1 | |||
47-zEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | SE: WIKR.PL Kraków | +1 | |||
85 | 27-oEW | Aleksander Gruca-Jarosław Pęski | NE: ATUT | 0 | ||
25-zNS | Zbigniew Krzepkowski-Ryszard Pichla | NE: ZATOKA | 0 | |||
26-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: KOSMETERIA | 0 | |||
27-oNS | Stanisław Bujała-Władysław Łobacz | NE: PJATK | 0 | |||
26-oEW | Jerzy Kajzer-Wiesława Kasperek | NE: ESTIMA | 0 | |||
13-zEW | Cezary Komajda-Bartosz Matras | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | 0 | |||
2-oEW | Aleksander Nowakowski-Przemysław Weymann | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | 0 | |||
13-zNS | Janusz Gawęcki-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | 0 | |||
10-oNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: TB SILESIA II - Diamond | 0 | |||
25-oNS | Jacek Lew-Józef Pochroń | NE: COMPENSA | 0 | |||
2-oNS | Jacek Kokociński-Jerzy Nowak | N: KTB Konin | 0 | |||
25-oEW | Zygmunt Konkel-Tadeusz Lisowski | NE: ZATOKA | 0 | |||
27-zNS | Zbigniew Kamiński-Tomasz Tarasiuk | NE: ATUT | 0 | |||
40-oEW | Tomasz Struzik-Jan Szamkołowicz | SW: Kolejarz II | 0 | |||
25-zEW | Krzysztof Czapczyk-Janusz Przybyszewski | NE: COMPENSA | 0 | |||
26-zEW | Kazimierz Dominiak-Eugeniusz Starzyński | NE: KOSMETERIA | 0 | |||
26-zNS | Jacek Piotrowski-Jakub Piotrowski | NE: ESTIMA | 0 | |||
10-oEW | Artur Guła-Zbigniew Guła | S: PONAR SILESIA | 0 | |||
40-oNS | Andrzej Bondarewicz-Wojciech Rozwadowski | SW: VALUE MEDIA AZS II | 0 | |||
27-zEW | Marek Bednarczyk-Adam Suchodolski | NE: PJATK | 0 | |||
105 | 3-oEW | Mirosław Cichocki-Zbigniew Rogowski | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | -1 | ||
47-zNS | Tadeusz Biernat-Jacek Kalinowski | SE: DYKTATOR - LAST MINUTE | -1 | |||
36-zEW | Piotr Bielecki-Jan Glenz | SW: RSB | -1 | |||
32-zNS | Igor Godun-Valentin Zhuravel | NE: ENIGMA | -1 | |||
109 | 34-oEW | Grzegorz Dziębowski-Jarosław Łaszczuk | SW: LKS Piast | -2 | ||
29-oNS | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 | -2 | |||
17-zEW | Zbigniew Halat-Ewa Waśkiewicz | NW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 | -2 | |||
35-oNS | Stanisław Adamczyk-Henryk Grządziel | SW: PREMONT | -2 | |||
43-oEW | Konrad Ciborowski-Jacek Janowski | SE: SFORA CIBORA Kraków | -2 | |||
114 | 12-oNS | Jacek Ciechomski-Grzegorz Głasek | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | -3 | ||
5-oEW | Tomasz Kłys-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA Poznań | -3 | |||
22-oNS | Roman Grabowski-Benedykt Mieszczak | NW: BEMIX Więcbork | -3 | |||
117 | 16-zNS | Jacek Bors-Eugeniusz Karski | S: POMTECH Zwoleń | -4 | ||
118 | 7-oEW | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -5 | ||
46-oEW | Mirosław Kołton-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | -5 | |||
8-zEW | Mirosław Bublewicz-Maciej Wierzbicki | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -5 | |||
9-oNS | Jakub Kowal-Marcin Krawczyk | S: MTS Piast Skawina | -5 | |||
31-oEW | Przemysław Bednarski-Dariusz Prawdzik | NE: ETB PRIM Ełk | -5 | |||
19-oNS | Kazimierz Lis-Grzegorz Samol | NW: RCK & FLUX MEDICAL | -5 | |||
124 | 30-oNS | Joanna Derewońko-Tadeusz Luzak | NE: Legionowianin | -6 | ||
37-oEW | Stanisław Ciach-Janusz Kuśmierczyk | SW: WIELUŃSKI DK | -6 | |||
28-oEW | Dariusz Kozłowski-Henryk Łakomski | NE: VĘGORIA | -6 | |||
32-oNS | Dariusz Krajewski-Krzysztof Wośkowiak | NE: INTERBUD | -6 | |||
128 | 7-zNS | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -7 | ||
22-zEW | Rajmund Fons-Bohdan Pliszka | NW: BEMIX Więcbork | -7 | |||
24-oEW | Andrzej Wilemski-Karol Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | -7 | |||
46-zEW | Adam Matyasik-Wacław Gąssowski | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | -7 | |||
11-oNS | Marcin Bojarski-Maksymilian Chodacki | S: Diebold Nixdorf Cracovia | -7 | |||
39-zEW | Bernard Jadczak-Przemysław Kubicki | SW: ERBUD AZS IX | -7 | |||
134 | 6-zEW | Łukasz Brede-Marek Markowski | N: UKB KLEKS Szamotuły | -8 | ||
14-zNS | Piotr Wowkonowicz-Rafał Wowkonowicz | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | -8 | |||
42-oNS | Tomasz Mazur-Marek Michalski | SE: MIASTO Radłów | -8 | |||
20-zEW | Ilya Shpuntou-Bartosz Stępień | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | -8 | |||
138 | 17-oEW | Paweł Krzemiński-Michał Włoszek | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -9 | ||
8-oEW | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | N: SDK Tczew | -9 | |||
1-zEW | Tomasz Spodenkiewicz-Witold Turant | N: INWIT Pabianice | -9 | |||
18-zEW | Andrzej Dębowski-Aleksander Downar-Zapolski | NW: POMORZANIN NOWOGARD | -9 | |||
142 | 15-oEW | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -10 | ||
31-zEW | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | NE: ARNICA | -10 | |||
144 | 6-oEW | Tomasz Bartnicki-Zofia Miechowicz | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | -11 | ||
29-zEW | Lena Leszczyńska-Witold Tomaszek | NE: K2 | -11 | |||
44-oEW | Janusz Buksa-Piotr Kamiński | SE: LESKOWIEC - BESKID | -11 | |||
147 | 33-zEW | Tomasz Bednarek-Marek Skulimowski | SW: BUKS I | -12 | ||
41-oNS | Jerzy Maludziński-Jacek Baka | SE: KAMIENNA Ostrowiec | -12 | |||
42-zEW | Stanisław Malinowski-Zbigniew Wilisowski | SE: MIASTO Radłów | -12 | |||
150 | 48-zNS | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: Carlo Bossi Parfumes | -13 | ||
15-zNS | Roman Opaliński-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -13 | |||
36-oEW | Witold Białas-Aleksander Sejud | SW: TriVita | -13 | |||
20-oEW | Andrzej Latanowicz-Andrzej Mazurek | NW: UNIA II Leszno | -13 | |||
154 | 13-oNS | Krzysztof Kujawa-Grzegorz Kułak | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -14 | ||
33-oNS | Andrzej Hermansdorfer-Patryk Kuczera-Dyga | SW: BUKS I | -14 | |||
35-zNS | Longin Bartnik-Andrzej Jurkiewicz | SW: MULTI | -14 | |||
157 | 28-zNS | Marcin Czarniawski-Radosław Kozłowski | NE: VĘGORIA | -15 | ||
11-zEW | Grzegorz Superson-Krzysztof Żak | S: Diebold Nixdorf Cracovia | -15 | |||
159 | 21-zNS | Piotr Klimacki-Andrzej Wielowieyski | NW: FUNDACJA RBS Szczecin | -16 | ||
23-oEW | Antoni Gocyła-Leszek Latocki | NW: ZIEL-BRUK Zielona Góra | -16 | |||
161 | 30-zEW | Krystian Dowolski-Robert Głowacki | NE: Legionowianin | -17 | ||
162 | 9-zEW | Jacek Herman-Adam Krysa | S: MTS Piast Skawina | -18 | ||
163 | 39-oEW | Rob Helle-Ed Hoogenkamp | SW: Objectivity AZS III | -19 | ||
40-zNS | Piotr Kalinowski-Marek Nowotarski | SW: Kolejarz II | -19 | |||
38-oEW | Maciej Wręczycki-Grzegorz Bajek | SW: COMFORT SA AZS IV | -19 | |||
44-zEW | Bogdan Palikot-Andrzej Szczepaniak | SE: YAMIT Zamość | -19 | |||
19-zNS | Roman Klejny-Jerzy Kubiak | NW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp. | -19 | |||
168 | 18-oNS | Lechosław Błaziński-Roman Szlachetka | NW: POMORZANIN NOWOGARD | -20 | ||
169 | 12-zNS | Tomasz Paluchowski-Bogdan Szulejewski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | -21 | ||
24-zNS | Marcin Figura-Tomasz Woźniak | NW: JANTAR Toruń | -21 | |||
2-zNS | Dariusz Lisiecki-Ryszard Pałasz | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | -21 | |||
172 | 21-oEW | Adam Hintertan-Andrzej Waszyński | NW: FUNDACJA RBS Szczecin | -22 | ||
37-zEW | Krzysztof Chmiel-Rafał Furgal | SW: ZTB | -22 | |||
174 | 23-zNS | Jerzy Sosiński-Andrzej Libera | NW: ZIEL-BRUK Zielona Góra | -23 | ||
1-oNS | Ewa Sobolewska-Marek Tyran | N: INWIT Pabianice | -23 | |||
43-zEW | Sławomir Czech-Grzegorz Rewer | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | -23 | |||
48-oNS | Ryszard Jaśkiewicz-Stanisław Jaśkiewicz | SE: ALF 1 Nowy Sącz | -23 | |||
178 | 14-oNS | Andrzej Kokoryka-Dariusz Koproń | S: SKÓR-BUT Łęczna | -24 | ||
4-oEW | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | N: KONTRA Koszalin | -24 | |||
180 | 47-oEW | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: DYKTATOR - LAST MINUTE | -26 | ||
181 | 41-zNS | Krzysztof Gawor-Marek Kowalski | SE: KIERY Głogoczów | -28 | ||
5-zNS | Marcin Pędziński-Justyna Stachowiak-Kluz | N: GRICON STARKA Poznań | -28 | |||
183 | 4-zEW | Maciej Dąbrowski-Andrzej Pawlak | N: BEZ SPONSORA Warszawa | -29 | ||
184 | 38-zEW | Kamila Kukuła-Piotr Klubiński | SW: TERMET AZS VIII | -32 | ||
3-zNS | Adolf Bocheński-Leszek Sztyrak | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | -32 | |||
186 | 10-zNS | Piotr Matkowski-Krzysztof Śliwoń | S: PONAR SILESIA | -34 | ||
187 | 16-oNS | Jarosław Gąsiorowski-Zdzisław Kowalewski | S: Autostrada Eksploatacja & | -36 | ||
188 | 34-zEW | Janusz Pisarek-Jerzy Radomski | SW: DDK II | -42 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |