BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 36-zNS | Beata Madej-Jarosław Sieczkowski | SW: TriVita | +37 | 13 | |
2 | 9-zEW | Jakub Kowal-Marcin Krawczyk | S: MTS Piast Skawina | +34 | 14 | |
3 | 35-zNS | Longin Bartnik-Andrzej Jurkiewicz | SW: MULTI | +33 | 15 | |
4 | 30-zEW | Janusz Radecki-Andrzej Ziomek | NE: Legionowianin | +32 | 16 | |
5 | 48-oEW | Andrzej Byzdra-Marek Witek | SE: Carlo Bossi Parfumes | +30 | 17 | |
6-zEW | Łukasz Brede-Marek Markowski | N: UKB KLEKS Szamotuły | +30 | 18 | ||
7 | 24-oNS | Leszek Kawski-Bartłomiej Kamelski | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK | +29 | 19 | |
8 | 18-oEW | Roman Kujawski-Marek Wojciechowski | NW: ADMIRA Poznań | +28 | 20 | |
9 | 12-zNS | Robert Chmielak-Bogdan Szulejewski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | +27 | 21 | |
10 | 1-oEW | Grzegorz Rojewski-Roman Wachowiak | N: CHEMIK Bydgoszcz | +24 | 22 | |
11 | 40-zEW | Maciej Dorabiała-Robert Laszkiewicz | SW: VALUE MEDIA AZS II | +23 | 23 | |
22-oNS | Roman Grabowski-Benedykt Mieszczak | NW: BEMIX Więcbork | +23 | 24 | ||
40-oNS | Andrzej Bondarewicz-Wojciech Rozwadowski | SW: VALUE MEDIA AZS II | +23 | |||
14 | 39-zNS | Steve Green-Roger Bryant | SW: Objectivity AZS III | +22 | ||
15 | 21-zNS | Tomasz Jochymski-Michał Kania | NW: FUNDACJA RBS Szczecin | +21 | ||
16-oEW | Zbigniew Borkowski-Adam Strzelecki | S: POMTECH Zwoleń | +21 | |||
1-zNS | Rafał Konieczny-Ryszard Rapicki | N: CHEMIK Bydgoszcz | +21 | |||
47-zEW | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | SE: WIKR.PL Kraków | +21 | |||
19 | 28-zEW | Jakub Andruszkiewicz-Edward Sucharda | NE: AZS UW TG | +20 | ||
3-zEW | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +20 | |||
13-zEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +20 | |||
35-oEW | Waldemar Szelka-Cezary Wołczak | SW: MULTI | +20 | |||
23 | 4-zEW | Jacek Dmowski-Witalis Talar | N: BEZ SPONSORA Warszawa | +19 | ||
20-zEW | Marek Sosiński-Marcin Szymański | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | +19 | |||
25 | 17-oEW | Paweł Krzemiński-Michał Włoszek | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +18 | ||
13-oEW | Mirosław Rafalski-Piotr Kucharski | S: HOTEL SENATOR | +18 | |||
33-oEW | Jacek Cebulski-Roman Goszcz | SW: JOCKER | +18 | |||
46-zEW | Adam Matyasik-Wacław Gąssowski | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | +18 | |||
4-oNS | Maciej Dąbrowski-Andrzej Pawlak | N: BEZ SPONSORA Warszawa | +18 | |||
30 | 19-oEW | Beata Golec-Janusz Hliwa | NW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp. | +17 | ||
31-zEW | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Biegajło | NE: ARNICA | +17 | |||
28-oEW | Henryk Łakomski-Mieczysław Maciążek | NE: VĘGORIA | +17 | |||
41-zEW | Hubert Urban-Grzegorz Wieczorkiewicz | SE: KAMIENNA Ostrowiec | +17 | |||
34 | 15-oEW | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +16 | ||
43-zNS | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: SFORA CIBORA Kraków | +16 | |||
36 | 36-oEW | Witold Białas-Aleksander Sejud | SW: TriVita | +15 | ||
37 | 48-zEW | Tadeusz Garbacik-Andrzej Dudzik | SE: ALF 1 Nowy Sącz | +14 | ||
8-zEW | Mirosław Bublewicz-Maciej Wierzbicki | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +14 | |||
21-oEW | Adam Hintertan-Piotr Klimacki | NW: FUNDACJA RBS Szczecin | +14 | |||
32-oNS | Iwona Czajka-Anna Sarniak | NE: INTERBUD | +14 | |||
22-zEW | Rajmund Fons-Bohdan Pliszka | NW: BEMIX Więcbork | +14 | |||
23-zEW | Andrzej Garstka-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | +14 | |||
33-zNS | Krzysztof Momot-Jacek Szczerbowski | SW: JOCKER | +14 | |||
44 | 16-zNS | Sławomir Kutyła-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | +13 | ||
23-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | +13 | |||
7-oNS | Łukasz Gaweł-Paweł Wittenbeck | N: GORACO KS AZS Wratislavia | +13 | |||
47 | 43-oEW | Konrad Ciborowski-Jacek Janowski | SE: SFORA CIBORA Kraków | +12 | ||
7-zEW | Piotr Marcinowski-Mirosław Miłaszewski | N: GORACO KS AZS Wratislavia | +12 | |||
49 | 17-zEW | Zbigniew Halat-Ewa Waśkiewicz | NW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 | +11 | ||
12-oNS | Adam Suwik-Jakub Wojcieszek | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | +11 | |||
41-oEW | Marek Jarosz-Bartosz Bańkowski | SE: KIERY Głogoczów | +11 | |||
3-oNS | Piotr Franiewski-Jakub Kasprzak | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +11 | |||
9-oNS | Jacek Herman-Adam Krysa | S: MTS Piast Skawina | +11 | |||
54 | 2-zNS | Dariusz Lisiecki-Ryszard Pałasz | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | +10 | ||
8-oEW | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | N: SDK Tczew | +10 | |||
56 | 46-oNS | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | +9 | ||
18-zNS | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: ADMIRA Poznań | +9 | |||
58 | 6-oEW | Tomasz Bartnicki-Zofia Miechowicz | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | +8 | ||
10-zNS | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: PONAR SILESIA | +8 | |||
10-oEW | Artur Guła-Zbigniew Guła | S: PONAR SILESIA | +8 | |||
44-zNS | Piotr Zięba-Maciej Mąka | SE: LESKOWIEC - BESKID | +8 | |||
42-zNS | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | SE: MPEC Tarnów | +8 | |||
63 | 37-oEW | Włodzimierz Pocztowski-Ryszard Wójtowicz | SW: WIELUŃSKI DK | +7 | ||
32-zNS | Andrei Kavalenka-Ihar Radziukevich | NE: ENIGMA | +7 | |||
31-oEW | Przemysław Bednarski-Dariusz Prawdzik | NE: ETB PRIM Ełk | +7 | |||
66 | 29-zEW | Lena Leszczyńska-Witold Tomaszek | NE: K2 | +6 | ||
67 | 38-zNS | Karol Filipowicz-Robert Sekulski | SW: COMFORT SA AZS IV | +5 | ||
2-oEW | Aleksander Nowakowski-Przemysław Weymann | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | +5 | |||
38-oEW | Marek Czerepak-Paweł Kowalczewski | SW: COMFORT SA AZS IV | +5 | |||
14-oEW | Tomasz Piątkowski-Dariusz Zarębski | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | +5 | |||
19-zNS | Radosław Liskowiak-Krzysztof Tumielewicz | NW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp. | +5 | |||
39-oNS | Bernard Jadczak-Przemysław Kubicki | SW: ERBUD AZS IX | +5 | |||
73 | 44-oEW | Janusz Buksa-Piotr Kamiński | SE: LESKOWIEC - BESKID | +4 | ||
5-zEW | Paweł Kolwicz-Ryszard Smejda | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +4 | |||
47-oNS | Tomasz Stryszawski-Piotr Kuc-Dzierżawski | SE: WIKR.PL Kraków | +4 | |||
30-oEW | Mirosław Morchat-Adam Szempliński | NE: ZACHĘTA | +4 | |||
77 | 15-zNS | Roman Opaliński-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +3 | ||
42-oNS | Stanisław Malinowski-Zbigniew Wilisowski | SE: MIASTO Radłów | +3 | |||
11-oEW | Krzysztof Kleinrok-Tomasz Kluz | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | +3 | |||
80 | 5-oEW | Tomasz Kłys-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA Poznań | +2 | ||
20-oNS | Piotr Jassem-Jarosław Ostrowski | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | +2 | |||
34-zNS | Krzysztof Han-Adam Krysiak | SW: LKS Piast | +2 | |||
34-oEW | Michał Rudnicki-Piotr Wulkiewicz | SW: LKS Piast | +2 | |||
84 | 14-zEW | Jarosław Kaczorowski-Józef Myć | S: SKÓR-BUT Łęczna | +1 | ||
24-zNS | Roch Rupniewski-Tadeusz Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | +1 | |||
86 | 25-oNS | Jacek Lew-Józef Pochroń | NE: COMPENSA | 0 | ||
11-zNS | Andrzej Lubojemski-Edward Warząchowski | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | 0 | |||
11-zEW | Kacper Kacperski-Yan Shpuntou | S: Diebold Nixdorf Cracovia | 0 | |||
25-zNS | Edward Kończak-Ryszard Pichla | NE: ZATOKA | 0 | |||
37-zNS | Alfred Czech-Emil Sołtysiak | SW: WIELUŃSKI DK | 0 | |||
37-zEW | Janusz Paliwoda-Dariusz Sołtysik | SW: ZTB | 0 | |||
29-oEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: SPEKTR | 0 | |||
29-oNS | Anna Kręglewska-Wnuk-Tomasz Wnuk | NE: K2 | 0 | |||
26-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: KOSMETERIA | 0 | |||
25-zEW | Krzysztof Czapczyk-Janusz Przybyszewski | NE: COMPENSA | 0 | |||
27-zEW | Marek Bednarczyk-Adam Suchodolski | NE: PJATK | 0 | |||
26-zNS | Jacek Piotrowski-Jakub Piotrowski | NE: ESTIMA | 0 | |||
25-oEW | Zygmunt Konkel-Tadeusz Lisowski | NE: ZATOKA | 0 | |||
26-oEW | Jerzy Kajzer-Wiesława Kasperek | NE: ESTIMA | 0 | |||
27-zNS | Zbigniew Kamiński-Tomasz Tarasiuk | NE: ATUT | 0 | |||
27-oNS | Stanisław Bujała-Władysław Łobacz | NE: PJATK | 0 | |||
27-oEW | Aleksander Gruca-Jarosław Pęski | NE: ATUT | 0 | |||
26-zEW | Kazimierz Dominiak-Eugeniusz Starzyński | NE: KOSMETERIA | 0 | |||
104 | 14-zNS | Ewelina Wowkonowicz-Rafał Wowkonowicz | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | -1 | ||
24-zEW | Robert Mrukowski-Wiesław Paczkowski | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK | -1 | |||
106 | 5-oNS | Paweł Jassem-Piotr Wasylko | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -2 | ||
34-oNS | Janusz Pisarek-Jerzy Radomski | SW: DDK II | -2 | |||
20-oEW | Andrzej Latanowicz-Andrzej Mazurek | NW: UNIA II Leszno | -2 | |||
34-zEW | Krzysztof Gaweł-Marek Nowakowski | SW: DDK II | -2 | |||
110 | 42-oEW | Maciej Grabiec-Błażej Krawczyk | SE: MPEC Tarnów | -3 | ||
15-zEW | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | -3 | |||
11-oNS | Marcin Bojarski-Maksymilian Chodacki | S: Diebold Nixdorf Cracovia | -3 | |||
113 | 30-oNS | Joanna Derewońko-Tadeusz Luzak | NE: Legionowianin | -4 | ||
44-oNS | Wiesław Skubisz-Piotr Zawiślak | SE: YAMIT Zamość | -4 | |||
47-oEW | Małgorzata Ludwikowska-Piotr Ludwikowski | SE: DYKTATOR - LAST MINUTE | -4 | |||
5-zNS | Krzysztof Brudka-Justyna Stachowiak-Kluz | N: GRICON STARKA Poznań | -4 | |||
117 | 19-zEW | Józef Grewling-Jerzy Gurzęda | NW: RCK & FLUX MEDICAL | -5 | ||
2-oNS | Jacek Kokociński-Jerzy Nowak | N: KTB Konin | -5 | |||
38-zEW | Kamila Kukuła-Piotr Klubiński | SW: TERMET AZS VIII | -5 | |||
38-oNS | Zdzisław Kunc-Marek Rzeszutek | SW: TERMET AZS VIII | -5 | |||
14-oNS | Andrzej Kokoryka-Dariusz Koproń | S: SKÓR-BUT Łęczna | -5 | |||
39-oEW | Cathy Bałdysz-Zofia Bałdysz | SW: Objectivity AZS III | -5 | |||
123 | 29-zNS | Sviatlana Badrankova-Alexander Nekhoroshev | NE: SPEKTR | -6 | ||
124 | 37-oNS | Wojciech Sołtysik-Eugeniusz Zalewski | SW: ZTB | -7 | ||
31-oNS | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | NE: ARNICA | -7 | |||
32-zEW | Dariusz Krajewski-Maciej Wiącek | NE: INTERBUD | -7 | |||
127 | 44-zEW | Bogdan Palikot-Andrzej Szczepaniak | SE: YAMIT Zamość | -8 | ||
42-zEW | Tomasz Bajorek-Marek Michalski | SE: MIASTO Radłów | -8 | |||
10-zEW | Leszek Niemiec-Andrzej Szymczak | S: TB SILESIA II - Diamond | -8 | |||
6-oNS | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | N: UKB KLEKS Szamotuły | -8 | |||
10-oNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: TB SILESIA II - Diamond | -8 | |||
132 | 46-oEW | Kazimierz Chłobowski-Mirosław Kołton | SE: TS WISŁA Kraków | -9 | ||
18-zEW | Andrzej Dębowski-Aleksander Downar-Zapolski | NW: POMORZANIN NOWOGARD | -9 | |||
134 | 8-oNS | Stanisław Owczarski-Wiesław Żegilewicz | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -10 | ||
2-zEW | Tomasz Buchnajzer-Tomasz Wasilewski | N: KTB Konin | -10 | |||
136 | 41-oNS | Jerzy Maludziński-Jacek Baka | SE: KAMIENNA Ostrowiec | -11 | ||
17-zNS | Mariusz Grabowski-Dariusz Sielski | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -11 | |||
12-oEW | Marek Borewicz-Ireneusz Grynczewski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | -11 | |||
9-oEW | Jerzy Stworzewicz-Zbigniew Mącior | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | -11 | |||
3-oEW | Mirosław Cichocki-Zbigniew Rogowski | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | -11 | |||
141 | 7-zNS | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -12 | ||
43-oNS | Sławomir Czech-Grzegorz Rewer | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | -12 | |||
143 | 16-zEW | Jarosław Gąsiorowski-Zdzisław Kowalewski | S: Autostrada Eksploatacja & | -13 | ||
23-oEW | Antoni Gocyła-Leszek Latocki | NW: ZIEL-BRUK Zielona Góra | -13 | |||
7-oEW | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -13 | |||
146 | 48-zNS | Stanisław Dziki-Wiesław Siek | SE: Carlo Bossi Parfumes | -14 | ||
8-zNS | Aleksander Kasprzak-Mirosław Szaliński | N: SDK Tczew | -14 | |||
21-oNS | Tadeusz Kowalicki-Andrzej Rękosiak | NW: INSTALKO SBS Międzyrzecz | -14 | |||
32-oEW | Oleg Gradovski-Andrei Sotnikau | NE: ENIGMA | -14 | |||
22-zNS | Aldona Chrenowska-Aleksander Chrenowski | NW: BLACKWOOD Gdańsk | -14 | |||
23-zNS | Jerzy Sosiński-Andrzej Libera | NW: ZIEL-BRUK Zielona Góra | -14 | |||
33-zEW | Tomasz Bednarek-Marek Skulimowski | SW: BUKS I | -14 | |||
153 | 36-oNS | Edward Bondarewicz-Adrian Spyrka | SW: RSB | -15 | ||
154 | 15-oNS | Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko-Igor Łosiewicz | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | -16 | ||
43-zEW | Tomasz Pawluk-Jerzy Brzustowski | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | -16 | |||
156 | 41-zNS | Ewa Beldzik-Michał Igła | SE: KIERY Głogoczów | -17 | ||
19-oNS | Kazimierz Lis-Grzegorz Samol | NW: RCK & FLUX MEDICAL | -17 | |||
31-zNS | Grzegorz Probola-Jan Rogowski | NE: ETB PRIM Ełk | -17 | |||
28-oNS | Stanisław Mączka-Łukasz Trendak | NE: AZS UW TG | -17 | |||
160 | 17-oNS | Skarbimir Kozar-Krzysztof Rogoziński | NW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 | -18 | ||
33-oNS | Andrzej Hermansdorfer-Patryk Kuczera-Dyga | SW: BUKS I | -18 | |||
13-oNS | Krzysztof Kujawa-Grzegorz Kułak | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -18 | |||
4-oEW | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | N: KONTRA Koszalin | -18 | |||
46-zNS | Hubert Jaworowski-Andrzej Żurek | SE: TS WISŁA Kraków | -18 | |||
165 | 20-zNS | Tadeusz Masłowski-Sławomir Polak | NW: UNIA II Leszno | -19 | ||
4-zNS | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | N: KONTRA Koszalin | -19 | |||
167 | 35-oNS | Stanisław Adamczyk-Henryk Grządziel | SW: PREMONT | -20 | ||
3-zNS | Adolf Bocheński-Marek Krajewski | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | -20 | |||
28-zNS | Dariusz Kozłowski-Andrzej Sulima | NE: VĘGORIA | -20 | |||
13-zNS | Janusz Gawęcki-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | -20 | |||
171 | 21-zEW | Andrzej Parmonik-Czesław Plachimowicz | NW: INSTALKO SBS Międzyrzecz | -21 | ||
16-oNS | Zdzisław Laszczak-Kazimierz Wielechowski | S: Autostrada Eksploatacja & | -21 | |||
47-zNS | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: DYKTATOR - LAST MINUTE | -21 | |||
1-zEW | Anna Kowalska-Robert Stoliński | N: INWIT Pabianice | -21 | |||
175 | 39-zEW | Anna Makarewicz-Łukasz Wysłouch | SW: ERBUD AZS IX | -22 | ||
176 | 40-zNS | Piotr Kalinowski-Marek Nowotarski | SW: Kolejarz II | -23 | ||
22-oEW | Robert Krawczyk-Agnieszka Wiankowska | NW: BLACKWOOD Gdańsk | -23 | |||
40-oEW | Tomasz Struzik-Jan Szamkołowicz | SW: Kolejarz II | -23 | |||
179 | 1-oNS | Ewa Sobolewska-Marek Tyran | N: INWIT Pabianice | -24 | ||
180 | 12-zEW | Marek Jeleniewski-Lech Ohrysko | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | -27 | ||
181 | 18-oNS | Lechosław Błaziński-Roman Szlachetka | NW: POMORZANIN NOWOGARD | -28 | ||
182 | 24-oEW | Andrzej Wilemski-Karol Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | -29 | ||
183 | 48-oNS | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | SE: ALF 1 Nowy Sącz | -30 | ||
6-zNS | Piotr Korecki-Aleksander Kud | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | -30 | |||
185 | 30-zNS | Janusz Galewski-Sławomir Juchnicki | NE: ZACHĘTA | -32 | ||
186 | 35-zEW | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | SW: PREMONT | -33 | ||
187 | 9-zNS | Marek Blat-Jerzy Skwark | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | -34 | ||
188 | 36-zEW | Piotr Bielecki-Jan Glenz | SW: RSB | -37 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |