BUTLER, RUNDA 12 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 16-zNS | Sławomir Kutyła-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | +49 | 13 | |
2 | 10-zNS | Grzegorz Superson-Krzysztof Żak | S: Diebold Nixdorf Cracovia | +40 | 14 | |
3 | 28-oNS | Stanisław Mączka-Łukasz Trendak | NE: AZS UW TG | +34 | 15 | |
5-oNS | Mirosław Bublewicz-Maciej Wierzbicki | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +34 | 16 | ||
5 | 38-zNS | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | SW: TERMET AZS VIII | +33 | 17 | |
6 | 17-zNS | Zbigniew Halat-Ewa Waśkiewicz | NW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 | +31 | 18 | |
6-oEW | Mirosław Cichocki-Zbigniew Rogowski | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | +31 | 19 | ||
43-zNS | Tomasz Pawluk-Jerzy Brzustowski | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | +31 | 20 | ||
29-zNS | Marcin Czarniawski-Andrzej Sulima | NE: VĘGORIA | +31 | 21 | ||
10 | 18-oEW | Piotr Jassem-Ilya Shpuntou | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | +28 | 22 | |
8-oNS | Piotr Korecki-Aleksander Kud | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | +28 | 23 | ||
12 | 34-oNS | Grzegorz Dziębowski-Jarosław Łaszczuk | SW: LKS Piast | +27 | 24 | |
3-zEW | Łukasz Brede-Marek Markowski | N: UKB KLEKS Szamotuły | +27 | |||
12-zEW | Marek Dalecki-Maciej Modrzejewski | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | +27 | |||
15 | 31-zEW | Maciej Kulikowski-Sławomir Sierocki | NE: ARNICA | +26 | ||
4-oNS | Piotr Marcinowski-Mirosław Miłaszewski | N: GORACO KS AZS Wratislavia | +26 | |||
19-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | +26 | |||
33-zEW | Krzysztof Momot-Jacek Szczerbowski | SW: JOCKER | +26 | |||
19 | 35-oNS | Waldemar Szelka-Cezary Wołczak | SW: MULTI | +24 | ||
20 | 13-zEW | Jarosław Gąsiorowski-Zdzisław Kowalewski | S: Autostrada Eksploatacja & | +23 | ||
21 | 48-oEW | Hubert Jaworowski-Andrzej Żurek | SE: TS WISŁA Kraków | +22 | ||
17-oEW | Skarbimir Kozar-Krzysztof Rogoziński | NW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 | +22 | |||
23 | 19-zEW | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: STB Słupsk | +21 | ||
31-oNS | Dariusz Biedrzycki-Przemysław Ślesicki | NE: ARNICA | +21 | |||
25 | 43-oEW | Sławomir Czech-Grzegorz Rewer | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | +20 | ||
21-zNS | Mariusz Grabowski-Dariusz Sielski | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +20 | |||
27 | 24-zEW | Tomasz Jochymski-Michał Kania | NW: FUNDACJA RBS Szczecin | +19 | ||
12-oEW | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Zembrzuski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | +19 | |||
44-zNS | Łukasz Sobkiewicz-Bogdan Szlacheta | SE: NOTUS Doradcy Finansowi | +19 | |||
30 | 13-oEW | Mirosław Rafalski-Piotr Kucharski | S: HOTEL SENATOR | +18 | ||
20-zNS | Andrzej Dębowski-Roman Szlachetka | NW: POMORZANIN NOWOGARD | +18 | |||
2-oNS | Paweł Jassem-Piotr Wasylko | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +18 | |||
33 | 38-oNS | Mirosław Fechner-Przemysław Kubicki | SW: ERBUD AZS IX | +17 | ||
3-oEW | Jacek Kokociński-Jerzy Nowak | N: KTB Konin | +17 | |||
23-zEW | Aldona Chrenowska-Aleksander Chrenowski | NW: BLACKWOOD Gdańsk | +17 | |||
1-oNS | Jarosław Stach-Artur Sulich | N: BEZ SPONSORA Warszawa | +17 | |||
37 | 42-zEW | Magdalena Szumny-Kamila Wesołowska | SE: SFORA CIBORA Kraków | +16 | ||
24-oNS | Andrzej Waszyński-Andrzej Wielowieyski | NW: FUNDACJA RBS Szczecin | +16 | |||
41-oNS | Błażej Krawczyk-Grzegorz Wadas | SE: MPEC Tarnów | +16 | |||
40 | 44-oEW | Sławomir Bąk-Sławomir Kowalczyk | SE: NOTUS Doradcy Finansowi | +15 | ||
20-oNS | Leszek Kawski-Bartłomiej Kamelski | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK | +15 | |||
9-oNS | Wit Klapper-Jerzy Michałek | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | +15 | |||
43 | 35-zEW | Longin Bartnik-Andrzej Skotniczny | SW: MULTI | +14 | ||
23-oNS | Robert Krawczyk-Zbigniew Prasek | NW: BLACKWOOD Gdańsk | +14 | |||
45 | 48-zNS | Włodzimierz Wala-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | +13 | ||
22-oNS | Jerzy Cydzik-Antoni Gocyła | NW: ZIEL-BRUK Zielona Góra | +13 | |||
6-zNS | Adolf Bocheński-Leszek Sztyrak | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | +13 | |||
9-zNS | Jarosław Posłuszny-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | +13 | |||
49 | 34-zNS | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT | +12 | ||
14-zEW | Marek Jeleniewski-Lech Ohrysko | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | +12 | |||
41-zNS | Jerzy Maludziński-Jacek Baka | SE: KAMIENNA Ostrowiec | +12 | |||
4-zNS | Maciej Łaniewski-Ryszard Rapicki | N: CHEMIK Bydgoszcz | +12 | |||
53 | 32-zNS | Grzegorz Probola-Jan Rogowski | NE: ETB PRIM Ełk | +11 | ||
30-zEW | Krystian Dowolski-Robert Głowacki | NE: Legionowianin | +11 | |||
18-zNS | Bartosz Stępień-Marcin Szymański | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | +11 | |||
39-oEW | Robert Laszkiewicz-Jacek Wojnarowicz | SW: VALUE MEDIA AZS II | +11 | |||
57 | 37-oEW | Paweł Kaleta-Zdzisław Małek | SW: BUKS I | +10 | ||
2-zEW | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +10 | |||
10-oNS | Artur Guła-Zbigniew Guła | S: PONAR SILESIA | +10 | |||
60 | 28-zNS | Oleg Gradovski-Andrei Sotnikau | NE: ENIGMA | +9 | ||
61 | 29-oEW | Dariusz Kozłowski-Radosław Kozłowski | NE: VĘGORIA | +8 | ||
62 | 21-oEW | Paweł Krzemiński-Michał Włoszek | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +7 | ||
7-oEW | Andrzej Jabłoński-Jerzy Sadowski | N: KONTRA Koszalin | +7 | |||
37-zNS | Andrzej Hermansdorfer-Patryk Kuczera-Dyga | SW: BUKS I | +7 | |||
46-oEW | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | SE: WIKR.PL Kraków | +7 | |||
66 | 47-zNS | Adam Matyasik-Wacław Gąssowski | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | +6 | ||
15-oEW | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +6 | |||
68 | 15-zNS | Roman Opaliński-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +5 | ||
1-zEW | Maciej Dąbrowski-Andrzej Pawlak | N: BEZ SPONSORA Warszawa | +5 | |||
70 | 40-oNS | Piotr Kalinowski-Marek Nowotarski | SW: Kolejarz II | +4 | ||
39-zNS | Andrzej Bondarewicz-Wojciech Rozwadowski | SW: VALUE MEDIA AZS II | +4 | |||
72 | 7-zNS | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | N: KONTRA Koszalin | +3 | ||
14-oEW | Zdzisław Beling-Artur Wasiak | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | +3 | |||
11-oNS | Jacek Herman-Adam Krysa | S: MTS Piast Skawina | +3 | |||
75 | 42-oNS | Konrad Ciborowski-Jacek Janowski | SE: SFORA CIBORA Kraków | +2 | ||
22-zEW | Jerzy Sosiński-Andrzej Libera | NW: ZIEL-BRUK Zielona Góra | +2 | |||
46-zEW | Ryszard Jaśkiewicz-Stanisław Jaśkiewicz | SE: ALF 1 Nowy Sącz | +2 | |||
5-zNS | Piotr Dobryszycki-Franciszek Zarzecki | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | +2 | |||
36-zNS | Krzysztof Chmiel-Rafał Furgal | SW: ZTB | +2 | |||
80 | 16-oEW | Zbigniew Borkowski-Adam Strzelecki | S: POMTECH Zwoleń | +1 | ||
47-oNS | Tadeusz Biernat-Jacek Kalinowski | SE: DYKTATOR - LAST MINUTE | +1 | |||
40-zEW | Maciej Bałaziński-Włodzimierz Szczepanik | SW: Kolejarz II | +1 | |||
36-oNS | Witold Białas-Aleksander Sejud | SW: TriVita | +1 | |||
30-oEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: SPEKTR | +1 | |||
33-oNS | Jacek Cebulski-Roman Goszcz | SW: JOCKER | +1 | |||
86 | 32-oNS | Iwona Czajka-Anna Sarniak | NE: INTERBUD | 0 | ||
25-zEW | Jakub Piotrowski-Jan Wieczorek | NE: ESTIMA | 0 | |||
8-zEW | Tomasz Bartnicki-Paweł Pietrażycki | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | 0 | |||
26-zEW | Krzysztof Czapczyk-Janusz Przybyszewski | NE: COMPENSA | 0 | |||
8-zNS | Krzysztof Brudka-Justyna Stachowiak-Kluz | N: GRICON STARKA Poznań | 0 | |||
11-zNS | Leszek Niemiec-Andrzej Szymczak | S: TB SILESIA II - Diamond | 0 | |||
25-oNS | Janusz Kobylarski-Cezary Domachowski | NE: ESTIMA | 0 | |||
11-zEW | Jakub Kowal-Marcin Krawczyk | S: MTS Piast Skawina | 0 | |||
32-oEW | Przemysław Bednarski-Dariusz Prawdzik | NE: ETB PRIM Ełk | 0 | |||
25-oEW | Zbigniew Krzepkowski-Tadeusz Lisowski | NE: ZATOKA | 0 | |||
26-zNS | Andrzej Dobkowicz-Ryszard Jarmużewski | NE: ATUT | 0 | |||
27-oEW | Marek Małysa-Stanisław Szejko | NE: PJATK | 0 | |||
27-zEW | Kazimierz Dominiak-Eugeniusz Starzyński | NE: KOSMETERIA | 0 | |||
25-zNS | Edward Kończak-Ryszard Pichla | NE: ZATOKA | 0 | |||
26-oEW | Marek Jacyków-Mirosław Wiśniewski | NE: ATUT | 0 | |||
27-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: KOSMETERIA | 0 | |||
27-zNS | Stanisław Bujała-Czesław Gruszecki | NE: PJATK | 0 | |||
26-oNS | Bogumił Macierzyński-Mirosław Małypan | NE: COMPENSA | 0 | |||
104 | 16-oNS | Andrzej Kokoryka-Dariusz Koproń | S: SKÓR-BUT Łęczna | -1 | ||
30-oNS | Joanna Derewońko-Tadeusz Luzak | NE: Legionowianin | -1 | |||
36-oEW | Wojciech Sołtysik-Eugeniusz Zalewski | SW: ZTB | -1 | |||
40-zNS | Karol Filipowicz-Robert Sekulski | SW: COMFORT SA AZS IV | -1 | |||
47-oEW | Marek Adamczyk-Kazimierz Dziadkowiec | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | -1 | |||
33-oEW | Marek Nowakowski-Janusz Pisarek | SW: DDK II | -1 | |||
110 | 22-zNS | Marek Klatkiewicz-Jan Weber | NW: ADMIRA Poznań | -2 | ||
36-zEW | Agnieszka Pietrzyk-Michał Wróbel | SW: TriVita | -2 | |||
46-zNS | Tomasz Stryszawski-Piotr Kuc-Dzierżawski | SE: WIKR.PL Kraków | -2 | |||
42-oEW | Tomasz Mazur-Tadeusz Urbanek | SE: MIASTO Radłów | -2 | |||
5-zEW | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -2 | |||
115 | 14-oNS | Adam Suwik-Jakub Wojcieszek | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | -3 | ||
11-oEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: TB SILESIA II - Diamond | -3 | |||
7-zEW | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -3 | |||
118 | 39-zEW | Cathy Bałdysz-Zofia Bałdysz | SW: Objectivity AZS III | -4 | ||
40-oEW | Marek Czerepak-Paweł Kowalczewski | SW: COMFORT SA AZS IV | -4 | |||
120 | 1-zNS | Tomasz Spodenkiewicz-Witold Turant | N: INWIT Pabianice | -5 | ||
15-zEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -5 | |||
122 | 47-zEW | Małgorzata Ludwikowska-Piotr Ludwikowski | SE: DYKTATOR - LAST MINUTE | -6 | ||
15-oNS | Krzysztof Kujawa-Grzegorz Kułak | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -6 | |||
124 | 37-zEW | Alfred Czech-Emil Sołtysiak | SW: WIELUŃSKI DK | -7 | ||
21-oNS | Andrzej Wilemski-Tomasz Woźniak | NW: JANTAR Toruń | -7 | |||
46-oNS | Tadeusz Garbacik-Andrzej Dudzik | SE: ALF 1 Nowy Sącz | -7 | |||
7-oNS | Stanisław Janik-Jacek Leśniczak | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -7 | |||
128 | 29-oNS | Anna Kręglewska-Wnuk-Tomasz Wnuk | NE: K2 | -8 | ||
129 | 28-zEW | Jakub Andruszkiewicz-Edward Sucharda | NE: AZS UW TG | -9 | ||
130 | 10-oEW | Marcin Bojarski-Maksymilian Chodacki | S: Diebold Nixdorf Cracovia | -10 | ||
2-zNS | Piotr Franiewski-Jakub Kasprzak | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -10 | |||
37-oNS | Włodzimierz Pocztowski-Ryszard Wójtowicz | SW: WIELUŃSKI DK | -10 | |||
133 | 39-oNS | Steve Green-Roger Bryant | SW: Objectivity AZS III | -11 | ||
32-zEW | Jarosław Szczygieł-Maciej Wiącek | NE: INTERBUD | -11 | |||
30-zNS | Viktar Lipnitski-Aliaksandr Prakapenka | NE: SPEKTR | -11 | |||
18-zEW | Bohdan Pliszka-Janusz Przybysz | NW: BEMIX Więcbork | -11 | |||
137 | 41-zEW | Maciej Grabiec-Maciej Kita | SE: MPEC Tarnów | -12 | ||
4-zEW | Przemysław Piotrowski-Michał Wittenbeck | N: GORACO KS AZS Wratislavia | -12 | |||
34-zEW | Krzysztof Han-Adam Krysiak | SW: LKS Piast | -12 | |||
14-zNS | Janusz Makaruk-Paweł Niedzielski | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | -12 | |||
141 | 22-oEW | Roman Kujawski-Marek Wojciechowski | NW: ADMIRA Poznań | -13 | ||
9-zEW | Jerzy Stworzewicz-Zbigniew Mącior | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | -13 | |||
6-zEW | Aleksander Kasprzak-Piotr Tomczak | N: SDK Tczew | -13 | |||
48-zEW | Stanisław Dziki-Wiesław Siek | SE: Carlo Bossi Parfumes | -13 | |||
145 | 23-oEW | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | NW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp. | -14 | ||
35-zNS | Edward Bondarewicz-Adrian Spyrka | SW: RSB | -14 | |||
147 | 20-oEW | Aleksander Downar-Zapolski-Ryszard Kłosiński | NW: POMORZANIN NOWOGARD | -15 | ||
44-oNS | Ewa Beldzik-Michał Igła | SE: KIERY Głogoczów | -15 | |||
9-oEW | Andrzej Lubojemski-Edward Warząchowski | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | -15 | |||
150 | 41-oEW | Hubert Urban-Grzegorz Wieczorkiewicz | SE: KAMIENNA Ostrowiec | -16 | ||
42-zNS | Tomasz Bajorek-Marek Michalski | SE: MIASTO Radłów | -16 | |||
24-oEW | Andrzej Latanowicz-Andrzej Mazurek | NW: UNIA II Leszno | -16 | |||
153 | 38-oEW | Zdzisław Kunc-Marek Rzeszutek | SW: TERMET AZS VIII | -17 | ||
1-oEW | Anna Kowalska-Robert Stoliński | N: INWIT Pabianice | -17 | |||
3-oNS | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | N: UKB KLEKS Szamotuły | -17 | |||
23-zNS | Beata Golec-Janusz Hliwa | NW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp. | -17 | |||
157 | 13-oNS | Zdzisław Laszczak-Kazimierz Wielechowski | S: Autostrada Eksploatacja & | -18 | ||
20-zEW | Robert Mrukowski-Andrzej Grela | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK | -18 | |||
2-oEW | Dariusz Chmielewski-Olga Zabulewicz | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -18 | |||
160 | 24-zNS | Tadeusz Masłowski-Sławomir Polak | NW: UNIA II Leszno | -19 | ||
44-zEW | Krzysztof Gawor-Marek Kowalski | SE: KIERY Głogoczów | -19 | |||
12-oNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | -19 | |||
163 | 43-oNS | Piotr Radzikowski-Robert Różak | SE: LESKOWIEC - BESKID | -20 | ||
21-zEW | Roch Rupniewski-Tadeusz Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | -20 | |||
165 | 19-zNS | Kazimierz Lis-Grzegorz Samol | NW: RCK & FLUX MEDICAL | -21 | ||
31-oEW | Mirosław Morchat-Adam Szempliński | NE: ZACHĘTA | -21 | |||
167 | 48-oNS | Andrzej Byzdra-Marek Witek | SE: Carlo Bossi Parfumes | -22 | ||
17-oNS | Tadeusz Kowalicki-Andrzej Rękosiak | NW: INSTALKO SBS Międzyrzecz | -22 | |||
169 | 13-zNS | Janusz Gawęcki-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | -23 | ||
170 | 35-oEW | Piotr Bielecki-Jan Glenz | SW: RSB | -24 | ||
171 | 31-zNS | Mirosław Hryszko-Marian Krasowski | NE: ZACHĘTA | -26 | ||
33-zNS | Jerzy Radomski-Krzysztof Zieliński | SW: DDK II | -26 | |||
19-oEW | Józef Grewling-Jerzy Gurzęda | NW: RCK & FLUX MEDICAL | -26 | |||
4-oEW | Grzegorz Rojewski-Roman Wachowiak | N: CHEMIK Bydgoszcz | -26 | |||
175 | 3-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: KTB Konin | -27 | ||
34-oEW | Stanisław Adamczyk-Henryk Grządziel | SW: PREMONT | -27 | |||
12-zNS | Tomasz Paluchowski-Bogdan Szulejewski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | -27 | |||
178 | 18-oNS | Roman Grabowski-Benedykt Mieszczak | NW: BEMIX Więcbork | -28 | ||
8-oEW | Robert Nowicki-Marcin Pędziński | N: GRICON STARKA Poznań | -28 | |||
180 | 43-zEW | Janusz Buksa-Piotr Kamiński | SE: LESKOWIEC - BESKID | -31 | ||
17-zEW | Andrzej Parmonik-Czesław Plachimowicz | NW: INSTALKO SBS Międzyrzecz | -31 | |||
6-oNS | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | N: SDK Tczew | -31 | |||
29-zEW | Lena Leszczyńska-Witold Tomaszek | NE: K2 | -31 | |||
184 | 38-zEW | Bernard Jadczak-Anna Makarewicz | SW: ERBUD AZS IX | -33 | ||
185 | 5-oEW | Mariusz Kowalczyk-Tomasz Koźlecki | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | -34 | ||
28-oEW | Igor Godun-Valentin Zhuravel | NE: ENIGMA | -34 | |||
187 | 10-zEW | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: PONAR SILESIA | -40 | ||
188 | 16-zEW | Marek Atalski-Tomasz Raczkiewicz | S: SKÓR-BUT Łęczna | -49 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |