BUTLER, RUNDA 14 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 33-oEW | Piotr Bielecki-Jan Glenz | SW: RSB | +53 | 1 | |
2 | 22-zEW | Mariusz Grabowski-Dariusz Sielski | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +52 | 2 | |
3 | 10-zEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: MTS Piast Skawina | +42 | 3 | |
4 | 8-oEW | Aleksander Kud-Zofia Miechowicz | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | +40 | 4 | |
5 | 35-oEW | Tomasz Bednarek-Marek Skulimowski | SW: BUKS I | +38 | 5 | |
6 | 2-zEW | Maciej Dąbrowski-Andrzej Pawlak | N: BEZ SPONSORA Warszawa | +37 | 6 | |
7 | 36-oEW | Krzysztof Gaweł-Andrzej Maszczyszyn | SW: DDK II | +34 | 7 | |
8 | 1-oEW | Ewa Sobolewska-Marek Tyran | N: INWIT Pabianice | +32 | 8 | |
9 | 31-oEW | Henryk Łakomski-Andrzej Sulima | NE: VĘGORIA | +31 | 9 | |
17-zEW | Aldona Chrenowska-Aleksander Chrenowski | NW: BLACKWOOD Gdańsk | +31 | 10 | ||
11 | 40-oEW | Rob Helle-Ed Hoogenkamp | SW: Objectivity AZS III | +30 | 11 | |
21-oEW | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | +30 | 12 | ||
48-zEW | Stanisław Dziki-Ryszard Pisarczyk | SE: Carlo Bossi Parfumes | +30 | |||
36-zEW | Beata Madej-Jarosław Sieczkowski | SW: TriVita | +30 | |||
15 | 40-zEW | Piotr Kalinowski-Marek Nowotarski | SW: Kolejarz II | +29 | ||
16 | 6-zEW | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +28 | ||
6-oEW | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | N: KONTRA Koszalin | +28 | |||
18 | 38-zNS | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | SW: TERMET AZS VIII | +25 | ||
19 | 37-oNS | Stanisław Ciach-Janusz Kuśmierczyk | SW: WIELUŃSKI DK | +24 | ||
20 | 48-oEW | Paweł Kotarba-Joanna Kotarba | SE: DYKTATOR - LAST MINUTE | +23 | ||
3-zNS | Rafał Konieczny-Ryszard Rapicki | N: CHEMIK Bydgoszcz | +23 | |||
22 | 20-oNS | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | NW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp. | +22 | ||
22-oNS | Dariusz Borysow-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +22 | |||
42-zEW | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: SFORA CIBORA Kraków | +22 | |||
15-oEW | Jarosław Kaczorowski-Dariusz Koproń | S: SKÓR-BUT Łęczna | +22 | |||
26 | 29-zEW | Lena Leszczyńska-Witold Tomaszek | NE: K2 | +21 | ||
9-oNS | Wit Klapper-Jerzy Michałek | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | +21 | |||
28 | 28-zEW | Jakub Andruszkiewicz-Edward Sucharda | NE: AZS UW TG | +20 | ||
29 | 41-oNS | Piotr Radzikowski-Robert Różak | SE: LESKOWIEC - BESKID | +19 | ||
11-oEW | Kacper Kacperski-Yan Shpuntou | S: Diebold Nixdorf Cracovia | +19 | |||
41-zEW | Janusz Buksa-Piotr Kamiński | SE: LESKOWIEC - BESKID | +19 | |||
20-zNS | Marek Giża-Tomasz Latos | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK | +19 | |||
33 | 39-zNS | Marek Czerepak-Paweł Kowalczewski | SW: COMFORT SA AZS IV | +17 | ||
12-oNS | Tomasz Paluchowski-Bogdan Szulejewski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | +17 | |||
35 | 29-oNS | Anna Kręglewska-Wnuk-Tomasz Wnuk | NE: K2 | +16 | ||
16-zNS | Marek Dalecki-Maciej Modrzejewski | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | +16 | |||
37 | 46-zNS | Marek Adamczyk-Kazimierz Dziadkowiec | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | +15 | ||
35-zNS | Andrzej Hermansdorfer-Patryk Kuczera-Dyga | SW: BUKS I | +15 | |||
43-oEW | Tomasz Pawluk-Jerzy Brzustowski | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | +15 | |||
40 | 14-oEW | Krzysztof Kujawa-Grzegorz Kułak | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +14 | ||
2-oEW | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: KTB Konin | +14 | |||
28-oEW | Mirosław Morchat-Adam Szempliński | NE: ZACHĘTA | +14 | |||
15-zNS | Marek Atalski-Tomasz Raczkiewicz | S: SKÓR-BUT Łęczna | +14 | |||
18-oEW | Jerzy Cydzik-Antoni Gocyła | NW: ZIEL-BRUK Zielona Góra | +14 | |||
38-oNS | Andrzej Bondarewicz-Wojciech Rozwadowski | SW: VALUE MEDIA AZS II | +14 | |||
46 | 24-zEW | Piotr Solecki-Robert Włodkowski | NW: RCK & FLUX MEDICAL | +13 | ||
13-zNS | Mariusz Bartkowski-Łukasz Witkowski | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | +13 | |||
42-oEW | Sławomir Bąk-Sławomir Kowalczyk | SE: NOTUS Doradcy Finansowi | +13 | |||
10-oNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: MTS Piast Skawina | +13 | |||
50 | 34-zEW | Krzysztof Han-Adam Krysiak | SW: LKS Piast | +11 | ||
30-zNS | Oleg Gradovski-Andrei Sotnikau | NE: ENIGMA | +11 | |||
52 | 44-zEW | Maciej Grabiec-Maciej Kita | SE: MPEC Tarnów | +10 | ||
4-oEW | Mariusz Kowalczyk-Tomasz Koźlecki | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | +10 | |||
24-oEW | Piotr Jassem-Jarosław Ostrowski | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | +10 | |||
55 | 37-zEW | Włodzimierz Pocztowski-Ryszard Wójtowicz | SW: WIELUŃSKI DK | +9 | ||
23-oNS | Lechosław Błaziński-Roman Szlachetka | NW: POMORZANIN NOWOGARD | +9 | |||
33-zNS | Edward Bondarewicz-Radosław Sawicki | SW: RSB | +9 | |||
58 | 46-oEW | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | +8 | ||
31-zNS | Marcin Czarniawski-Radosław Kozłowski | NE: VĘGORIA | +8 | |||
13-oNS | Janusz Gawęcki-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | +8 | |||
21-zNS | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: STB Słupsk | +8 | |||
62 | 19-zNS | Marcin Figura-Tadeusz Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | +7 | ||
9-zEW | Jerzy Stworzewicz-Zbigniew Mącior | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | +7 | |||
17-oNS | Robert Krawczyk-Zbigniew Prasek | NW: BLACKWOOD Gdańsk | +7 | |||
65 | 43-zNS | Sławomir Piętak-Robert Rostek | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | +6 | ||
1-zNS | Anna Kowalska-Robert Stoliński | N: INWIT Pabianice | +6 | |||
19-oEW | Andrzej Wilemski-Tomasz Woźniak | NW: JANTAR Toruń | +6 | |||
39-oEW | Maciej Wręczycki-Grzegorz Bajek | SW: COMFORT SA AZS IV | +6 | |||
18-zEW | Tomasz Jochymski-Michał Kania | NW: FUNDACJA RBS Szczecin | +6 | |||
70 | 7-oNS | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | N: SDK Tczew | +5 | ||
47-zEW | Ryszard Jaśkiewicz-Stanisław Jaśkiewicz | SE: ALF 1 Nowy Sącz | +5 | |||
4-zNS | Piotr Dobryszycki-Franciszek Zarzecki | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | +5 | |||
7-zEW | Jarosław Bartosiński-Mirosław Szaliński | N: SDK Tczew | +5 | |||
32-oNS | Iwona Czajka-Anna Sarniak | NE: INTERBUD | +5 | |||
75 | 23-zNS | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | NW: INSTALKO SBS Międzyrzecz | +4 | ||
12-zEW | Marek Borewicz-Dariusz Zembrzuski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | +4 | |||
5-zNS | Adolf Bocheński-Leszek Sztyrak | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | +4 | |||
47-oNS | Tadeusz Garbacik-Andrzej Dudzik | SE: ALF 1 Nowy Sącz | +4 | |||
34-oNS | Grzegorz Dziębowski-Jarosław Łaszczuk | SW: LKS Piast | +4 | |||
14-zEW | Janusz Makaruk-Paweł Niedzielski | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | +4 | |||
81 | 11-zEW | Leszek Niemiec-Andrzej Szymczak | S: TB SILESIA II - Diamond | +3 | ||
44-oEW | Bogdan Palikot-Andrzej Szczepaniak | SE: YAMIT Zamość | +3 | |||
83 | 30-oNS | Janusz Radecki-Andrzej Ziomek | NE: Legionowianin | +2 | ||
5-zEW | Piotr Marcinowski-Mirosław Miłaszewski | N: GORACO KS AZS Wratislavia | +2 | |||
3-oNS | Paweł Jassem-Piotr Wasylko | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +2 | |||
5-oEW | Mirosław Cichocki-Zbigniew Rogowski | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | +2 | |||
16-oEW | Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko-Igor Łosiewicz | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | +2 | |||
8-zEW | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +2 | |||
89 | 25-oEW | Jan Chodkiewicz-Robert Grad | NE: ZATOKA | 0 | ||
27-zEW | Jerzy Kajzer-Wiesława Kasperek | NE: ESTIMA | 0 | |||
27-zNS | Jacek Lew-Józef Pochroń | NE: COMPENSA | 0 | |||
27-oEW | Krzysztof Czapczyk-Janusz Przybyszewski | NE: COMPENSA | 0 | |||
26-oEW | Kazimierz Dominiak-Eugeniusz Starzyński | NE: KOSMETERIA | 0 | |||
32-zNS | Viktar Lipnitski-Aliaksandr Prakapenka | NE: SPEKTR | 0 | |||
26-oNS | Jan Maciejewski-Jarosław Pęski | NE: ATUT | 0 | |||
27-oNS | Janusz Kobylarski-Cezary Domachowski | NE: ESTIMA | 0 | |||
25-zNS | Adam Jakubiak-Ryszard Pichla | NE: ZATOKA | 0 | |||
32-zEW | Jarosław Szczygieł-Maciej Wiącek | NE: INTERBUD | 0 | |||
25-zEW | Marek Bednarczyk-Adam Suchodolski | NE: PJATK | 0 | |||
26-zEW | Marek Jacyków-Wojciech Wrosz | NE: ATUT | 0 | |||
25-oNS | Rafał Bownik-Beata Brynkiewicz-Bownik | NE: PJATK | 0 | |||
26-zNS | Jarosław Drewing-Krzysztof Firkus | NE: KOSMETERIA | 0 | |||
103 | 30-oEW | Igor Godun-Valentin Zhuravel | NE: ENIGMA | -2 | ||
3-oEW | Grzegorz Rojewski-Roman Wachowiak | N: CHEMIK Bydgoszcz | -2 | |||
5-oNS | Przemysław Piotrowski-Paweł Wittenbeck | N: GORACO KS AZS Wratislavia | -2 | |||
8-zNS | Piotr Korecki-Marcin Preisner | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | -2 | |||
16-oNS | Tadeusz Kowalczewski-Grzegorz Zakrzewski | S: POMTECH Zwoleń | -2 | |||
108 | 11-zNS | Marcin Bojarski-Maksymilian Chodacki | S: Diebold Nixdorf Cracovia | -3 | ||
44-oNS | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | SE: MPEC Tarnów | -3 | |||
110 | 14-zNS | Jakub Jagodziński-Cezary Komajda | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -4 | ||
12-zNS | Jarosław Gąsiorowski-Zdzisław Kowalewski | S: Autostrada Eksploatacja & | -4 | |||
23-zEW | Andrzej Dębowski-Aleksander Downar-Zapolski | NW: POMORZANIN NOWOGARD | -4 | |||
47-oEW | Hubert Jaworowski-Mirosław Kołton | SE: TS WISŁA Kraków | -4 | |||
34-oEW | Wojciech Sołtysik-Eugeniusz Zalewski | SW: ZTB | -4 | |||
115 | 32-oEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: SPEKTR | -5 | ||
4-zEW | Jan Kuczera-Ryszard Olenderek | N: UKB KLEKS Szamotuły | -5 | |||
7-oEW | Krzysztof Brudka-Justyna Stachowiak-Kluz | N: GRICON STARKA Poznań | -5 | |||
47-zNS | Włodzimierz Wala-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | -5 | |||
7-zNS | Tomasz Kłys-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA Poznań | -5 | |||
120 | 1-zEW | Dariusz Chmielewski-Olga Zabulewicz | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -6 | ||
39-oNS | Mirosław Fechner-Anna Makarewicz | SW: ERBUD AZS IX | -6 | |||
18-zNS | Jerzy Sosiński-Andrzej Libera | NW: ZIEL-BRUK Zielona Góra | -6 | |||
43-zEW | Krzysztof Gawor-Marek Kowalski | SE: KIERY Głogoczów | -6 | |||
19-oNS | Cezary Bura-Maciej Piasecki | NW: UNIA II Leszno | -6 | |||
125 | 9-zNS | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: PONAR SILESIA | -7 | ||
19-zEW | Andrzej Latanowicz-Andrzej Mazurek | NW: UNIA II Leszno | -7 | |||
17-oEW | Skarbimir Kozar-Krzysztof Rogoziński | NW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 | -7 | |||
128 | 13-oEW | Jacek Ciechomski-Grzegorz Głasek | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | -8 | ||
31-zEW | Marek Osiecki-Dariusz Sierocki | NE: ARNICA | -8 | |||
21-zEW | Mariusz Branowski-Marek Gielnik | NW: ADMIRA Poznań | -8 | |||
46-oNS | Tomasz Stryszawski-Piotr Kuc-Dzierżawski | SE: WIKR.PL Kraków | -8 | |||
132 | 37-zNS | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT | -9 | ||
23-oEW | Andrzej Parmonik-Andrzej Rękosiak | NW: INSTALKO SBS Międzyrzecz | -9 | |||
33-zEW | Jacek Cebulski-Roman Goszcz | SW: JOCKER | -9 | |||
135 | 4-oNS | Łukasz Brede-Marek Markowski | N: UKB KLEKS Szamotuły | -10 | ||
24-oNS | Cezary Kmiecik-Sławomir Czapliński | NW: RCK & FLUX MEDICAL | -10 | |||
44-zNS | Wiesław Skubisz-Piotr Zawiślak | SE: YAMIT Zamość | -10 | |||
138 | 30-zEW | Krystian Dowolski-Robert Głowacki | NE: Legionowianin | -11 | ||
34-zNS | Janusz Paliwoda-Dariusz Sołtysik | SW: ZTB | -11 | |||
140 | 42-oNS | Konrad Ciborowski-Jacek Janowski | SE: SFORA CIBORA Kraków | -13 | ||
10-oEW | Andrzej Lubojemski-Edward Warząchowski | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | -13 | |||
24-zNS | Marek Sosiński-Marcin Szymański | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | -13 | |||
13-zEW | Mirosław Rafalski-Piotr Kucharski | S: HOTEL SENATOR | -13 | |||
144 | 2-oNS | Jarosław Stach-Artur Sulich | N: BEZ SPONSORA Warszawa | -14 | ||
18-oNS | Piotr Klimacki-Andrzej Wielowieyski | NW: FUNDACJA RBS Szczecin | -14 | |||
28-oNS | Stanisław Mączka-Łukasz Trendak | NE: AZS UW TG | -14 | |||
15-zEW | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -14 | |||
14-oNS | Jerzy Olczyk-Jerzy Ronke | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | -14 | |||
38-oEW | Zdzisław Kunc-Marek Rzeszutek | SW: TERMET AZS VIII | -14 | |||
150 | 43-oNS | Marek Jarosz-Bartosz Bańkowski | SE: KIERY Głogoczów | -15 | ||
35-zEW | Longin Bartnik-Marek Skotniczny | SW: MULTI | -15 | |||
46-zEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | SE: WIKR.PL Kraków | -15 | |||
153 | 29-oEW | Wojciech Bobrek-Dariusz Prawdzik | NE: ETB PRIM Ełk | -16 | ||
16-zEW | Sławomir Kutyła-Marian Tyrcz | S: POMTECH Zwoleń | -16 | |||
155 | 39-zEW | Adam Waszkiewicz-Łukasz Wysłouch | SW: ERBUD AZS IX | -17 | ||
12-oEW | Sylwester Młynarczuk-Kazimierz Wielechowski | S: Autostrada Eksploatacja & | -17 | |||
157 | 41-oEW | Hubert Urban-Grzegorz Wieczorkiewicz | SE: KAMIENNA Ostrowiec | -19 | ||
41-zNS | Jerzy Maludziński-Jacek Baka | SE: KAMIENNA Ostrowiec | -19 | |||
11-oNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: TB SILESIA II - Diamond | -19 | |||
20-zEW | Janusz Hliwa-Roman Klejny | NW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp. | -19 | |||
161 | 28-zNS | Mirosław Hryszko-Marian Krasowski | NE: ZACHĘTA | -20 | ||
162 | 29-zNS | Przemysław Bednarski-Tomasz Lisica | NE: ETB PRIM Ełk | -21 | ||
9-oEW | Zbigniew Guła-Ryszard Matlak | S: PONAR SILESIA | -21 | |||
164 | 20-oEW | Robert Mrukowski-Andrzej Grela | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK | -22 | ||
22-oEW | Roman Grabowski-Benedykt Mieszczak | NW: BEMIX Więcbork | -22 | |||
42-zNS | Łukasz Sobkiewicz-Bogdan Szlacheta | SE: NOTUS Doradcy Finansowi | -22 | |||
15-oNS | Roman Opaliński-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -22 | |||
168 | 3-zEW | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -23 | ||
48-oNS | Andrzej Byzdra-Marek Witek | SE: Carlo Bossi Parfumes | -23 | |||
170 | 37-oEW | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | SW: PREMONT | -24 | ||
171 | 38-zEW | Maciej Dorabiała-Maciej Hutyra | SW: VALUE MEDIA AZS II | -25 | ||
172 | 6-zNS | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | N: KONTRA Koszalin | -28 | ||
6-oNS | Stanisław Owczarski-Wiesław Żegilewicz | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -28 | |||
174 | 40-zNS | Steve Green-Roger Bryant | SW: Objectivity AZS III | -29 | ||
175 | 48-zNS | Małgorzata Ludwikowska-Piotr Ludwikowski | SE: DYKTATOR - LAST MINUTE | -30 | ||
40-oNS | Maciej Bałaziński-Włodzimierz Szczepanik | SW: Kolejarz II | -30 | |||
21-oNS | Roman Kujawski-Marek Wojciechowski | NW: ADMIRA Poznań | -30 | |||
36-zNS | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | SW: DDK II | -30 | |||
179 | 31-oNS | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Biegajło | NE: ARNICA | -31 | ||
17-zNS | Edward Kulus-Dariusz Kwiatkowski | NW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 | -31 | |||
181 | 1-oNS | Piotr Franiewski-Jakub Kasprzak | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -32 | ||
182 | 36-oNS | Agnieszka Pietrzyk-Michał Wróbel | SW: TriVita | -34 | ||
183 | 2-zNS | Tomasz Buchnajzer-Tomasz Wasilewski | N: KTB Konin | -37 | ||
184 | 35-oNS | Waldemar Szelka-Cezary Wołczak | SW: MULTI | -38 | ||
185 | 8-oNS | Stanisław Janik-Jacek Leśniczak | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -40 | ||
186 | 10-zNS | Jarosław Posłuszny-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | -42 | ||
187 | 22-zNS | Rajmund Fons-Bohdan Pliszka | NW: BEMIX Więcbork | -52 | ||
188 | 33-oNS | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | SW: JOCKER | -53 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |