BUTLER, RUNDA 15 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 40-zEW | Maciej Dorabiała-Jacek Wojnarowicz | SW: VALUE MEDIA AZS II | +42 | 1 | |
2 | 18-zNS | Marian Siwy-Roman Szlachetka | NW: POMORZANIN NOWOGARD | +36 | 2 | |
33-oEW | Krzysztof Momot-Jacek Szczerbowski | SW: JOCKER | +36 | 3 | ||
4 | 28-zEW | Jakub Andruszkiewicz-Edward Sucharda | NE: AZS UW TG | +35 | 4 | |
5 | 32-zNS | Radosław Kozłowski-Andrzej Sulima | NE: VĘGORIA | +32 | 5 | |
6 | 6-oEW | Piotr Franiewski-Jakub Kasprzak | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +31 | 6 | |
7 | 34-oNS | Tomasz Bednarek-Marek Skulimowski | SW: BUKS I | +29 | 7 | |
47-zEW | Kazimierz Chłobowski-Mirosław Kołton | SE: TS WISŁA Kraków | +29 | 8 | ||
20-zNS | Mariusz Branowski-Marek Klatkiewicz | NW: ADMIRA Poznań | +29 | 9 | ||
17-oEW | Piotr Solecki-Robert Włodkowski | NW: RCK & FLUX MEDICAL | +29 | 10 | ||
11 | 16-zNS | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +28 | 11 | |
12 | 44-zNS | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: SFORA CIBORA Kraków | +27 | 12 | |
39-zNS | Steve Green-Roger Bryant | SW: Objectivity AZS III | +27 | |||
14 | 12-oNS | Tomasz Paluchowski-Bogdan Szulejewski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | +26 | ||
48-oNS | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | +26 | |||
16 | 21-oEW | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | NW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp. | +25 | ||
17 | 28-oNS | Stanisław Mączka-Łukasz Trendak | NE: AZS UW TG | +24 | ||
1-zNS | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +24 | |||
19 | 5-zNS | Jarosław Stach-Artur Sulich | N: BEZ SPONSORA Warszawa | +23 | ||
20 | 10-oNS | Krzysztof Kleinrok-Tomasz Kluz | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | +22 | ||
21 | 48-zNS | Stanisław Dziki-Wiesław Siek | SE: Carlo Bossi Parfumes | +21 | ||
22 | 37-zEW | Edward Bondarewicz-Radosław Sawicki | SW: RSB | +19 | ||
43-oNS | Tomasz Pawluk-Jerzy Brzustowski | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | +19 | |||
32-oNS | Iwona Czajka-Anna Sarniak | NE: INTERBUD | +19 | |||
25 | 13-oEW | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | +18 | ||
26 | 14-zEW | Janusz Makaruk-Paweł Niedzielski | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | +17 | ||
27 | 14-oEW | Zdzisław Laszczak-Sylwester Młynarczuk | S: Autostrada Eksploatacja & | +16 | ||
30-oEW | Przemysław Bednarski-Dariusz Prawdzik | NE: ETB PRIM Ełk | +16 | |||
29 | 35-oNS | Krzysztof Gaweł-Andrzej Maszczyszyn | SW: DDK II | +15 | ||
23-zEW | Marcin Figura-Tadeusz Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | +15 | |||
46-zEW | Tadeusz Biernat-Jacek Kalinowski | SE: DYKTATOR - LAST MINUTE | +15 | |||
22-zNS | Tadeusz Masłowski-Sławomir Polak | NW: UNIA II Leszno | +15 | |||
33 | 13-zEW | Mirosław Rafalski-Piotr Kucharski | S: HOTEL SENATOR | +14 | ||
12-zEW | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Zembrzuski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | +14 | |||
18-oEW | Aleksander Downar-Zapolski-Ryszard Kłosiński | NW: POMORZANIN NOWOGARD | +14 | |||
38-oEW | Piotr Kalinowski-Włodzimierz Szczepanik | SW: Kolejarz II | +14 | |||
11-zEW | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: PONAR SILESIA | +14 | |||
3-zEW | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +14 | |||
39 | 7-zEW | Mirosław Cichocki-Zbigniew Rogowski | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | +13 | ||
29-oNS | Anna Kręglewska-Wnuk-Tomasz Wnuk | NE: K2 | +13 | |||
41 | 19-zNS | Mariusz Grabowski-Dariusz Sielski | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +12 | ||
15-oNS | Roman Opaliński-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +12 | |||
43 | 21-zNS | Janusz Hliwa-Roman Klejny | NW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp. | +11 | ||
23-oEW | Adam Hintertan-Andrzej Waszyński | NW: FUNDACJA RBS Szczecin | +11 | |||
36-zNS | Beata Madej-Jarosław Sieczkowski | SW: TriVita | +11 | |||
24-oNS | Jerzy Cydzik-Antoni Gocyła | NW: ZIEL-BRUK Zielona Góra | +11 | |||
47 | 44-oNS | Mieczysław Paczos-Jarosław Ostrowski | SE: YAMIT Zamość | +10 | ||
6-zNS | Dariusz Chmielewski-Olga Zabulewicz | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +10 | |||
49 | 46-oEW | Tadeusz Garbacik-Andrzej Dudzik | SE: ALF 1 Nowy Sącz | +9 | ||
24-zNS | Aldona Chrenowska-Aleksander Chrenowski | NW: BLACKWOOD Gdańsk | +9 | |||
3-oEW | Łukasz Brede-Marek Markowski | N: UKB KLEKS Szamotuły | +9 | |||
1-oEW | Stanisław Owczarski-Wiesław Żegilewicz | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +9 | |||
38-zEW | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | SW: TERMET AZS VIII | +9 | |||
54 | 36-oEW | Agnieszka Pietrzyk-Michał Wróbel | SW: TriVita | +8 | ||
20-oEW | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: ADMIRA Poznań | +8 | |||
2-oEW | Piotr Marcinowski-Paweł Wittenbeck | N: GORACO KS AZS Wratislavia | +8 | |||
7-oEW | Grzegorz Dembiński-Andrzej Syrek | N: KTB Konin | +8 | |||
42-zEW | Stanisław Malinowski-Zbigniew Wilisowski | SE: MIASTO Radłów | +8 | |||
59 | 40-oNS | Andrzej Bondarewicz-Wojciech Rozwadowski | SW: VALUE MEDIA AZS II | +7 | ||
31-zEW | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | NE: ARNICA | +7 | |||
4-zEW | Aleksander Kud-Marcin Preisner | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | +7 | |||
8-zEW | Mariusz Kowalczyk-Tomasz Koźlecki | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | +7 | |||
15-zEW | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +7 | |||
29-zEW | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 | +7 | |||
35-zEW | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | SW: DDK II | +7 | |||
30-zNS | Grzegorz Probola-Jan Rogowski | NE: ETB PRIM Ełk | +7 | |||
67 | 47-oNS | Hubert Jaworowski-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | +6 | ||
43-zEW | Sławomir Czech-Grzegorz Rewer | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | +6 | |||
69 | 19-oNS | Tadeusz Kowalicki-Andrzej Rękosiak | NW: INSTALKO SBS Międzyrzecz | +5 | ||
31-oNS | Maciej Kulikowski-Sławomir Sierocki | NE: ARNICA | +5 | |||
9-zNS | Jerzy Stworzewicz-Zbigniew Mącior | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | +5 | |||
72 | 9-oNS | Marcin Bojarski-Maksymilian Chodacki | S: Diebold Nixdorf Cracovia | +4 | ||
22-oEW | Andrzej Latanowicz-Andrzej Mazurek | NW: UNIA II Leszno | +4 | |||
8-oEW | Grzegorz Rojewski-Roman Wachowiak | N: CHEMIK Bydgoszcz | +4 | |||
75 | 39-oEW | Rob Helle-Ed Hoogenkamp | SW: Objectivity AZS III | +3 | ||
42-oNS | Tomasz Mazur-Tadeusz Urbanek | SE: MIASTO Radłów | +3 | |||
11-oNS | Zbigniew Guła-Ryszard Matlak | S: PONAR SILESIA | +3 | |||
2-zNS | Przemysław Piotrowski-Michał Wittenbeck | N: GORACO KS AZS Wratislavia | +3 | |||
79 | 10-zNS | Leszek Niemiec-Andrzej Szymczak | S: TB SILESIA II - Diamond | +2 | ||
16-oEW | Krzysztof Kujawa-Bartosz Matras | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +2 | |||
41-zEW | Łukasz Sobkiewicz-Bogdan Szlacheta | SE: NOTUS Doradcy Finansowi | +2 | |||
34-zEW | Andrzej Hermansdorfer-Patryk Kuczera-Dyga | SW: BUKS I | +2 | |||
83 | 41-oNS | Sławomir Bąk-Sławomir Kowalczyk | SE: NOTUS Doradcy Finansowi | +1 | ||
5-oNS | Krzysztof Brudka-Justyna Stachowiak-Kluz | N: GRICON STARKA Poznań | +1 | |||
33-zNS | Jacek Cebulski-Roman Goszcz | SW: JOCKER | +1 | |||
4-oNS | Tomasz Bartnicki-Zofia Miechowicz | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | +1 | |||
17-zEW | Edward Kulus-Dariusz Kwiatkowski | NW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 | +1 | |||
88 | 26-oNS | Rafał Bownik-Beata Brynkiewicz-Bownik | NE: PJATK | 0 | ||
25-oNS | Kazimierz Dominiak-Eugeniusz Starzyński | NE: KOSMETERIA | 0 | |||
25-zEW | Jarosław Drewing-Krzysztof Firkus | NE: KOSMETERIA | 0 | |||
26-zEW | Władysław Łobacz-Stanisław Szejko | NE: PJATK | 0 | |||
27-zEW | Marek Jacyków-Wojciech Wrosz | NE: ATUT | 0 | |||
37-oEW | Włodzimierz Pocztowski-Ryszard Wójtowicz | SW: WIELUŃSKI DK | 0 | |||
37-oNS | Piotr Bielecki-Jan Glenz | SW: RSB | 0 | |||
26-oEW | Jacek Lew-Józef Pochroń | NE: COMPENSA | 0 | |||
26-zNS | Krzysztof Czapczyk-Janusz Przybyszewski | NE: COMPENSA | 0 | |||
25-zNS | Adam Jakubiak-Ryszard Pichla | NE: ZATOKA | 0 | |||
27-oNS | Aleksander Gruca-Jan Maciejewski | NE: ATUT | 0 | |||
25-oEW | Jan Chodkiewicz-Robert Grad | NE: ZATOKA | 0 | |||
27-oEW | Janusz Kobylarski-Cezary Domachowski | NE: ESTIMA | 0 | |||
27-zNS | Jacek Piotrowski-Jakub Piotrowski | NE: ESTIMA | 0 | |||
102 | 4-oEW | Piotr Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -1 | ||
5-oEW | Jacek Dmowski-Witalis Talar | N: BEZ SPONSORA Warszawa | -1 | |||
41-oEW | Janusz Buksa-Piotr Kamiński | SE: LESKOWIEC - BESKID | -1 | |||
33-zEW | Wojciech Sołtysik-Eugeniusz Zalewski | SW: ZTB | -1 | |||
17-zNS | Cezary Kmiecik-Sławomir Czapliński | NW: RCK & FLUX MEDICAL | -1 | |||
107 | 34-zNS | Krzysztof Han-Adam Krysiak | SW: LKS Piast | -2 | ||
10-zEW | Jarosław Posłuszny-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | -2 | |||
41-zNS | Piotr Zięba-Maciej Mąka | SE: LESKOWIEC - BESKID | -2 | |||
16-oNS | Adam Strzelecki-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | -2 | |||
111 | 42-oEW | Ewa Beldzik-Michał Igła | SE: KIERY Głogoczów | -3 | ||
39-oNS | Maciej Wręczycki-Grzegorz Bajek | SW: COMFORT SA AZS IV | -3 | |||
2-zEW | Aleksander Kasprzak-Piotr Tomczak | N: SDK Tczew | -3 | |||
11-oEW | Jacek Herman-Adam Krysa | S: MTS Piast Skawina | -3 | |||
115 | 8-oNS | Dariusz Lisiecki-Ryszard Pałasz | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | -4 | ||
22-oNS | Robert Mrukowski-Andrzej Grela | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK | -4 | |||
9-oEW | Marek Blat-Jerzy Skwark | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | -4 | |||
118 | 19-oEW | Dariusz Borysow-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -5 | ||
9-zEW | Grzegorz Superson-Krzysztof Żak | S: Diebold Nixdorf Cracovia | -5 | |||
31-oEW | Igor Godun-Valentin Zhuravel | NE: ENIGMA | -5 | |||
121 | 47-oEW | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | SE: WIKR.PL Kraków | -6 | ||
43-zNS | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | SE: MPEC Tarnów | -6 | |||
123 | 29-zNS | Mirosław Hryszko-Marian Krasowski | NE: ZACHĘTA | -7 | ||
15-zNS | Mariusz Bartkowski-Łukasz Witkowski | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | -7 | |||
31-zNS | Andrei Kavalenka-Ihar Radziukevich | NE: ENIGMA | -7 | |||
8-zNS | Maciej Łaniewski-Ryszard Rapicki | N: CHEMIK Bydgoszcz | -7 | |||
35-zNS | Longin Bartnik-Andrzej Skotniczny | SW: MULTI | -7 | |||
30-zEW | Krystian Dowolski-Robert Głowacki | NE: Legionowianin | -7 | |||
40-oEW | Mirosław Fechner-Anna Makarewicz | SW: ERBUD AZS IX | -7 | |||
4-zNS | Paweł Jassem-Ryszard Smejda | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -7 | |||
131 | 20-oNS | Rajmund Fons-Roman Grabowski | NW: BEMIX Więcbork | -8 | ||
7-oNS | Adolf Bocheński-Leszek Sztyrak | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | -8 | |||
2-oNS | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | N: SDK Tczew | -8 | |||
36-oNS | Stanisław Adamczyk-Henryk Grządziel | SW: PREMONT | -8 | |||
42-zNS | Krzysztof Gawor-Marek Kowalski | SE: KIERY Głogoczów | -8 | |||
136 | 3-oNS | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -9 | ||
38-zNS | Tomasz Struzik-Jan Szamkołowicz | SW: Kolejarz II | -9 | |||
24-zEW | Jerzy Sosiński-Andrzej Libera | NW: ZIEL-BRUK Zielona Góra | -9 | |||
46-oNS | Paweł Kotarba-Joanna Kotarba | SE: DYKTATOR - LAST MINUTE | -9 | |||
1-oNS | Ewa Sobolewska-Marek Tyran | N: INWIT Pabianice | -9 | |||
141 | 6-zEW | Andrzej Jabłoński-Jerzy Sadowski | N: KONTRA Koszalin | -10 | ||
44-oEW | Konrad Ciborowski-Jacek Janowski | SE: SFORA CIBORA Kraków | -10 | |||
143 | 24-oEW | Zbigniew Prasek-Agnieszka Wiankowska | NW: BLACKWOOD Gdańsk | -11 | ||
23-oNS | Roch Rupniewski-Karol Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | -11 | |||
21-zEW | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: STB Słupsk | -11 | |||
36-zEW | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | SW: PREMONT | -11 | |||
147 | 19-zEW | Andrzej Parmonik-Czesław Plachimowicz | NW: INSTALKO SBS Międzyrzecz | -12 | ||
15-oEW | Jacek Ciechomski-Grzegorz Głasek | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | -12 | |||
149 | 29-oEW | Mirosław Morchat-Adam Szempliński | NE: ZACHĘTA | -13 | ||
7-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: KTB Konin | -13 | |||
151 | 12-zNS | Marek Atalski-Tomasz Raczkiewicz | S: SKÓR-BUT Łęczna | -14 | ||
13-zNS | Marek Dalecki-Maciej Modrzejewski | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | -14 | |||
38-oNS | Zdzisław Kunc-Marek Rzeszutek | SW: TERMET AZS VIII | -14 | |||
3-zNS | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | N: UKB KLEKS Szamotuły | -14 | |||
18-oNS | Piotr Jassem-Ilya Shpuntou | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | -14 | |||
11-zNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: MTS Piast Skawina | -14 | |||
157 | 35-oEW | Marek Skotniczny-Cezary Wołczak | SW: MULTI | -15 | ||
23-zNS | Piotr Klimacki-Andrzej Wielowieyski | NW: FUNDACJA RBS Szczecin | -15 | |||
46-zNS | Ryszard Jaśkiewicz-Stanisław Jaśkiewicz | SE: ALF 1 Nowy Sącz | -15 | |||
22-zEW | Marek Giża-Tomasz Latos | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK | -15 | |||
161 | 14-oNS | Zdzisław Beling-Artur Wasiak | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | -16 | ||
30-oNS | Joanna Derewońko-Tadeusz Luzak | NE: Legionowianin | -16 | |||
10-oEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: TB SILESIA II - Diamond | -16 | |||
164 | 14-zNS | Zdzisław Kowalewski-Kazimierz Wielechowski | S: Autostrada Eksploatacja & | -17 | ||
165 | 13-oNS | Janusz Gawęcki-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | -18 | ||
166 | 37-zNS | Stanisław Ciach-Janusz Kuśmierczyk | SW: WIELUŃSKI DK | -19 | ||
43-oEW | Maciej Grabiec-Maciej Kita | SE: MPEC Tarnów | -19 | |||
32-oEW | Henryk Łakomski-Mieczysław Maciążek | NE: VĘGORIA | -19 | |||
169 | 48-zEW | Adam Matyasik-Wacław Gąssowski | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | -21 | ||
170 | 5-zEW | Tomasz Kłys-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA Poznań | -23 | ||
171 | 1-zEW | Tomasz Spodenkiewicz-Witold Turant | N: INWIT Pabianice | -24 | ||
28-oEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: SPEKTR | -24 | |||
173 | 21-oNS | Mirosław Kopowski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | -25 | ||
174 | 48-oEW | Andrzej Byzdra-Marek Witek | SE: Carlo Bossi Parfumes | -26 | ||
12-oEW | Andrzej Kokoryka-Dariusz Koproń | S: SKÓR-BUT Łęczna | -26 | |||
176 | 44-zEW | Bogdan Palikot-Andrzej Szczepaniak | SE: YAMIT Zamość | -27 | ||
39-zEW | Marek Czerepak-Paweł Kowalczewski | SW: COMFORT SA AZS IV | -27 | |||
178 | 16-zEW | Tadeusz Kowalczewski-Grzegorz Zakrzewski | S: POMTECH Zwoleń | -28 | ||
179 | 34-oEW | Grzegorz Dziębowski-Jarosław Łaszczuk | SW: LKS Piast | -29 | ||
17-oNS | Skarbimir Kozar-Krzysztof Rogoziński | NW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 | -29 | |||
20-zEW | Bohdan Pliszka-Janusz Przybysz | NW: BEMIX Więcbork | -29 | |||
47-zNS | Tomasz Stryszawski-Piotr Kuc-Dzierżawski | SE: WIKR.PL Kraków | -29 | |||
183 | 6-oNS | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | N: KONTRA Koszalin | -31 | ||
184 | 32-zEW | Dariusz Krajewski-Jarosław Szczygieł | NE: INTERBUD | -32 | ||
185 | 28-zNS | Sviatlana Badrankova-Alexander Nekhoroshev | NE: SPEKTR | -35 | ||
186 | 18-zEW | Marek Sosiński-Marcin Szymański | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | -36 | ||
33-oNS | Krzysztof Chmiel-Rafał Furgal | SW: ZTB | -36 | |||
188 | 40-zNS | Bernard Jadczak-Adam Waszkiewicz | SW: ERBUD AZS IX | -42 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |