BUTLER, RUNDA 15 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 15-oNS | Roman Opaliński-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +37 | 13 | |
2 | 32-zEW | Maciej Wiącek-Krzysztof Wośkowiak | NE: INTERBUD | +36 | 14 | |
3 | 9-oEW | Marek Blat-Jerzy Skwark | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | +35 | 15 | |
4 | 7-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: KTB Konin | +31 | 16 | |
39-zNS | Steve Green-Roger Bryant | SW: Objectivity AZS III | +31 | 17 | ||
6 | 11-oEW | Jacek Herman-Adam Krysa | S: MTS Piast Skawina | +29 | 18 | |
7 | 46-zEW | Tadeusz Biernat-Jacek Kalinowski | SE: DYKTATOR - LAST MINUTE | +28 | 19 | |
41-zEW | Sławomir Bąk-Sławomir Kowalczyk | SE: NOTUS Doradcy Finansowi | +28 | 20 | ||
9 | 48-oEW | Andrzej Byzdra-Marek Witek | SE: Carlo Bossi Parfumes | +27 | 21 | |
10 | 18-zNS | Marian Siwy-Roman Szlachetka | NW: POMORZANIN NOWOGARD | +26 | 22 | |
10-zEW | Jarosław Posłuszny-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | +26 | 23 | ||
12 | 23-oNS | Roch Rupniewski-Karol Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | +25 | 24 | |
8-zNS | Rafał Konieczny-Maciej Łaniewski | N: CHEMIK Bydgoszcz | +25 | |||
17-zEW | Edward Kulus-Dariusz Kwiatkowski | NW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 | +25 | |||
35-oEW | Marek Skotniczny-Cezary Wołczak | SW: MULTI | +25 | |||
16 | 39-oEW | Cathy Bałdysz-Zofia Bałdysz | SW: Objectivity AZS III | +23 | ||
17 | 10-oNS | Andrzej Lubojemski-Edward Warząchowski | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | +22 | ||
43-zEW | Sławomir Czech-Grzegorz Rewer | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | +22 | |||
35-zEW | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | SW: DDK II | +22 | |||
16-zEW | Tadeusz Kowalczewski-Grzegorz Zakrzewski | S: POMTECH Zwoleń | +22 | |||
21 | 16-oEW | Krzysztof Kujawa-Bartosz Matras | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +21 | ||
42-zNS | Krzysztof Gawor-Marek Kowalski | SE: KIERY Głogoczów | +21 | |||
12-zEW | Robert Chmielak-Tomasz Paluchowski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | +21 | |||
24 | 23-zNS | Piotr Klimacki-Andrzej Wielowieyski | NW: FUNDACJA RBS Szczecin | +20 | ||
19-oEW | Paweł Krzemiński-Michał Włoszek | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +20 | |||
19-zNS | Dariusz Borysow-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +20 | |||
24-oEW | Robert Krawczyk-Agnieszka Wiankowska | NW: BLACKWOOD Gdańsk | +20 | |||
33-oEW | Jacek Cebulski-Roman Goszcz | SW: JOCKER | +20 | |||
13-zEW | Mirosław Rafalski-Piotr Kucharski | S: HOTEL SENATOR | +20 | |||
33-zEW | Wojciech Sołtysik-Eugeniusz Zalewski | SW: ZTB | +20 | |||
31 | 20-oEW | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: ADMIRA Poznań | +18 | ||
38-zEW | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | SW: TERMET AZS VIII | +18 | |||
33 | 38-oNS | Kamila Kukuła-Piotr Klubiński | SW: TERMET AZS VIII | +17 | ||
36-oNS | Stanisław Adamczyk-Henryk Grządziel | SW: PREMONT | +17 | |||
1-zNS | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +17 | |||
14-oNS | Zdzisław Beling-Artur Wasiak | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | +17 | |||
28-zEW | Jakub Andruszkiewicz-Edward Sucharda | NE: AZS UW TG | +17 | |||
22-oNS | Robert Mrukowski-Andrzej Grela | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK | +17 | |||
39 | 44-zNS | Magdalena Szumny-Kamila Wesołowska | SE: SFORA CIBORA Kraków | +16 | ||
17-oEW | Piotr Solecki-Robert Włodkowski | NW: RCK & FLUX MEDICAL | +16 | |||
41 | 41-oEW | Janusz Buksa-Piotr Kamiński | SE: LESKOWIEC - BESKID | +15 | ||
9-zEW | Grzegorz Superson-Krzysztof Żak | S: Diebold Nixdorf Cracovia | +15 | |||
43 | 47-oEW | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | SE: WIKR.PL Kraków | +14 | ||
30-zNS | Grzegorz Probola-Jan Rogowski | NE: ETB PRIM Ełk | +14 | |||
45 | 28-oNS | Stanisław Mączka-Łukasz Trendak | NE: AZS UW TG | +13 | ||
46 | 42-oNS | Tomasz Mazur-Tadeusz Urbanek | SE: MIASTO Radłów | +12 | ||
31-oEW | Igor Godun-Valentin Zhuravel | NE: ENIGMA | +12 | |||
22-zNS | Tadeusz Masłowski-Sławomir Polak | NW: UNIA II Leszno | +12 | |||
21-oNS | Mirosław Kopowski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | +12 | |||
40-zNS | Bernard Jadczak-Łukasz Wysłouch | SW: ERBUD AZS IX | +12 | |||
20-zEW | Bohdan Pliszka-Janusz Przybysz | NW: BEMIX Więcbork | +12 | |||
52 | 48-zNS | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: Carlo Bossi Parfumes | +11 | ||
2-zNS | Przemysław Piotrowski-Michał Wittenbeck | N: GORACO KS AZS Wratislavia | +11 | |||
54 | 4-zNS | Paweł Jassem-Andrzej Wasylko | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +10 | ||
6-zNS | Piotr Franiewski-Jakub Kasprzak | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +10 | |||
56 | 30-oEW | Przemysław Bednarski-Dariusz Prawdzik | NE: ETB PRIM Ełk | +9 | ||
7-oNS | Adolf Bocheński-Leszek Sztyrak | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | +9 | |||
24-zEW | Jerzy Sosiński-Andrzej Libera | NW: ZIEL-BRUK Zielona Góra | +9 | |||
59 | 13-oNS | Janusz Gawęcki-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | +8 | ||
34-oNS | Tomasz Bednarek-Marek Skulimowski | SW: BUKS I | +8 | |||
14-zEW | Janusz Makaruk-Paweł Niedzielski | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | +8 | |||
31-zNS | Oleg Gradovski-Andrei Sotnikau | NE: ENIGMA | +8 | |||
36-zEW | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT | +8 | |||
64 | 5-oEW | Jacek Dmowski-Witalis Talar | N: BEZ SPONSORA Warszawa | +6 | ||
40-oEW | Mirosław Fechner-Adam Waszkiewicz | SW: ERBUD AZS IX | +6 | |||
6-oNS | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | N: KONTRA Koszalin | +6 | |||
29-zEW | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 | +6 | |||
18-oNS | Piotr Jassem-Jarosław Ostrowski | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | +6 | |||
34-zEW | Andrzej Hermansdorfer-Patryk Kuczera-Dyga | SW: BUKS I | +6 | |||
21-zEW | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: STB Słupsk | +6 | |||
71 | 4-oEW | Piotr Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +5 | ||
37-oNS | Piotr Bielecki-Jan Glenz | SW: RSB | +5 | |||
3-oNS | Stanisław Janik-Jacek Leśniczak | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +5 | |||
5-zNS | Jarosław Stach-Artur Sulich | N: BEZ SPONSORA Warszawa | +5 | |||
8-oEW | Grzegorz Rojewski-Roman Wachowiak | N: CHEMIK Bydgoszcz | +5 | |||
76 | 44-oNS | Mieczysław Paczos-Jarosław Ostrowski | SE: YAMIT Zamość | +4 | ||
77 | 12-oEW | Jarosław Kaczorowski-Józef Myć | S: SKÓR-BUT Łęczna | +3 | ||
32-oEW | Henryk Łakomski-Andrzej Sulima | NE: VĘGORIA | +3 | |||
79 | 43-oNS | Tomasz Pawluk-Jerzy Brzustowski | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | +2 | ||
3-zEW | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +2 | |||
46-oNS | Paweł Kotarba-Joanna Kotarba | SE: DYKTATOR - LAST MINUTE | +2 | |||
15-zEW | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +2 | |||
29-oNS | Anna Kręglewska-Wnuk-Tomasz Wnuk | NE: K2 | +2 | |||
1-oNS | Anna Kowalska-Robert Stoliński | N: INWIT Pabianice | +2 | |||
85 | 2-oNS | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | N: SDK Tczew | +1 | ||
47-zEW | Włodzimierz Wala-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | +1 | |||
37-zNS | Stanisław Ciach-Janusz Kuśmierczyk | SW: WIELUŃSKI DK | +1 | |||
88 | 11-zNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: MTS Piast Skawina | 0 | ||
26-oNS | Rafał Bownik-Beata Brynkiewicz-Bownik | NE: PJATK | 0 | |||
25-oNS | Kazimierz Dominiak-Eugeniusz Starzyński | NE: KOSMETERIA | 0 | |||
25-oEW | Jan Chodkiewicz-Robert Grad | NE: ZATOKA | 0 | |||
11-zEW | Artur Guła-Piotr Matkowski | S: PONAR SILESIA | 0 | |||
27-oNS | Aleksander Gruca-Jan Maciejewski | NE: ATUT | 0 | |||
27-zEW | Marek Jacyków-Wojciech Wrosz | NE: ATUT | 0 | |||
27-zNS | Jacek Piotrowski-Jakub Piotrowski | NE: ESTIMA | 0 | |||
25-zEW | Jarosław Drewing-Krzysztof Firkus | NE: KOSMETERIA | 0 | |||
26-zEW | Władysław Łobacz-Stanisław Szejko | NE: PJATK | 0 | |||
26-oEW | Jacek Lew-Józef Pochroń | NE: COMPENSA | 0 | |||
27-oEW | Jerzy Kajzer-Jan Wieczorek | NE: ESTIMA | 0 | |||
26-zNS | Krzysztof Czapczyk-Janusz Przybyszewski | NE: COMPENSA | 0 | |||
25-zNS | Adam Jakubiak-Ryszard Pichla | NE: ZATOKA | 0 | |||
102 | 37-zEW | Edward Bondarewicz-Radosław Sawicki | SW: RSB | -1 | ||
2-oEW | Piotr Marcinowski-Paweł Wittenbeck | N: GORACO KS AZS Wratislavia | -1 | |||
47-zNS | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | SE: WIKR.PL Kraków | -1 | |||
105 | 29-oEW | Mirosław Morchat-Adam Szempliński | NE: ZACHĘTA | -2 | ||
46-oEW | Ryszard Jaśkiewicz-Stanisław Jaśkiewicz | SE: ALF 1 Nowy Sącz | -2 | |||
1-oEW | Stanisław Owczarski-Wiesław Żegilewicz | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -2 | |||
3-zNS | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | N: UKB KLEKS Szamotuły | -2 | |||
43-oEW | Maciej Grabiec-Błażej Krawczyk | SE: MPEC Tarnów | -2 | |||
15-zNS | Adam Suwik-Jakub Wojcieszek | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | -2 | |||
111 | 12-oNS | Bogdan Szulejewski-Dariusz Zembrzuski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | -3 | ||
32-oNS | Dariusz Krajewski-Anna Sarniak | NE: INTERBUD | -3 | |||
113 | 44-oEW | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: SFORA CIBORA Kraków | -4 | ||
114 | 5-zEW | Tomasz Kłys-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA Poznań | -5 | ||
37-oEW | Włodzimierz Pocztowski-Ryszard Wójtowicz | SW: WIELUŃSKI DK | -5 | |||
3-oEW | Andrzej Aleksandrzak-Jan Kuczera | N: UKB KLEKS Szamotuły | -5 | |||
4-oNS | Tomasz Bartnicki-Paweł Pietrażycki | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | -5 | |||
8-oNS | Dariusz Lisiecki-Ryszard Pałasz | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | -5 | |||
119 | 34-zNS | Krzysztof Han-Adam Krysiak | SW: LKS Piast | -6 | ||
18-oEW | Andrzej Dębowski-Ryszard Kłosiński | NW: POMORZANIN NOWOGARD | -6 | |||
6-oEW | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -6 | |||
21-zNS | Radosław Liskowiak-Krzysztof Tumielewicz | NW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp. | -6 | |||
5-oNS | Marcin Pędziński-Justyna Stachowiak-Kluz | N: GRICON STARKA Poznań | -6 | |||
29-zNS | Mirosław Hryszko-Marian Krasowski | NE: ZACHĘTA | -6 | |||
40-oNS | Maciej Hutyra-Wojciech Rozwadowski | SW: VALUE MEDIA AZS II | -6 | |||
126 | 34-oEW | Grzegorz Dziębowski-Piotr Wulkiewicz | SW: LKS Piast | -8 | ||
13-oEW | Marek Dalecki-Maciej Modrzejewski | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | -8 | |||
31-zEW | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | NE: ARNICA | -8 | |||
36-zNS | Beata Madej-Jarosław Sieczkowski | SW: TriVita | -8 | |||
14-zNS | Jarosław Gąsiorowski-Zdzisław Kowalewski | S: Autostrada Eksploatacja & | -8 | |||
131 | 30-oNS | Joanna Derewońko-Tadeusz Luzak | NE: Legionowianin | -9 | ||
24-zNS | Aldona Chrenowska-Aleksander Chrenowski | NW: BLACKWOOD Gdańsk | -9 | |||
7-oEW | Grzegorz Dembiński-Andrzej Syrek | N: KTB Konin | -9 | |||
134 | 4-zEW | Aleksander Kud-Zofia Miechowicz | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | -10 | ||
6-zEW | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | N: KONTRA Koszalin | -10 | |||
136 | 2-zEW | Aleksander Kasprzak-Piotr Tomczak | N: SDK Tczew | -11 | ||
48-zEW | Adam Matyasik-Wacław Gąssowski | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | -11 | |||
138 | 31-oNS | Maciej Kulikowski-Sławomir Sierocki | NE: ARNICA | -12 | ||
42-oEW | Ewa Beldzik-Michał Igła | SE: KIERY Głogoczów | -12 | |||
21-oEW | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | NW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp. | -12 | |||
40-zEW | Maciej Dorabiała-Jacek Wojnarowicz | SW: VALUE MEDIA AZS II | -12 | |||
22-zEW | Marek Giża-Tomasz Latos | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK | -12 | |||
20-zNS | Mariusz Branowski-Marek Klatkiewicz | NW: ADMIRA Poznań | -12 | |||
144 | 28-oEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: SPEKTR | -13 | ||
145 | 30-zEW | Krystian Dowolski-Robert Głowacki | NE: Legionowianin | -14 | ||
47-oNS | Kazimierz Chłobowski-Mirosław Kołton | SE: TS WISŁA Kraków | -14 | |||
147 | 9-zNS | Jerzy Stworzewicz-Zbigniew Mącior | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | -15 | ||
41-oNS | Łukasz Sobkiewicz-Bogdan Szlacheta | SE: NOTUS Doradcy Finansowi | -15 | |||
149 | 44-zEW | Bogdan Palikot-Andrzej Szczepaniak | SE: YAMIT Zamość | -16 | ||
17-oNS | Skarbimir Kozar-Krzysztof Rogoziński | NW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 | -16 | |||
151 | 28-zNS | Sviatlana Badrankova-Alexander Nekhoroshev | NE: SPEKTR | -17 | ||
14-oEW | Zdzisław Laszczak-Sylwester Młynarczuk | S: Autostrada Eksploatacja & | -17 | |||
1-zEW | Tomasz Spodenkiewicz-Witold Turant | N: INWIT Pabianice | -17 | |||
22-oEW | Andrzej Latanowicz-Andrzej Mazurek | NW: UNIA II Leszno | -17 | |||
38-oEW | Piotr Kalinowski-Włodzimierz Szczepanik | SW: Kolejarz II | -17 | |||
36-oEW | Agnieszka Pietrzyk-Michał Wróbel | SW: TriVita | -17 | |||
157 | 20-oNS | Rajmund Fons-Roman Grabowski | NW: BEMIX Więcbork | -18 | ||
38-zNS | Tomasz Struzik-Jan Szamkołowicz | SW: Kolejarz II | -18 | |||
159 | 23-zEW | Marcin Figura-Tomasz Woźniak | NW: JANTAR Toruń | -20 | ||
13-zNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | -20 | |||
33-zNS | Krzysztof Momot-Jacek Szczerbowski | SW: JOCKER | -20 | |||
19-oNS | Tadeusz Kowalicki-Andrzej Rękosiak | NW: INSTALKO SBS Międzyrzecz | -20 | |||
33-oNS | Krzysztof Chmiel-Rafał Furgal | SW: ZTB | -20 | |||
19-zEW | Andrzej Parmonik-Czesław Plachimowicz | NW: INSTALKO SBS Międzyrzecz | -20 | |||
24-oNS | Jerzy Cydzik-Antoni Gocyła | NW: ZIEL-BRUK Zielona Góra | -20 | |||
166 | 12-zNS | Andrzej Kokoryka-Dariusz Koproń | S: SKÓR-BUT Łęczna | -21 | ||
16-oNS | Adam Strzelecki-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | -21 | |||
42-zEW | Stanisław Malinowski-Zbigniew Wilisowski | SE: MIASTO Radłów | -21 | |||
169 | 43-zNS | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | SE: MPEC Tarnów | -22 | ||
10-oEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: TB SILESIA II - Diamond | -22 | |||
35-zNS | Longin Bartnik-Andrzej Skotniczny | SW: MULTI | -22 | |||
16-zNS | Jakub Jagodziński-Cezary Komajda | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -22 | |||
173 | 39-oNS | Karol Filipowicz-Robert Sekulski | SW: COMFORT SA AZS IV | -23 | ||
174 | 35-oNS | Krzysztof Gaweł-Andrzej Maszczyszyn | SW: DDK II | -25 | ||
23-oEW | Adam Hintertan-Andrzej Waszyński | NW: FUNDACJA RBS Szczecin | -25 | |||
8-zEW | Mariusz Kowalczyk-Tomasz Koźlecki | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | -25 | |||
17-zNS | Cezary Kmiecik-Sławomir Czapliński | NW: RCK & FLUX MEDICAL | -25 | |||
178 | 18-zEW | Ilya Shpuntou-Bartosz Stępień | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | -26 | ||
10-zNS | Leszek Niemiec-Andrzej Szymczak | S: TB SILESIA II - Diamond | -26 | |||
180 | 48-oNS | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | -27 | ||
181 | 41-zNS | Piotr Radzikowski-Robert Różak | SE: LESKOWIEC - BESKID | -28 | ||
46-zNS | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | SE: ALF 1 Nowy Sącz | -28 | |||
183 | 11-oNS | Zbigniew Guła-Ryszard Matlak | S: PONAR SILESIA | -29 | ||
184 | 39-zEW | Maciej Wręczycki-Marek Czerepak | SW: COMFORT SA AZS IV | -31 | ||
7-zEW | Mirosław Cichocki-Zbigniew Rogowski | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | -31 | |||
186 | 9-oNS | Marcin Bojarski-Maksymilian Chodacki | S: Diebold Nixdorf Cracovia | -35 | ||
187 | 32-zNS | Marcin Czarniawski-Radosław Kozłowski | NE: VĘGORIA | -36 | ||
188 | 15-oEW | Jacek Ciechomski-Grzegorz Głasek | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | -37 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |