BUTLER, RUNDA 9 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 38-oNS | Przemysław Kubicki-Michał Robak | SW: ERBUD AZS IX | +36 | 1 | |
2 | 27-zEW | Anna Kręglewska-Wnuk-Tomasz Wnuk | NE: K2 | +35 | 2 | |
3 | 28-oNS | Krzysztof Łukaszewicz-Andrzej Sulima | NE: VĘGORIA | +34 | 3 | |
4 | 20-oEW | Tomasz Jochymski-Michał Kania | NW: FUNDACJA RBS Szczecin | +30 | 4 | |
30-oEW | Marta Sikora-Adam Walczyński | NE: KOSMETERIA | +30 | 5 | ||
6 | 28-zNS | Marek Jacyków-Wojciech Wrosz | NE: ATUT | +27 | 6 | |
37-oEW | Stanisław Ciach-Janusz Kuśmierczyk | SW: WIELUŃSKI DK | +27 | 7 | ||
8 | 35-oEW | Piotr Bielecki-Jan Glenz | SW: RSB | +26 | 8 | |
9 | 12-zNS | Mariusz Bartkowski-Łukasz Witkowski | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | +25 | 9 | |
35-zEW | Tomasz Struzik-Jan Szamkołowicz | SW: Kolejarz II | +25 | 10 | ||
17-oEW | Mariusz Branowski-Przemysław Krasiński | NW: ADMIRA Poznań | +25 | 11 | ||
12 | 26-oEW | Dariusz Krajewski-Anna Sarniak | NE: INTERBUD | +24 | 12 | |
39-oEW | Grzegorz Dziębowski-Jarosław Łaszczuk | SW: LKS Piast | +24 | |||
46-oEW | Sławomir Czech-Grzegorz Rewer | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | +24 | |||
15 | 13-oEW | Jakub Jagodziński-Bartosz Matras | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +23 | ||
30-zEW | Stanisław Pochodowicz-Adam Popławski | NE: ZACHĘTA | +23 | |||
17 | 18-zNS | Janusz Hliwa-Jarosław Wachnowski | NW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp. | +22 | ||
25-zEW | Marek Osiecki-Dariusz Sierocki | NE: ARNICA | +22 | |||
19 | 25-oNS | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Palmowski | NE: ARNICA | +21 | ||
14-oEW | Marek Atalski-Tomasz Raczkiewicz | S: SKÓR-BUT Łęczna | +21 | |||
21 | 11-zEW | Marek Borewicz-Wojciech Niewiadomski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | +19 | ||
2-zEW | Krzysztof Brudka-Justyna Stachowiak-Kluz | N: GRICON STARKA Poznań | +19 | |||
23 | 12-oNS | Kacper Kacperski-Yan Shpuntou | S: Diebold Nixdorf Cracovia | +18 | ||
24 | 33-oEW | Paweł Kaleta-Zdzisław Małek | SW: BUKS I | +17 | ||
31-oNS | Przemysław Bednarski-Dariusz Prawdzik | NE: ETB PRIM Ełk | +17 | |||
26-zEW | Krystian Dowolski-Robert Głowacki | NE: Legionowianin | +17 | |||
27 | 11-oEW | Janusz Makaruk-Paweł Niedzielski | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | +16 | ||
23-oEW | Dominik Kaszowski-Tadeusz Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | +16 | |||
10-oEW | Arkadiusz Majcher-Jakub Zawada | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +16 | |||
30 | 43-oEW | Ewa Beldzik-Michał Igła | SE: KIERY Głogoczów | +15 | ||
43-zEW | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | +15 | |||
33-zNS | Andrzej Hermansdorfer-Patryk Kuczera-Dyga | SW: BUKS I | +15 | |||
33 | 46-zEW | Jan Lipior-Tomasz Mazur | SE: MIASTO Radłów | +14 | ||
1-oNS | Anna Kowalska-Robert Stoliński | N: INWIT Pabianice | +14 | |||
39-zEW | Rob Helle-Ed Hoogenkamp | SW: Objectivity AZS III | +14 | |||
24-zEW | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: STB Słupsk | +14 | |||
37 | 4-zEW | Mirosław Cichocki-Andrzej Fronczak | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | +13 | ||
34-oNS | Stanisław Adamczyk-Henryk Grządziel | SW: PREMONT | +13 | |||
22-oEW | Jerzy Sosiński-Andrzej Libera | NW: ZIEL-BRUK Zielona Góra | +13 | |||
40 | 8-zNS | Maciej Dąbrowski-Andrzej Pawlak | N: BEZ SPONSORA Warszawa | +12 | ||
14-zNS | Andrzej Kokoryka-Dariusz Koproń | S: SKÓR-BUT Łęczna | +12 | |||
19-oEW | Andrzej Latanowicz-Andrzej Mazurek | NW: UNIA II Leszno | +12 | |||
36-oNS | Zdzisław Kunc-Marek Rzeszutek | SW: TERMET AZS VIII | +12 | |||
16-zEW | Jacek Herman-Adam Krysa | S: MTS Piast Skawina | +12 | |||
29-oNS | Alexander Nekhoroshev-Aliaksandr Prakapenka | NE: SPEKTR | +12 | |||
46 | 6-oNS | Grzegorz Rojewski-Roman Wachowiak | N: CHEMIK Bydgoszcz | +11 | ||
7-oNS | Grzegorz Dembiński-Andrzej Syrek | N: KTB Konin | +11 | |||
40-oEW | Waldemar Szelka-Cezary Wołczak | SW: MULTI | +11 | |||
42-zNS | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: SFORA CIBORA Kraków | +11 | |||
50 | 22-zNS | Jerzy Cydzik-Antoni Gocyła | NW: ZIEL-BRUK Zielona Góra | +10 | ||
18-oEW | Roman Klejny-Radosław Liskowiak | NW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp. | +10 | |||
36-zEW | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | SW: TERMET AZS VIII | +10 | |||
53 | 17-zEW | Tomasz Jarmoliński-Dariusz Kwiatkowski | NW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 | +9 | ||
6-zEW | Rafał Konieczny-Maciej Łaniewski | N: CHEMIK Bydgoszcz | +9 | |||
48-oEW | Sławomir Bąk-Sławomir Kowalczyk | SE: NOTUS Doradcy Finansowi | +9 | |||
41-oEW | Piotr Zięba-Maciej Mąka | SE: LESKOWIEC - BESKID | +9 | |||
40-zEW | Maciej Dorabiała-Andrzej Bondarewicz | SW: VALUE MEDIA AZS II | +9 | |||
42-oEW | Konrad Ciborowski-Jacek Janowski | SE: SFORA CIBORA Kraków | +9 | |||
59 | 15-oEW | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | +8 | ||
37-zEW | Marek Czerepak-Paweł Kowalczewski | SW: COMFORT SA AZS IV | +8 | |||
47-oEW | Wiesław Skubisz-Piotr Zawiślak | SE: YAMIT Zamość | +8 | |||
10-zNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +8 | |||
47-zNS | Janusz Krawczyński-Stanisław Matusz | SE: YAMIT Zamość | +8 | |||
23-zNS | Andrzej Wilemski-Tomasz Woźniak | NW: JANTAR Toruń | +8 | |||
9-oEW | Adrian Bakalarz-Aleksy Swoboda | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | +8 | |||
66 | 44-oNS | Hubert Jaworowski-Maciej Szczerczak | SE: TS WISŁA Kraków | +7 | ||
41-zNS | Piotr Radzikowski-Robert Różak | SE: LESKOWIEC - BESKID | +7 | |||
44-zNS | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | SE: MPEC Tarnów | +7 | |||
8-oEW | Jarosław Stach-Artur Sulich | N: BEZ SPONSORA Warszawa | +7 | |||
15-zNS | Marek Dalecki-Maciej Modrzejewski | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | +7 | |||
1-zEW | Ewa Sobolewska-Marek Tyran | N: INWIT Pabianice | +7 | |||
72 | 5-zNS | Mirosław Miłaszewski-Stefan Szenberg | N: GORACO KS AZS Wratislavia | +6 | ||
9-zNS | Marek Blat-Jerzy Skwark | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | +6 | |||
32-oEW | Jacek Piotrowski-Jan Wieczorek | NE: ESTIMA | +6 | |||
38-zNS | Przemysław Kurzak-Ryszard Zwolak | SW: JOCKER | +6 | |||
5-oEW | Piotr Marcinowski-Mateusz Sobczak | N: GORACO KS AZS Wratislavia | +6 | |||
77 | 48-zNS | Łukasz Sobkiewicz-Waldemar Burakowski | SE: NOTUS Doradcy Finansowi | +5 | ||
16-oEW | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | S: Autostrada Eksploatacja & | +5 | |||
3-zNS | Jarosław Bartosiński-Mirosław Szaliński | N: SDK Tczew | +5 | |||
20-zNS | Piotr Klimacki-Andrzej Wielowieyski | NW: FUNDACJA RBS Szczecin | +5 | |||
81 | 21-zEW | Marek Sosiński-Marcin Szymański | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | +4 | ||
13-zEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: TB SILESIA II - Diamond | +4 | |||
3-oEW | Krzysztof Mielnik-Piotr Tomczak | N: SDK Tczew | +4 | |||
29-zEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: SPEKTR | +4 | |||
21-oEW | Robert Krawczyk-Zbigniew Prasek | NW: BLACKWOOD Gdańsk | +4 | |||
86 | 4-oNS | Adolf Bocheński-Leszek Sztyrak | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | +3 | ||
87 | 2-oEW | Stanisław Janik-Sławomir Piechocki | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +2 | ||
31-zEW | Wojciech Bobrek-Ryszard Karp | NE: ETB PRIM Ełk | +2 | |||
24-oEW | Wiesław Paczkowski-Piotr Kreja | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK | +2 | |||
27-oNS | Lena Leszczyńska-Witold Tomaszek | NE: K2 | +2 | |||
91 | 19-zEW | Eugeniusz Frasoński-Jerzy Stańczyk | NW: POMORZANIN NOWOGARD | +1 | ||
7-zEW | Jacek Kokociński-Jerzy Nowak | N: KTB Konin | +1 | |||
93 | 32-zEW | Igor Godun-Valentin Zhuravel | NE: ENIGMA | 0 | ||
34-zEW | Robert Cimr-Andrzej Jarecki | SW: PREMONT | 0 | |||
34-zNS | Stanisław Fangor-Jerzy Radomski | SW: DDK II | 0 | |||
32-zNS | Janusz Kobylarski-Cezary Domachowski | NE: ESTIMA | 0 | |||
97 | 19-zNS | Tadeusz Masłowski-Sławomir Polak | NW: UNIA II Leszno | -1 | ||
7-zNS | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -1 | |||
99 | 27-oEW | Stanisław Mączka-Łukasz Trendak | NE: AZS UW TG | -2 | ||
24-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | -2 | |||
2-oNS | Tomasz Kłys-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA Poznań | -2 | |||
31-zNS | Edmund Pinkiewicz-Antoni Sękowski | NE: COMPENSA | -2 | |||
103 | 4-oEW | Marcin Zawadzki-Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -3 | ||
104 | 29-zNS | Rafał Bownik-Beata Brynkiewicz-Bownik | NE: PJATK | -4 | ||
13-zNS | Krzysztof Kujawa-Grzegorz Kułak | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -4 | |||
21-oNS | Piotr Jassem-Jarosław Ostrowski | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | -4 | |||
21-zNS | Aldona Chrenowska-Aleksander Chrenowski | NW: BLACKWOOD Gdańsk | -4 | |||
3-oNS | Andrzej Jabłoński-Jerzy Sadowski | N: KONTRA Koszalin | -4 | |||
109 | 3-zEW | Artur Pomarański-Waldemar Wochna | N: KONTRA Koszalin | -5 | ||
48-zEW | Stanisław Dziki-Wiesław Siek | SE: Carlo Bossi Parfumes | -5 | |||
20-zEW | Cezary Kmiecik-Sławomir Czapliński | NW: RCK & FLUX MEDICAL | -5 | |||
16-oNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: MTS Piast Skawina | -5 | |||
113 | 9-zEW | Tadeusz Kowalczewski-Grzegorz Zakrzewski | S: POMTECH Zwoleń | -6 | ||
38-zEW | Mirosław Fechner-Anna Makarewicz | SW: ERBUD AZS IX | -6 | |||
32-oNS | Oleg Gradovski-Andrei Sotnikau | NE: ENIGMA | -6 | |||
5-oNS | Piotr Dobryszycki-Jerzy Gładysz | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | -6 | |||
5-zEW | Bogumił Wegner-Franciszek Zarzecki | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | -6 | |||
118 | 15-zEW | Zbigniew Guła-Ryszard Matlak | S: PONAR SILESIA | -7 | ||
41-zEW | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | SE: ALF 1 Nowy Sącz | -7 | |||
44-zEW | Włodzimierz Wala-Kazimierz Chłobowski | SE: TS WISŁA Kraków | -7 | |||
1-zNS | Andrzej Łagosz-Robert Sikora | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | -7 | |||
44-oEW | Maciej Grabiec-Maciej Kita | SE: MPEC Tarnów | -7 | |||
8-oNS | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -7 | |||
124 | 9-oNS | Sławomir Kutyła-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | -8 | ||
15-oNS | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: PONAR SILESIA | -8 | |||
47-oNS | Jerzy Maludziński-Jacek Baka | SE: KAMIENNA Ostrowiec | -8 | |||
10-zEW | Włodzimierz Maryniowski-Sławomir Olech | S: HOTEL SENATOR | -8 | |||
23-zEW | Roman Grabowski-Bohdan Pliszka | NW: BEMIX Więcbork | -8 | |||
47-zEW | Mirosław Kotowski-Grzegorz Wieczorkiewicz | SE: KAMIENNA Ostrowiec | -8 | |||
37-zNS | Włodzimierz Pocztowski-Ryszard Wójtowicz | SW: WIELUŃSKI DK | -8 | |||
131 | 17-zNS | Marek Klatkiewicz-Jan Weber | NW: ADMIRA Poznań | -9 | ||
40-zNS | Andrzej Skotniczny-Marek Skotniczny | SW: MULTI | -9 | |||
6-zNS | Jan Kuczera-Ryszard Olenderek | N: UKB KLEKS Szamotuły | -9 | |||
41-oNS | Tadeusz Garbacik-Andrzej Dudzik | SE: ALF 1 Nowy Sącz | -9 | |||
48-oNS | Andrzej Byzdra-Marek Witek | SE: Carlo Bossi Parfumes | -9 | |||
42-oNS | Małgorzata Ludwikowska-Piotr Ludwikowski | SE: DYKTATOR - LAST MINUTE | -9 | |||
137 | 18-oNS | Mariusz Grabowski-Dariusz Sielski | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -10 | ||
22-zEW | Andrzej Parmonik-Czesław Plachimowicz | NW: INSTALKO SBS Międzyrzecz | -10 | |||
36-zNS | Agnieszka Pietrzyk-Michał Wróbel | SW: TriVita | -10 | |||
140 | 40-oNS | Maciej Hutyra-Jacek Wojnarowicz | SW: VALUE MEDIA AZS II | -11 | ||
6-oEW | Łukasz Brede-Jan Grygier | N: UKB KLEKS Szamotuły | -11 | |||
7-oEW | Paweł Jassem-Piotr Wasylko | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -11 | |||
42-zEW | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: DYKTATOR - LAST MINUTE | -11 | |||
144 | 8-zEW | Dariusz Chmielewski-Olga Zabulewicz | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -12 | ||
36-oEW | Krzysztof Góra-Jacek Radomski | SW: TriVita | -12 | |||
14-zEW | Jarosław Posłuszny-Edward Warząchowski | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | -12 | |||
19-oNS | Andrzej Dębowski-Ryszard Kłosiński | NW: POMORZANIN NOWOGARD | -12 | |||
29-oEW | Stanisław Bujała-Czesław Gruszecki | NE: PJATK | -12 | |||
16-zNS | Jarosław Gąsiorowski-Zdzisław Kowalewski | S: Autostrada Eksploatacja & | -12 | |||
150 | 34-oEW | Krzysztof Gaweł-Andrzej Maszczyszyn | SW: DDK II | -13 | ||
4-zNS | Stanisław Owczarski-Wojciech Waszkowiak | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -13 | |||
22-oNS | Tadeusz Kowalicki-Andrzej Rękosiak | NW: INSTALKO SBS Międzyrzecz | -13 | |||
153 | 24-zNS | Leszek Kawski-Bartłomiej Kamelski | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK | -14 | ||
39-zNS | Krzysztof Han-Adam Krysiak | SW: LKS Piast | -14 | |||
1-oEW | Paweł Pietrażycki-Konrad Wójcik | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | -14 | |||
46-zNS | Tomasz Pawluk-Jerzy Brzustowski | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | -14 | |||
157 | 43-zNS | Marek Jarosz-Konrad Dobrzyniecki | SE: KIERY Głogoczów | -15 | ||
43-oNS | Marek Adamczyk-Kazimierz Dziadkowiec | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | -15 | |||
33-zEW | Maciej Chwirut-Eugeniusz Zalewski | SW: ZTB | -15 | |||
160 | 23-oNS | Janusz Przybysz-Eugeniusz Seichter | NW: BEMIX Więcbork | -16 | ||
11-oNS | Tomasz Paluchowski-Bogdan Szulejewski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | -16 | |||
10-oNS | Mirosław Rafalski-Piotr Kucharski | S: HOTEL SENATOR | -16 | |||
163 | 26-zNS | Jarosław Szczygieł-Maciej Wiącek | NE: INTERBUD | -17 | ||
31-oEW | Mirosław Małypan-Artur Toeplitz | NE: COMPENSA | -17 | |||
33-oNS | Krzysztof Chmiel-Rafał Furgal | SW: ZTB | -17 | |||
166 | 12-oEW | Jacek Ciechomski-Grzegorz Głasek | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | -18 | ||
167 | 2-zNS | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -19 | ||
11-zNS | Zdzisław Beling-Artur Wasiak | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | -19 | |||
169 | 14-oNS | Andrzej Lubojemski-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | -21 | ||
25-oEW | Stanisław Charun-Marek Mokrzycki | NE: ZATOKA | -21 | |||
171 | 18-zEW | Paweł Krzemiński-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -22 | ||
25-zNS | Jan Chodkiewicz-Robert Grad | NE: ZATOKA | -22 | |||
173 | 30-zNS | Jarosław Drewing-Krzysztof Firkus | NE: KOSMETERIA | -23 | ||
13-oNS | Leszek Niemiec-Andrzej Szymczak | S: TB SILESIA II - Diamond | -23 | |||
175 | 39-oNS | Steve Green-Roger Bryant | SW: Objectivity AZS III | -24 | ||
26-oNS | Janusz Radecki-Andrzej Ziomek | NE: Legionowianin | -24 | |||
46-oNS | Jerzy Góralczyk-Bogusław Kruczek | SE: MIASTO Radłów | -24 | |||
178 | 12-zEW | Marcin Bojarski-Maksymilian Chodacki | S: Diebold Nixdorf Cracovia | -25 | ||
35-zNS | Michał Bąk-Barbara Larysz | SW: RSB | -25 | |||
17-oNS | Zbigniew Halat-Ewa Waśkiewicz | NW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 | -25 | |||
181 | 35-oNS | Maciej Bałaziński-Włodzimierz Szczepanik | SW: Kolejarz II | -26 | ||
182 | 28-zEW | Marcin Czarniawski-Tomasz Małachowski | NE: VĘGORIA | -27 | ||
37-oNS | Maciej Wręczycki-Grzegorz Bajek | SW: COMFORT SA AZS IV | -27 | |||
184 | 20-oNS | Kazimierz Lis-Grzegorz Samol | NW: RCK & FLUX MEDICAL | -30 | ||
30-oNS | Mirosław Morchat-Adam Szempliński | NE: ZACHĘTA | -30 | |||
186 | 28-oEW | Aleksander Gruca-Jarosław Pęski | NE: ATUT | -34 | ||
187 | 27-zNS | Piotr Godlewski-Konrad Majewski | NE: AZS UW TG | -35 | ||
188 | 38-oEW | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | SW: JOCKER | -36 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |