BUTLER, ROUND#9 SEGMENT 2 | ||||||
place | table | team | imps | Brd# | ||
1 | 3-cEW | Marcin Krupowicz-Przemysław Zawada | LATTERIA TINIS-STEINPOL R | +47 | 13 | |
2 | 2-cNS | Ewa Miszewska-Tomasz Winciorek | ELEKTROWNIA Żelichowo | +36 | 14 | |
3 | 7-oEW | Katarzyna Dufrat-Justyna Żmuda | Bridge24.pl 2 | +28 | 15 | |
1-cNS | Wacław Janicki-Sylwester Walerowicz | UNIA WINKHAUS Leszno | +28 | 16 | ||
5 | 4-cNS | Konrad Araszkiewicz-Mariusz Puczyński | CONNECTOR Poznań | +26 | 17 | |
6 | 5-cNS | Piotr Butryn-Natalia Sakowska | SYNERGIA Lublin | +25 | 18 | |
7 | 4-oEW | Cezary Serek-Danuta Kazmucha | CONNECTOR Poznań | +24 | 19 | |
1-oNS | Stanisław Gołębiowski-Włodzimierz Starkowski | AZS Wratislavia I | +24 | 20 | ||
9 | 6-cEW | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | SKOBUD Tarnobrzeg | +18 | 21 | |
10 | 5-oNS | Tomasz Gotard-Sławomir Henclik | ANDRZEJKI Gdańsk | +8 | 22 | |
11 | 7-cNS | Tomasz Sielicki-Piotr Tuczyński | Bridge24.pl 2 | +6 | 23 | |
12 | 2-oEW | Maciej Sobieralski-Stanisław Zakrzewski | ELEKTROWNIA Żelichowo | +5 | 24 | |
13 | 8-cEW | Andrzej Kozikowski-Wiesław Niciński | KDK Kutno | +4 | ||
14 | 8-oNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | KDK Kutno | +1 | ||
3-oEW | Marek Barylewski-Cezary Krzemiński | RAL Poznań | +1 | |||
6-oEW | Rafał Marks-Mateusz Stępiński | AZS UW Warszawa | +1 | |||
17 | 6-oNS | Jacek Czaykowski-Stefan Skowron | SKOBUD Tarnobrzeg | -1 | ||
8-oEW | Mariusz Arutiunianc-Maciej Bielawski | KONKRET Chełmno | -1 | |||
3-oNS | Ryszard Sakowicz-Piotr Tuszyński | LATTERIA TINIS-STEINPOL R | -1 | |||
20 | 8-cNS | Marcin Mazurkiewicz-Krzysztof Jassem | KONKRET Chełmno | -4 | ||
21 | 2-oNS | Piotr Walczak-Piotr Ilczuk | CONSUS Kalisz | -5 | ||
22 | 7-cEW | Grzegorz Narkiewicz-Zdzisław Ingielewicz | Bridge24.pl | -6 | ||
23 | 5-oEW | Piotr Kołuda-Mariusz Kowalski | SYNERGIA Lublin | -8 | ||
24 | 6-cNS | Marcin Dobrowolski-Anna Maduzia | AZS UW Warszawa | -18 | ||
25 | 4-oNS | Piotr Busse-Sławomir Zawiślak | SILESIA I Gliwice | -24 | ||
1-oEW | Tomasz Włodarczak-Jerzy Sieracki | UNIA WINKHAUS Leszno | -24 | |||
27 | 5-cEW | Krzysztof Sikorski-Wacław Wejknis | ANDRZEJKI Gdańsk | -25 | ||
28 | 4-cEW | Tomasz Pilch-Grażyna Busse | SILESIA I Gliwice | -26 | ||
29 | 1-cEW | Piotr Gawryś-Michał Kwiecień | AZS Wratislavia I | -28 | ||
7-oNS | Wojciech Gaweł-Rafał Jagniewski | Bridge24.pl | -28 | |||
31 | 2-cEW | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | CONSUS Kalisz | -36 | ||
32 | 3-cNS | Apolinary Kowalski-Jerzy Russyan | RAL Poznań | -47 | ||
Board analysis by DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |