BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 5-zNS | Steve Green-Roger Bryant | N: Objectivity KS AZS Wratis | +55 | 13 | |
2 | 9-oNS | Katarzyna Dufrat-Justyna Żmuda | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | +33 | 14 | |
3 | 2-zEW | Robert Sikora-Andrzej Łagosz | N: BIOPAX.PL AZS UZ | +30 | 15 | |
8-oEW | Mirosław Cichocki-Adolf Bocheński | N: SYNTEX | +30 | 16 | ||
5 | 10-oEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: MILO Kraków | +28 | 17 | |
11-oEW | Andrzej Lubojemski-Edward Warząchowski | S: CZARNA PAPUGA | +28 | 18 | ||
7 | 11-zNS | Krzysztof Kleinrok-Jarosław Posłuszny | S: CZARNA PAPUGA | +26 | 19 | |
8 | 6-zNS | Tomasz Włodarczak-Jerzy Sieracki | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +25 | 20 | |
15-zNS | Igor Chalupec-Bartosz Chmurski | S: Bridge24.pl 2 | +25 | 21 | ||
10 | 4-oEW | Piotr Wulkiewicz-Tomasz Spodenkiewicz | N: LKS PIAST Sieradz | +24 | 22 | |
11 | 13-zEW | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT Pabianice | +23 | 23 | |
12 | 7-zNS | Maciej Wręczycki-Grzegorz Bajek | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | +21 | 24 | |
13 | 16-zNS | Tomasz Lisica-Andrzej Tutaj | S: ETB PRIM Ełk | +20 | ||
8-zNS | Anna Sarniak-Danuta Kazmucha | N: SYNTEX | +20 | |||
15 | 4-zNS | Adam Krysiak-Krzysztof Han | N: LKS PIAST Sieradz | +17 | ||
16 | 14-oEW | Janusz Buksa-Waldemar Jaworski | S: LESKOWIEC - BESKID | +15 | ||
6-oNS | Piotr Jassem-Paweł Jassem | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | +15 | |||
5-oNS | Andrzej Syrek-Grzegorz Dembiński | N: KTB Konin | +15 | |||
19 | 16-oEW | Marcin Bartoszewski-Grzegorz Deptuła | S: ETB PRIM Ełk | +14 | ||
20 | 15-oEW | Wojciech Gaweł-Rafał Jagniewski | S: Bridge24.pl 2 | +11 | ||
1-zNS | Marek Markowski-Łukasz Brede | N: UKB KLEKS Szamotuły | +11 | |||
22 | 12-zEW | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +9 | ||
23 | 7-oNS | Michał Lewiński-Adam Kozłowski | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +8 | ||
24 | 12-oNS | Arkadiusz Majcher-Roman Opaliński | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +7 | ||
25 | 2-oNS | Zofia Miechowicz-Tomasz Bartnicki | N: BIOPAX.PL AZS UZ | +6 | ||
26 | 14-zNS | Maciej Mąka-Piotr Zięba | S: LESKOWIEC - BESKID | +4 | ||
9-zEW | Michał Klukowski-Piotr Zatorski | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | +4 | |||
3-oEW | Stanisław Zakrzewski-Maciej Sobieralski | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | +4 | |||
29 | 10-zNS | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | S: MILO Kraków | +2 | ||
13-oNS | Ewa Sobolewska-Marek Szymanowski | S: INWIT Pabianice | +2 | |||
1-oEW | Artur Wójcik-Andrzej Aleksandrzak | N: UKB KLEKS Szamotuły | +2 | |||
3-zEW | Maciej Łaniewski-Lech Łaniewski | N: CHEMIK Bydgoszcz | +2 | |||
33 | 10-zEW | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: MAGMA Zawiercie | -2 | ||
3-zNS | Witold Tomaszek-Ewa Miszewska | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | -2 | |||
1-oNS | Michał Dembiński-Krzysztof Brudka | N: GRICON STARKA Poznań | -2 | |||
13-oEW | Piotr Mądry-Mikołaj Taczewski | S: MTS PIAST Skawina | -2 | |||
37 | 9-zNS | Rafał Marks-Paweł Szymaszczyk | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | -4 | ||
14-zEW | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Zembrzuski | S: HEFAJSTOS Otwock | -4 | |||
3-oNS | Roman Wachowiak-Rafał Konieczny | N: CHEMIK Bydgoszcz | -4 | |||
40 | 2-oEW | Tomasz Małachowski-Marcin Czarniawski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | -6 | ||
41 | 12-oEW | Sławomir Kutyła-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | -7 | ||
42 | 7-oEW | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | -8 | ||
43 | 12-zNS | Tadeusz Kowalczewski-Grzegorz Zakrzewski | S: POMTECH Zwoleń | -9 | ||
44 | 15-oNS | Piotr Kucharski-Mirosław Rafalski | S: HOTEL SENATOR | -11 | ||
1-zEW | Robert Nowicki-Tomasz Kłys | N: GRICON STARKA Poznań | -11 | |||
46 | 16-oNS | Jerzy Zaremba-Piotr Żak | S: SPÓJNIA BENEXT | -14 | ||
47 | 14-oNS | Janusz Marzec-Jarosław Świderski | S: HEFAJSTOS Otwock | -15 | ||
6-oEW | Sylwester Walerowicz-Wacław Janicki | N: UNIA WINKHAUS Leszno | -15 | |||
5-oEW | Geert Jorgensen-Thomas Berg | N: Objectivity KS AZS Wratis | -15 | |||
50 | 4-zEW | Aleksander Chrenowski-Aldona Chrenowska | N: BLACKWOOD Gdańsk | -17 | ||
51 | 16-zEW | Janusz Makaruk-Paweł Niedzielski | S: SPÓJNIA BENEXT | -20 | ||
8-zEW | Olga Zabulewicz-Dariusz Chmielewski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -20 | |||
53 | 7-zEW | Zdzisław Świątek-Paweł Siwiński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -21 | ||
54 | 13-zNS | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: MTS PIAST Skawina | -23 | ||
55 | 4-oNS | Wojciech Romaszko-Robert Krawczyk | N: BLACKWOOD Gdańsk | -24 | ||
56 | 6-zEW | Ilya Shpuntou-Jarosław Ostrowski | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | -25 | ||
15-zEW | Andrzej Iwański-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | -25 | |||
58 | 11-zEW | Ireneusz Saturski-Jarosław Kostrzewa | S: CONSUS - Spójnia | -26 | ||
59 | 10-oNS | Wojciech Sołtysik-Marek Witek | S: MAGMA Zawiercie | -28 | ||
11-oNS | Arkadiusz Zadworny-Dariusz Puczyński | S: CONSUS - Spójnia | -28 | |||
61 | 8-oNS | Waldemar Warzała-Jacek Piotrowski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -30 | ||
2-zNS | Radosław Kozłowski-Dariusz Kozłowski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | -30 | |||
63 | 9-oEW | Jan Betley-Anna Sztyber | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | -33 | ||
64 | 5-zEW | Bogdan Świątek-Jan Borychowski | N: KTB Konin | -55 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |