BUTLER, RUNDA 13 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 3-zNS | Zofia Bałdysz-Cathy Bałdysz | N: Objectivity KS AZS Wratis | +39 | 13 | |
2 | 10-oNS | Tomasz Wiśniewski-Marek Witek | S: MAGMA Zawiercie | +26 | 14 | |
3 | 7-oEW | Zbigniew Rogowski-Roman Kierznowski | N: SYNTEX | +25 | 15 | |
16-zNS | Krzysztof Kleinrok-Jarosław Posłuszny | S: CZARNA PAPUGA | +25 | 16 | ||
5 | 2-oEW | Aleksander Kud-Tomasz Bartnicki | N: BIOPAX.PL AZS UZ | +23 | 17 | |
6 | 6-oEW | Jarosław Łaszczuk-Grzegorz Dziębowski | N: LKS PIAST Sieradz | +22 | 18 | |
7 | 6-zNS | Adam Krysiak-Krzysztof Han | N: LKS PIAST Sieradz | +21 | 19 | |
8 | 13-oNS | Ewa Sobolewska-Marek Szymanowski | S: INWIT Pabianice | +20 | 20 | |
9 | 9-oNS | Michał Klukowski-Piotr Zatorski | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | +18 | 21 | |
10 | 11-oNS | Witold Stachnik-Ryszard Skotarski | S: CONSUS - Spójnia | +17 | 22 | |
11 | 12-oNS | Marek Cyrkiel-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +16 | 23 | |
12-zEW | Arkadiusz Majcher-Marek Pietraszek | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +16 | 24 | ||
1-zNS | Stanisław Zakrzewski-Maciej Sobieralski | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | +16 | |||
14 | 4-zNS | Tomasz Małachowski-Marcin Czarniawski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | +14 | ||
15 | 14-zNS | Andrzej Iwański-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | +13 | ||
15-oNS | Jerzy Zaremba-Piotr Żak | S: SPÓJNIA BENEXT | +13 | |||
17 | 15-zNS | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: MILO Kraków | +12 | ||
18 | 13-zEW | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT Pabianice | +11 | ||
19 | 16-oNS | Karol Gałązka-Maciej Sikora | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | +10 | ||
20 | 1-oNS | Justyna Stachowiak-Kluz-Marcin Pędziński | N: GRICON STARKA Poznań | +9 | ||
9-zNS | Bartosz Chmurski-Piotr Tuczyński | S: Bridge24.pl 2 | +9 | |||
22 | 14-oNS | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Zembrzuski | S: HEFAJSTOS Otwock | +7 | ||
23 | 3-oNS | Artur Wójcik-Andrzej Aleksandrzak | N: UKB KLEKS Szamotuły | +6 | ||
10-zNS | Sławomir Kutyła-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | +6 | |||
25 | 8-oNS | Jacek Leśniczak-Jerzy Kozyczkowski | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +5 | ||
7-zNS | Mirosław Cichocki-Adolf Bocheński | N: SYNTEX | +5 | |||
11-zEW | Ireneusz Saturski-Jarosław Kostrzewa | S: CONSUS - Spójnia | +5 | |||
5-oNS | Roman Wachowiak-Rafał Konieczny | N: CHEMIK Bydgoszcz | +5 | |||
29 | 8-zNS | Olgierd Rodziewicz-Bielewicz-Ewa Rodziewicz-Bielewicz | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +4 | ||
2-zEW | Tytus Żurawski-Adam Suchodolski | N: BLACKWOOD Gdańsk | +4 | |||
31 | 4-oEW | Henryk Łakomski-Radosław Kozłowski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | +3 | ||
32 | 5-zNS | Ryszard Pałasz-Karol Filipowicz | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | +2 | ||
33 | 5-zEW | Ryszard Rapicki-Leszek Falkowski | N: CHEMIK Bydgoszcz | -2 | ||
34 | 4-oNS | Jarosław Ostrowski-Paweł Jassem | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | -3 | ||
35 | 8-zEW | Zdzisław Świątek-Paweł Siwiński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -4 | ||
2-zNS | Konrad Wójcik-Paweł Pietrażycki | N: BIOPAX.PL AZS UZ | -4 | |||
37 | 8-oEW | Sylwester Walerowicz-Wacław Janicki | N: UNIA WINKHAUS Leszno | -5 | ||
11-zNS | Tomasz Lisica-Andrzej Tutaj | S: ETB PRIM Ełk | -5 | |||
7-zEW | Bogdan Świątek-Jan Borychowski | N: KTB Konin | -5 | |||
5-oEW | Paweł Kowalczewski-Dominik Filipowicz | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | -5 | |||
41 | 10-zEW | Ireneusz Kowalczyk-Andrzej Szymczak | S: MAGMA Zawiercie | -6 | ||
3-oEW | Steve Green-Roger Bryant | N: Objectivity KS AZS Wratis | -6 | |||
43 | 14-oEW | Piotr Kucharski-Mirosław Rafalski | S: HOTEL SENATOR | -7 | ||
44 | 9-zEW | Michał Kwiecień-Włodzimierz Starkowski | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | -9 | ||
1-oEW | Witold Tomaszek-Ewa Miszewska | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | -9 | |||
46 | 16-oEW | Andrzej Lubojemski-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA | -10 | ||
47 | 13-zNS | Maciej Mąka-Piotr Zięba | S: LESKOWIEC - BESKID | -11 | ||
48 | 15-zEW | Janusz Makaruk-Paweł Niedzielski | S: SPÓJNIA BENEXT | -12 | ||
49 | 14-zEW | Tomasz Paluchowski-Robert Głowacki | S: HEFAJSTOS Otwock | -13 | ||
15-oEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: MILO Kraków | -13 | |||
51 | 4-zEW | Ilya Shpuntou-Piotr Jassem | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | -14 | ||
52 | 12-oEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: MTS PIAST Skawina | -16 | ||
12-zNS | Piotr Mądry-Mikołaj Taczewski | S: MTS PIAST Skawina | -16 | |||
1-zEW | Robert Nowicki-Tomasz Kłys | N: GRICON STARKA Poznań | -16 | |||
55 | 11-oEW | Wojciech Bobrek-Dariusz Prawdzik | S: ETB PRIM Ełk | -17 | ||
56 | 9-oEW | Wojciech Gaweł-Rafał Jagniewski | S: Bridge24.pl 2 | -18 | ||
57 | 13-oEW | Piotr Radzikowski-Robert Różak | S: LESKOWIEC - BESKID | -20 | ||
58 | 6-zEW | Olga Zabulewicz-Dariusz Chmielewski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -21 | ||
59 | 6-oNS | Waldemar Warzała-Jacek Piotrowski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -22 | ||
60 | 2-oNS | Wojciech Romaszko-Robert Krawczyk | N: BLACKWOOD Gdańsk | -23 | ||
61 | 7-oNS | Andrzej Syrek-Grzegorz Dembiński | N: KTB Konin | -25 | ||
16-zEW | Andrzej Bernatowicz-Jan Betley | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | -25 | |||
63 | 10-oEW | Jacek Bors-Tadeusz Kowalczewski | S: POMTECH Zwoleń | -26 | ||
64 | 3-zEW | Marek Markowski-Łukasz Brede | N: UKB KLEKS Szamotuły | -39 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |