BUTLER, RUNDA 14 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 6-zEW | Anna Sarniak-Danuta Kazmucha | N: SYNTEX | +42 | 1 | |
2 | 10-oNS | Grzegorz Probola-Jan Rogowski | S: ETB PRIM Ełk | +36 | 2 | |
3 | 14-oEW | Tomasz Paluchowski-Robert Głowacki | S: HEFAJSTOS Otwock | +32 | 3 | |
4 | 11-oNS | Wojciech Gaweł-Rafał Jagniewski | S: Bridge24.pl 2 | +31 | 4 | |
6-oNS | Zbigniew Rogowski-Roman Kierznowski | N: SYNTEX | +31 | 5 | ||
6 | 16-oEW | Andrzej Bernatowicz-Maciej Sikora | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | +27 | 6 | |
10-zEW | Wojciech Bobrek-Dariusz Prawdzik | S: ETB PRIM Ełk | +27 | 7 | ||
8 | 2-zEW | Geert Jorgensen-Thomas Berg | N: Objectivity KS AZS Wratis | +25 | 8 | |
9 | 1-zNS | Michał Dembiński-Krzysztof Brudka | N: GRICON STARKA Poznań | +23 | 9 | |
10 | 16-zEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: MILO Kraków | +22 | 10 | |
11 | 8-oNS | Sylwester Walerowicz-Wacław Janicki | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +21 | 11 | |
12 | 15-oNS | Janusz Buksa-Waldemar Jaworski | S: LESKOWIEC - BESKID | +20 | 12 | |
13 | 9-oNS | Sławomir Kutyła-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | +18 | ||
2-oEW | Stanisław Zakrzewski-Maciej Sobieralski | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | +18 | |||
15 | 14-zNS | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Zembrzuski | S: HEFAJSTOS Otwock | +16 | ||
16 | 4-zNS | Marek Markowski-Łukasz Brede | N: UKB KLEKS Szamotuły | +13 | ||
17 | 7-zEW | Piotr Wulkiewicz-Tomasz Spodenkiewicz | N: LKS PIAST Sieradz | +12 | ||
4-oNS | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | +12 | |||
19 | 3-oEW | Jarosław Ostrowski-Paweł Jassem | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | +10 | ||
15-zEW | Piotr Radzikowski-Robert Różak | S: LESKOWIEC - BESKID | +10 | |||
21 | 5-oNS | Radosław Kozłowski-Dariusz Kozłowski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | +9 | ||
22 | 9-zNS | Katarzyna Dufrat-Justyna Żmuda | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | +8 | ||
23 | 1-oNS | Wojciech Romaszko-Robert Krawczyk | N: BLACKWOOD Gdańsk | +7 | ||
13-oNS | Andrzej Lubojemski-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA | +7 | |||
25 | 11-zEW | Tomasz Sielicki-Piotr Tuczyński | S: Bridge24.pl 2 | +6 | ||
5-zEW | Tomasz Małachowski-Marcin Czarniawski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | +6 | |||
27 | 12-oEW | Arkadiusz Majcher-Roman Opaliński | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +5 | ||
3-zNS | Ilya Shpuntou-Paweł Małecki | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | +5 | |||
29 | 7-oEW | Michał Lewiński-Adam Kozłowski | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +3 | ||
8-zEW | Olgierd Rodziewicz-Bielewicz-Ewa Rodziewicz-Bielewicz | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +3 | |||
31 | 13-zEW | Krzysztof Kleinrok-Jarosław Posłuszny | S: CZARNA PAPUGA | +1 | ||
32 | 12-zNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | 0 | ||
12-zEW | Zdzisław Beling-Dominika Piesiewicz | S: SPÓJNIA BENEXT | 0 | |||
34 | 13-zNS | Ewa Sobolewska-Marek Szymanowski | S: INWIT Pabianice | -1 | ||
35 | 7-oNS | Jarosław Łaszczuk-Grzegorz Dziębowski | N: LKS PIAST Sieradz | -3 | ||
8-zNS | Bogdan Świątek-Jan Borychowski | N: KTB Konin | -3 | |||
37 | 3-zEW | Konrad Wójcik-Paweł Pietrażycki | N: BIOPAX.PL AZS UZ | -5 | ||
12-oNS | Janusz Makaruk-Paweł Niedzielski | S: SPÓJNIA BENEXT | -5 | |||
39 | 5-zNS | Olga Zabulewicz-Dariusz Chmielewski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -6 | ||
11-zNS | Ireneusz Saturski-Jarosław Kostrzewa | S: CONSUS - Spójnia | -6 | |||
41 | 13-oEW | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT Pabianice | -7 | ||
1-oEW | Justyna Stachowiak-Kluz-Marcin Pędziński | N: GRICON STARKA Poznań | -7 | |||
43 | 9-zEW | Tadeusz Kowalczewski-Adam Strzelecki | S: POMTECH Zwoleń | -8 | ||
44 | 5-oEW | Waldemar Warzała-Jacek Piotrowski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -9 | ||
45 | 3-oNS | Robert Sikora-Andrzej Łagosz | N: BIOPAX.PL AZS UZ | -10 | ||
15-zNS | Maciej Dobrzyński-Janusz Gawęcki | S: HOTEL SENATOR | -10 | |||
47 | 7-zNS | Jacek Leśniczak-Jerzy Kozyczkowski | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -12 | ||
4-oEW | Artur Wójcik-Andrzej Aleksandrzak | N: UKB KLEKS Szamotuły | -12 | |||
49 | 4-zEW | Ryszard Pałasz-Karol Filipowicz | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | -13 | ||
50 | 14-zEW | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: MTS PIAST Skawina | -16 | ||
51 | 2-oNS | Steve Green-Roger Bryant | N: Objectivity KS AZS Wratis | -18 | ||
9-oEW | Michał Kwiecień-Włodzimierz Starkowski | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | -18 | |||
53 | 15-oEW | Piotr Kucharski-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | -20 | ||
54 | 8-oEW | Jerzy Nowak-Jacek Kokociński | N: KTB Konin | -21 | ||
55 | 16-zNS | Mateusz Stępiński-Paweł Szymaszczyk | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | -22 | ||
56 | 1-zEW | Aleksander Chrenowski-Aldona Chrenowska | N: BLACKWOOD Gdańsk | -23 | ||
57 | 2-zNS | Anna Maduzia-Marcin Dobrowolski | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | -25 | ||
58 | 16-oNS | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: MILO Kraków | -27 | ||
10-zNS | Wojciech Sołtysik-Marek Witek | S: MAGMA Zawiercie | -27 | |||
60 | 6-oEW | Roman Wachowiak-Rafał Konieczny | N: CHEMIK Bydgoszcz | -31 | ||
11-oEW | Witold Stachnik-Ryszard Skotarski | S: CONSUS - Spójnia | -31 | |||
62 | 14-oNS | Piotr Mądry-Mikołaj Taczewski | S: MTS PIAST Skawina | -32 | ||
63 | 10-oEW | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: MAGMA Zawiercie | -36 | ||
64 | 6-zNS | Maciej Łaniewski-Lech Łaniewski | N: CHEMIK Bydgoszcz | -42 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |