BUTLER, RUNDA 15 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 2-oNS | Paweł Małecki-Piotr Jassem | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | +66 | 1 | |
2 | 10-zNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +51 | 2 | |
3 | 16-oNS | Edward Warząchowski-Bogdan Palikot | S: CZARNA PAPUGA | +49 | 3 | |
4 | 2-zNS | Robert Krawczyk-Aleksander Chrenowski | N: BLACKWOOD Gdańsk | +34 | 4 | |
5 | 16-zNS | Grzegorz Probola-Jan Rogowski | S: ETB PRIM Ełk | +33 | 5 | |
6 | 6-oEW | Krzysztof Łukaszewicz-Radosław Kozłowski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | +28 | 6 | |
7 | 3-zNS | Marek Czerepak-Jarosław Cieślak | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | +24 | 7 | |
9-oNS | Michał Klukowski-Piotr Zatorski | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | +24 | 8 | ||
9 | 15-zNS | Jacek Bors-Grzegorz Zakrzewski | S: POMTECH Zwoleń | +22 | 9 | |
13-oNS | Andrzej Iwański-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | +22 | 10 | ||
11 | 5-zNS | Zbigniew Rogowski-Roman Kierznowski | N: SYNTEX | +21 | 11 | |
12 | 4-zNS | Robert Sikora-Andrzej Łagosz | N: BIOPAX.PL AZS UZ | +20 | 12 | |
13 | 1-zEW | Michał Dembiński-Krzysztof Brudka | N: GRICON STARKA Poznań | +19 | ||
14 | 12-zNS | Janusz Makaruk-Paweł Niedzielski | S: SPÓJNIA BENEXT | +16 | ||
15 | 9-zEW | Katarzyna Dufrat-Justyna Żmuda | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | +15 | ||
3-oNS | Stanisław Zakrzewski-Maciej Sobieralski | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | +15 | |||
8-zNS | Adam Krysiak-Krzysztof Han | N: LKS PIAST Sieradz | +15 | |||
18 | 7-oEW | Sylwester Walerowicz-Wacław Janicki | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +14 | ||
7-zEW | Ryszard Rapicki-Leszek Falkowski | N: CHEMIK Bydgoszcz | +14 | |||
20 | 12-oEW | Jerzy Zaremba-Piotr Żak | S: SPÓJNIA BENEXT | +13 | ||
21 | 8-oNS | Jerzy Nowak-Jacek Kokociński | N: KTB Konin | +12 | ||
6-zEW | Zdzisław Świątek-Paweł Siwiński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +12 | |||
23 | 10-oEW | Marek Cyrkiel-Roman Opaliński | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +9 | ||
14-oNS | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: MILO Kraków | +9 | |||
1-oEW | Geert Jorgensen-Thomas Berg | N: Objectivity KS AZS Wratis | +9 | |||
26 | 13-zNS | Andrzej Bernatowicz-Jan Betley | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | +8 | ||
11-zEW | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT Pabianice | +8 | |||
28 | 15-oNS | Janusz Buksa-Waldemar Jaworski | S: LESKOWIEC - BESKID | +6 | ||
29 | 14-zNS | Igor Chalupec-Bartosz Chmurski | S: Bridge24.pl 2 | +3 | ||
5-oEW | Mirosław Cichocki-Adolf Bocheński | N: SYNTEX | +3 | |||
11-oEW | Tomasz Paluchowski-Robert Głowacki | S: HEFAJSTOS Otwock | +3 | |||
32 | 4-oEW | Aleksander Kud-Tomasz Bartnicki | N: BIOPAX.PL AZS UZ | 0 | ||
4-oNS | Leszek Szkudlarek-Elżbieta Czekaj | N: DARLES SANTERM Gdańsk | 0 | |||
34 | 11-oNS | Ewa Sobolewska-Marek Szymanowski | S: INWIT Pabianice | -3 | ||
14-zEW | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | S: MILO Kraków | -3 | |||
5-oNS | Artur Wójcik-Andrzej Aleksandrzak | N: UKB KLEKS Szamotuły | -3 | |||
37 | 15-oEW | Tadeusz Kowalczewski-Adam Strzelecki | S: POMTECH Zwoleń | -6 | ||
38 | 11-zNS | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Zembrzuski | S: HEFAJSTOS Otwock | -8 | ||
13-zEW | Maciej Dobrzyński-Janusz Gawęcki | S: HOTEL SENATOR | -8 | |||
40 | 10-oNS | Tomasz Wiśniewski-Marek Witek | S: MAGMA Zawiercie | -9 | ||
14-oEW | Tomasz Sielicki-Piotr Tuczyński | S: Bridge24.pl 2 | -9 | |||
1-oNS | Justyna Stachowiak-Kluz-Marcin Pędziński | N: GRICON STARKA Poznań | -9 | |||
43 | 8-oEW | Jarosław Łaszczuk-Grzegorz Dziębowski | N: LKS PIAST Sieradz | -12 | ||
6-zNS | Tomasz Małachowski-Marcin Czarniawski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | -12 | |||
45 | 12-oNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: MTS PIAST Skawina | -13 | ||
46 | 7-zNS | Olgierd Rodziewicz-Bielewicz-Ewa Rodziewicz-Bielewicz | N: UNIA WINKHAUS Leszno | -14 | ||
7-oNS | Maciej Łaniewski-Lech Łaniewski | N: CHEMIK Bydgoszcz | -14 | |||
48 | 9-zNS | Arkadiusz Zadworny-Dariusz Puczyński | S: CONSUS - Spójnia | -15 | ||
3-oEW | Maciej Wręczycki-Grzegorz Bajek | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | -15 | |||
8-zEW | Bogdan Świątek-Jan Borychowski | N: KTB Konin | -15 | |||
51 | 12-zEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: MTS PIAST Skawina | -16 | ||
52 | 1-zNS | Zofia Bałdysz-Cathy Bałdysz | N: Objectivity KS AZS Wratis | -19 | ||
53 | 4-zEW | Olga Zabulewicz-Dariusz Chmielewski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -20 | ||
54 | 5-zEW | Marek Markowski-Łukasz Brede | N: UKB KLEKS Szamotuły | -21 | ||
55 | 15-zEW | Piotr Radzikowski-Robert Różak | S: LESKOWIEC - BESKID | -22 | ||
13-oEW | Rafał Marks-Paweł Szymaszczyk | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | -22 | |||
57 | 3-zEW | Witold Tomaszek-Ewa Miszewska | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | -24 | ||
9-oEW | Witold Stachnik-Ryszard Skotarski | S: CONSUS - Spójnia | -24 | |||
59 | 6-oNS | Michał Lewiński-Adam Kozłowski | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -28 | ||
60 | 16-zEW | Andrzej Lubojemski-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA | -33 | ||
61 | 2-zEW | Bartosz Stępień-Marek Sosiński | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | -34 | ||
62 | 16-oEW | Tomasz Lisica-Andrzej Tutaj | S: ETB PRIM Ełk | -49 | ||
63 | 10-zEW | Ireneusz Kowalczyk-Andrzej Szymczak | S: MAGMA Zawiercie | -51 | ||
64 | 2-oEW | Wojciech Romaszko-Zbigniew Prasek | N: BLACKWOOD Gdańsk | -66 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |