BUTLER, RUNDA 5 SEGMENT 1
 
miejscestół team   impy    Rzd#
19-zEWGrzegorz Superson-Krzysztof ŻakS: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA+36    1  
216-zNSEdward Warząchowski-Bogdan PalikotS: CZARNA PAPUGA+34    2  
 4-oEWMaciej Wręczycki-Paweł KowalczewskiN: COMFORT SA KSAZ Wratislav+34    3  
411-oEWTadeusz Kowalczewski-Kamil WalczykS: POMTECH Zwoleń+33    4  
57-zEWWojciech Romaszko-Robert KrawczykN: BLACKWOOD Gdańsk+31    5  
62-oEWZbigniew Rogowski-Mirosław CichockiN: SYNTEX+30    6  
710-oNSZbigniew Guła-Ryszard MatlakS: MAGMA Zawiercie+24    7  
814-oEWJerzy Zaremba-Piotr ŻakS: SPÓJNIA BENEXT+20    8  
99-oNSMichał Kwiecień-Piotr ZatorskiS: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA+19    9  
1011-zNSJacek Bors-Grzegorz ZakrzewskiS: POMTECH Zwoleń+17   10  
 10-zNSWojciech Gaweł-Rafał JagniewskiS: Bridge24.pl 2+17   11  
121-zEWMarcin Pędziński-Robert NowickiN: GRICON STARKA Poznań+16   12  
136-zNSZofia Bałdysz-Cathy BałdyszN: Objectivity KS AZS Wratis+14  
 3-zNSBogdan Świątek-Jan BorychowskiN: KTB Konin+14  
158-zEWMarcin Preisner-Piotr KoreckiN: BIOPAX.PL AZS UZ+13  
 6-oNSHenryk Łakomski-Radosław KozłowskiN: VĘGORIA WCK Węgorzewo+13  
 15-zEWMarcin Krawczyk-Piotr WaniurskiS: MTS PIAST Skawina+13  
1815-oNSGrzegorz Gawron-Jakub KowalS: MTS PIAST Skawina+12  
 4-zNSRyszard Pałasz-Karol FilipowiczN: COMFORT SA KSAZ Wratislav+12  
2014-zNSJanusz Makaruk-Paweł NiedzielskiS: SPÓJNIA BENEXT+11  
213-oEWAndrzej Syrek-Grzegorz DembińskiN: KTB Konin+10  
221-oEWSławomir Piechocki-Jacek LeśniczakN: KART-EL Gorzów Wlkp.+9  
 8-oNSAleksander Kud-Tomasz BartnickiN: BIOPAX.PL AZS UZ+9  
 5-zNSRyszard Rapicki-Leszek FalkowskiN: CHEMIK Bydgoszcz+9  
252-zNSAnna Sarniak-Danuta KazmuchaN: SYNTEX+8  
 13-oEWJan Betley-Anna SztyberS: ZweryfikujFirmę.pl - UW+8  
2712-zNSMarek Jaworski-Maciej RodzajS: MILO Kraków+6  
 16-oNSPiotr Kucharski-Mirosław RafalskiS: HOTEL SENATOR+6  
297-oNSTytus Żurawski-Adam SuchodolskiN: BLACKWOOD Gdańsk+5  
3012-oNSMarek Pietraszek-Jacek ZnamirowskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów+3  
315-oEWMaciej Łaniewski-Rafał KoniecznyN: CHEMIK Bydgoszcz+2  
3213-zEWZuzanna Moszczyńska-Artur WasiakS: INWIT Pabianice+1  
3313-zNSMateusz Stępiński-Paweł SzymaszczykS: ZweryfikujFirmę.pl - UW-1  
345-oNSIlya Shpuntou-Paweł MałeckiN: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL-2  
3512-oEWPiotr Kuc-Dzierżawski-Bogdan PalczyńskiS: MILO Kraków-3  
367-oEWRyszard Olenderek-Przemysław MachowczykN: UKB KLEKS Szamotuły-5  
3716-oEWAndrzej Lubojemski-Jarosław PosłusznyS: CZARNA PAPUGA-6  
 12-zEWRoman Opaliński-Adam ŻarnowskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów-6  
3913-oNSWitold Turant-Marek TyranS: INWIT Pabianice-8  
 2-zEWEwa Rodziewicz-Bielewicz-Jerzy MściszN: UNIA WINKHAUS Leszno-8  
418-oEWWitold Tomaszek-Ewa MiszewskaN: ELEKTROWNIA Żelichowo-9  
 5-zEWMichał Kania-Tomasz JochymskiN: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL-9  
 1-oNSJustyna Stachowiak-Kluz-Krzysztof BrudkaN: GRICON STARKA Poznań-9  
443-oNSMarta Janeczek-Andrzej BunikowskiN: DARLES SANTERM Gdańsk-10  
4514-zEWTomasz Paluchowski-Dariusz WęgrowiczS: HEFAJSTOS Otwock-11  
464-zEWPiotr Wulkiewicz-Adam KrysiakN: LKS PIAST Sieradz-12  
 15-oEWPiotr Radzikowski-Robert RóżakS: LESKOWIEC - BESKID-12  
4815-zNSMaciej Mąka-Piotr ZiębaS: LESKOWIEC - BESKID-13  
 8-zNSAnna Maduzia-Marcin DobrowolskiN: ELEKTROWNIA Żelichowo-13  
 6-oEWSteve Green-Roger BryantN: Objectivity KS AZS Wratis-13  
513-zEWWaldemar Warzała-Jacek PiotrowskiN: DARLES SANTERM Gdańsk-14  
 6-zEWAndrzej Sulima-Krzysztof ŁukaszewiczN: VĘGORIA WCK Węgorzewo-14  
531-zNSZdzisław Świątek-Paweł SiwińskiN: KART-EL Gorzów Wlkp.-16  
5410-zEWIreneusz Kowalczyk-Tomasz WiśniewskiS: MAGMA Zawiercie-17  
 11-zEWWitold Stachnik-Ryszard SkotarskiS: CONSUS - Spójnia-17  
569-oEWPrzemysław Bednarski-Dariusz PrawdzikS: ETB PRIM Ełk-19  
5714-oNSAleksander Kot-Janusz MarzecS: HEFAJSTOS Otwock-20  
5810-oEWTomasz Sielicki-Piotr TuczyńskiS: Bridge24.pl 2-24  
592-oNSTomasz Włodarczak-Jerzy SierackiN: UNIA WINKHAUS Leszno-30  
607-zNSMarek Markowski-Andrzej AleksandrzakN: UKB KLEKS Szamotuły-31  
6111-oNSArkadiusz Zadworny-Dariusz PuczyńskiS: CONSUS - Spójnia-33  
6216-zEWAndrzej Iwański-Stanisław PająkS: HOTEL SENATOR-34  
 4-oNSJarosław Łaszczuk-Grzegorz DziębowskiN: LKS PIAST Sieradz-34  
649-zNSTomasz Lisica-Andrzej TutajS: ETB PRIM Ełk-36  

Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999
 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-01-07 o 17:28, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.