BUTLER, RUNDA 9 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 9-zEW | Grzegorz Superson-Krzysztof Żak | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | +40 | 1 | |
2 | 8-oEW | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | +35 | 2 | |
3 | 15-zEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: MTS PIAST Skawina | +34 | 3 | |
4 | 10-zNS | Janusz Makaruk-Paweł Niedzielski | S: SPÓJNIA BENEXT | +33 | 4 | |
5 | 14-zEW | Robert Głowacki-Andrzej Kondeja | S: HEFAJSTOS Otwock | +31 | 5 | |
6 | 4-zNS | Sławomir Polak-Tadeusz Masłowski | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +28 | 6 | |
7 | 15-oNS | Piotr Mądry-Mikołaj Taczewski | S: MTS PIAST Skawina | +24 | 7 | |
8 | 5-zNS | Stanisław Zakrzewski-Maciej Sobieralski | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | +23 | 8 | |
3-zEW | Bogdan Świątek-Jan Borychowski | N: KTB Konin | +23 | 9 | ||
10 | 12-zEW | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +22 | 10 | |
11 | 6-zNS | Anna Sarniak-Danuta Kazmucha | N: SYNTEX | +20 | 11 | |
16-oEW | Jacek Cholewik-Waldemar Jaworski | S: LESKOWIEC - BESKID | +20 | 12 | ||
13 | 16-zEW | Jan Betley-Karol Gałązka | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | +18 | ||
14 | 13-oEW | Ewa Sobolewska-Marek Szymanowski | S: INWIT Pabianice | +17 | ||
15 | 6-oEW | Roman Kierznowski-Mirosław Cichocki | N: SYNTEX | +16 | ||
16 | 7-zEW | Olga Zabulewicz-Dariusz Chmielewski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +14 | ||
17 | 8-zNS | Ryszard Pałasz-Karol Filipowicz | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | +13 | ||
18 | 11-zEW | Jarosław Kostrzewa-Igor Terszak | S: CONSUS - Spójnia | +12 | ||
19 | 11-oEW | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: MILO Kraków | +11 | ||
1-oEW | Roman Wachowiak-Grzegorz Rojewski | N: CHEMIK Bydgoszcz | +11 | |||
21 | 3-oEW | Artur Wójcik-Łukasz Brede | N: UKB KLEKS Szamotuły | +9 | ||
9-oNS | Michał Kwiecień-Włodzimierz Starkowski | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | +9 | |||
23 | 14-oNS | Tomasz Paluchowski-Dariusz Zembrzuski | S: HEFAJSTOS Otwock | +8 | ||
24 | 1-zEW | Marcin Pędziński-Tomasz Kłys | N: GRICON STARKA Poznań | +7 | ||
7-oNS | Waldemar Warzała-Jacek Piotrowski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +7 | |||
26 | 2-oEW | Karol Ruszkiewicz-Angelika Lechowska | N: LKS PIAST Sieradz | +6 | ||
2-zEW | Mieczysław Maciążek-Dariusz Kozłowski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | +6 | |||
28 | 12-oEW | Mirosław Sady-Grzegorz Wodecki | S: CZARNA PAPUGA | +4 | ||
10-oEW | Jerzy Zaremba-Piotr Żak | S: SPÓJNIA BENEXT | +4 | |||
4-oNS | Robert Sikora-Andrzej Łagosz | N: BIOPAX.PL AZS UZ | +4 | |||
31 | 13-zEW | Tomasz Sielicki-Piotr Tuczyński | S: Bridge24.pl 2 | +3 | ||
32 | 5-oEW | Witold Tomaszek-Ewa Miszewska | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | +2 | ||
33 | 5-oNS | Jacek Leśniczak-Stanisław Janik | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -2 | ||
34 | 13-zNS | Zuzanna Moszczyńska-Artur Wasiak | S: INWIT Pabianice | -3 | ||
35 | 10-oNS | Ireneusz Kowalczyk-Andrzej Szymczak | S: MAGMA Zawiercie | -4 | ||
4-oEW | Jerzy Mścisz-Anna Kowalska | N: UNIA WINKHAUS Leszno | -4 | |||
12-oNS | Roman Opaliński-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -4 | |||
38 | 2-oNS | Tomasz Małachowski-Marcin Czarniawski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | -6 | ||
2-zNS | Adam Krysiak-Krzysztof Han | N: LKS PIAST Sieradz | -6 | |||
40 | 7-oEW | Ed Hoogenkamp-Rob Helle | N: Objectivity KS AZS Wratis | -7 | ||
1-zNS | Lech Łaniewski-Rafał Konieczny | N: CHEMIK Bydgoszcz | -7 | |||
42 | 14-oEW | Sławomir Kutyła-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | -8 | ||
43 | 9-oEW | Piotr Kucharski-Mirosław Rafalski | S: HOTEL SENATOR | -9 | ||
3-oNS | Jerzy Nowak-Jacek Kokociński | N: KTB Konin | -9 | |||
45 | 1-oNS | Justyna Stachowiak-Kluz-Krzysztof Brudka | N: GRICON STARKA Poznań | -11 | ||
11-oNS | Arkadiusz Zadworny-Dariusz Puczyński | S: CONSUS - Spójnia | -11 | |||
47 | 11-zNS | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: MILO Kraków | -12 | ||
48 | 8-zEW | Ilya Shpuntou-Paweł Małecki | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | -13 | ||
49 | 7-zNS | Steve Green-Roger Bryant | N: Objectivity KS AZS Wratis | -14 | ||
50 | 6-oNS | Zbigniew Prasek-Robert Krawczyk | N: BLACKWOOD Gdańsk | -16 | ||
51 | 13-oNS | Wojciech Gaweł-Rafał Jagniewski | S: Bridge24.pl 2 | -17 | ||
52 | 16-zNS | Piotr Radzikowski-Robert Różak | S: LESKOWIEC - BESKID | -18 | ||
53 | 6-zEW | Aleksander Chrenowski-Aldona Chrenowska | N: BLACKWOOD Gdańsk | -20 | ||
16-oNS | Mateusz Stępiński-Paweł Szymaszczyk | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | -20 | |||
55 | 12-zNS | Andrzej Lubojemski-Jarosław Posłuszny | S: CZARNA PAPUGA | -22 | ||
56 | 5-zEW | Sławomir Piechocki-Paweł Gruszczyński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -23 | ||
3-zNS | Jan Grygier-Andrzej Aleksandrzak | N: UKB KLEKS Szamotuły | -23 | |||
58 | 15-oEW | Wojciech Bobrek-Dariusz Prawdzik | S: ETB PRIM Ełk | -24 | ||
59 | 4-zEW | Marcin Preisner-Aleksander Kud | N: BIOPAX.PL AZS UZ | -28 | ||
60 | 14-zNS | Jacek Bors-Grzegorz Zakrzewski | S: POMTECH Zwoleń | -31 | ||
61 | 10-zEW | Wojciech Sołtysik-Marek Witek | S: MAGMA Zawiercie | -33 | ||
62 | 15-zNS | Jan Rogowski-Andrzej Tutaj | S: ETB PRIM Ełk | -34 | ||
63 | 8-oNS | Michał Kania-Tomasz Jochymski | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | -35 | ||
64 | 9-zNS | Maciej Dobrzyński-Janusz Gawęcki | S: HOTEL SENATOR | -40 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |