BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 15-oNS | Michał Górski-Sebastian Piepióra | NE: MAKABI Gdańsk | +42 | 13 | |
2 | 25-zNS | Paweł Kotarba-Joanna Kotarba | SE: LAST MINUTE Kraków | +39 | 14 | |
28-oNS | Cezary Komajda-Grzegorz Kułak | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +39 | 15 | ||
4 | 22-oNS | Bernard Jadczak-Przemysław Kubicki | SW: ERBUD AZS Wratislavia IX | +36 | 16 | |
5 | 12-zEW | Edmund Pinkiewicz-Antoni Sękowski | NE: COMPENSA Gdańsk | +33 | 17 | |
6 | 19-zEW | Witold Białas-Aleksander Sejud | SW: JKBS Jastrzębie-Zdrój | +32 | 18 | |
9-zNS | Leszek Biegański-Krzysztof Fleming | NE: GOK Bielsk | +32 | 19 | ||
8 | 24-zNS | Agnieszka Ciborowska-Igor Ciborowski | SW: ABNEGAT Warszawa | +30 | 20 | |
9 | 31-oNS | Andrzej Byzdra-Zbigniew Niezgoda | SE: Carlo Bossi Parfumes Nisk | +28 | 21 | |
4-zNS | Mirosław Bublewicz-Maciej Wierzbicki | NW: GOMAD Gorzów Wielkopolski | +28 | 22 | ||
11 | 3-zEW | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: STB Słupsk | +26 | 23 | |
12 | 7-oNS | Bartłomiej Kamelski-Leszek Kawski | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B | +23 | 24 | |
11-oNS | Aliaksandr Prakapenka-Alexander Zhukov | NE: SPEKTR Mińsk | +23 | |||
2-zEW | Mariusz Grabowski-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +23 | |||
2-oNS | Józef Kaźmierczak-Michał Włoszek | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +23 | |||
16 | 15-zEW | Zenon Betański-Marek Kryniewski | NE: MAKABI Gdańsk | +21 | ||
10-oNS | Krzysztof Michalczyk-Mirosław Zomkowski | NE: Amado Trans Olsztyn | +21 | |||
27-oEW | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | SE: SFORA CIBORA Kraków | +21 | |||
19 | 11-zNS | Krzysztof Krajewski-Jerzy Gober | NE: Dolina Narwi MOSiR Łomża | +20 | ||
20 | 3-oEW | Andrzej Jeleniewski-Piotr Klimacki | NW: A_D Szczecin | +19 | ||
20-oEW | Kazimierz Cios-Jerzy Stworzewicz | SW: DRUGI SORT Bielsko-Biała | +19 | |||
22 | 25-oNS | Paweł Hulanicki-Tomasz Kiełbasa | SE: Akademia Brydża AZS UW | +18 | ||
23 | 29-oNS | Adam Pruszkowski-Krzysztof Latus | SE: CKFiS Bełżyce | +17 | ||
24 | 19-oNS | Jacek Radomski-Michał Witkowski | SW: JKBS Jastrzębie-Zdrój | +16 | ||
30-zEW | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | SE: ALF Nowy Sącz | +16 | |||
1-zNS | Piotr Solecki-Jan Włodkowski | NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo | +16 | |||
27 | 29-zEW | Andrzej Kozak-Jacek Zając | SE: CKFiS Bełżyce | +15 | ||
1-oNS | Roman Miłkowski-Witold Miłoszewski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | +15 | |||
29 | 4-oNS | Paweł Sosnowski-Ryszard Sawicki | NW: JAGIELLONKA Piła | +14 | ||
26-zNS | Adam Cichoń-Marek Heichel | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | +14 | |||
31 | 5-zEW | Adam Błachnio-Piotr Turowski | NW: Radio Hit Włocławek | +13 | ||
17-zEW | Longin Bartnik-Marek Skotniczny | SW: MULTI Opole | +13 | |||
17-oEW | Patryk Kuczera-Dyga-Andrzej Hermansdorfer | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | +13 | |||
34 | 23-zNS | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | SW: Bluerefrigeration AZSVIII | +12 | ||
35 | 6-oNS | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: ADMIRA Poznań | +11 | ||
36 | 26-oEW | Kazimierz Dziadkowiec-Wacław Gąssowski | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | +10 | ||
21-oNS | Piotr Dobryszycki-Jerzy Gładysz | SW: KS TURBO FLY BACK Wrocław | +10 | |||
38 | 14-zEW | Piotr Suchodolski-Arkadiusz Górzewski | NE: GAME OVER Gdańsk | +9 | ||
7-zEW | Marek Giża-Tomasz Latos | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B | +9 | |||
40 | 8-oNS | Tomasz Osiński-Karol Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | +8 | ||
31-zNS | Grzegorz Bachanek-Grzegorz Wieczorkiewicz | SE: GEOBEJUR Radom | +8 | |||
42 | 6-zNS | Wojciech Bondarewicz-Remigiusz Góralczyk | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +7 | ||
21-zNS | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | SW: PONAR SILESIA Katowice | +7 | |||
32-oEW | Marek Jarosz-Bartosz Bańkowski | SE: KIERY Głogoczów | +7 | |||
5-oEW | Edward Bargiel-Janusz Jasiński | NW: SBS DAWID Nowa Sól | +7 | |||
12-oEW | Jakub Bazyluk-Filip Trojański | NE: Akademia Brydża AZS UW Wa | +7 | |||
16-oEW | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | NE: Gambling Ciechanów | +7 | |||
48 | 27-zNS | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: SFORA CIBORA Kraków | +6 | ||
49 | 22-zEW | Mirosław Fechner-Anna Makarewicz | SW: ERBUD AZS Wratislavia IX | +5 | ||
9-oNS | Piotr Nowicki-Leszek Szeląg | NE: Mazovia Płock | +5 | |||
13-zEW | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | NE: SDK Tczew | +5 | |||
13-oNS | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | NE: SDK Tczew | +5 | |||
53 | 32-zNS | Krzysztof Gawor-Marek Kowalski | SE: KIERY Głogoczów | +3 | ||
18-oEW | Andrzej Maszczyszyn-Krzysztof Zieliński | SW: DDK Brzeziny Śląskie | +3 | |||
14-oNS | Patryk Berhorst-Bartłomiej Cybula | NE: GAME OVER Gdańsk | +3 | |||
8-zNS | Andrzej Mazurek-Marek Szukała | NW: UNIA II Leszno | +3 | |||
57 | 30-oNS | Tadeusz Garbacik-Ryszard Jaśkiewicz | SE: ALF Nowy Sącz | +2 | ||
23-oNS | Andrzej Bondarewicz-Maciej Hutyra | SW: VALUE MEDIA AZS II | +2 | |||
10-zEW | Mirosław Wilga-Janusz Wróblewski | NE: Amado Trans Olsztyn | +2 | |||
60 | 16-zNS | Kazimierz Dobrzyniecki-Wojciech Biegajło | NE: Gambling Ciechanów | +1 | ||
28-zEW | Wojciech Kurkowski-Marek Tekieli | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +1 | |||
18-zNS | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | SW: DDK Brzeziny Śląskie | +1 | |||
63 | 24-oNS | Ryszard Laskowski-Aleksander Poznysz | SW: KS Konfeks I Legnica | 0 | ||
20-zEW | Maciej Terpiłowski-Stanisław Wawszczyk | SW: BONA FIDE | 0 | |||
24-oEW | Paweł Gałązka-Włodzimierz Karłowicz | SW: ABNEGAT Warszawa | 0 | |||
20-zNS | Joanna Brede-Kazimierz Lichawski | SW: DRUGI SORT Bielsko-Biała | 0 | |||
67 | 16-zEW | Adam Walczyński-Jacek Sikora | NE: AUTO MIRAS Pępowo | -1 | ||
18-zEW | Maciej Macewicz-Dariusz Reguła | SW: MICHALAK Kolonowskie | -1 | |||
28-zNS | Piotr Stopa-Maciej Szczerczak | SE: TS WISŁA Kraków | -1 | |||
70 | 10-zNS | Janusz Kowalewski-Mirosław Liszewski | NE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL | -2 | ||
30-oEW | Rafał Niedzielski-Paweł Szymonik | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | -2 | |||
23-oEW | Kamila Kukuła-Krzysztof Lewandowski | SW: Bluerefrigeration AZSVIII | -2 | |||
73 | 14-oEW | Zdzisław Laszczak-Sylwester Młynarczuk | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | -3 | ||
18-oNS | Marek Mazur-Tomasz Walania | SW: MICHALAK Kolonowskie | -3 | |||
8-zEW | Dominik Kaszowski-Roch Rupniewski | NW: JANTAR Toruń | -3 | |||
32-zEW | Jan Grygowicz-Wiesław Stój | SE: PTG Sokół Gorlice | -3 | |||
77 | 9-oEW | Michał Maszenda-Krzysztof Wośkowiak | NE: GOK Bielsk | -5 | ||
13-zNS | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 | -5 | |||
22-zNS | Jakub Patreuha-Patryk Patreuha | SW: BKB I Bolesławiec | -5 | |||
13-oEW | Anna Kręglewska-Wnuk-Tomasz Wnuk | NE: K2 | -5 | |||
81 | 27-zEW | Marek Atalski-Tomasz Raczkiewicz | SE: SKÓR-BUT Łęczna | -6 | ||
82 | 12-oNS | Krzysztof Antas-Józef Pochroń | NE: COMPENSA Gdańsk | -7 | ||
21-zEW | Marek Bałdysz-Samuel Bałdysz | SW: KS TURBO FLY BACK Wrocław | -7 | |||
5-oNS | Cezary Bołądź-Wiesław Rafalski | NW: Radio Hit Włocławek | -7 | |||
32-oNS | Roman Narewski-Sławomir Czech | SE: PTG Sokół Gorlice | -7 | |||
16-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: AUTO MIRAS Pępowo | -7 | |||
6-zEW | Jan Weber-Marek Klatkiewicz | NW: ADMIRA Poznań | -7 | |||
88 | 8-oEW | Grażyna Brewiak-Grażyna Busse | NW: UNIA II Leszno | -8 | ||
31-zEW | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: Carlo Bossi Parfumes Nisk | -8 | |||
90 | 7-zNS | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | NW: KB KONTRA Koszalin | -9 | ||
14-zNS | Zdzisław Kowalewski-Jan Kandybowicz | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | -9 | |||
92 | 21-oEW | Stanisław Adamczyk-Robert Cimr | SW: PONAR SILESIA Katowice | -10 | ||
26-oNS | Tomasz Bajorek-Tadeusz Przybyło | SE: COME-BACK Rzeszów | -10 | |||
94 | 6-oEW | Ewa Mikucka-Wojciech Jarząbek | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -11 | ||
95 | 23-zEW | Wojciech Rozwadowski-Rafał Wolański | SW: VALUE MEDIA AZS II | -12 | ||
96 | 5-zNS | Witold Dygas-Paweł Dubowski | NW: SBS DAWID Nowa Sól | -13 | ||
17-zNS | Tomasz Pawełczyk-Krzysztof Śliwoń | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | -13 | |||
17-oNS | Cezary Wołczak-Waldemar Szelka | SW: MULTI Opole | -13 | |||
99 | 4-oEW | Stanisław Owczarski-Wiesław Żegilewicz | NW: GOMAD Gorzów Wielkopolski | -14 | ||
26-zEW | Janusz Bukowy-Eugeniusz Strzyż | SE: COME-BACK Rzeszów | -14 | |||
101 | 29-zNS | Błażej Krawczyk-Marcin Szymański | SE: MPEC Tarnów | -15 | ||
1-oEW | Józef Grewling-Jerzy Gurzęda | NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo | -15 | |||
103 | 19-oEW | Sławomir Brodziński-Marek Kozik | SW: ZTB 7TREFL Zawiercie | -16 | ||
1-zEW | Piotr Brzeziński-Jerzy Trembowski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -16 | |||
30-zNS | Jerzy Brzustowski-Sławomir Czech | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | -16 | |||
106 | 29-oEW | Grzegorz Wadas-Wojciech Stachnik | SE: MPEC Tarnów | -17 | ||
107 | 25-oEW | Małgorzata Ludwikowska-Piotr Ludwikowski | SE: LAST MINUTE Kraków | -18 | ||
108 | 3-oNS | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | -19 | ||
20-oNS | Mariusz Ilnicki-Przemysław Saliński | SW: BONA FIDE | -19 | |||
110 | 11-zEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: SPEKTR Mińsk | -20 | ||
111 | 15-zNS | Janusz Radecki-Andrzej Ziomek | NE: KBS LEGIONOWIANIN | -21 | ||
27-oNS | Andrzej Kokoryka-Dariusz Koproń | SE: SKÓR-BUT Łęczna | -21 | |||
10-oEW | Ramunas Grigoraitis-Sonata Simanaitiene | NE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL | -21 | |||
114 | 2-zNS | Roman Klejny-Radosław Liskowiak | NW: FUNDACJA I Love Bridge Go | -23 | ||
7-oEW | Jerzy Sadowski-Roman Szlachetka | NW: KB KONTRA Koszalin | -23 | |||
2-oEW | Janusz Hliwa-Mieczysław Stefański | NW: FUNDACJA I Love Bridge Go | -23 | |||
11-oEW | Adam Wszeborowski-Tomasz Zaleski | NE: Dolina Narwi MOSiR Łomża | -23 | |||
118 | 3-zNS | Tadeusz Kaczanowski-Vasil Valchev | NW: A_D Szczecin | -26 | ||
119 | 4-zEW | Tadeusz Janczurewicz-Piotr Kozicki | NW: JAGIELLONKA Piła | -28 | ||
31-oEW | Jacek Adamczyk-Robert Łataś | SE: GEOBEJUR Radom | -28 | |||
121 | 24-zEW | Jan Niebudek-Jerzy Zatorski | SW: KS Konfeks I Legnica | -30 | ||
122 | 19-zNS | Krzysztof Chmiel-Rafał Furgal | SW: ZTB 7TREFL Zawiercie | -32 | ||
9-zEW | Leszek Łuniewski-Maciej Wiącek | NE: Mazovia Płock | -32 | |||
124 | 12-zNS | Karolina Melkonyan-Maria Zarzycka | NE: Akademia Brydża AZS UW Wa | -33 | ||
125 | 22-oEW | Andrzej Kaźmierczak-Artur Winkler | SW: BKB I Bolesławiec | -36 | ||
126 | 28-oEW | Maciej Kliś-Jacek Młyńczyk | SE: TS WISŁA Kraków | -39 | ||
25-zEW | Edward Sucharda-Kacper Kopka | SE: Akademia Brydża AZS UW | -39 | |||
128 | 15-oEW | Maciej Boczar-Krystian Dowolski | NE: KBS LEGIONOWIANIN | -42 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |