BUTLER, RUNDA 13 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 9-oNS | Adam Cybulski-Leszek Pęcherzewski | NE: Mazovia Płock | +38 | 1 | |
2 | 18-oEW | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | SW: DDK Brzeziny Śląskie | +31 | 2 | |
3 | 25-zEW | Krzysztof Cichy-Kacper Kopka | SE: Akademia Brydża AZS UW | +30 | 3 | |
4 | 29-zNS | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | +28 | 4 | |
5 | 6-zEW | Mariusz Grabowski-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +26 | 5 | |
29-oNS | Adam Pruszkowski-Agnieszka Brawata | SE: CKFiS Bełżyce | +26 | 6 | ||
13-oEW | Wojciech Biegajło-Maciej Kulikowski | NE: Gambling Ciechanów | +26 | 7 | ||
8 | 21-oNS | Marek Oliwa-Jerzy Serafin | SW: MICHALAK Kolonowskie | +25 | 8 | |
27-oEW | Błażej Krawczyk-Marcin Szymański | SE: MPEC Tarnów | +25 | 9 | ||
18-zNS | Janusz Pisarek-Jerzy Radomski | SW: DDK Brzeziny Śląskie | +25 | 10 | ||
11 | 14-zEW | Arkadiusz Górzewski-Grzegorz Wołowiec | NE: GAME OVER Gdańsk | +24 | 11 | |
28-oNS | Cezary Komajda-Grzegorz Kułak | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +24 | 12 | ||
13 | 10-oEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: SPEKTR Mińsk | +23 | ||
14 | 19-oEW | Krzysztof Chmiel-Rafał Furgal | SW: ZTB 7TREFL Zawiercie | +18 | ||
15 | 4-oEW | Cezary Bura-Bogdan Grzelak | NW: UNIA II Leszno | +17 | ||
30-oEW | Jerzy Bednarz-Jarosław Kosior | SE: GEOBEJUR Radom | +17 | |||
31-zEW | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | SE: ALF Nowy Sącz | +17 | |||
32-zEW | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: Carlo Bossi Parfumes Nisk | +17 | |||
23-zNS | Zdzisław Kunc-Marek Rzeszutek | SW: Bluerefrigeration AZSVIII | +17 | |||
20 | 23-oNS | Jakub Patreuha-Patryk Patreuha | SW: BKB I Bolesławiec | +14 | ||
5-oNS | Piotr Solecki-Robert Włodkowski | NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo | +14 | |||
8-oNS | Paweł Sosnowski-Ryszard Sawicki | NW: JAGIELLONKA Piła | +14 | |||
17-oEW | Marek Skulimowski-Krzysztof Śliwoń | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | +14 | |||
25-oNS | Piotr Jasiński-Tomasz Kiełbasa | SE: Akademia Brydża AZS UW | +14 | |||
25 | 32-oEW | Marek Jarosz-Bartosz Bańkowski | SE: KIERY Głogoczów | +12 | ||
26 | 11-oEW | Lech Grabski-Bernard Pszczoła | NE: Amado Trans Olsztyn | +11 | ||
27 | 27-zEW | Marek Atalski-Tomasz Raczkiewicz | SE: SKÓR-BUT Łęczna | +10 | ||
6-oEW | Bartłomiej Kamelski-Leszek Kawski | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B | +10 | |||
14-oNS | Piotr Suchodolski-Monika Suchodolska | NE: GAME OVER Gdańsk | +10 | |||
2-zNS | Wojciech Bondarewicz-Remigiusz Góralczyk | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +10 | |||
30-zNS | Jacek Adamczyk-Robert Łataś | SE: GEOBEJUR Radom | +10 | |||
5-zNS | Roch Rupniewski-Tadeusz Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | +10 | |||
33 | 2-oEW | Ewa Mikucka-Wojciech Jarząbek | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +9 | ||
24-oEW | Andrzej Bondarewicz-Maciej Hutyra | SW: VALUE MEDIA AZS II | +9 | |||
4-zEW | Roman Klejny-Jerzy Kubiak | NW: FUNDACJA I Love Bridge Go | +9 | |||
12-zEW | Edmund Pinkiewicz-Antoni Sękowski | NE: COMPENSA Gdańsk | +9 | |||
26-zEW | Janusz Bukowy-Karol Grzywacz | SE: COME-BACK Rzeszów | +9 | |||
38 | 17-zEW | Agnieszka Pietrzyk-Michał Wróbel | SW: JKBS Jastrzębie-Zdrój | +8 | ||
22-oNS | Przemysław Kubicki-Michał Robak | SW: ERBUD AZS Wratislavia IX | +8 | |||
40 | 12-oEW | Maciej Boczar-Krystian Dowolski | NE: KBS LEGIONOWIANIN | +7 | ||
3-zEW | Andrzej Jeleniewski-Piotr Klimacki | NW: A_D Szczecin | +7 | |||
42 | 19-zEW | Marek Bałdysz-Samuel Bałdysz | SW: KS TURBO FLY BACK Wrocław | +6 | ||
9-zNS | Krzysztof Dach-Stanisław Gawryszczak | NE: Dolina Narwi MOSiR Łomża | +6 | |||
20-oNS | Cezary Wołczak-Longin Bartnik | SW: MULTI Opole | +6 | |||
22-zEW | Bernard Jadczak-Adam Waszkiewicz | SW: ERBUD AZS Wratislavia IX | +6 | |||
16-oEW | Zdzisław Laszczak-Sylwester Młynarczuk | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | +6 | |||
47 | 8-zNS | Adam Błachnio-Piotr Turowski | NW: Radio Hit Włocławek | +5 | ||
16-zEW | Janusz Kobylarski-Mirosław Małypan | NE: AUTO MIRAS Pępowo | +5 | |||
15-zNS | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 | +5 | |||
50 | 1-zNS | Radosław Król-Eugeniusz Szczepański | NW: SBS DAWID Nowa Sól | +4 | ||
15-oEW | Anna Kręglewska-Wnuk-Tomasz Wnuk | NE: K2 | +4 | |||
7-zNS | Jan Weber-Marek Klatkiewicz | NW: ADMIRA Poznań | +4 | |||
1-oEW | Witold Dygas-Andrzej Grygorczuk | NW: SBS DAWID Nowa Sól | +4 | |||
54 | 11-zNS | Janusz Budny-Janusz Wróblewski | NE: Amado Trans Olsztyn | +3 | ||
10-zNS | Viktar Lipnitski-Aliaksandr Prakapenka | NE: SPEKTR Mińsk | +3 | |||
56 | 31-oEW | Sławomir Czech-Jerzy Dusza | SE: PTG Sokół Gorlice | +2 | ||
3-oEW | Jerzy Sadowski-Roman Szlachetka | NW: KB KONTRA Koszalin | +2 | |||
24-zEW | Marek Michalski-Jerzy Zatorski | SW: KS Konfeks I Legnica | +2 | |||
13-zNS | Marek Osiecki-Dariusz Sierocki | NE: Gambling Ciechanów | +2 | |||
26-oEW | Jacek Młyńczyk-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | +2 | |||
61 | 7-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | +1 | ||
21-zEW | Marek Mazur-Tomasz Walania | SW: MICHALAK Kolonowskie | +1 | |||
28-zEW | Jakub Jagodziński-Wojciech Kurkowski | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +1 | |||
64 | 20-zNS | Krzysztof Gacek-Jerzy Miś | SW: DRUGI SORT Bielsko-Biała | 0 | ||
20-zEW | Mieczysław Małek-Marek Werner | SW: MULTI Opole | 0 | |||
66 | 28-zNS | Paweł Kotarba-Joanna Kotarba | SE: LAST MINUTE Kraków | -1 | ||
7-oEW | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: ADMIRA Poznań | -1 | |||
21-zNS | Mirosław Białożyt-Henryk Grządziel | SW: PONAR SILESIA Katowice | -1 | |||
69 | 26-oNS | Tomasz Bajorek-Tadeusz Przybyło | SE: COME-BACK Rzeszów | -2 | ||
13-zEW | Jarosław Bartosiński-Mirosław Szaliński | NE: SDK Tczew | -2 | |||
31-oNS | Ryszard Jaśkiewicz-Wojciech Paszko | SE: ALF Nowy Sącz | -2 | |||
24-zNS | Wojciech Rozwadowski-Rafał Wolański | SW: VALUE MEDIA AZS II | -2 | |||
3-oNS | Tadeusz Kaczanowski-Vasil Valchev | NW: A_D Szczecin | -2 | |||
74 | 11-zEW | Leszek Biegański-Krzysztof Fleming | NE: GOK Bielsk | -3 | ||
10-zEW | Julij Chumak-Arunas Jankauskas | NE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL | -3 | |||
76 | 1-oNS | Piotr Brzeziński-Jerzy Trembowski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -4 | ||
1-zEW | Roman Miłkowski-Witold Miłoszewski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -4 | |||
7-zEW | Andrzej Garstka-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | -4 | |||
15-oNS | Marek Niesłuchowski-Danuta Żabicka | NE: MAKABI Gdańsk | -4 | |||
80 | 16-zNS | Zdzisław Kowalewski-Zbigniew Skibicki | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | -5 | ||
15-zEW | Zenon Betański-Marek Kryniewski | NE: MAKABI Gdańsk | -5 | |||
8-zEW | Tadeusz Janczurewicz-Piotr Kozicki | NW: JAGIELLONKA Piła | -5 | |||
83 | 19-zNS | Marek Kozik-Wojciech Szuba | SW: ZTB 7TREFL Zawiercie | -6 | ||
22-zNS | Kazimierz Grzeszkowiak-Bartosz Mer | SW: ABNEGAT Warszawa | -6 | |||
9-zEW | Dariusz Krajewski-Maciej Wiącek | NE: Mazovia Płock | -6 | |||
20-oEW | Leszek Krzeczek-Bogusław Mojżesz | SW: DRUGI SORT Bielsko-Biała | -6 | |||
16-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: AUTO MIRAS Pępowo | -6 | |||
88 | 12-oNS | Krzysztof Antas-Józef Pochroń | NE: COMPENSA Gdańsk | -7 | ||
3-zNS | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | NW: KB KONTRA Koszalin | -7 | |||
90 | 17-zNS | Patryk Kuczera-Dyga-Andrzej Hermansdorfer | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | -8 | ||
22-oEW | Dorota Tokaj-Wojtczuk-Rafał Wojtczuk | SW: ABNEGAT Warszawa | -8 | |||
92 | 2-oNS | Stanisław Owczarski-Wiesław Żegilewicz | NW: GOMAD Gorzów Wielkopolski | -9 | ||
12-zNS | Janusz Radecki-Andrzej Ziomek | NE: KBS LEGIONOWIANIN | -9 | |||
26-zNS | Kazimierz Chłobowski-Maciej Szczerczak | SE: TS WISŁA Kraków | -9 | |||
24-oNS | Ryszard Laskowski-Aleksander Poznysz | SW: KS Konfeks I Legnica | -9 | |||
4-zNS | Andrzej Mazurek-Marek Szukała | NW: UNIA II Leszno | -9 | |||
97 | 27-zNS | Maciej Kita-Mariusz Kita | SE: MPEC Tarnów | -10 | ||
6-oNS | Józef Kaźmierczak-Michał Włoszek | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -10 | |||
5-zEW | Józef Grewling-Jerzy Gurzęda | NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo | -10 | |||
14-oEW | Joanna Zalewska-Maksymilian Grochowski | NE: Akademia Brydża AZS UW Wa | -10 | |||
30-zEW | Jerzy Brzustowski-Sławomir Czech | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | -10 | |||
2-zEW | Mirosław Bublewicz-Maciej Wierzbicki | NW: GOMAD Gorzów Wielkopolski | -10 | |||
103 | 11-oNS | Michał Maszenda-Krzysztof Wośkowiak | NE: GOK Bielsk | -11 | ||
104 | 32-oNS | Andrzej Byzdra-Zbigniew Niezgoda | SE: Carlo Bossi Parfumes Nisk | -12 | ||
105 | 23-oEW | Kamila Kukuła-Krzysztof Lewandowski | SW: Bluerefrigeration AZSVIII | -14 | ||
17-oNS | Jacek Radomski-Michał Witkowski | SW: JKBS Jastrzębie-Zdrój | -14 | |||
25-oEW | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | SE: SFORA CIBORA Kraków | -14 | |||
5-oEW | Tomasz Osiński-Karol Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | -14 | |||
8-oEW | Cezary Bołądź-Wiesław Rafalski | NW: Radio Hit Włocławek | -14 | |||
110 | 32-zNS | Krzysztof Gawor-Marek Kowalski | SE: KIERY Głogoczów | -17 | ||
4-oNS | Radosław Liskowiak-Mieczysław Stefański | NW: FUNDACJA I Love Bridge Go | -17 | |||
23-zEW | Andrzej Kaźmierczak-Artur Winkler | SW: BKB I Bolesławiec | -17 | |||
30-oNS | Rafał Niedzielski-Paweł Szymonik | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | -17 | |||
31-zNS | Jan Grygowicz-Wiesław Stój | SE: PTG Sokół Gorlice | -17 | |||
115 | 19-oNS | Piotr Dobryszycki-Jerzy Gładysz | SW: KS TURBO FLY BACK Wrocław | -18 | ||
116 | 10-oNS | Janusz Kowalewski-Mirosław Liszewski | NE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL | -23 | ||
117 | 14-zNS | Albert Grochowski-Mirosław Grochowski | NE: Akademia Brydża AZS UW Wa | -24 | ||
28-oEW | Małgorzata Ludwikowska-Piotr Ludwikowski | SE: LAST MINUTE Kraków | -24 | |||
119 | 27-oNS | Andrzej Kokoryka-Dariusz Koproń | SE: SKÓR-BUT Łęczna | -25 | ||
21-oEW | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SW: PONAR SILESIA Katowice | -25 | |||
18-zEW | Maciej Terpiłowski-Stanisław Wawszczyk | SW: BONA FIDE | -25 | |||
122 | 6-zNS | Marek Giża-Tomasz Latos | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B | -26 | ||
13-oNS | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | NE: SDK Tczew | -26 | |||
29-oEW | Adam Cichoń-Marek Heichel | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | -26 | |||
125 | 29-zEW | Andrzej Kozak-Jacek Zając | SE: CKFiS Bełżyce | -28 | ||
126 | 25-zNS | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: SFORA CIBORA Kraków | -30 | ||
127 | 18-oNS | Krzysztof Dziekański-Ewa Dziekańska | SW: BONA FIDE | -31 | ||
128 | 9-oEW | Adam Wszeborowski-Tomasz Zaleski | NE: Dolina Narwi MOSiR Łomża | -38 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |