BUTLER, RUNDA 8 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 19-oNS | Jacek Radomski-Michał Witkowski | SW: JKBS Jastrzębie-Zdrój | +66 | 13 | |
2 | 28-zNS | Tomasz Pawluk-Jerzy Brzustowski | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | +37 | 14 | |
3 | 13-zEW | Julij Chumak-Arunas Jankauskas | NE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL | +36 | 15 | |
4 | 28-oEW | Rafał Niedzielski-Paweł Szymonik | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | +34 | 16 | |
6-zNS | Adam Błachnio-Piotr Turowski | NW: Radio Hit Włocławek | +34 | 17 | ||
6 | 21-zNS | Jarosław Molenda-Artur Winkler | SW: BKB I Bolesławiec | +33 | 18 | |
9-oEW | Piotr Nowicki-Leszek Szeląg | NE: Mazovia Płock | +33 | 19 | ||
16-oEW | Zdzisław Laszczak-Sylwester Młynarczuk | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | +33 | 20 | ||
9 | 14-oNS | Tomasz Zaleski-Jerzy Gober | NE: Dolina Narwi MOSiR Łomża | +29 | 21 | |
10 | 27-zNS | Bogdan Piasecki-Ryszard Woliński | SE: ALF Nowy Sącz | +28 | 22 | |
11 | 3-oNS | Radosław Król-Eugeniusz Szczepański | NW: SBS DAWID Nowa Sól | +25 | 23 | |
12 | 14-zEW | Stanisław Gawryszczak-Jacek Pióro | NE: Dolina Narwi MOSiR Łomża | +24 | 24 | |
13 | 19-zNS | Marek Michalski-Aleksander Poznysz | SW: KS Konfeks I Legnica | +22 | ||
14 | 32-zEW | Jan Strzępek-Ryszard Zdon | SE: COME-BACK Rzeszów | +21 | ||
15 | 22-zEW | Patryk Kuczera-Dyga-Andrzej Hermansdorfer | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | +20 | ||
16 | 26-oEW | Jan Sączawa-Wiesław Siek | SE: Carlo Bossi Parfumes Nisk | +19 | ||
25-zNS | Jan Grygowicz-Wiesław Stój | SE: PTG Sokół Gorlice | +19 | |||
18 | 26-zEW | Włodzimierz Wala-Maciej Szczerczak | SE: TS WISŁA Kraków | +18 | ||
20-zEW | Ewa Dziekańska-Przemysław Saliński | SW: BONA FIDE | +18 | |||
20 | 18-oEW | Kamila Kukuła-Zdzisław Kunc | SW: Bluerefrigeration AZSVIII | +16 | ||
6-oNS | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | NW: FUNDACJA I Love Bridge Go | +16 | |||
20-oNS | Krzysztof Dziekański-Stanisław Wawszczyk | SW: BONA FIDE | +16 | |||
23 | 11-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: AUTO MIRAS Pępowo | +15 | ||
1-zEW | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | NW: KB KONTRA Koszalin | +15 | |||
1-oEW | Piotr Brzeziński-Janusz Łunis | NW: ANNEBERG Zielona Góra | +15 | |||
26 | 12-zNS | Tadeusz Luzak-Joanna Derewońko | NE: KBS LEGIONOWIANIN | +14 | ||
27 | 10-zNS | Paweł Chindelewicz-Krzysztof Mielnik | NE: SDK Tczew | +13 | ||
11-zEW | Jarosław Drewing-Tadeusz Jakubiak | NE: AUTO MIRAS Pępowo | +13 | |||
29 | 31-zNS | Piotr Dybicz-Piotr Jasiński | SE: Akademia Brydża AZS UW | +12 | ||
30 | 16-zNS | Zdzisław Kowalewski-Zbigniew Skibicki | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | +11 | ||
30-zEW | Wojciech Kurkowski-Marek Tekieli | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +11 | |||
30-oEW | Krzysztof Latus-Krzysztof Stachura | SE: CKFiS Bełżyce | +11 | |||
23-zNS | Mirosław Białożyt-Henryk Grządziel | SW: PONAR SILESIA Katowice | +11 | |||
34 | 24-oEW | Jan Mazurkiewicz-Marek Różański | SW: ABNEGAT Warszawa | +10 | ||
4-oNS | Wiesław Żegilewicz-Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka | NW: GOMAD Gorzów Wielkopolski | +10 | |||
24-zNS | Joanna Przytycka-Piotr Zieliński | SW: ABNEGAT Warszawa | +10 | |||
37 | 25-oNS | Konrad Ciborowski-Rafał Synowiec | SE: SFORA CIBORA Kraków | +9 | ||
10-oEW | Jarosław Bartosiński-Aleksander Kasprzak | NE: SDK Tczew | +9 | |||
21-oEW | Jakub Patreuha-Patryk Patreuha | SW: BKB I Bolesławiec | +9 | |||
40 | 2-zNS | Maciej Piasecki-Cezary Bura | NW: UNIA II Leszno | +8 | ||
15-oEW | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 | +8 | |||
32-oNS | Eugeniusz Strzyż-Czesław Szypuła | SE: COME-BACK Rzeszów | +8 | |||
2-oNS | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +8 | |||
44 | 13-oEW | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | NE: Gambling Ciechanów | +7 | ||
7-zNS | Paweł Sosnowski-Ryszard Sawicki | NW: JAGIELLONKA Piła | +7 | |||
31-oNS | Andrzej Kokoryka-Dariusz Koproń | SE: SKÓR-BUT Łęczna | +7 | |||
47 | 8-zEW | Mariusz Grabowski-Dariusz Sielski | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +6 | ||
48 | 4-zEW | Mirosław Bublewicz-Krzysztof Rogoziński | NW: GOMAD Gorzów Wielkopolski | +5 | ||
49 | 5-zNS | Roman Kujawski-Marek Wojciechowski | NW: ADMIRA Poznań | +4 | ||
15-zEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: SPEKTR Mińsk | +4 | |||
29-oEW | Grzegorz Bachanek-Grzegorz Wieczorkiewicz | SE: GEOBEJUR Radom | +4 | |||
52 | 18-zEW | Marek Mazur-Tomasz Walania | SW: MICHALAK Kolonowskie | +3 | ||
17-zNS | Maciej Dorabiała-Maciej Hutyra | SW: VALUE MEDIA AZS II | +3 | |||
12-oEW | Maciej Boczar-Krystian Dowolski | NE: KBS LEGIONOWIANIN | +3 | |||
22-oNS | Marek Skulimowski-Tomasz Bednarek | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | +3 | |||
17-oNS | Cezary Wołczak-Marek Werner | SW: MULTI Opole | +3 | |||
5-oNS | Vasil Valchev-Andrzej Waszyński | NW: A_D Szczecin | +3 | |||
58 | 23-oEW | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SW: PONAR SILESIA Katowice | +2 | ||
8-oEW | Mirosław Kopowski-Ryszard Leśniewski | NW: STB Słupsk | +2 | |||
60 | 29-zNS | Janusz Dzierżanowski-Mirosław Kaczor | SE: GEOBEJUR Radom | +1 | ||
7-oNS | Piotr Solecki-Robert Włodkowski | NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo | +1 | |||
9-zNS | Leszek Łuniewski-Dariusz Krajewski | NE: Mazovia Płock | +1 | |||
63 | 3-zEW | Witold Dygas-Paweł Dubowski | NW: SBS DAWID Nowa Sól | 0 | ||
3-zNS | Andrzej Wilemski-Dominik Kaszowski | NW: JANTAR Toruń | 0 | |||
27-oEW | Andrzej Dudzik-Tadeusz Garbacik | SE: ALF Nowy Sącz | 0 | |||
27-oNS | Maciej Grabiec-Maciej Kita | SE: MPEC Tarnów | 0 | |||
67 | 29-zEW | Adam Cichoń-Marek Heichel | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | -1 | ||
9-zEW | Patryk Berhorst-Bartłomiej Cybula | NE: GAME OVER Gdańsk | -1 | |||
7-oEW | Tadeusz Janczurewicz-Piotr Kozicki | NW: JAGIELLONKA Piła | -1 | |||
70 | 8-oNS | Józef Kaźmierczak-Michał Włoszek | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -2 | ||
23-oNS | Krzysztof Gaweł-Andrzej Maszczyszyn | SW: DDK Brzeziny Śląskie | -2 | |||
72 | 5-oEW | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: ADMIRA Poznań | -3 | ||
22-oEW | Joanna Brede-Kazimierz Lichawski | SW: DRUGI SORT Bielsko-Biała | -3 | |||
12-oNS | Władysław Dziachan-Grzegorz Zgorzelski | NE: GOK Bielsk | -3 | |||
17-oEW | Wojciech Rozwadowski-Rafał Wolański | SW: VALUE MEDIA AZS II | -3 | |||
18-zNS | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | SW: Bluerefrigeration AZSVIII | -3 | |||
17-zEW | Longin Bartnik-Marek Skotniczny | SW: MULTI Opole | -3 | |||
78 | 5-zEW | Aleksander Downar-Zapolski-Tadeusz Kaczanowski | NW: A_D Szczecin | -4 | ||
15-zNS | Lena Leszczyńska-Kacper Kacperski | NE: K2 | -4 | |||
29-oNS | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | -4 | |||
81 | 4-zNS | Wiesław Paczkowski-Andrzej Grela | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B | -5 | ||
82 | 8-zNS | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: STB Słupsk | -6 | ||
83 | 31-oEW | Tomasz Kiełbasa-Krzysztof Cichy | SE: Akademia Brydża AZS UW | -7 | ||
13-oNS | Mirosław Liszewski-Żaneta Pisarskiene | NE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL | -7 | |||
7-zEW | Jerzy Gurzęda-Jarosław Hilbrecht | NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo | -7 | |||
86 | 2-oEW | Grażyna Brewiak-Grażyna Busse | NW: UNIA II Leszno | -8 | ||
32-oEW | Ewa Beldzik-Michał Igła | SE: KIERY Głogoczów | -8 | |||
2-zEW | Wojciech Bondarewicz-Remigiusz Góralczyk | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -8 | |||
15-oNS | Sviatlana Badrankova-Alexander Zhukov | NE: SPEKTR Mińsk | -8 | |||
90 | 25-oEW | Sławomir Czech-Jerzy Dusza | SE: PTG Sokół Gorlice | -9 | ||
21-oNS | Marek Bałdysz-Samuel Bałdysz | SW: KS TURBO FLY BACK Wrocław | -9 | |||
10-oNS | Zenon Betański-Marek Kryniewski | NE: MAKABI Gdańsk | -9 | |||
93 | 24-zEW | Krzysztof Sala-Zbigniew Skrzypczyk | SW: ZTB 7TREFL Zawiercie | -10 | ||
24-oNS | Krzysztof Chmiel-Eugeniusz Zalewski | SW: ZTB 7TREFL Zawiercie | -10 | |||
4-oEW | Marek Giża-Tomasz Latos | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B | -10 | |||
96 | 30-oNS | Cezary Komajda-Grzegorz Kułak | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -11 | ||
23-zEW | Janusz Pisarek-Krzysztof Zieliński | SW: DDK Brzeziny Śląskie | -11 | |||
30-zNS | Adam Pruszkowski-Jacek Przybyś | SE: CKFiS Bełżyce | -11 | |||
16-zEW | Ireneusz Jagielski-Danuta Krupnik | NE: Amado Trans Olsztyn | -11 | |||
100 | 31-zEW | Marek Atalski-Tomasz Raczkiewicz | SE: SKÓR-BUT Łęczna | -12 | ||
101 | 10-zEW | Marek Niesłuchowski-Danuta Żabicka | NE: MAKABI Gdańsk | -13 | ||
11-zNS | Krzysztof Czapczyk-Edmund Pinkiewicz | NE: COMPENSA Gdańsk | -13 | |||
103 | 12-zEW | Michał Maszenda-Krzysztof Wośkowiak | NE: GOK Bielsk | -14 | ||
104 | 1-oNS | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | NW: KB KONTRA Koszalin | -15 | ||
11-oEW | Krzysztof Antas-Jacek Lew | NE: COMPENSA Gdańsk | -15 | |||
1-zNS | Roman Miłkowski-Witold Miłoszewski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -15 | |||
107 | 6-oEW | Jarosław Michałowski-Wiesław Rafalski | NW: Radio Hit Włocławek | -16 | ||
20-oEW | Przemysław Kubicki-Michał Robak | SW: ERBUD AZS Wratislavia IX | -16 | |||
18-oNS | Marek Oliwa-Sławomir Wiszniewski | SW: MICHALAK Kolonowskie | -16 | |||
110 | 20-zNS | Mirosław Fechner-Łukasz Gaweł | SW: ERBUD AZS Wratislavia IX | -18 | ||
26-zNS | Stanisław Dziki-Ryszard Pisarczyk | SE: Carlo Bossi Parfumes Nisk | -18 | |||
112 | 25-zEW | Roman Madej-Mateusz Słuszniak | SE: SFORA CIBORA Kraków | -19 | ||
26-oNS | Jacek Młyńczyk-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | -19 | |||
114 | 22-zNS | Kazimierz Cios-Jerzy Stworzewicz | SW: DRUGI SORT Bielsko-Biała | -20 | ||
115 | 32-zNS | Marek Jarosz-Konrad Dobrzyniecki | SE: KIERY Głogoczów | -21 | ||
116 | 19-zEW | Krzysztof Góra-Aleksander Sejud | SW: JKBS Jastrzębie-Zdrój | -22 | ||
117 | 14-zNS | Michał Górski-Maksymilian Grochowski | NE: Akademia Brydża AZS UW Wa | -24 | ||
118 | 3-oEW | Tomasz Osiński-Karol Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | -25 | ||
119 | 27-zEW | Grzegorz Wadas-Wojciech Stachnik | SE: MPEC Tarnów | -28 | ||
120 | 14-oEW | Joanna Zalewska-Jakub Bazyluk | NE: Akademia Brydża AZS UW Wa | -29 | ||
121 | 16-oNS | Lech Grabski-Bernard Pszczoła | NE: Amado Trans Olsztyn | -33 | ||
9-oNS | Arkadiusz Górzewski-Grzegorz Wołowiec | NE: GAME OVER Gdańsk | -33 | |||
21-zEW | Stanisław Szuba-Marian Szymonowicz | SW: KS TURBO FLY BACK Wrocław | -33 | |||
124 | 28-oNS | Małgorzata Ludwikowska-Piotr Ludwikowski | SE: LAST MINUTE Kraków | -34 | ||
6-zEW | Roman Klejny-Radosław Liskowiak | NW: FUNDACJA I Love Bridge Go | -34 | |||
126 | 13-zNS | Wojciech Biegajło-Maciej Kulikowski | NE: Gambling Ciechanów | -36 | ||
127 | 28-zEW | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: LAST MINUTE Kraków | -37 | ||
128 | 19-oEW | Jan Niebudek-Jerzy Zatorski | SW: KS Konfeks I Legnica | -66 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |