|
|
BUTLER, RUNDA 10 SEGMENT 1 |
|
miejsce | stół | | team | impy | | Rzd# |
1 | 30-zNS | Maciej Boczar-Krystian Dowolski | NE: KBS LEGIONOWIANIN | +52 | | 1 |
2 | 38-zNS | Joanna Przytycka-Piotr Zieliński | SW: ABNEGAT Warszawa | +49 | | 2 |
3 | 46-oEW | Krzysztof Cichy-Kacper Kopka | SE: Akademia Brydża AZS UW | +48 | | 3 |
4 | 37-oNS | Piotr Dobryszycki-Franciszek Zarzecki | SW: KS TURBO FLY BACK Wrocław | +47 | | 4 |
5 | 34-zNS | Bernard Jadczak-Adam Waszkiewicz | SW: ERBUD AZS Wratislavia IX | +46 | | 5 |
6 | 36-oEW | Wojciech Rozwadowski-Rafał Wolański | SW: VALUE MEDIA AZS II | +45 | | 6 |
7 | 14-zEW | Edward Warząchowski-Bogdan Palikot | S: CZARNA PAPUGA | +43 | | 7 |
8 | 3-zNS | Aleksander Kud-Piotr Korecki | N: BIOPAX.PL AZS UZ | +41 | | 8 |
| 48-oNS | Andrzej Kokoryka-Dariusz Koproń | SE: SKÓR-BUT Łęczna | +41 | | 9 |
10 | 22-oNS | Marek Giża-Tomasz Latos | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B | +37 | | 10 |
11 | 16-oNS | Marcin Bartoszewski-Grzegorz Deptuła | S: ETB PRIM Ełk | +36 | | 11 |
| 23-zEW | Tomasz Osiński-Karol Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | +36 | | 12 |
| 32-oNS | Lech Grabski-Bernard Pszczoła | NE: Amado Trans Olsztyn | +36 | | |
14 | 19-zEW | Przemysław Maliszewski-Waldemar Kożuchowski | NW: JAGIELLONKA Piła | +34 | | |
| 4-zNS | Jerzy Nowak-Jacek Kokociński | N: KTB Konin | +34 | | |
16 | 40-zEW | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | SW: PONAR SILESIA Katowice | +33 | | |
| 1-zEW | Andrzej Sulima-Krzysztof Łukaszewicz | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | +33 | | |
18 | 23-oNS | Andrzej Wilemski-Dominik Kaszowski | NW: JANTAR Toruń | +32 | | |
19 | 2-oNS | Artur Wójcik-Andrzej Aleksandrzak | N: UKB KLEKS Szamotuły | +31 | | |
| 27-zEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | NE: SDK Tczew | +31 | | |
21 | 12-oEW | Marek Cyrkiel-Roman Opaliński | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +30 | | |
22 | 22-zEW | Wiesław Paczkowski-Andrzej Grela | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B | +29 | | |
| 43-oNS | Kazimierz Dziadkowiec-Wacław Gąssowski | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | +29 | | |
| 29-zEW | Julij Chumak-Arunas Jankauskas | NE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL | +29 | | |
| 9-oEW | Michał Klukowski-Piotr Zatorski | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | +29 | | |
26 | 47-zEW | Marek Tekieli-Jarosław Gąsiorowski | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +28 | | |
| 32-zEW | Janusz Budny-Janusz Wróblewski | NE: Amado Trans Olsztyn | +28 | | |
28 | 31-oEW | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | NE: Gambling Ciechanów | +26 | | |
29 | 37-zNS | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | SW: Bluerefrigeration AZSVIII | +25 | | |
30 | 45-zNS | Grzegorz Bachanek-Grzegorz Wieczorkiewicz | SE: GEOBEJUR Radom | +23 | | |
| 10-zNS | Wojciech Sołtysik-Marek Witek | S: MAGMA Zawiercie | +23 | | |
| 26-oNS | Krzysztof Czapczyk-Edmund Pinkiewicz | NE: COMPENSA Gdańsk | +23 | | |
33 | 1-oNS | Mieczysław Maciążek-Henryk Łakomski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | +22 | | |
| 26-zEW | Krzysztof Antas-Jacek Lew | NE: COMPENSA Gdańsk | +22 | | |
35 | 8-oNS | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | +21 | | |
| 31-zNS | Wojciech Biegajło-Maciej Kulikowski | NE: Gambling Ciechanów | +21 | | |
37 | 34-oEW | Przemysław Kubicki-Łukasz Gaweł | SW: ERBUD AZS Wratislavia IX | +19 | | |
| 24-oNS | Grażyna Brewiak-Grażyna Busse | NW: UNIA II Leszno | +19 | | |
| 16-zNS | Maciej Dobrzyński-Janusz Gawęcki | S: HOTEL SENATOR | +19 | | |
40 | 7-oNS | Mirosław Cichocki-Adolf Bocheński | N: SYNTEX | +18 | | |
41 | 12-zNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +17 | | |
| 46-zNS | Piotr Dybicz-Piotr Jasiński | SE: Akademia Brydża AZS UW | +17 | | |
| 7-zEW | Anna Sarniak-Danuta Kazmucha | N: SYNTEX | +17 | | |
| 39-oEW | Leszek Krzeczek-Bogusław Mojżesz | SW: DRUGI SORT Bielsko-Biała | +17 | | |
45 | 11-oNS | Jacek Cholewik-Waldemar Jaworski | S: LESKOWIEC - BESKID | +16 | | |
46 | 35-zEW | Krzysztof Góra-Aleksander Sejud | SW: JKBS Jastrzębie-Zdrój | +15 | | |
| 44-oNS | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: SFORA CIBORA Kraków | +15 | | |
48 | 42-oEW | Jan Sączawa-Wiesław Siek | SE: Carlo Bossi Parfumes Nisk | +14 | | |
| 25-zNS | Bolesław Krzewski-Leszek Łuniewski | NE: Mazovia Płock | +14 | | |
| 28-oEW | Anna Kręglewska-Wnuk-Tomasz Wnuk | NE: K2 | +14 | | |
51 | 41-zNS | Kazimierz Kalamaszek-Jerzy Krok | SE: PTG Sokół Gorlice | +13 | | |
| 27-oNS | Krzysztof Mielnik-Mirosław Szaliński | NE: SDK Tczew | +13 | | |
53 | 41-oNS | Maciej Grabiec-Wojciech Stachnik | SE: MPEC Tarnów | +12 | | |
| 20-oNS | Wojciech Dolny-Jarosław Michałowski | NW: Radio Hit Włocławek | +12 | | |
| 19-oNS | Paweł Sosnowski-Ryszard Sawicki | NW: JAGIELLONKA Piła | +12 | | |
| 33-oEW | Ryszard Laskowski-Aleksander Poznysz | SW: KS Konfeks I Legnica | +12 | | |
57 | 40-oNS | Mirosław Białożyt-Henryk Grządziel | SW: PONAR SILESIA Katowice | +11 | | |
| 21-oNS | Roman Kujawski-Marek Wojciechowski | NW: ADMIRA Poznań | +11 | | |
| 21-zEW | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: ADMIRA Poznań | +11 | | |
| 36-zNS | Maciej Hutyra-Jacek Wojnarowicz | SW: VALUE MEDIA AZS II | +11 | | |
| 2-zEW | Marek Markowski-Łukasz Brede | N: UKB KLEKS Szamotuły | +11 | | |
| 13-zNS | Zuzanna Moszczyńska-Artur Wasiak | S: INWIT Pabianice | +11 | | |
| 25-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: AUTO MIRAS Pępowo | +11 | | |
64 | 17-zEW | Paweł Krzemiński-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +10 | | |
| 5-zEW | Sławomir Polak-Tadeusz Masłowski | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +10 | | |
| 47-oNS | Cezary Komajda-Grzegorz Kułak | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +10 | | |
| 3-oNS | Michał Rudnicki-Jarosław Łaszczuk | N: LKS PIAST Sieradz | +10 | | |
68 | 24-zNS | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | NW: KB KONTRA Koszalin | +9 | | |
69 | 13-oEW | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT Pabianice | +8 | | |
| 5-oEW | Zbigniew Prasek-Robert Krawczyk | N: BLACKWOOD Gdańsk | +8 | | |
| 11-zNS | Jarosław Kostrzewa-Igor Terszak | S: CONSUS - Spójnia | +8 | | |
72 | 8-zEW | Maciej Wręczycki-Grzegorz Bajek | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | +7 | | |
73 | 29-oNS | Mirosław Liszewski-Sonata Simanaitiene | NE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL | +6 | | |
| 44-zEW | Konrad Ciborowski-Mateusz Słuszniak | SE: SFORA CIBORA Kraków | +6 | | |
| 15-zEW | Jacek Bors-Grzegorz Zakrzewski | S: POMTECH Zwoleń | +6 | | |
| 4-oEW | Andrzej Syrek-Grzegorz Dembiński | N: KTB Konin | +6 | | |
77 | 45-oEW | Janusz Dzierżanowski-Mirosław Kaczor | SE: GEOBEJUR Radom | +5 | | |
| 18-oNS | Mirosław Kopowski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | +5 | | |
| 48-zEW | Marek Atalski-Tomasz Raczkiewicz | SE: SKÓR-BUT Łęczna | +5 | | |
| 9-zEW | Janusz Makaruk-Paweł Niedzielski | S: SPÓJNIA BENEXT | +5 | | |
| 38-oNS | Marek Skulimowski-Tomasz Bednarek | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | +5 | | |
| 30-oNS | Stanisław Gawryszczak-Jacek Pióro | NE: Dolina Narwi MOSiR Łomża | +5 | | |
83 | 17-oNS | Mariusz Grabowski-Dariusz Sielski | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +4 | | |
84 | 43-zNS | Bogdan Piasecki-Ryszard Woliński | SE: ALF Nowy Sącz | +3 | | |
| 42-zNS | Stanisław Dziki-Ryszard Pisarczyk | SE: Carlo Bossi Parfumes Nisk | +3 | | |
| 39-zNS | Krzysztof Gacek-Jerzy Miś | SW: DRUGI SORT Bielsko-Biała | +3 | | |
87 | 28-zEW | Michał Maszenda-Krzysztof Wośkowiak | NE: GOK Bielsk | +2 | | |
| 20-zEW | Cezary Bołądź-Wiesław Rafalski | NW: Radio Hit Włocławek | +2 | | |
| 10-oEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: MAGMA Zawiercie | +2 | | |
| 18-zEW | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: STB Słupsk | +2 | | |
| 35-oNS | Agnieszka Pietrzyk-Michał Wróbel | SW: JKBS Jastrzębie-Zdrój | +2 | | |
92 | 15-oNS | Zbigniew Borkowski-Bartosz Ceglarski | S: POMTECH Zwoleń | +1 | | |
| 14-oEW | Tomasz Paluchowski-Dariusz Zembrzuski | S: HEFAJSTOS Otwock | +1 | | |
| 6-zNS | Jacek Leśniczak-Stanisław Janik | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +1 | | |
95 | 6-oEW | Paweł Siwiński-Adam Kozłowski | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | 0 | | |
| 33-zNS | Jan Niebudek-Jerzy Zatorski | SW: KS Konfeks I Legnica | 0 | | |
| 6-oNS | Zofia Bałdysz-Cathy Bałdysz | N: Objectivity KS AZS Wratis | 0 | | |
| 33-zEW | Longin Bartnik-Marek Skotniczny | SW: MULTI Opole | 0 | | |
99 | 6-zEW | Ed Hoogenkamp-Rob Helle | N: Objectivity KS AZS Wratis | -1 | | |
| 14-oNS | Jarosław Posłuszny-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA | -1 | | |
| 15-oEW | Piotr Mądry-Mikołaj Taczewski | S: MTS PIAST Skawina | -1 | | |
102 | 35-oEW | Jakub Patreuha-Patryk Patreuha | SW: BKB I Bolesławiec | -2 | | |
| 10-oNS | Karol Gałązka-Anna Sztyber | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | -2 | | |
| 18-zNS | Grzegorz Samol-Józef Grewling | NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo | -2 | | |
| 20-zNS | Tadeusz Kaczanowski-Vasil Valchev | NW: A_D Szczecin | -2 | | |
| 28-zNS | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 | -2 | | |
107 | 42-zEW | Paweł Kotarba-Joanna Kotarba | SE: LAST MINUTE Kraków | -3 | | |
| 43-zEW | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | -3 | | |
| 39-zEW | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | SW: DDK Brzeziny Śląskie | -3 | | |
110 | 17-oEW | Jan Obuchowicz-Jerzy Trembowski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -4 | | |
111 | 48-zNS | Krzysztof Gawor-Grzegorz Raźny | SE: KIERY Głogoczów | -5 | | |
| 45-oNS | Jacek Młyńczyk-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | -5 | | |
| 9-zNS | Michał Kwiecień-Włodzimierz Starkowski | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | -5 | | |
| 38-oEW | Kazimierz Grzeszkowiak-Bartosz Mer | SW: ABNEGAT Warszawa | -5 | | |
| 30-oEW | Tadeusz Luzak-Joanna Derewońko | NE: KBS LEGIONOWIANIN | -5 | | |
| 18-oEW | Cezary Kmiecik-Piotr Solecki | NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo | -5 | | |
117 | 15-zNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: MTS PIAST Skawina | -6 | | |
| 4-oNS | Witold Tomaszek-Ewa Miszewska | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | -6 | | |
| 44-zNS | Tomasz Pawluk-Jerzy Brzustowski | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | -6 | | |
| 29-oEW | Zdzisław Laszczak-Sylwester Młynarczuk | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | -6 | | |
121 | 8-zNS | Olga Zabulewicz-Dariusz Chmielewski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -7 | | |
122 | 11-zEW | Maciej Mąka-Piotr Zięba | S: LESKOWIEC - BESKID | -8 | | |
| 5-oNS | Jerzy Mścisz-Anna Kowalska | N: UNIA WINKHAUS Leszno | -8 | | |
| 13-oNS | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | S: MILO Kraków | -8 | | |
125 | 24-zEW | Maciej Piasecki-Cezary Bura | NW: UNIA II Leszno | -9 | | |
126 | 47-oEW | Tadeusz Przybyło-Karol Grzywacz | SE: COME-BACK Rzeszów | -10 | | |
| 5-zNS | Aleksander Chrenowski-Aldona Chrenowska | N: BLACKWOOD Gdańsk | -10 | | |
| 17-zNS | Roman Miłkowski-Witold Miłoszewski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -10 | | |
| 3-oEW | Zofia Miechowicz-Tomasz Bartnicki | N: BIOPAX.PL AZS UZ | -10 | | |
130 | 36-zEW | Maciej Terpiłowski-Stanisław Wawszczyk | SW: BONA FIDE | -11 | | |
| 13-zEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: MILO Kraków | -11 | | |
| 40-oEW | Ryszard Milejski-Wojciech Szuba | SW: ZTB 7TREFL Zawiercie | -11 | | |
| 21-oEW | Marcin Zawadzki-Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka | NW: GOMAD Gorzów Wielkopolski | -11 | | |
| 2-zNS | Ryszard Rapicki-Leszek Falkowski | N: CHEMIK Bydgoszcz | -11 | | |
| 25-oEW | Dariusz Krajewski-Maciej Wiącek | NE: Mazovia Płock | -11 | | |
| 21-zNS | Mirosław Bublewicz-Krzysztof Rogoziński | NW: GOMAD Gorzów Wielkopolski | -11 | | |
137 | 20-oEW | Andrzej Wielowieyski-Aleksander Downar-Zapolski | NW: A_D Szczecin | -12 | | |
| 33-oNS | Cezary Wołczak-Waldemar Szelka | SW: MULTI Opole | -12 | | |
| 19-oEW | Roman Klejny-Jarosław Wachnowski | NW: FUNDACJA I Love Bridge Go | -12 | | |
| 41-oEW | Roman Narewski-Jerzy Dusza | SE: PTG Sokół Gorlice | -12 | | |
141 | 27-oEW | Patryk Berhorst-Bartłomiej Cybula | NE: GAME OVER Gdańsk | -13 | | |
| 41-zEW | Błażej Krawczyk-Marcin Szymański | SE: MPEC Tarnów | -13 | | |
143 | 28-oNS | Aleksander Marciniak-Iwona Zielińska | NE: GOK Bielsk | -14 | | |
| 42-oNS | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: LAST MINUTE Kraków | -14 | | |
| 25-zEW | Jarosław Drewing-Tadeusz Jakubiak | NE: AUTO MIRAS Pępowo | -14 | | |
146 | 35-zNS | Jarosław Molenda-Artur Winkler | SW: BKB I Bolesławiec | -15 | | |
| 44-oEW | Grzegorz Cieślak-Elżbieta Waniurska | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | -15 | | |
148 | 11-oEW | Arkadiusz Zadworny-Dariusz Puczyński | S: CONSUS - Spójnia | -16 | | |
149 | 46-zEW | Andrzej Kozak-Krzysztof Latus | SE: CKFiS Bełżyce | -17 | | |
| 7-zNS | Ilya Shpuntou-Paweł Małecki | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | -17 | | |
| 39-oNS | Stanisław Fangor-Jerzy Radomski | SW: DDK Brzeziny Śląskie | -17 | | |
| 12-zEW | Bartosz Chmurski-Piotr Tuczyński | S: Bridge24.pl 2 | -17 | | |
153 | 7-oEW | Michał Kania-Tomasz Jochymski | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | -18 | | |
154 | 16-zEW | Wojciech Bobrek-Dariusz Prawdzik | S: ETB PRIM Ełk | -19 | | |
| 24-oEW | Andrzej Jabłoński-Jerzy Sadowski | NW: KB KONTRA Koszalin | -19 | | |
| 34-oNS | Maciej Macewicz-Marek Oliwa | SW: MICHALAK Kolonowskie | -19 | | |
157 | 31-zEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: SPEKTR Mińsk | -21 | | |
| 8-oEW | Waldemar Warzała-Jacek Piotrowski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -21 | | |
159 | 1-oEW | Justyna Stachowiak-Kluz-Marcin Pędziński | N: GRICON STARKA Poznań | -22 | | |
| 26-zNS | Zenon Betański-Marek Kryniewski | NE: MAKABI Gdańsk | -22 | | |
161 | 26-oEW | Marek Niesłuchowski-Danuta Żabicka | NE: MAKABI Gdańsk | -23 | | |
| 45-zEW | Kazimierz Chłobowski-Maciej Szczerczak | SE: TS WISŁA Kraków | -23 | | |
| 10-zEW | Rafał Marks-Paweł Szymaszczyk | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | -23 | | |
164 | 37-zEW | Stanisław Szuba-Marian Szymonowicz | SW: KS TURBO FLY BACK Wrocław | -25 | | |
165 | 31-oNS | Sviatlana Badrankova-Alexander Zhukov | NE: SPEKTR Mińsk | -26 | | |
166 | 32-zNS | Michał Górski-Filip Parol | NE: Akademia Brydża AZS UW Wa | -28 | | |
| 47-zNS | Eugeniusz Strzyż-Czesław Szypuła | SE: COME-BACK Rzeszów | -28 | | |
168 | 22-zNS | Witold Dygas-Paweł Dubowski | NW: SBS DAWID Nowa Sól | -29 | | |
| 29-zNS | Zdzisław Kowalewski-Jan Kandybowicz | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | -29 | | |
| 9-oNS | Jerzy Zaremba-Piotr Żak | S: SPÓJNIA BENEXT | -29 | | |
| 43-oEW | Andrzej Dudzik-Tadeusz Garbacik | SE: ALF Nowy Sącz | -29 | | |
172 | 12-oNS | Wojciech Gaweł-Rafał Jagniewski | S: Bridge24.pl 2 | -30 | | |
173 | 2-oEW | Lech Łaniewski-Rafał Konieczny | N: CHEMIK Bydgoszcz | -31 | | |
| 27-zNS | Arkadiusz Górzewski-Grzegorz Wołowiec | NE: GAME OVER Gdańsk | -31 | | |
175 | 23-oEW | Wojciech Bondarewicz-Remigiusz Góralczyk | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -32 | | |
176 | 1-zNS | Robert Nowicki-Tomasz Kłys | N: GRICON STARKA Poznań | -33 | | |
| 40-zNS | Krzysztof Bereza-Marek Kozik | SW: ZTB 7TREFL Zawiercie | -33 | | |
178 | 4-zEW | Stanisław Zakrzewski-Maciej Sobieralski | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | -34 | | |
| 19-zNS | Janusz Hliwa-Radosław Liskowiak | NW: FUNDACJA I Love Bridge Go | -34 | | |
180 | 23-zNS | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -36 | | |
| 32-oEW | Albert Grochowski-Mirosław Grochowski | NE: Akademia Brydża AZS UW Wa | -36 | | |
| 16-oEW | Piotr Kucharski-Mirosław Rafalski | S: HOTEL SENATOR | |