BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 14-zEW | Tomasz Paluchowski-Robert Głowacki | S: HEFAJSTOS Otwock | +38 | 1 | |
2 | 19-oNS | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | +32 | 2 | |
3 | 7-oNS | Michał Lewiński-Adam Kozłowski | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +31 | 3 | |
4 | 11-zNS | Jarosław Posłuszny-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA | +30 | 4 | |
5 | 32-zEW | Adam Walczyński-Jacek Sikora | NE: AUTO MIRAS Pępowo | +29 | 5 | |
24-oEW | Grażyna Brewiak-Grażyna Busse | NW: UNIA II Leszno | +29 | 6 | ||
7 | 26-oEW | Julij Chumak-Arunas Jankauskas | NE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL | +28 | 7 | |
8 | 37-oEW | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SW: PONAR SILESIA Katowice | +26 | 8 | |
9 | 28-zEW | Krzysztof Czapczyk-Janusz Przybyszewski | NE: COMPENSA Gdańsk | +24 | 9 | |
16-oEW | Marcin Bartoszewski-Grzegorz Deptuła | S: ETB PRIM Ełk | +24 | 10 | ||
11 | 25-oEW | Władysław Dziachan-Grzegorz Zgorzelski | NE: GOK Bielsk | +23 | 11 | |
12 | 46-zEW | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | SE: ALF Nowy Sącz | +22 | 12 | |
33-oEW | Patryk Kuczera-Dyga-Andrzej Hermansdorfer | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | +22 | |||
14 | 19-zEW | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: STB Słupsk | +21 | ||
39-oNS | Maciej Hutyra-Rafał Wolański | SW: VALUE MEDIA AZS II | +21 | |||
16 | 22-oNS | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: ADMIRA Poznań | +20 | ||
41-zEW | Krzysztof Cichy-Kacper Kopka | SE: Akademia Brydża AZS UW | +20 | |||
25-zNS | Michał Maszenda-Krzysztof Wośkowiak | NE: GOK Bielsk | +20 | |||
19 | 23-zNS | Jerzy Sadowski-Roman Szlachetka | NW: KB KONTRA Koszalin | +19 | ||
1-zEW | Justyna Stachowiak-Kluz-Marcin Pędziński | N: GRICON STARKA Poznań | +19 | |||
21 | 9-zEW | Michał Kwiecień-Włodzimierz Starkowski | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | +18 | ||
22 | 8-oEW | Zbigniew Rogowski-Roman Kierznowski | N: SYNTEX | +17 | ||
46-oEW | Rafał Niedzielski-Paweł Szymonik | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | +17 | |||
44-zNS | Kazimierz Chłobowski-Maciej Szczerczak | SE: TS WISŁA Kraków | +17 | |||
25 | 40-oEW | Paweł Gałązka-Włodzimierz Karłowicz | SW: ABNEGAT Warszawa | +16 | ||
41-oNS | Paweł Hulanicki-Edward Sucharda | SE: Akademia Brydża AZS UW | +16 | |||
15-zNS | Igor Chalupec-Bartosz Chmurski | S: Bridge24.pl 2 | +16 | |||
27-zEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: SPEKTR Mińsk | +16 | |||
29 | 3-zNS | Witold Tomaszek-Ewa Miszewska | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | +15 | ||
31-zEW | Michał Górski-Sebastian Piepióra | NE: MAKABI Gdańsk | +15 | |||
10-oNS | Wojciech Sołtysik-Marek Witek | S: MAGMA Zawiercie | +15 | |||
2-oEW | Andrzej Sulima-Henryk Łakomski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | +15 | |||
33 | 36-oEW | Kazimierz Cios-Jerzy Stworzewicz | SW: DRUGI SORT Bielsko-Biała | +13 | ||
4-oEW | Jarosław Łaszczuk-Grzegorz Dziębowski | N: LKS PIAST Sieradz | +13 | |||
45-oNS | Adam Pruszkowski-Krzysztof Stachura | SE: CKFiS Bełżyce | +13 | |||
35-zEW | Witold Białas-Aleksander Sejud | SW: JKBS Jastrzębie-Zdrój | +13 | |||
37 | 10-zEW | Ireneusz Kowalczyk-Andrzej Szymczak | S: MAGMA Zawiercie | +12 | ||
4-zNS | Adam Krysiak-Krzysztof Han | N: LKS PIAST Sieradz | +12 | |||
6-oNS | Ilya Shpuntou-Jarosław Ostrowski | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | +12 | |||
22-zEW | Roman Kujawski-Marek Wojciechowski | NW: ADMIRA Poznań | +12 | |||
41 | 5-zNS | Zofia Bałdysz-Cathy Bałdysz | N: Objectivity KS AZS Wratis | +11 | ||
42 | 21-zEW | Adam Błachnio-Piotr Turowski | NW: Radio Hit Włocławek | +10 | ||
6-zEW | Piotr Jassem-Paweł Jassem | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | +10 | |||
30-zNS | Zdzisław Kowalewski-Jan Kandybowicz | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | +10 | |||
45 | 2-zNS | Radosław Kozłowski-Dariusz Kozłowski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | +9 | ||
46 | 20-zEW | Tadeusz Janczurewicz-Piotr Kozicki | NW: JAGIELLONKA Piła | +8 | ||
26-zNS | Janusz Kowalewski-Mirosław Liszewski | NE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL | +8 | |||
38-oEW | Andrzej Kaźmierczak-Artur Winkler | SW: BKB I Bolesławiec | +8 | |||
1-oEW | Artur Wójcik-Andrzej Aleksandrzak | N: UKB KLEKS Szamotuły | +8 | |||
50 | 30-oEW | Zdzisław Laszczak-Sylwester Młynarczuk | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | +7 | ||
43-oEW | Roman Madej-Mateusz Słuszniak | SE: SFORA CIBORA Kraków | +7 | |||
11-oEW | Andrzej Lubojemski-Edward Warząchowski | S: CZARNA PAPUGA | +7 | |||
5-oEW | Geert Jorgensen-Thomas Berg | N: Objectivity KS AZS Wratis | +7 | |||
33-zNS | Tomasz Pawełczyk-Krzysztof Śliwoń | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | +7 | |||
17-oNS | Roman Miłkowski-Witold Miłoszewski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | +7 | |||
56 | 36-zNS | Joanna Brede-Kazimierz Lichawski | SW: DRUGI SORT Bielsko-Biała | +6 | ||
16-zNS | Grzegorz Probola-Jan Rogowski | S: ETB PRIM Ełk | +6 | |||
39-zEW | Maciej Dorabiała-Jacek Wojnarowicz | SW: VALUE MEDIA AZS II | +6 | |||
31-oEW | Maciej Boczar-Krystian Dowolski | NE: KBS LEGIONOWIANIN | +6 | |||
60 | 43-zEW | Andrzej Kokoryka-Dariusz Koproń | SE: SKÓR-BUT Łęczna | +5 | ||
17-zNS | Piotr Solecki-Jan Włodkowski | NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo | +5 | |||
7-zEW | Jacek Leśniczak-Jerzy Kozyczkowski | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +5 | |||
63 | 42-oNS | Tadeusz Przybyło-Karol Grzywacz | SE: COME-BACK Rzeszów | +4 | ||
40-zNS | Agnieszka Ciborowska-Igor Ciborowski | SW: ABNEGAT Warszawa | +4 | |||
13-oNS | Ewa Sobolewska-Marek Szymanowski | S: INWIT Pabianice | +4 | |||
38-zNS | Jarosław Molenda-Waldemar Siuda | SW: BKB I Bolesławiec | +4 | |||
13-zEW | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT Pabianice | +4 | |||
20-oEW | Stanisław Owczarski-Wiesław Żegilewicz | NW: GOMAD Gorzów Wielkopolski | +4 | |||
35-oEW | Marek Kozik-Wojciech Szuba | SW: ZTB 7TREFL Zawiercie | +4 | |||
70 | 47-zNS | Grzegorz Bachanek-Grzegorz Wieczorkiewicz | SE: GEOBEJUR Radom | +3 | ||
44-oNS | Cezary Komajda-Grzegorz Kułak | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +3 | |||
12-oEW | Zbigniew Borkowski-Bartosz Ceglarski | S: POMTECH Zwoleń | +3 | |||
45-zNS | Błażej Krawczyk-Marcin Szymański | SE: MPEC Tarnów | +3 | |||
47-oEW | Jacek Adamczyk-Robert Łataś | SE: GEOBEJUR Radom | +3 | |||
21-oNS | Cezary Bołądź-Roman Kowalkowski | NW: Radio Hit Włocławek | +3 | |||
48-zEW | Jan Grygowicz-Wiesław Stój | SE: PTG Sokół Gorlice | +3 | |||
27-oNS | Aliaksandr Prakapenka-Alexander Zhukov | NE: SPEKTR Mińsk | +3 | |||
29-oNS | Jarosław Bartosiński-Mirosław Szaliński | NE: SDK Tczew | +3 | |||
79 | 32-oEW | Kazimierz Dobrzyniecki-Wojciech Biegajło | NE: Gambling Ciechanów | +2 | ||
12-zEW | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +2 | |||
28-oNS | Krzysztof Antas-Józef Pochroń | NE: COMPENSA Gdańsk | +2 | |||
37-zNS | Mirosław Białożyt-Henryk Grządziel | SW: PONAR SILESIA Katowice | +2 | |||
18-oEW | Janusz Hliwa-Mieczysław Stefański | NW: FUNDACJA I Love Bridge Go | +2 | |||
3-oNS | Maciej Łaniewski-Lech Łaniewski | N: CHEMIK Bydgoszcz | +2 | |||
85 | 23-oEW | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | NW: KB KONTRA Koszalin | +1 | ||
18-zNS | Roman Klejny-Jerzy Kubiak | NW: FUNDACJA I Love Bridge Go | +1 | |||
42-zEW | Tomasz Bajorek-Eugeniusz Strzyż | SE: COME-BACK Rzeszów | +1 | |||
15-oNS | Piotr Kucharski-Mirosław Rafalski | S: HOTEL SENATOR | +1 | |||
24-zNS | Andrzej Mazurek-Marek Szukała | NW: UNIA II Leszno | +1 | |||
9-oEW | Rafał Marks-Mateusz Stępiński | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | +1 | |||
14-oEW | Janusz Buksa-Waldemar Jaworski | S: LESKOWIEC - BESKID | +1 | |||
34-oEW | Andrzej Maszczyszyn-Krzysztof Zieliński | SW: DDK Brzeziny Śląskie | +1 | |||
93 | 8-zNS | Anna Sarniak-Danuta Kazmucha | N: SYNTEX | 0 | ||
8-zEW | Olga Zabulewicz-Dariusz Chmielewski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | 0 | |||
34-zNS | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | SW: DDK Brzeziny Śląskie | 0 | |||
29-zEW | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | NE: SDK Tczew | 0 | |||
29-zNS | Zygmunt Kuczyński-Waldemar Radziak | NE: K2 | 0 | |||
34-zEW | Maciej Macewicz-Dariusz Reguła | SW: MICHALAK Kolonowskie | 0 | |||
99 | 14-oNS | Janusz Marzec-Jarosław Świderski | S: HEFAJSTOS Otwock | -1 | ||
15-oEW | Wojciech Gaweł-Rafał Jagniewski | S: Bridge24.pl 2 | -1 | |||
9-oNS | Katarzyna Dufrat-Justyna Żmuda | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | -1 | |||
24-zEW | Roch Rupniewski-Tadeusz Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | -1 | |||
23-oNS | Bartłomiej Kamelski-Leszek Kawski | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B | -1 | |||
18-zEW | Paweł Krzemiński-Alicja Krzemińska | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -1 | |||
48-oNS | Roman Narewski-Sławomir Czech | SE: PTG Sokół Gorlice | -1 | |||
42-zNS | Adam Cichoń-Marek Heichel | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | -1 | |||
34-oNS | Marek Oliwa-Jerzy Serafin | SW: MICHALAK Kolonowskie | -1 | |||
108 | 12-zNS | Jacek Bors-Grzegorz Zakrzewski | S: POMTECH Zwoleń | -2 | ||
18-oNS | Józef Kaźmierczak-Michał Włoszek | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -2 | |||
3-oEW | Stanisław Zakrzewski-Maciej Sobieralski | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | -2 | |||
37-zEW | Marek Bałdysz-Samuel Bałdysz | SW: KS TURBO FLY BACK Wrocław | -2 | |||
28-oEW | Jakub Bazyluk-Filip Trojański | NE: Akademia Brydża AZS UW Wa | -2 | |||
32-oNS | Janusz Kobylarski-Mirosław Małypan | NE: AUTO MIRAS Pępowo | -2 | |||
114 | 27-oEW | Adam Wszeborowski-Tomasz Zaleski | NE: Dolina Narwi MOSiR Łomża | -3 | ||
29-oEW | Anna Kręglewska-Wnuk-Tomasz Wnuk | NE: K2 | -3 | |||
12-oNS | Marek Cyrkiel-Roman Opaliński | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -3 | |||
47-oNS | Andrzej Byzdra-Zbigniew Niezgoda | SE: Carlo Bossi Parfumes Nisk | -3 | |||
45-zEW | Andrzej Kozak-Jacek Zając | SE: CKFiS Bełżyce | -3 | |||
21-oEW | Edward Bargiel-Janusz Jasiński | NW: SBS DAWID Nowa Sól | -3 | |||
48-zNS | Krzysztof Gawor-Marek Kowalski | SE: KIERY Głogoczów | -3 | |||
47-zEW | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: Carlo Bossi Parfumes Nisk | -3 | |||
44-oEW | Jacek Młyńczyk-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | -3 | |||
123 | 13-oEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: MTS PIAST Skawina | -4 | ||
20-oNS | Paweł Sosnowski-Ryszard Sawicki | NW: JAGIELLONKA Piła | -4 | |||
40-zEW | Jan Niebudek-Jerzy Zatorski | SW: KS Konfeks I Legnica | -4 | |||
42-oEW | Kazimierz Dziadkowiec-Wacław Gąssowski | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | -4 | |||
35-oNS | Jacek Radomski-Michał Witkowski | SW: JKBS Jastrzębie-Zdrój | -4 | |||
38-zEW | Bernard Jadczak-Adam Waszkiewicz | SW: ERBUD AZS Wratislavia IX | -4 | |||
13-zNS | Piotr Mądry-Mikołaj Taczewski | S: MTS PIAST Skawina | -4 | |||
130 | 7-zNS | Ryszard Pałasz-Karol Filipowicz | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | -5 | ||
17-zEW | Piotr Brzeziński-Jerzy Trembowski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -5 | |||
43-zNS | Magdalena Szumny-Kamila Wesołowska | SE: SFORA CIBORA Kraków | -5 | |||
133 | 31-oNS | Zenon Betański-Marek Kryniewski | NE: MAKABI Gdańsk | -6 | ||
39-zNS | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | SW: Bluerefrigeration AZSVIII | -6 | |||
16-zEW | Janusz Makaruk-Paweł Niedzielski | S: SPÓJNIA BENEXT | -6 | |||
36-zEW | Maciej Terpiłowski-Stanisław Wawszczyk | SW: BONA FIDE | -6 | |||
137 | 30-oNS | Patryk Berhorst-Bartłomiej Cybula | NE: GAME OVER Gdańsk | -7 | ||
17-oEW | Józef Grewling-Jerzy Gurzęda | NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo | -7 | |||
33-zEW | Longin Bartnik-Marek Skotniczny | SW: MULTI Opole | -7 | |||
5-oNS | Andrzej Syrek-Grzegorz Dembiński | N: KTB Konin | -7 | |||
11-oNS | Arkadiusz Zadworny-Dariusz Puczyński | S: CONSUS - Spójnia | -7 | |||
43-oNS | Jarosław Kaczorowski-Józef Myć | SE: SKÓR-BUT Łęczna | -7 | |||
143 | 26-zEW | Mirosław Wilga-Janusz Wróblewski | NE: Amado Trans Olsztyn | -8 | ||
20-zNS | Mirosław Bublewicz-Maciej Wierzbicki | NW: GOMAD Gorzów Wielkopolski | -8 | |||
1-oNS | Michał Dembiński-Krzysztof Brudka | N: GRICON STARKA Poznań | -8 | |||
38-oNS | Mirosław Fechner-Przemysław Kubicki | SW: ERBUD AZS Wratislavia IX | -8 | |||
147 | 48-oEW | Marek Jarosz-Bartosz Bańkowski | SE: KIERY Głogoczów | -9 | ||
2-zEW | Robert Sikora-Andrzej Łagosz | N: BIOPAX.PL AZS UZ | -9 | |||
149 | 30-zEW | Piotr Suchodolski-Arkadiusz Górzewski | NE: GAME OVER Gdańsk | -10 | ||
21-zNS | Witold Dygas-Paweł Dubowski | NW: SBS DAWID Nowa Sól | -10 | |||
6-zNS | Olgierd Rodziewicz-Bielewicz-Ewa Rodziewicz-Bielewicz | N: UNIA WINKHAUS Leszno | -10 | |||
152 | 5-zEW | Bogdan Świątek-Jan Borychowski | N: KTB Konin | -11 | ||
153 | 10-zNS | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: MILO Kraków | -12 | ||
4-zEW | Aleksander Chrenowski-Aldona Chrenowska | N: BLACKWOOD Gdańsk | -12 | |||
6-oEW | Tomasz Włodarczak-Jerzy Sieracki | N: UNIA WINKHAUS Leszno | -12 | |||
22-zNS | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -12 | |||
157 | 35-zNS | Krzysztof Chmiel-Rafał Furgal | SW: ZTB 7TREFL Zawiercie | -13 | ||
36-oNS | Mariusz Ilnicki-Przemysław Saliński | SW: BONA FIDE | -13 | |||
4-oNS | Wojciech Romaszko-Robert Krawczyk | N: BLACKWOOD Gdańsk | -13 | |||
45-oEW | Grzegorz Wadas-Wojciech Stachnik | SE: MPEC Tarnów | -13 | |||
161 | 3-zEW | Ryszard Rapicki-Leszek Falkowski | N: CHEMIK Bydgoszcz | -15 | ||
2-oNS | Zofia Miechowicz-Tomasz Bartnicki | N: BIOPAX.PL AZS UZ | -15 | |||
31-zNS | Tadeusz Luzak-Joanna Derewońko | NE: KBS LEGIONOWIANIN | -15 | |||
10-oEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: MILO Kraków | -15 | |||
165 | 40-oNS | Ryszard Laskowski-Aleksander Poznysz | SW: KS Konfeks I Legnica | -16 | ||
27-zNS | Krzysztof Dach-Stanisław Gawryszczak | NE: Dolina Narwi MOSiR Łomża | -16 | |||
41-oEW | Małgorzata Ludwikowska-Piotr Ludwikowski | SE: LAST MINUTE Kraków | -16 | |||
15-zEW | Maciej Dobrzyński-Janusz Gawęcki | S: HOTEL SENATOR | -16 | |||
169 | 8-oNS | Leszek Szkudlarek-Elżbieta Czekaj | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -17 | ||
44-zEW | Jakub Jagodziński-Bartosz Matras | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -17 | |||
46-oNS | Tadeusz Garbacik-Ryszard Jaśkiewicz | SE: ALF Nowy Sącz | -17 | |||
172 | 9-zNS | Jan Betley-Anna Sztyber | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | -18 | ||
173 | 23-zEW | Marek Giża-Tomasz Latos | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B | -19 | ||
1-zNS | Marek Markowski-Łukasz Brede | N: UKB KLEKS Szamotuły | -19 | |||
175 | 22-oEW | Ewa Mikucka-Wojciech Jarząbek | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -20 | ||
41-zNS | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: LAST MINUTE Kraków | -20 | |||
25-zEW | Bolesław Krzewski-Leszek Łuniewski | NE: Mazovia Płock | -20 | |||
178 | 39-oEW | Zdzisław Kunc-Marek Rzeszutek | SW: Bluerefrigeration AZSVIII | -21 | ||
19-zNS | Tadeusz Kaczanowski-Vasil Valchev | NW: A_D Szczecin | -21 | |||
180 | 33-oNS | Cezary Wołczak-Waldemar Szelka | SW: MULTI Opole | -22 | ||
46-zNS | Jerzy Brzustowski-Sławomir Czech | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | -22 | |||
182 | 25-oNS | Dariusz Krajewski-Maciej Wiącek | NE: Mazovia Płock | -23 | ||
183 | 28-zNS | Karolina Melkonyan-Maria Zarzycka | NE: Akademia Brydża AZS UW Wa | -24 | ||
16-oNS | Zdzisław Beling-Jerzy Olczyk | S: SPÓJNIA BENEXT | -24 | |||
185 | 37-oNS | Piotr Dobryszycki-Jerzy Gładysz | SW: KS TURBO FLY BACK Wrocław | -26 | ||
186 | 26-oNS | Krzysztof Michalczyk-Mirosław Zomkowski | NE: Amado Trans Olsztyn | -28 | ||
187 | 32-zNS | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | NE: Gambling Ciechanów | -29 | ||
24-oNS | Andrzej Wilemski-Dominik Kaszowski | NW: JANTAR Toruń | -29 | |||
189 | 11-zEW | Ireneusz Saturski-Jarosław Kostrzewa | S: CONSUS - Spójnia | -30 | ||
190 | 7-oEW | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | -31 | ||
191 | 19-oEW | Andrzej Wielowieyski-Piotr Klimacki | NW: A_D Szczecin | -32 | ||
192 | 14-zNS | Piotr Radzikowski-Robert Różak | S: LESKOWIEC - BESKID | -38 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |