BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 5-zNS | Steve Green-Roger Bryant | N: Objectivity KS AZS Wratis | +56 | 13 | |
2 | 31-oNS | Michał Górski-Sebastian Piepióra | NE: MAKABI Gdańsk | +42 | 14 | |
3 | 44-oNS | Cezary Komajda-Grzegorz Kułak | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +39 | 15 | |
4 | 41-zNS | Paweł Kotarba-Joanna Kotarba | SE: LAST MINUTE Kraków | +36 | 16 | |
9-oNS | Katarzyna Dufrat-Justyna Żmuda | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | +36 | 17 | ||
6 | 38-oNS | Bernard Jadczak-Przemysław Kubicki | SW: ERBUD AZS Wratislavia IX | +35 | 18 | |
7 | 35-zEW | Witold Białas-Aleksander Sejud | SW: JKBS Jastrzębie-Zdrój | +32 | 19 | |
25-zNS | Leszek Biegański-Krzysztof Fleming | NE: GOK Bielsk | +32 | 20 | ||
28-zEW | Edmund Pinkiewicz-Antoni Sękowski | NE: COMPENSA Gdańsk | +32 | 21 | ||
10 | 11-zNS | Krzysztof Kleinrok-Jarosław Posłuszny | S: CZARNA PAPUGA | +31 | 22 | |
11 | 8-oEW | Mirosław Cichocki-Adolf Bocheński | N: SYNTEX | +30 | 23 | |
12 | 47-oNS | Andrzej Byzdra-Zbigniew Niezgoda | SE: Carlo Bossi Parfumes Nisk | +29 | 24 | |
40-zNS | Agnieszka Ciborowska-Igor Ciborowski | SW: ABNEGAT Warszawa | +29 | |||
14 | 19-zEW | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: STB Słupsk | +28 | ||
15 | 20-zNS | Mirosław Bublewicz-Maciej Wierzbicki | NW: GOMAD Gorzów Wielkopolski | +27 | ||
10-oEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: MILO Kraków | +27 | |||
17 | 15-zNS | Igor Chalupec-Bartosz Chmurski | S: Bridge24.pl 2 | +26 | ||
6-zNS | Tomasz Włodarczak-Jerzy Sieracki | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +26 | |||
2-zEW | Robert Sikora-Andrzej Łagosz | N: BIOPAX.PL AZS UZ | +26 | |||
20 | 18-zEW | Mariusz Grabowski-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +24 | ||
43-oEW | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | SE: SFORA CIBORA Kraków | +24 | |||
22 | 27-oNS | Aliaksandr Prakapenka-Alexander Zhukov | NE: SPEKTR Mińsk | +23 | ||
11-oEW | Andrzej Lubojemski-Edward Warząchowski | S: CZARNA PAPUGA | +23 | |||
31-zEW | Zenon Betański-Marek Kryniewski | NE: MAKABI Gdańsk | +23 | |||
25 | 4-oEW | Piotr Wulkiewicz-Tomasz Spodenkiewicz | N: LKS PIAST Sieradz | +22 | ||
26-oNS | Krzysztof Michalczyk-Mirosław Zomkowski | NE: Amado Trans Olsztyn | +22 | |||
7-zNS | Maciej Wręczycki-Grzegorz Bajek | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | +22 | |||
18-oNS | Józef Kaźmierczak-Michał Włoszek | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +22 | |||
29 | 16-zNS | Tomasz Lisica-Andrzej Tutaj | S: ETB PRIM Ełk | +20 | ||
36-oEW | Kazimierz Cios-Jerzy Stworzewicz | SW: DRUGI SORT Bielsko-Biała | +20 | |||
13-zEW | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT Pabianice | +20 | |||
4-zNS | Adam Krysiak-Krzysztof Han | N: LKS PIAST Sieradz | +20 | |||
8-zNS | Anna Sarniak-Danuta Kazmucha | N: SYNTEX | +20 | |||
23-oNS | Bartłomiej Kamelski-Leszek Kawski | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B | +20 | |||
19-oEW | Andrzej Jeleniewski-Piotr Klimacki | NW: A_D Szczecin | +20 | |||
36 | 27-zNS | Krzysztof Krajewski-Jerzy Gober | NE: Dolina Narwi MOSiR Łomża | +18 | ||
46-zEW | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | SE: ALF Nowy Sącz | +18 | |||
45-zEW | Andrzej Kozak-Jacek Zając | SE: CKFiS Bełżyce | +18 | |||
39 | 6-oNS | Piotr Jassem-Paweł Jassem | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | +17 | ||
41-oNS | Paweł Hulanicki-Tomasz Kiełbasa | SE: Akademia Brydża AZS UW | +17 | |||
41 | 17-zNS | Piotr Solecki-Jan Włodkowski | NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo | +15 | ||
1-zNS | Marek Markowski-Łukasz Brede | N: UKB KLEKS Szamotuły | +15 | |||
45-oNS | Adam Pruszkowski-Krzysztof Latus | SE: CKFiS Bełżyce | +15 | |||
44 | 5-oNS | Andrzej Syrek-Grzegorz Dembiński | N: KTB Konin | +14 | ||
14-oEW | Janusz Buksa-Waldemar Jaworski | S: LESKOWIEC - BESKID | +14 | |||
33-oEW | Patryk Kuczera-Dyga-Andrzej Hermansdorfer | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | +14 | |||
42-zNS | Adam Cichoń-Marek Heichel | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | +14 | |||
35-oNS | Jacek Radomski-Michał Witkowski | SW: JKBS Jastrzębie-Zdrój | +14 | |||
20-oNS | Paweł Sosnowski-Ryszard Sawicki | NW: JAGIELLONKA Piła | +14 | |||
50 | 17-oNS | Roman Miłkowski-Witold Miłoszewski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | +13 | ||
21-zEW | Adam Błachnio-Piotr Turowski | NW: Radio Hit Włocławek | +13 | |||
16-oEW | Marcin Bartoszewski-Grzegorz Deptuła | S: ETB PRIM Ełk | +13 | |||
33-zEW | Longin Bartnik-Marek Skotniczny | SW: MULTI Opole | +13 | |||
54 | 23-zEW | Marek Giża-Tomasz Latos | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B | +11 | ||
22-oNS | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: ADMIRA Poznań | +11 | |||
12-zEW | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +11 | |||
57 | 7-oNS | Michał Lewiński-Adam Kozłowski | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +10 | ||
30-zEW | Piotr Suchodolski-Arkadiusz Górzewski | NE: GAME OVER Gdańsk | +10 | |||
59 | 2-oNS | Zofia Miechowicz-Tomasz Bartnicki | N: BIOPAX.PL AZS UZ | +9 | ||
42-oEW | Kazimierz Dziadkowiec-Wacław Gąssowski | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | +9 | |||
39-zNS | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | SW: Bluerefrigeration AZSVIII | +9 | |||
62 | 47-zNS | Grzegorz Bachanek-Grzegorz Wieczorkiewicz | SE: GEOBEJUR Radom | +8 | ||
24-oNS | Tomasz Osiński-Karol Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | +8 | |||
15-oEW | Wojciech Gaweł-Rafał Jagniewski | S: Bridge24.pl 2 | +8 | |||
37-oNS | Piotr Dobryszycki-Jerzy Gładysz | SW: KS TURBO FLY BACK Wrocław | +8 | |||
28-oEW | Jakub Bazyluk-Filip Trojański | NE: Akademia Brydża AZS UW Wa | +8 | |||
67 | 12-oNS | Arkadiusz Majcher-Roman Opaliński | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +7 | ||
22-zNS | Wojciech Bondarewicz-Remigiusz Góralczyk | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +7 | |||
37-zNS | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | SW: PONAR SILESIA Katowice | +7 | |||
70 | 34-oEW | Andrzej Maszczyszyn-Krzysztof Zieliński | SW: DDK Brzeziny Śląskie | +6 | ||
48-oEW | Marek Jarosz-Bartosz Bańkowski | SE: KIERY Głogoczów | +6 | |||
29-zEW | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | NE: SDK Tczew | +6 | |||
21-oEW | Edward Bargiel-Janusz Jasiński | NW: SBS DAWID Nowa Sól | +6 | |||
74 | 3-oEW | Stanisław Zakrzewski-Maciej Sobieralski | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | +5 | ||
43-zNS | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: SFORA CIBORA Kraków | +5 | |||
32-oEW | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | NE: Gambling Ciechanów | +5 | |||
77 | 14-zNS | Maciej Mąka-Piotr Zięba | S: LESKOWIEC - BESKID | +4 | ||
78 | 26-zEW | Mirosław Wilga-Janusz Wróblewski | NE: Amado Trans Olsztyn | +3 | ||
38-zEW | Mirosław Fechner-Anna Makarewicz | SW: ERBUD AZS Wratislavia IX | +3 | |||
3-zEW | Maciej Łaniewski-Lech Łaniewski | N: CHEMIK Bydgoszcz | +3 | |||
81 | 30-oNS | Patryk Berhorst-Bartłomiej Cybula | NE: GAME OVER Gdańsk | +2 | ||
10-zNS | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | S: MILO Kraków | +2 | |||
9-zEW | Michał Klukowski-Piotr Zatorski | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | +2 | |||
34-zEW | Maciej Macewicz-Dariusz Reguła | SW: MICHALAK Kolonowskie | +2 | |||
29-oNS | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | NE: SDK Tczew | +2 | |||
13-oNS | Ewa Sobolewska-Marek Szymanowski | S: INWIT Pabianice | +2 | |||
25-oNS | Piotr Nowicki-Leszek Szeląg | NE: Mazovia Płock | +2 | |||
24-zNS | Andrzej Mazurek-Marek Szukała | NW: UNIA II Leszno | +2 | |||
48-zNS | Krzysztof Gawor-Marek Kowalski | SE: KIERY Głogoczów | +2 | |||
90 | 32-zEW | Adam Walczyński-Jacek Sikora | NE: AUTO MIRAS Pępowo | +1 | ||
36-zNS | Joanna Brede-Kazimierz Lichawski | SW: DRUGI SORT Bielsko-Biała | +1 | |||
1-oNS | Michał Dembiński-Krzysztof Brudka | N: GRICON STARKA Poznań | +1 | |||
93 | 39-oEW | Kamila Kukuła-Krzysztof Lewandowski | SW: Bluerefrigeration AZSVIII | 0 | ||
40-oEW | Paweł Gałązka-Włodzimierz Karłowicz | SW: ABNEGAT Warszawa | 0 | |||
44-zNS | Piotr Stopa-Maciej Szczerczak | SE: TS WISŁA Kraków | 0 | |||
44-zEW | Wojciech Kurkowski-Marek Tekieli | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | 0 | |||
46-oEW | Rafał Niedzielski-Paweł Szymonik | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | 0 | |||
46-oNS | Tadeusz Garbacik-Ryszard Jaśkiewicz | SE: ALF Nowy Sącz | 0 | |||
40-oNS | Ryszard Laskowski-Aleksander Poznysz | SW: KS Konfeks I Legnica | 0 | |||
39-oNS | Andrzej Bondarewicz-Maciej Hutyra | SW: VALUE MEDIA AZS II | 0 | |||
101 | 36-zEW | Maciej Terpiłowski-Stanisław Wawszczyk | SW: BONA FIDE | -1 | ||
1-oEW | Artur Wójcik-Andrzej Aleksandrzak | N: UKB KLEKS Szamotuły | -1 | |||
32-zNS | Kazimierz Dobrzyniecki-Wojciech Biegajło | NE: Gambling Ciechanów | -1 | |||
104 | 29-oEW | Anna Kręglewska-Wnuk-Tomasz Wnuk | NE: K2 | -2 | ||
30-oEW | Zdzisław Laszczak-Sylwester Młynarczuk | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | -2 | |||
10-zEW | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: MAGMA Zawiercie | -2 | |||
25-oEW | Michał Maszenda-Krzysztof Wośkowiak | NE: GOK Bielsk | -2 | |||
48-zEW | Jan Grygowicz-Wiesław Stój | SE: PTG Sokół Gorlice | -2 | |||
9-zNS | Rafał Marks-Paweł Szymaszczyk | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | -2 | |||
13-oEW | Piotr Mądry-Mikołaj Taczewski | S: MTS PIAST Skawina | -2 | |||
24-zEW | Dominik Kaszowski-Roch Rupniewski | NW: JANTAR Toruń | -2 | |||
34-zNS | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | SW: DDK Brzeziny Śląskie | -2 | |||
113 | 26-zNS | Janusz Kowalewski-Mirosław Liszewski | NE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL | -3 | ||
38-zNS | Jakub Patreuha-Patryk Patreuha | SW: BKB I Bolesławiec | -3 | |||
3-zNS | Witold Tomaszek-Ewa Miszewska | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | -3 | |||
116 | 14-zEW | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Zembrzuski | S: HEFAJSTOS Otwock | -4 | ||
117 | 32-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: AUTO MIRAS Pępowo | -5 | ||
3-oNS | Roman Wachowiak-Rafał Konieczny | N: CHEMIK Bydgoszcz | -5 | |||
43-zEW | Marek Atalski-Tomasz Raczkiewicz | SE: SKÓR-BUT Łęczna | -5 | |||
120 | 29-zNS | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 | -6 | ||
34-oNS | Marek Mazur-Tomasz Walania | SW: MICHALAK Kolonowskie | -6 | |||
21-oNS | Cezary Bołądź-Wiesław Rafalski | NW: Radio Hit Włocławek | -6 | |||
48-oNS | Roman Narewski-Sławomir Czech | SE: PTG Sokół Gorlice | -6 | |||
124 | 37-zEW | Marek Bałdysz-Samuel Bałdysz | SW: KS TURBO FLY BACK Wrocław | -7 | ||
12-oEW | Sławomir Kutyła-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | -7 | |||
22-zEW | Jan Weber-Marek Klatkiewicz | NW: ADMIRA Poznań | -7 | |||
127 | 47-zEW | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: Carlo Bossi Parfumes Nisk | -8 | ||
24-oEW | Grażyna Brewiak-Grażyna Busse | NW: UNIA II Leszno | -8 | |||
28-oNS | Krzysztof Antas-Józef Pochroń | NE: COMPENSA Gdańsk | -8 | |||
37-oEW | Stanisław Adamczyk-Robert Cimr | SW: PONAR SILESIA Katowice | -8 | |||
15-oNS | Piotr Kucharski-Mirosław Rafalski | S: HOTEL SENATOR | -8 | |||
132 | 42-oNS | Tomasz Bajorek-Tadeusz Przybyło | SE: COME-BACK Rzeszów | -9 | ||
2-oEW | Tomasz Małachowski-Marcin Czarniawski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | -9 | |||
39-zEW | Wojciech Rozwadowski-Rafał Wolański | SW: VALUE MEDIA AZS II | -9 | |||
135 | 7-oEW | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | -10 | ||
30-zNS | Zdzisław Kowalewski-Jan Kandybowicz | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | -10 | |||
137 | 22-oEW | Ewa Mikucka-Wojciech Jarząbek | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -11 | ||
12-zNS | Tadeusz Kowalczewski-Grzegorz Zakrzewski | S: POMTECH Zwoleń | -11 | |||
23-zNS | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | NW: KB KONTRA Koszalin | -11 | |||
140 | 17-oEW | Józef Grewling-Jerzy Gurzęda | NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo | -13 | ||
21-zNS | Witold Dygas-Paweł Dubowski | NW: SBS DAWID Nowa Sól | -13 | |||
16-oNS | Jerzy Zaremba-Piotr Żak | S: SPÓJNIA BENEXT | -13 | |||
33-zNS | Tomasz Pawełczyk-Krzysztof Śliwoń | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | -13 | |||
144 | 42-zEW | Janusz Bukowy-Eugeniusz Strzyż | SE: COME-BACK Rzeszów | -14 | ||
33-oNS | Cezary Wołczak-Waldemar Szelka | SW: MULTI Opole | -14 | |||
5-oEW | Geert Jorgensen-Thomas Berg | N: Objectivity KS AZS Wratis | -14 | |||
14-oNS | Janusz Marzec-Jarosław Świderski | S: HEFAJSTOS Otwock | -14 | |||
20-oEW | Stanisław Owczarski-Wiesław Żegilewicz | NW: GOMAD Gorzów Wielkopolski | -14 | |||
35-oEW | Sławomir Brodziński-Marek Kozik | SW: ZTB 7TREFL Zawiercie | -14 | |||
150 | 1-zEW | Robert Nowicki-Tomasz Kłys | N: GRICON STARKA Poznań | -15 | ||
17-zEW | Piotr Brzeziński-Jerzy Trembowski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -15 | |||
45-oEW | Grzegorz Wadas-Wojciech Stachnik | SE: MPEC Tarnów | -15 | |||
153 | 6-oEW | Sylwester Walerowicz-Wacław Janicki | N: UNIA WINKHAUS Leszno | -17 | ||
41-oEW | Małgorzata Ludwikowska-Piotr Ludwikowski | SE: LAST MINUTE Kraków | -17 | |||
155 | 27-zEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: SPEKTR Mińsk | -18 | ||
45-zNS | Błażej Krawczyk-Marcin Szymański | SE: MPEC Tarnów | -18 | |||
46-zNS | Jerzy Brzustowski-Sławomir Czech | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | -18 | |||
158 | 36-oNS | Mariusz Ilnicki-Przemysław Saliński | SW: BONA FIDE | -20 | ||
4-zEW | Aleksander Chrenowski-Aldona Chrenowska | N: BLACKWOOD Gdańsk | -20 | |||
8-zEW | Olga Zabulewicz-Dariusz Chmielewski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -20 | |||
19-oNS | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | -20 | |||
13-zNS | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: MTS PIAST Skawina | -20 | |||
16-zEW | Janusz Makaruk-Paweł Niedzielski | S: SPÓJNIA BENEXT | -20 | |||
23-oEW | Jerzy Sadowski-Roman Szlachetka | NW: KB KONTRA Koszalin | -20 | |||
165 | 18-oEW | Janusz Hliwa-Mieczysław Stefański | NW: FUNDACJA I Love Bridge Go | -22 | ||
4-oNS | Wojciech Romaszko-Robert Krawczyk | N: BLACKWOOD Gdańsk | -22 | |||
26-oEW | Ramunas Grigoraitis-Sonata Simanaitiene | NE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL | -22 | |||
7-zEW | Zdzisław Świątek-Paweł Siwiński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -22 | |||
169 | 27-oEW | Adam Wszeborowski-Tomasz Zaleski | NE: Dolina Narwi MOSiR Łomża | -23 | ||
31-zNS | Janusz Radecki-Andrzej Ziomek | NE: KBS LEGIONOWIANIN | -23 | |||
11-oNS | Arkadiusz Zadworny-Dariusz Puczyński | S: CONSUS - Spójnia | -23 | |||
172 | 43-oNS | Andrzej Kokoryka-Dariusz Koproń | SE: SKÓR-BUT Łęczna | -24 | ||
18-zNS | Roman Klejny-Radosław Liskowiak | NW: FUNDACJA I Love Bridge Go | -24 | |||
174 | 15-zEW | Andrzej Iwański-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | -26 | ||
2-zNS | Radosław Kozłowski-Dariusz Kozłowski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | -26 | |||
6-zEW | Ilya Shpuntou-Jarosław Ostrowski | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | -26 | |||
177 | 10-oNS | Wojciech Sołtysik-Marek Witek | S: MAGMA Zawiercie | -27 | ||
20-zEW | Tadeusz Janczurewicz-Piotr Kozicki | NW: JAGIELLONKA Piła | -27 | |||
179 | 19-zNS | Tadeusz Kaczanowski-Vasil Valchev | NW: A_D Szczecin | -28 | ||
180 | 40-zEW | Jan Niebudek-Jerzy Zatorski | SW: KS Konfeks I Legnica | -29 | ||
47-oEW | Jacek Adamczyk-Robert Łataś | SE: GEOBEJUR Radom | -29 | |||
182 | 8-oNS | Waldemar Warzała-Jacek Piotrowski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -30 | ||
183 | 11-zEW | Ireneusz Saturski-Jarosław Kostrzewa | S: CONSUS - Spójnia | -31 | ||
184 | 25-zEW | Leszek Łuniewski-Maciej Wiącek | NE: Mazovia Płock | -32 | ||
35-zNS | Krzysztof Chmiel-Rafał Furgal | SW: ZTB 7TREFL Zawiercie | -32 | |||
28-zNS | Karolina Melkonyan-Maria Zarzycka | NE: Akademia Brydża AZS UW Wa | -32 | |||
187 | 38-oEW | Andrzej Kaźmierczak-Artur Winkler | SW: BKB I Bolesławiec | -35 | ||
188 | 9-oEW | Jan Betley-Anna Sztyber | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | -36 | ||
41-zEW | Edward Sucharda-Kacper Kopka | SE: Akademia Brydża AZS UW | -36 | |||
190 | 44-oEW | Maciej Kliś-Jacek Młyńczyk | SE: TS WISŁA Kraków | -39 | ||
191 | 31-oEW | Maciej Boczar-Krystian Dowolski | NE: KBS LEGIONOWIANIN | -42 | ||
192 | 5-zEW | Bogdan Świątek-Jan Borychowski | N: KTB Konin | -56 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |