BUTLER, RUNDA 12 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 35-oEW | Mariusz Ilnicki-Przemysław Saliński | SW: BONA FIDE | +42 | 1 | |
2 | 34-zNS | Agnieszka Pietrzyk-Michał Wróbel | SW: JKBS Jastrzębie-Zdrój | +40 | 2 | |
3 | 47-zNS | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | SE: ALF Nowy Sącz | +34 | 3 | |
10-zNS | Tomasz Paluchowski-Robert Głowacki | S: HEFAJSTOS Otwock | +34 | 4 | ||
5 | 46-zNS | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: Carlo Bossi Parfumes Nisk | +33 | 5 | |
6 | 23-oNS | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | NW: KB KONTRA Koszalin | +27 | 6 | |
30-oEW | Patryk Berhorst-Bartłomiej Cybula | NE: GAME OVER Gdańsk | +27 | 7 | ||
8 | 19-zNS | Mariusz Grabowski-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +26 | 8 | |
9 | 28-oNS | Kazimierz Dobrzyniecki-Wojciech Biegajło | NE: Gambling Ciechanów | +25 | 9 | |
11-zEW | Arkadiusz Zadworny-Dariusz Puczyński | S: CONSUS - Spójnia | +25 | 10 | ||
30-zEW | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 | +25 | 11 | ||
12 | 29-zEW | Karolina Melkonyan-Maria Zarzycka | NE: Akademia Brydża AZS UW Wa | +23 | 12 | |
15-oEW | Marcin Bartoszewski-Grzegorz Deptuła | S: ETB PRIM Ełk | +23 | |||
20-oEW | Józef Grewling-Jerzy Gurzęda | NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo | +23 | |||
15 | 18-oNS | Wojciech Dolny-Jarosław Michałowski | NW: Radio Hit Włocławek | +22 | ||
9-zEW | Michał Kwiecień-Włodzimierz Starkowski | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | +22 | |||
17 | 1-oNS | Aleksander Kud-Tomasz Bartnicki | N: BIOPAX.PL AZS UZ | +21 | ||
18 | 17-zEW | Tadeusz Janczurewicz-Piotr Kozicki | NW: JAGIELLONKA Piła | +20 | ||
19 | 3-oNS | Andrzej Sulima-Henryk Łakomski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | +18 | ||
7-zEW | Olgierd Rodziewicz-Bielewicz-Ewa Rodziewicz-Bielewicz | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +18 | |||
42-oEW | Janusz Bukowy-Eugeniusz Strzyż | SE: COME-BACK Rzeszów | +18 | |||
14-zNS | Zbigniew Borkowski-Bartosz Ceglarski | S: POMTECH Zwoleń | +18 | |||
23 | 18-zEW | Adam Błachnio-Piotr Turowski | NW: Radio Hit Włocławek | +17 | ||
27-oEW | Sviatlana Badrankova-Alexander Zhukov | NE: SPEKTR Mińsk | +17 | |||
40-zEW | Dorota Tokaj-Wojtczuk-Rafał Wojtczuk | SW: ABNEGAT Warszawa | +17 | |||
9-oEW | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT Pabianice | +17 | |||
12-oNS | Marek Cyrkiel-Roman Opaliński | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +17 | |||
28 | 36-zNS | Stanisław Szuba-Marian Szymonowicz | SW: KS TURBO FLY BACK Wrocław | +16 | ||
34-oNS | Andrzej Maszczyszyn-Krzysztof Zieliński | SW: DDK Brzeziny Śląskie | +16 | |||
24-oNS | Wojciech Bondarewicz-Remigiusz Góralczyk | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +16 | |||
48-zNS | Grzegorz Cieślak-Elżbieta Waniurska | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | +16 | |||
32 | 37-oNS | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SW: PONAR SILESIA Katowice | +15 | ||
42-zEW | Magdalena Szumny-Kamila Wesołowska | SE: SFORA CIBORA Kraków | +15 | |||
4-oEW | Roman Wachowiak-Rafał Konieczny | N: CHEMIK Bydgoszcz | +15 | |||
35 | 2-oEW | Artur Wójcik-Andrzej Aleksandrzak | N: UKB KLEKS Szamotuły | +14 | ||
21-zNS | Roman Klejny-Jerzy Kubiak | NW: FUNDACJA I Love Bridge Go | +14 | |||
37 | 8-oNS | Mirosław Cichocki-Adolf Bocheński | N: SYNTEX | +13 | ||
46-oNS | Roman Narewski-Jerzy Dusza | SE: PTG Sokół Gorlice | +13 | |||
35-zNS | Krzysztof Dziekański-Ewa Dziekańska | SW: BONA FIDE | +13 | |||
40 | 28-zEW | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | NE: Gambling Ciechanów | +12 | ||
23-zEW | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | NW: KB KONTRA Koszalin | +12 | |||
8-zNS | Zdzisław Świątek-Paweł Siwiński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +12 | |||
43 | 5-oEW | Ilya Shpuntou-Piotr Jassem | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | +11 | ||
17-oEW | Piotr Brzeziński-Jerzy Trembowski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | +11 | |||
13-oEW | Piotr Radzikowski-Robert Różak | S: LESKOWIEC - BESKID | +11 | |||
46 | 10-oNS | Ireneusz Kowalczyk-Andrzej Szymczak | S: MAGMA Zawiercie | +10 | ||
4-zNS | Ryszard Rapicki-Leszek Falkowski | N: CHEMIK Bydgoszcz | +10 | |||
31-oNS | Zdzisław Kowalewski-Zbigniew Skibicki | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | +10 | |||
16-oNS | Andrzej Lubojemski-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA | +10 | |||
26-zEW | Władysław Dziachan-Grzegorz Zgorzelski | NE: GOK Bielsk | +10 | |||
6-oNS | Maciej Wręczycki-Paweł Kowalczewski | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | +10 | |||
52 | 43-zEW | Kazimierz Chłobowski-Maciej Szczerczak | SE: TS WISŁA Kraków | +9 | ||
11-oNS | Witold Stachnik-Ryszard Skotarski | S: CONSUS - Spójnia | +9 | |||
38-zNS | Bernard Jadczak-Adam Waszkiewicz | SW: ERBUD AZS Wratislavia IX | +9 | |||
12-zNS | Maciej Dobrzyński-Janusz Gawęcki | S: HOTEL SENATOR | +9 | |||
20-zEW | Marek Giża-Tomasz Latos | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B | +9 | |||
57 | 45-oNS | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: LAST MINUTE Kraków | +8 | ||
37-zNS | Marek Skotniczny-Waldemar Szelka | SW: MULTI Opole | +8 | |||
41-zEW | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | +8 | |||
5-zEW | Jarosław Łaszczuk-Grzegorz Dziębowski | N: LKS PIAST Sieradz | +8 | |||
39-oNS | Rafał Gregorowicz-Maciej Rochowicz | SW: Bluerefrigeration AZSVIII | +8 | |||
2-zNS | Marek Markowski-Łukasz Brede | N: UKB KLEKS Szamotuły | +8 | |||
63 | 36-oEW | Piotr Dobryszycki-Jerzy Gładysz | SW: KS TURBO FLY BACK Wrocław | +7 | ||
38-oNS | Andrzej Bondarewicz-Maciej Hutyra | SW: VALUE MEDIA AZS II | +7 | |||
33-zNS | Maciej Macewicz-Dariusz Reguła | SW: MICHALAK Kolonowskie | +7 | |||
26-oEW | Krzysztof Krajewski-Jerzy Gober | NE: Dolina Narwi MOSiR Łomża | +7 | |||
32-oNS | Tadeusz Luzak-Joanna Derewońko | NE: KBS LEGIONOWIANIN | +7 | |||
13-zEW | Zdzisław Beling-Jerzy Olczyk | S: SPÓJNIA BENEXT | +7 | |||
69 | 39-zNS | Marek Michalski-Jerzy Zatorski | SW: KS Konfeks I Legnica | +6 | ||
7-oNS | Sylwester Walerowicz-Wacław Janicki | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +6 | |||
71 | 33-oEW | Marek Oliwa-Jerzy Serafin | SW: MICHALAK Kolonowskie | +5 | ||
3-zEW | Tomasz Małachowski-Marcin Czarniawski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | +5 | |||
24-zNS | Witold Dygas-Paweł Dubowski | NW: SBS DAWID Nowa Sól | +5 | |||
74 | 25-zNS | Dariusz Krajewski-Maciej Wiącek | NE: Mazovia Płock | +4 | ||
22-zNS | Andrzej Jeleniewski-Piotr Klimacki | NW: A_D Szczecin | +4 | |||
14-oNS | Mateusz Stępiński-Paweł Szymaszczyk | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | +4 | |||
77 | 1-zNS | Robert Nowicki-Tomasz Kłys | N: GRICON STARKA Poznań | +3 | ||
27-zEW | Lech Grabski-Bernard Pszczoła | NE: Amado Trans Olsztyn | +3 | |||
47-oNS | Jacek Adamczyk-Robert Łataś | SE: GEOBEJUR Radom | +3 | |||
43-oNS | Maciej Kliś-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | +3 | |||
44-zEW | Maciej Kita-Mariusz Kita | SE: MPEC Tarnów | +3 | |||
25-oNS | Julij Chumak-Arunas Jankauskas | NE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL | +3 | |||
15-zNS | Grzegorz Probola-Jan Rogowski | S: ETB PRIM Ełk | +3 | |||
40-oEW | Jakub Patreuha-Patryk Patreuha | SW: BKB I Bolesławiec | +3 | |||
31-zEW | Zdzisław Laszczak-Sylwester Młynarczuk | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | +3 | |||
86 | 6-zNS | Tomasz Wasilewski-Tomasz Buchnajzer | N: KTB Konin | +2 | ||
32-zEW | Janusz Radecki-Andrzej Ziomek | NE: KBS LEGIONOWIANIN | +2 | |||
45-zEW | Paweł Kotarba-Joanna Kotarba | SE: LAST MINUTE Kraków | +2 | |||
48-oNS | Marek Jarosz-Bartosz Bańkowski | SE: KIERY Głogoczów | +2 | |||
29-oEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | NE: SDK Tczew | +2 | |||
91 | 21-oEW | Radosław Liskowiak-Mieczysław Stefański | NW: FUNDACJA I Love Bridge Go | +1 | ||
41-oNS | Kazimierz Dziadkowiec-Wacław Gąssowski | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | +1 | |||
44-oEW | Jakub Jagodziński-Bartosz Matras | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +1 | |||
16-zEW | Krzysztof Kleinrok-Jarosław Posłuszny | S: CZARNA PAPUGA | +1 | |||
19-oNS | Roman Kujawski-Marek Wojciechowski | NW: ADMIRA Poznań | +1 | |||
96 | 22-oNS | Grażyna Brewiak-Grażyna Busse | NW: UNIA II Leszno | 0 | ||
22-oEW | Tadeusz Kaczanowski-Vasil Valchev | NW: A_D Szczecin | 0 | |||
98 | 41-oEW | Piotr Jasiński-Edward Sucharda | SE: Akademia Brydża AZS UW | -1 | ||
19-oEW | Paweł Krzemiński-Alicja Krzemińska | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -1 | |||
21-oNS | Tomasz Osiński-Karol Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | -1 | |||
16-zNS | Igor Chalupec-Bartosz Chmurski | S: Bridge24.pl 2 | -1 | |||
44-oNS | Grzegorz Wadas-Wojciech Stachnik | SE: MPEC Tarnów | -1 | |||
103 | 48-oEW | Rafał Niedzielski-Paweł Szymonik | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | -2 | ||
45-zNS | Andrzej Kozak-Jacek Zając | SE: CKFiS Bełżyce | -2 | |||
29-oNS | Jakub Bazyluk-Filip Trojański | NE: Akademia Brydża AZS UW Wa | -2 | |||
32-zNS | Adam Walczyński-Jacek Sikora | NE: AUTO MIRAS Pępowo | -2 | |||
6-zEW | Jarosław Cieślak-Grzegorz Bajek | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | -2 | |||
108 | 31-zNS | Witold Kaliński-Lechosław Suszka | NE: MAKABI Gdańsk | -3 | ||
1-zEW | Konrad Wójcik-Paweł Pietrażycki | N: BIOPAX.PL AZS UZ | -3 | |||
47-oEW | Tadeusz Garbacik-Wojciech Paszko | SE: ALF Nowy Sącz | -3 | |||
40-oNS | Agnieszka Ciborowska-Igor Ciborowski | SW: ABNEGAT Warszawa | -3 | |||
44-zNS | Marek Tekieli-Jarosław Gąsiorowski | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -3 | |||
43-oEW | Marek Atalski-Tomasz Raczkiewicz | SE: SKÓR-BUT Łęczna | -3 | |||
15-zEW | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | S: MILO Kraków | -3 | |||
27-zNS | Viktar Lipnitski-Aliaksandr Prakapenka | NE: SPEKTR Mińsk | -3 | |||
25-oEW | Piotr Nowicki-Leszek Szeląg | NE: Mazovia Płock | -3 | |||
117 | 14-oEW | Jacek Bors-Tadeusz Kowalczewski | S: POMTECH Zwoleń | -4 | ||
25-zEW | Ramunas Grigoraitis-Sonata Simanaitiene | NE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL | -4 | |||
22-zEW | Cezary Bura-Bogdan Grzelak | NW: UNIA II Leszno | -4 | |||
120 | 33-oNS | Patryk Kuczera-Dyga-Andrzej Hermansdorfer | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | -5 | ||
24-zEW | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -5 | |||
3-zNS | Tytus Żurawski-Adam Suchodolski | N: BLACKWOOD Gdańsk | -5 | |||
123 | 7-oEW | Leszek Szkudlarek-Elżbieta Czekaj | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -6 | ||
39-zEW | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | SW: Bluerefrigeration AZSVIII | -6 | |||
125 | 36-oNS | Leszek Krzeczek-Bogusław Mojżesz | SW: DRUGI SORT Bielsko-Biała | -7 | ||
38-oEW | Przemysław Kubicki-Michał Robak | SW: ERBUD AZS Wratislavia IX | -7 | |||
33-zEW | Tomasz Pawełczyk-Krzysztof Śliwoń | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | -7 | |||
32-oEW | Jarosław Drewing-Janusz Kobylarski | NE: AUTO MIRAS Pępowo | -7 | |||
26-oNS | Leszek Biegański-Krzysztof Fleming | NE: GOK Bielsk | -7 | |||
13-zNS | Maciej Mąka-Piotr Zięba | S: LESKOWIEC - BESKID | -7 | |||
131 | 45-oEW | Adam Pruszkowski-Krzysztof Latus | SE: CKFiS Bełżyce | -8 | ||
2-zEW | Anna Maduzia-Marcin Dobrowolski | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | -8 | |||
41-zNS | Paweł Hulanicki-Tomasz Kiełbasa | SE: Akademia Brydża AZS UW | -8 | |||
39-oEW | Ryszard Laskowski-Aleksander Poznysz | SW: KS Konfeks I Legnica | -8 | |||
37-zEW | Mirosław Białożyt-Henryk Grządziel | SW: PONAR SILESIA Katowice | -8 | |||
5-zNS | Mariusz Winkler-Paweł Jassem | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | -8 | |||
137 | 20-zNS | Piotr Solecki-Jan Włodkowski | NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo | -9 | ||
11-oEW | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: MTS PIAST Skawina | -9 | |||
38-zEW | Maciej Dorabiała-Jacek Wojnarowicz | SW: VALUE MEDIA AZS II | -9 | |||
43-zNS | Jarosław Kaczorowski-Józef Myć | SE: SKÓR-BUT Łęczna | -9 | |||
12-zEW | Arkadiusz Majcher-Marek Pietraszek | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -9 | |||
142 | 6-oEW | Bogdan Świątek-Jan Borychowski | N: KTB Konin | -10 | ||
26-zNS | Stanisław Gawryszczak-Jacek Pióro | NE: Dolina Narwi MOSiR Łomża | -10 | |||
4-zEW | Steve Green-Roger Bryant | N: Objectivity KS AZS Wratis | -10 | |||
16-oEW | Tomasz Sielicki-Piotr Tuczyński | S: Bridge24.pl 2 | -10 | |||
10-oEW | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Węgrowicz | S: HEFAJSTOS Otwock | -10 | |||
31-oEW | Marek Niesłuchowski-Danuta Żabicka | NE: MAKABI Gdańsk | -10 | |||
148 | 5-oNS | Piotr Wulkiewicz-Tomasz Spodenkiewicz | N: LKS PIAST Sieradz | -11 | ||
17-oNS | Paweł Sosnowski-Ryszard Sawicki | NW: JAGIELLONKA Piła | -11 | |||
13-oNS | Jerzy Zaremba-Piotr Żak | S: SPÓJNIA BENEXT | -11 | |||
151 | 8-zEW | Zbigniew Rogowski-Roman Kierznowski | N: SYNTEX | -12 | ||
23-zNS | Mirosław Bublewicz-Krzysztof Rogoziński | NW: GOMAD Gorzów Wielkopolski | -12 | |||
28-zNS | Krzysztof Czapczyk-Janusz Przybyszewski | NE: COMPENSA Gdańsk | -12 | |||
154 | 46-oEW | Andrzej Byzdra-Jan Sączawa | SE: Carlo Bossi Parfumes Nisk | -13 | ||
8-oEW | Jacek Leśniczak-Jerzy Kozyczkowski | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -13 | |||
35-zEW | Marek Kozik-Wojciech Szuba | SW: ZTB 7TREFL Zawiercie | -13 | |||
157 | 21-zEW | Andrzej Wilemski-Tadeusz Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | -14 | ||
2-oNS | Witold Tomaszek-Ewa Miszewska | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | -14 | |||
159 | 37-oEW | Longin Bartnik-Maciej Boczek | SW: MULTI Opole | -15 | ||
4-oNS | Zofia Bałdysz-Cathy Bałdysz | N: Objectivity KS AZS Wratis | -15 | |||
42-zNS | Tadeusz Przybyło-Karol Grzywacz | SE: COME-BACK Rzeszów | -15 | |||
162 | 24-oEW | Edward Bargiel-Janusz Jasiński | NW: SBS DAWID Nowa Sól | -16 | ||
34-oEW | Witold Białas-Aleksander Sejud | SW: JKBS Jastrzębie-Zdrój | -16 | |||
36-zEW | Krzysztof Gacek-Jerzy Miś | SW: DRUGI SORT Bielsko-Biała | -16 | |||
48-zEW | Krzysztof Gawor-Marek Kowalski | SE: KIERY Głogoczów | -16 | |||
166 | 9-oNS | Katarzyna Dufrat-Justyna Żmuda | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | -17 | ||
40-zNS | Jarosław Molenda-Waldemar Siuda | SW: BKB I Bolesławiec | -17 | |||
27-oNS | Krzysztof Michalczyk-Mirosław Zomkowski | NE: Amado Trans Olsztyn | -17 | |||
18-zNS | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: STB Słupsk | -17 | |||
12-oEW | Andrzej Iwański-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | -17 | |||
171 | 14-zEW | Jan Betley-Anna Sztyber | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | -18 | ||
7-zNS | Waldemar Warzała-Jacek Piotrowski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -18 | |||
3-oEW | Wojciech Romaszko-Zbigniew Prasek | N: BLACKWOOD Gdańsk | -18 | |||
42-oNS | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: SFORA CIBORA Kraków | -18 | |||
175 | 17-zNS | Florian Fabiś-Jan Obuchowicz | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -20 | ||
176 | 1-oEW | Justyna Stachowiak-Kluz-Marcin Pędziński | N: GRICON STARKA Poznań | -21 | ||
177 | 18-oEW | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | -22 | ||
9-zNS | Ewa Sobolewska-Marek Szymanowski | S: INWIT Pabianice | -22 | |||
179 | 29-zNS | Jarosław Bartosiński-Mirosław Szaliński | NE: SDK Tczew | -23 | ||
15-oNS | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: MILO Kraków | -23 | |||
20-oNS | Bartłomiej Kamelski-Leszek Kawski | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B | -23 | |||
182 | 30-zNS | Arkadiusz Górzewski-Grzegorz Wołowiec | NE: GAME OVER Gdańsk | -25 | ||
11-zNS | Piotr Mądry-Mikołaj Taczewski | S: MTS PIAST Skawina | -25 | |||
28-oEW | Edmund Pinkiewicz-Antoni Sękowski | NE: COMPENSA Gdańsk | -25 | |||
185 | 19-zEW | Jan Weber-Marek Klatkiewicz | NW: ADMIRA Poznań | -26 | ||
186 | 23-oEW | Stanisław Owczarski-Wiesław Żegilewicz | NW: GOMAD Gorzów Wielkopolski | -27 | ||
30-oNS | Zygmunt Kuczyński-Waldemar Radziak | NE: K2 | -27 | |||
188 | 46-zEW | Jan Grygowicz-Wiesław Stój | SE: PTG Sokół Gorlice | -33 | ||
189 | 10-zEW | Tomasz Wiśniewski-Marek Witek | S: MAGMA Zawiercie | -34 | ||
47-zEW | Jacek Kowalski-Roman Urbańczyk | SE: GEOBEJUR Radom | -34 | |||
191 | 34-zEW | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | SW: DDK Brzeziny Śląskie | -40 | ||
192 | 35-oNS | Krzysztof Chmiel-Rafał Furgal | SW: ZTB 7TREFL Zawiercie | -42 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |