BUTLER, RUNDA 13 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 25-oNS | Adam Cybulski-Leszek Pęcherzewski | NE: Mazovia Płock | +39 | 1 | |
2 | 13-zEW | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT Pabianice | +35 | 2 | |
3 | 1-oEW | Witold Tomaszek-Ewa Miszewska | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | +33 | 3 | |
4 | 34-oEW | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | SW: DDK Brzeziny Śląskie | +32 | 4 | |
5 | 41-zEW | Krzysztof Cichy-Kacper Kopka | SE: Akademia Brydża AZS UW | +30 | 5 | |
6 | 45-zNS | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | +29 | 6 | |
7 | 16-oEW | Edward Warząchowski-Bogdan Palikot | S: CZARNA PAPUGA | +28 | 7 | |
29-oEW | Wojciech Biegajło-Maciej Kulikowski | NE: Gambling Ciechanów | +28 | 8 | ||
9 | 9-zEW | Michał Kwiecień-Włodzimierz Starkowski | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | +27 | 9 | |
10-oNS | Wojciech Sołtysik-Marek Witek | S: MAGMA Zawiercie | +27 | 10 | ||
45-oNS | Adam Pruszkowski-Agnieszka Brawata | SE: CKFiS Bełżyce | +27 | 11 | ||
22-zEW | Mariusz Grabowski-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +27 | 12 | ||
13 | 37-oNS | Marek Oliwa-Jerzy Serafin | SW: MICHALAK Kolonowskie | +26 | ||
5-zNS | Marek Czerepak-Jarosław Cieślak | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | +26 | |||
34-zNS | Janusz Pisarek-Jerzy Radomski | SW: DDK Brzeziny Śląskie | +26 | |||
16 | 3-oEW | Geert Jorgensen-Thomas Berg | N: Objectivity KS AZS Wratis | +25 | ||
43-oEW | Błażej Krawczyk-Marcin Szymański | SE: MPEC Tarnów | +25 | |||
18 | 26-oEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: SPEKTR Mińsk | +24 | ||
30-zEW | Arkadiusz Górzewski-Grzegorz Wołowiec | NE: GAME OVER Gdańsk | +24 | |||
20 | 44-oNS | Cezary Komajda-Grzegorz Kułak | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +23 | ||
21 | 8-zEW | Zdzisław Świątek-Paweł Siwiński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +21 | ||
22 | 1-zNS | Stanisław Zakrzewski-Maciej Sobieralski | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | +20 | ||
23 | 8-oEW | Sylwester Walerowicz-Wacław Janicki | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +19 | ||
24 | 47-zEW | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | SE: ALF Nowy Sącz | +18 | ||
15-oEW | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | S: MILO Kraków | +18 | |||
16-zNS | Andrzej Lubojemski-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA | +18 | |||
39-zNS | Zdzisław Kunc-Marek Rzeszutek | SW: Bluerefrigeration AZSVIII | +18 | |||
28 | 48-zEW | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: Carlo Bossi Parfumes Nisk | +17 | ||
7-oEW | Mirosław Cichocki-Adolf Bocheński | N: SYNTEX | +17 | |||
46-oEW | Jerzy Bednarz-Jarosław Kosior | SE: GEOBEJUR Radom | +17 | |||
20-oEW | Cezary Bura-Bogdan Grzelak | NW: UNIA II Leszno | +17 | |||
32 | 15-zNS | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: MILO Kraków | +16 | ||
35-oEW | Krzysztof Chmiel-Rafał Furgal | SW: ZTB 7TREFL Zawiercie | +16 | |||
34 | 2-oNS | Wojciech Romaszko-Zbigniew Prasek | N: BLACKWOOD Gdańsk | +15 | ||
33-oEW | Marek Skulimowski-Krzysztof Śliwoń | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | +15 | |||
36 | 21-oNS | Piotr Solecki-Robert Włodkowski | NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo | +14 | ||
24-oNS | Paweł Sosnowski-Ryszard Sawicki | NW: JAGIELLONKA Piła | +14 | |||
39-oNS | Jakub Patreuha-Patryk Patreuha | SW: BKB I Bolesławiec | +14 | |||
41-oNS | Piotr Jasiński-Tomasz Kiełbasa | SE: Akademia Brydża AZS UW | +14 | |||
40 | 5-oEW | Maciej Wręczycki-Grzegorz Bajek | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | +13 | ||
41 | 2-zEW | Robert Krawczyk-Aleksander Chrenowski | N: BLACKWOOD Gdańsk | +12 | ||
48-oEW | Marek Jarosz-Bartosz Bańkowski | SE: KIERY Głogoczów | +12 | |||
14-oEW | Piotr Kucharski-Mirosław Rafalski | S: HOTEL SENATOR | +12 | |||
44 | 43-zEW | Marek Atalski-Tomasz Raczkiewicz | SE: SKÓR-BUT Łęczna | +11 | ||
30-oNS | Piotr Suchodolski-Monika Suchodolska | NE: GAME OVER Gdańsk | +11 | |||
18-zNS | Wojciech Bondarewicz-Remigiusz Góralczyk | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +11 | |||
47 | 18-oEW | Ewa Mikucka-Wojciech Jarząbek | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +10 | ||
27-oEW | Lech Grabski-Bernard Pszczoła | NE: Amado Trans Olsztyn | +10 | |||
21-zNS | Roch Rupniewski-Tadeusz Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | +10 | |||
46-zNS | Jacek Adamczyk-Robert Łataś | SE: GEOBEJUR Radom | +10 | |||
51 | 40-oEW | Andrzej Bondarewicz-Maciej Hutyra | SW: VALUE MEDIA AZS II | +9 | ||
28-zEW | Edmund Pinkiewicz-Antoni Sękowski | NE: COMPENSA Gdańsk | +9 | |||
42-zEW | Janusz Bukowy-Karol Grzywacz | SE: COME-BACK Rzeszów | +9 | |||
20-zEW | Roman Klejny-Jerzy Kubiak | NW: FUNDACJA I Love Bridge Go | +9 | |||
12-zEW | Arkadiusz Majcher-Marek Pietraszek | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +9 | |||
9-oEW | Wojciech Gaweł-Rafał Jagniewski | S: Bridge24.pl 2 | +9 | |||
38-oNS | Przemysław Kubicki-Michał Robak | SW: ERBUD AZS Wratislavia IX | +9 | |||
11-zNS | Grzegorz Probola-Jan Rogowski | S: ETB PRIM Ełk | +9 | |||
22-oEW | Bartłomiej Kamelski-Leszek Kawski | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B | +9 | |||
60 | 6-zNS | Jarosław Łaszczuk-Grzegorz Dziębowski | N: LKS PIAST Sieradz | +8 | ||
38-zEW | Bernard Jadczak-Adam Waszkiewicz | SW: ERBUD AZS Wratislavia IX | +8 | |||
33-zEW | Agnieszka Pietrzyk-Michał Wróbel | SW: JKBS Jastrzębie-Zdrój | +8 | |||
10-zNS | Zbigniew Borkowski-Bartosz Ceglarski | S: POMTECH Zwoleń | +8 | |||
64 | 19-zEW | Andrzej Jeleniewski-Piotr Klimacki | NW: A_D Szczecin | +7 | ||
25-zNS | Krzysztof Dach-Stanisław Gawryszczak | NE: Dolina Narwi MOSiR Łomża | +7 | |||
66 | 11-oEW | Marcin Bartoszewski-Grzegorz Deptuła | S: ETB PRIM Ełk | +6 | ||
7-zEW | Bogdan Świątek-Jan Borychowski | N: KTB Konin | +6 | |||
31-zNS | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 | +6 | |||
28-oEW | Maciej Boczar-Krystian Dowolski | NE: KBS LEGIONOWIANIN | +6 | |||
36-oNS | Cezary Wołczak-Longin Bartnik | SW: MULTI Opole | +6 | |||
71 | 23-zNS | Jan Weber-Marek Klatkiewicz | NW: ADMIRA Poznań | +5 | ||
32-oEW | Zdzisław Laszczak-Sylwester Młynarczuk | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | +5 | |||
24-zNS | Adam Błachnio-Piotr Turowski | NW: Radio Hit Włocławek | +5 | |||
35-zEW | Marek Bałdysz-Samuel Bałdysz | SW: KS TURBO FLY BACK Wrocław | +5 | |||
14-zNS | Andrzej Iwański-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | +5 | |||
31-oEW | Anna Kręglewska-Wnuk-Tomasz Wnuk | NE: K2 | +5 | |||
77 | 32-zEW | Janusz Kobylarski-Mirosław Małypan | NE: AUTO MIRAS Pępowo | +4 | ||
17-oEW | Witold Dygas-Andrzej Grygorczuk | NW: SBS DAWID Nowa Sól | +4 | |||
12-oNS | Marek Cyrkiel-Roman Opaliński | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +4 | |||
17-zNS | Radosław Król-Eugeniusz Szczepański | NW: SBS DAWID Nowa Sól | +4 | |||
81 | 26-zNS | Viktar Lipnitski-Aliaksandr Prakapenka | NE: SPEKTR Mińsk | +3 | ||
29-zNS | Marek Osiecki-Dariusz Sierocki | NE: Gambling Ciechanów | +3 | |||
27-zNS | Janusz Budny-Janusz Wróblewski | NE: Amado Trans Olsztyn | +3 | |||
84 | 47-oEW | Sławomir Czech-Jerzy Dusza | SE: PTG Sokół Gorlice | +2 | ||
19-oEW | Jerzy Sadowski-Roman Szlachetka | NW: KB KONTRA Koszalin | +2 | |||
3-zEW | Marek Markowski-Łukasz Brede | N: UKB KLEKS Szamotuły | +2 | |||
4-oNS | Piotr Jassem-Paweł Jassem | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | +2 | |||
88 | 13-oNS | Ewa Sobolewska-Marek Szymanowski | S: INWIT Pabianice | +1 | ||
42-oEW | Jacek Młyńczyk-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | +1 | |||
23-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | +1 | |||
37-zEW | Marek Mazur-Tomasz Walania | SW: MICHALAK Kolonowskie | +1 | |||
40-zEW | Marek Michalski-Jerzy Zatorski | SW: KS Konfeks I Legnica | +1 | |||
44-zEW | Jakub Jagodziński-Wojciech Kurkowski | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +1 | |||
94 | 36-zNS | Krzysztof Gacek-Jerzy Miś | SW: DRUGI SORT Bielsko-Biała | 0 | ||
4-zEW | Ilya Shpuntou-Jarosław Ostrowski | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | 0 | |||
6-oNS | Leszek Szkudlarek-Elżbieta Czekaj | N: DARLES SANTERM Gdańsk | 0 | |||
6-oEW | Piotr Wulkiewicz-Tomasz Spodenkiewicz | N: LKS PIAST Sieradz | 0 | |||
4-zNS | Tomasz Małachowski-Marcin Czarniawski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | 0 | |||
36-zEW | Mieczysław Małek-Marek Werner | SW: MULTI Opole | 0 | |||
100 | 40-zNS | Wojciech Rozwadowski-Rafał Wolański | SW: VALUE MEDIA AZS II | -1 | ||
37-zNS | Mirosław Białożyt-Henryk Grządziel | SW: PONAR SILESIA Katowice | -1 | |||
44-zNS | Paweł Kotarba-Joanna Kotarba | SE: LAST MINUTE Kraków | -1 | |||
23-oEW | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: ADMIRA Poznań | -1 | |||
13-oEW | Janusz Buksa-Waldemar Jaworski | S: LESKOWIEC - BESKID | -1 | |||
42-oNS | Tomasz Bajorek-Tadeusz Przybyło | SE: COME-BACK Rzeszów | -1 | |||
106 | 3-zNS | Steve Green-Roger Bryant | N: Objectivity KS AZS Wratis | -2 | ||
4-oEW | Radosław Kozłowski-Dariusz Kozłowski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | -2 | |||
47-oNS | Ryszard Jaśkiewicz-Wojciech Paszko | SE: ALF Nowy Sącz | -2 | |||
19-oNS | Tadeusz Kaczanowski-Vasil Valchev | NW: A_D Szczecin | -2 | |||
110 | 27-zEW | Leszek Biegański-Krzysztof Fleming | NE: GOK Bielsk | -3 | ||
26-zEW | Julij Chumak-Arunas Jankauskas | NE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL | -3 | |||
29-zEW | Jarosław Bartosiński-Mirosław Szaliński | NE: SDK Tczew | -3 | |||
113 | 17-zEW | Roman Miłkowski-Witold Miłoszewski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -4 | ||
32-zNS | Zdzisław Kowalewski-Zbigniew Skibicki | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | -4 | |||
17-oNS | Piotr Brzeziński-Jerzy Trembowski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -4 | |||
12-oEW | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: MTS PIAST Skawina | -4 | |||
117 | 24-zEW | Tadeusz Janczurewicz-Piotr Kozicki | NW: JAGIELLONKA Piła | -5 | ||
31-oNS | Marek Niesłuchowski-Danuta Żabicka | NE: MAKABI Gdańsk | -5 | |||
32-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: AUTO MIRAS Pępowo | -5 | |||
23-zEW | Andrzej Garstka-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | -5 | |||
35-zNS | Marek Kozik-Wojciech Szuba | SW: ZTB 7TREFL Zawiercie | -5 | |||
14-zEW | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Zembrzuski | S: HEFAJSTOS Otwock | -5 | |||
123 | 31-zEW | Zenon Betański-Marek Kryniewski | NE: MAKABI Gdańsk | -6 | ||
36-oEW | Leszek Krzeczek-Bogusław Mojżesz | SW: DRUGI SORT Bielsko-Biała | -6 | |||
28-oNS | Krzysztof Antas-Józef Pochroń | NE: COMPENSA Gdańsk | -6 | |||
7-zNS | Anna Sarniak-Danuta Kazmucha | N: SYNTEX | -6 | |||
11-oNS | Witold Stachnik-Ryszard Skotarski | S: CONSUS - Spójnia | -6 | |||
128 | 25-zEW | Dariusz Krajewski-Maciej Wiącek | NE: Mazovia Płock | -7 | ||
19-zNS | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | NW: KB KONTRA Koszalin | -7 | |||
130 | 33-zNS | Patryk Kuczera-Dyga-Andrzej Hermansdorfer | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | -8 | ||
6-zEW | Waldemar Warzała-Jacek Piotrowski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -8 | |||
10-zEW | Andrzej Szymczak-Tomasz Wiśniewski | S: MAGMA Zawiercie | -8 | |||
38-zNS | Kazimierz Grzeszkowiak-Bartosz Mer | SW: ABNEGAT Warszawa | -8 | |||
134 | 42-zNS | Kazimierz Chłobowski-Maciej Szczerczak | SE: TS WISŁA Kraków | -9 | ||
28-zNS | Janusz Radecki-Andrzej Ziomek | NE: KBS LEGIONOWIANIN | -9 | |||
11-zEW | Ireneusz Saturski-Jarosław Kostrzewa | S: CONSUS - Spójnia | -9 | |||
9-oNS | Michał Klukowski-Piotr Zatorski | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | -9 | |||
12-zNS | Piotr Mądry-Mikołaj Taczewski | S: MTS PIAST Skawina | -9 | |||
22-oNS | Józef Kaźmierczak-Michał Włoszek | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -9 | |||
38-oEW | Dorota Tokaj-Wojtczuk-Rafał Wojtczuk | SW: ABNEGAT Warszawa | -9 | |||
40-oNS | Ryszard Laskowski-Aleksander Poznysz | SW: KS Konfeks I Legnica | -9 | |||
20-zNS | Andrzej Mazurek-Marek Szukała | NW: UNIA II Leszno | -9 | |||
143 | 18-oNS | Stanisław Owczarski-Wiesław Żegilewicz | NW: GOMAD Gorzów Wielkopolski | -10 | ||
21-zEW | Józef Grewling-Jerzy Gurzęda | NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo | -10 | |||
46-zEW | Jerzy Brzustowski-Sławomir Czech | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | -10 | |||
27-oNS | Michał Maszenda-Krzysztof Wośkowiak | NE: GOK Bielsk | -10 | |||
147 | 18-zEW | Mirosław Bublewicz-Maciej Wierzbicki | NW: GOMAD Gorzów Wielkopolski | -11 | ||
30-oEW | Joanna Zalewska-Maksymilian Grochowski | NE: Akademia Brydża AZS UW Wa | -11 | |||
43-zNS | Maciej Kita-Mariusz Kita | SE: MPEC Tarnów | -11 | |||
150 | 2-zNS | Robert Sikora-Andrzej Łagosz | N: BIOPAX.PL AZS UZ | -12 | ||
48-oNS | Andrzej Byzdra-Zbigniew Niezgoda | SE: Carlo Bossi Parfumes Nisk | -12 | |||
14-oNS | Janusz Marzec-Jarosław Świderski | S: HEFAJSTOS Otwock | -12 | |||
153 | 5-oNS | Roman Wachowiak-Rafał Konieczny | N: CHEMIK Bydgoszcz | -13 | ||
154 | 21-oEW | Tomasz Osiński-Karol Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | -14 | ||
41-oEW | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | SE: SFORA CIBORA Kraków | -14 | |||
24-oEW | Cezary Bołądź-Wiesław Rafalski | NW: Radio Hit Włocławek | -14 | |||
39-oEW | Kamila Kukuła-Krzysztof Lewandowski | SW: Bluerefrigeration AZSVIII | -14 | |||
158 | 33-oNS | Jacek Radomski-Michał Witkowski | SW: JKBS Jastrzębie-Zdrój | -15 | ||
2-oEW | Aleksander Kud-Tomasz Bartnicki | N: BIOPAX.PL AZS UZ | -15 | |||
160 | 15-zEW | Zdzisław Beling-Jerzy Olczyk | S: SPÓJNIA BENEXT | -16 | ||
35-oNS | Piotr Dobryszycki-Jerzy Gładysz | SW: KS TURBO FLY BACK Wrocław | -16 | |||
162 | 20-oNS | Radosław Liskowiak-Mieczysław Stefański | NW: FUNDACJA I Love Bridge Go | -17 | ||
7-oNS | Andrzej Syrek-Grzegorz Dembiński | N: KTB Konin | -17 | |||
46-oNS | Rafał Niedzielski-Paweł Szymonik | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | -17 | |||
48-zNS | Krzysztof Gawor-Marek Kowalski | SE: KIERY Głogoczów | -17 | |||
166 | 15-oNS | Jerzy Zaremba-Piotr Żak | S: SPÓJNIA BENEXT | -18 | ||
16-zEW | Rafał Marks-Paweł Szymaszczyk | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | -18 | |||
47-zNS | Jan Grygowicz-Wiesław Stój | SE: PTG Sokół Gorlice | -18 | |||
39-zEW | Andrzej Kaźmierczak-Artur Winkler | SW: BKB I Bolesławiec | -18 | |||
170 | 8-oNS | Michał Lewiński-Adam Kozłowski | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -19 | ||
171 | 1-zEW | Robert Nowicki-Tomasz Kłys | N: GRICON STARKA Poznań | -20 | ||
172 | 8-zNS | Tomasz Włodarczak-Jerzy Sieracki | N: UNIA WINKHAUS Leszno | -21 | ||
173 | 44-oEW | Małgorzata Ludwikowska-Piotr Ludwikowski | SE: LAST MINUTE Kraków | -23 | ||
174 | 26-oNS | Janusz Kowalewski-Mirosław Liszewski | NE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL | -24 | ||
30-zNS | Albert Grochowski-Mirosław Grochowski | NE: Akademia Brydża AZS UW Wa | -24 | |||
176 | 3-oNS | Artur Wójcik-Andrzej Aleksandrzak | N: UKB KLEKS Szamotuły | -25 | ||
43-oNS | Andrzej Kokoryka-Dariusz Koproń | SE: SKÓR-BUT Łęczna | -25 | |||
178 | 5-zEW | Maciej Łaniewski-Lech Łaniewski | N: CHEMIK Bydgoszcz | -26 | ||
37-oEW | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SW: PONAR SILESIA Katowice | -26 | |||
34-zEW | Maciej Terpiłowski-Stanisław Wawszczyk | SW: BONA FIDE | -26 | |||
181 | 10-oEW | Tadeusz Kowalczewski-Grzegorz Zakrzewski | S: POMTECH Zwoleń | -27 | ||
22-zNS | Marek Giża-Tomasz Latos | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B | -27 | |||
9-zNS | Bartosz Chmurski-Piotr Tuczyński | S: Bridge24.pl 2 | -27 | |||
45-oEW | Adam Cichoń-Marek Heichel | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | -27 | |||
185 | 16-oNS | Jan Betley-Maciej Sikora | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | -28 | ||
29-oNS | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | NE: SDK Tczew | -28 | |||
187 | 45-zEW | Andrzej Kozak-Jacek Zając | SE: CKFiS Bełżyce | -29 | ||
188 | 41-zNS | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: SFORA CIBORA Kraków | -30 | ||
189 | 34-oNS | Krzysztof Dziekański-Ewa Dziekańska | SW: BONA FIDE | -32 | ||
190 | 1-oNS | Michał Dembiński-Krzysztof Brudka | N: GRICON STARKA Poznań | -33 | ||
191 | 13-zNS | Maciej Mąka-Piotr Zięba | S: LESKOWIEC - BESKID | -35 | ||
192 | 25-oEW | Adam Wszeborowski-Tomasz Zaleski | NE: Dolina Narwi MOSiR Łomża | -39 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |