BUTLER, RUNDA 14 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 35-oEW | Cezary Wołczak-Waldemar Szelka | SW: MULTI Opole | +50 | 13 | |
2 | 18-zEW | Cezary Bura-Bogdan Grzelak | NW: UNIA II Leszno | +40 | 14 | |
3 | 43-oEW | Andrzej Kokoryka-Dariusz Koproń | SE: SKÓR-BUT Łęczna | +39 | 15 | |
4 | 46-zEW | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: Carlo Bossi Parfumes Nisk | +35 | 16 | |
31-zNS | Witold Kaliński-Lechosław Suszka | NE: MAKABI Gdańsk | +35 | 17 | ||
6 | 25-zNS | Dariusz Krajewski-Maciej Wiącek | NE: Mazovia Płock | +32 | 18 | |
7 | 8-zNS | Jerzy Nowak-Jacek Kokociński | N: KTB Konin | +30 | 19 | |
8 | 41-oEW | Krzysztof Cichy-Kacper Kopka | SE: Akademia Brydża AZS UW | +29 | 20 | |
3-zNS | Jarosław Ostrowski-Piotr Jassem | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | +29 | 21 | ||
10 | 38-oEW | Mirosław Fechner-Anna Makarewicz | SW: ERBUD AZS Wratislavia IX | +27 | 22 | |
11 | 6-zNS | Ryszard Rapicki-Leszek Falkowski | N: CHEMIK Bydgoszcz | +26 | 23 | |
39-zNS | Jakub Patreuha-Patryk Patreuha | SW: BKB I Bolesławiec | +26 | 24 | ||
13 | 29-zNS | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | NE: SDK Tczew | +25 | ||
14 | 4-zEW | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | +24 | ||
26-oEW | Krzysztof Michalczyk-Mirosław Zomkowski | NE: Amado Trans Olsztyn | +24 | |||
14-oNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: MTS PIAST Skawina | +24 | |||
17 | 40-oNS | Kamila Kukuła-Jacek Krystecki | SW: Bluerefrigeration AZSVIII | +23 | ||
18 | 16-oNS | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: MILO Kraków | +22 | ||
19 | 22-zNS | Andrzej Garstka-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | +20 | ||
20 | 17-zEW | Tomasz Osiński-Karol Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | +19 | ||
39-oNS | Maciej Dorabiała-Jacek Wojnarowicz | SW: VALUE MEDIA AZS II | +19 | |||
1-oEW | Robert Nowicki-Tomasz Kłys | N: GRICON STARKA Poznań | +19 | |||
23 | 20-zEW | Wojciech Bondarewicz-Remigiusz Góralczyk | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +18 | ||
11-zEW | Tomasz Sielicki-Piotr Tuczyński | S: Bridge24.pl 2 | +18 | |||
6-oEW | Roman Wachowiak-Rafał Konieczny | N: CHEMIK Bydgoszcz | +18 | |||
12-oEW | Arkadiusz Majcher-Roman Opaliński | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +18 | |||
27 | 19-zEW | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | NW: KB KONTRA Koszalin | +17 | ||
28 | 36-zNS | Maciej Macewicz-Edward Michalak | SW: MICHALAK Kolonowskie | +16 | ||
28-zEW | Zdzisław Laszczak-Sylwester Młynarczuk | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | +16 | |||
35-zEW | Sławomir Brodziński-Ryszard Milejski | SW: ZTB 7TREFL Zawiercie | +16 | |||
15-oEW | Piotr Kucharski-Mirosław Rafalski | S: HOTEL SENATOR | +16 | |||
46-oEW | Ryszard Jaśkiewicz-Stanisław Jaśkiewicz | SE: ALF Nowy Sącz | +16 | |||
33 | 16-zNS | Karol Gałązka-Maciej Sikora | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | +14 | ||
34 | 25-oEW | Adam Cybulski-Leszek Pęcherzewski | NE: Mazovia Płock | +13 | ||
21-zEW | Witold Dygas-Andrzej Grygorczuk | NW: SBS DAWID Nowa Sól | +13 | |||
13-zEW | Krzysztof Kleinrok-Jarosław Posłuszny | S: CZARNA PAPUGA | +13 | |||
13-oNS | Edward Warząchowski-Bogdan Palikot | S: CZARNA PAPUGA | +13 | |||
38 | 2-zEW | Steve Green-Roger Bryant | N: Objectivity KS AZS Wratis | +12 | ||
9-zNS | Michał Klukowski-Piotr Zatorski | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | +12 | |||
27-oEW | Leszek Biegański-Krzysztof Fleming | NE: GOK Bielsk | +12 | |||
44-zNS | Wojciech Kurkowski-Marek Tekieli | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +12 | |||
1-zNS | Michał Dembiński-Krzysztof Brudka | N: GRICON STARKA Poznań | +12 | |||
34-oEW | Piotr Dobryszycki-Jerzy Gładysz | SW: KS TURBO FLY BACK Wrocław | +12 | |||
18-oNS | Grażyna Brewiak-Grażyna Busse | NW: UNIA II Leszno | +12 | |||
37-oNS | Stanisław Adamczyk-Robert Cimr | SW: PONAR SILESIA Katowice | +12 | |||
46 | 33-oNS | Marek Skulimowski-Michał Kaleta | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | +11 | ||
30-oNS | Wojciech Biegajło-Maciej Kulikowski | NE: Gambling Ciechanów | +11 | |||
42-oNS | Grzegorz Wadas-Wojciech Stachnik | SE: MPEC Tarnów | +11 | |||
24-zNS | Piotr Solecki-Jan Włodkowski | NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo | +11 | |||
37-zEW | Mirosław Białożyt-Henryk Grządziel | SW: PONAR SILESIA Katowice | +11 | |||
5-oNS | Andrzej Sulima-Krzysztof Łukaszewicz | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | +11 | |||
34-zEW | Stanisław Fangor-Jerzy Radomski | SW: DDK Brzeziny Śląskie | +11 | |||
27-zNS | Władysław Dziachan-Grzegorz Zgorzelski | NE: GOK Bielsk | +11 | |||
47-oEW | Rafał Niedzielski-Paweł Szymonik | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | +11 | |||
55 | 10-oNS | Marcin Bartoszewski-Grzegorz Deptuła | S: ETB PRIM Ełk | +10 | ||
7-zNS | Zdzisław Świątek-Paweł Siwiński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +10 | |||
12-zNS | Marek Cyrkiel-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +10 | |||
24-oEW | Jarosław Hilbrecht-Robert Włodkowski | NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo | +10 | |||
40-zNS | Dorota Tokaj-Wojtczuk-Rafał Wojtczuk | SW: ABNEGAT Warszawa | +10 | |||
60 | 28-oNS | Zdzisław Kowalewski-Zbigniew Skibicki | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | +9 | ||
17-oNS | Dominik Kaszowski-Roch Rupniewski | NW: JANTAR Toruń | +9 | |||
23-oNS | Andrzej Wielowieyski-Piotr Klimacki | NW: A_D Szczecin | +9 | |||
30-zEW | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Palmowski | NE: Gambling Ciechanów | +9 | |||
29-oNS | Maciej Boczar-Krystian Dowolski | NE: KBS LEGIONOWIANIN | +9 | |||
65 | 21-oNS | Radosław Król-Eugeniusz Szczepański | NW: SBS DAWID Nowa Sól | +8 | ||
31-oNS | Joanna Zalewska-Jakub Bazyluk | NE: Akademia Brydża AZS UW Wa | +8 | |||
67 | 5-zNS | Olga Zabulewicz-Dariusz Chmielewski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +7 | ||
44-oEW | Cezary Komajda-Bartosz Matras | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +7 | |||
32-zEW | Anna Kręglewska-Wnuk-Tomasz Wnuk | NE: K2 | +7 | |||
15-zEW | Maciej Mąka-Piotr Zięba | S: LESKOWIEC - BESKID | +7 | |||
8-oEW | Bogdan Świątek-Jan Borychowski | N: KTB Konin | +7 | |||
4-oEW | Artur Wójcik-Andrzej Aleksandrzak | N: UKB KLEKS Szamotuły | +7 | |||
73 | 10-zEW | Wojciech Bobrek-Dariusz Prawdzik | S: ETB PRIM Ełk | +6 | ||
23-zNS | Józef Kaźmierczak-Michał Włoszek | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +6 | |||
75 | 19-oNS | Andrzej Jabłoński-Jerzy Sadowski | NW: KB KONTRA Koszalin | +5 | ||
76 | 38-zEW | Grzegorz Czapulak-Marek Michalski | SW: KS Konfeks I Legnica | +4 | ||
45-oNS | Roman Madej-Mateusz Słuszniak | SE: SFORA CIBORA Kraków | +4 | |||
48-oNS | Marek Jarosz-Bartosz Bańkowski | SE: KIERY Głogoczów | +4 | |||
7-oNS | Adam Krysiak-Krzysztof Han | N: LKS PIAST Sieradz | +4 | |||
80 | 22-oNS | Marcin Zawadzki-Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka | NW: GOMAD Gorzów Wielkopolski | +3 | ||
45-zNS | Krzysztof Latus-Jacek Zając | SE: CKFiS Bełżyce | +3 | |||
2-oNS | Zofia Bałdysz-Cathy Bałdysz | N: Objectivity KS AZS Wratis | +3 | |||
20-oEW | Jarosław Michałowski-Wiesław Rafalski | NW: Radio Hit Włocławek | +3 | |||
84 | 42-zNS | Hieronim Furman-Ryszard Zdon | SE: COME-BACK Rzeszów | +2 | ||
26-zNS | Janusz Budny-Janusz Wróblewski | NE: Amado Trans Olsztyn | +2 | |||
36-oEW | Bernard Broda-Marek Oliwa | SW: MICHALAK Kolonowskie | +2 | |||
14-zEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: MTS PIAST Skawina | +2 | |||
32-oEW | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: AUTO MIRAS Pępowo | +2 | |||
9-oNS | Tadeusz Kowalczewski-Adam Strzelecki | S: POMTECH Zwoleń | +2 | |||
11-oEW | Arkadiusz Zadworny-Dariusz Puczyński | S: CONSUS - Spójnia | +2 | |||
91 | 47-zEW | Roman Narewski-Sławomir Czech | SE: PTG Sokół Gorlice | +1 | ||
41-zNS | Piotr Dybicz-Tomasz Kiełbasa | SE: Akademia Brydża AZS UW | +1 | |||
3-oNS | Zofia Miechowicz-Tomasz Bartnicki | N: BIOPAX.PL AZS UZ | +1 | |||
48-zNS | Jacek Kowalski-Roman Urbańczyk | SE: GEOBEJUR Radom | +1 | |||
95 | 43-zEW | Paweł Kotarba-Joanna Kotarba | SE: LAST MINUTE Kraków | 0 | ||
43-zNS | Marek Atalski-Tomasz Raczkiewicz | SE: SKÓR-BUT Łęczna | 0 | |||
33-zNS | Maciej Terpiłowski-Stanisław Wawszczyk | SW: BONA FIDE | 0 | |||
33-zEW | Patryk Kuczera-Dyga-Andrzej Hermansdorfer | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | 0 | |||
99 | 48-zEW | Krzysztof Gawor-Marek Kowalski | SE: KIERY Głogoczów | -1 | ||
47-zNS | Grzegorz Cieślak-Elżbieta Waniurska | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | -1 | |||
3-oEW | Mariusz Winkler-Paweł Jassem | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | -1 | |||
41-zEW | Kazimierz Chłobowski-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | -1 | |||
103 | 32-oNS | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 | -2 | ||
14-zNS | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Zembrzuski | S: HEFAJSTOS Otwock | -2 | |||
9-oEW | Michał Kwiecień-Włodzimierz Starkowski | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | -2 | |||
26-zEW | Krzysztof Dach-Stanisław Gawryszczak | NE: Dolina Narwi MOSiR Łomża | -2 | |||
42-zEW | Mariusz Kita-Bogusław Lesiecki | SE: MPEC Tarnów | -2 | |||
11-oNS | Igor Chalupec-Bartosz Chmurski | S: Bridge24.pl 2 | -2 | |||
36-oNS | Joanna Brede-Kazimierz Lichawski | SW: DRUGI SORT Bielsko-Biała | -2 | |||
110 | 45-zEW | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | SE: SFORA CIBORA Kraków | -3 | ||
20-oNS | Ewa Mikucka-Wojciech Jarząbek | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -3 | |||
22-oEW | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | -3 | |||
2-oEW | Stanisław Zakrzewski-Maciej Sobieralski | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | -3 | |||
114 | 48-oEW | Grzegorz Bachanek-Grzegorz Wieczorkiewicz | SE: GEOBEJUR Radom | -4 | ||
7-oEW | Jacek Leśniczak-Jerzy Kozyczkowski | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -4 | |||
45-oEW | Adam Pruszkowski-Andrzej Kozak | SE: CKFiS Bełżyce | -4 | |||
38-zNS | Bernard Jadczak-Łukasz Gaweł | SW: ERBUD AZS Wratislavia IX | -4 | |||
118 | 19-oEW | Mariusz Branowski-Marek Gielnik | NW: ADMIRA Poznań | -5 | ||
119 | 23-zEW | Andrzej Jeleniewski-Tadeusz Kaczanowski | NW: A_D Szczecin | -6 | ||
10-zNS | Tomasz Wiśniewski-Marek Witek | S: MAGMA Zawiercie | -6 | |||
121 | 5-zEW | Henryk Łakomski-Dariusz Kozłowski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | -7 | ||
32-zNS | Jarosław Drewing-Tadeusz Jakubiak | NE: AUTO MIRAS Pępowo | -7 | |||
44-oNS | Kazimierz Dziadkowiec-Wacław Gąssowski | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | -7 | |||
4-oNS | Maciej Wręczycki-Paweł Kowalczewski | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | -7 | |||
15-zNS | Maciej Dobrzyński-Janusz Gawęcki | S: HOTEL SENATOR | -7 | |||
8-oNS | Olgierd Rodziewicz-Bielewicz-Ewa Rodziewicz-Bielewicz | N: UNIA WINKHAUS Leszno | -7 | |||
127 | 21-oEW | Tadeusz Janczurewicz-Piotr Kozicki | NW: JAGIELLONKA Piła | -8 | ||
31-oEW | Marek Niesłuchowski-Danuta Żabicka | NE: MAKABI Gdańsk | -8 | |||
129 | 17-oEW | Piotr Brzeziński-Jerzy Trembowski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -9 | ||
30-zNS | Arkadiusz Górzewski-Grzegorz Wołowiec | NE: GAME OVER Gdańsk | -9 | |||
29-oEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | NE: SDK Tczew | -9 | |||
28-oEW | Krzysztof Antas-Józef Pochroń | NE: COMPENSA Gdańsk | -9 | |||
23-oEW | Mariusz Grabowski-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -9 | |||
134 | 24-oNS | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | NW: FUNDACJA I Love Bridge Go | -10 | ||
7-zEW | Piotr Wulkiewicz-Tomasz Spodenkiewicz | N: LKS PIAST Sieradz | -10 | |||
12-zEW | Zdzisław Beling-Dominika Piesiewicz | S: SPÓJNIA BENEXT | -10 | |||
40-zEW | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | SW: Bluerefrigeration AZSVIII | -10 | |||
10-oEW | Ireneusz Kowalczyk-Andrzej Szymczak | S: MAGMA Zawiercie | -10 | |||
139 | 24-zEW | Janusz Hliwa-Roman Klejny | NW: FUNDACJA I Love Bridge Go | -11 | ||
37-zNS | Jacek Radomski-Michał Witkowski | SW: JKBS Jastrzębie-Zdrój | -11 | |||
47-oNS | Kazimierz Kalamaszek-Jerzy Krok | SE: PTG Sokół Gorlice | -11 | |||
42-oEW | Tomasz Bajorek-Eugeniusz Strzyż | SE: COME-BACK Rzeszów | -11 | |||
30-oEW | Patryk Berhorst-Bartłomiej Cybula | NE: GAME OVER Gdańsk | -11 | |||
34-zNS | Marek Bałdysz-Samuel Bałdysz | SW: KS TURBO FLY BACK Wrocław | -11 | |||
27-zEW | Ramunas Grigoraitis-Sonata Simanaitiene | NE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL | -11 | |||
33-oEW | Mariusz Ilnicki-Przemysław Saliński | SW: BONA FIDE | -11 | |||
5-oEW | Leszek Szkudlarek-Elżbieta Czekaj | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -11 | |||
148 | 37-oEW | Witold Białas-Aleksander Sejud | SW: JKBS Jastrzębie-Zdrój | -12 | ||
2-zNS | Witold Tomaszek-Ewa Miszewska | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | -12 | |||
18-oEW | Bartłomiej Kamelski-Leszek Kawski | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B | -12 | |||
27-oNS | Janusz Kowalewski-Mirosław Liszewski | NE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL | -12 | |||
34-oNS | Janusz Pisarek-Krzysztof Zieliński | SW: DDK Brzeziny Śląskie | -12 | |||
1-zEW | Wojciech Romaszko-Zbigniew Prasek | N: BLACKWOOD Gdańsk | -12 | |||
9-zEW | Sławomir Kutyła-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | -12 | |||
44-zEW | Adam Cichoń-Marek Heichel | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | -12 | |||
156 | 25-oNS | Aliaksandr Prakapenka-Alexander Zhukov | NE: SPEKTR Mińsk | -13 | ||
13-zNS | Ewa Sobolewska-Marek Tyran | S: INWIT Pabianice | -13 | |||
13-oEW | Witold Turant-Marek Szymanowski | S: INWIT Pabianice | -13 | |||
21-zNS | Przemysław Maliszewski-Waldemar Kożuchowski | NW: JAGIELLONKA Piła | -13 | |||
160 | 16-zEW | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | S: MILO Kraków | -14 | ||
161 | 36-zEW | Kazimierz Cios-Jerzy Stworzewicz | SW: DRUGI SORT Bielsko-Biała | -16 | ||
46-oNS | Andrzej Byzdra-Jan Sączawa | SE: Carlo Bossi Parfumes Nisk | -16 | |||
15-oNS | Janusz Buksa-Waldemar Jaworski | S: LESKOWIEC - BESKID | -16 | |||
28-zNS | Edmund Pinkiewicz-Antoni Sękowski | NE: COMPENSA Gdańsk | -16 | |||
35-zNS | Maciej Boczek-Marek Skotniczny | SW: MULTI Opole | -16 | |||
166 | 19-zNS | Roman Kujawski-Marek Wojciechowski | NW: ADMIRA Poznań | -17 | ||
167 | 6-oNS | Mirosław Cichocki-Adolf Bocheński | N: SYNTEX | -18 | ||
20-zNS | Adam Błachnio-Piotr Turowski | NW: Radio Hit Włocławek | -18 | |||
12-oNS | Jerzy Zaremba-Piotr Żak | S: SPÓJNIA BENEXT | -18 | |||
11-zNS | Ireneusz Saturski-Jarosław Kostrzewa | S: CONSUS - Spójnia | -18 | |||
171 | 17-zNS | Florian Fabiś-Jan Obuchowicz | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -19 | ||
1-oNS | Tytus Żurawski-Adam Suchodolski | N: BLACKWOOD Gdańsk | -19 | |||
39-oEW | Andrzej Kaźmierczak-Artur Winkler | SW: BKB I Bolesławiec | -19 | |||
174 | 22-zEW | Stanisław Owczarski-Krzysztof Rogoziński | NW: GOMAD Gorzów Wielkopolski | -20 | ||
175 | 16-oEW | Rafał Marks-Mateusz Stępiński | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | -22 | ||
176 | 40-oEW | Kazimierz Grzeszkowiak-Bartosz Mer | SW: ABNEGAT Warszawa | -23 | ||
177 | 26-oNS | Krzysztof Krajewski-Jerzy Gober | NE: Dolina Narwi MOSiR Łomża | -24 | ||
14-oEW | Tomasz Paluchowski-Robert Głowacki | S: HEFAJSTOS Otwock | -24 | |||
4-zNS | Marek Markowski-Łukasz Brede | N: UKB KLEKS Szamotuły | -24 | |||
180 | 29-zEW | Janusz Radecki-Andrzej Ziomek | NE: KBS LEGIONOWIANIN | -25 | ||
181 | 39-zEW | Wojciech Rozwadowski-Rafał Wolański | SW: VALUE MEDIA AZS II | -26 | ||
6-zEW | Anna Sarniak-Danuta Kazmucha | N: SYNTEX | -26 | |||
183 | 38-oNS | Jan Niebudek-Jerzy Zatorski | SW: KS Konfeks I Legnica | -27 | ||
184 | 3-zEW | Konrad Wójcik-Paweł Pietrażycki | N: BIOPAX.PL AZS UZ | -29 | ||
41-oNS | Maciej Kliś-Jacek Młyńczyk | SE: TS WISŁA Kraków | -29 | |||
186 | 8-zEW | Tomasz Włodarczak-Jerzy Sieracki | N: UNIA WINKHAUS Leszno | -30 | ||
187 | 25-zEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: SPEKTR Mińsk | -32 | ||
188 | 46-zNS | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | SE: ALF Nowy Sącz | -35 | ||
31-zEW | Albert Grochowski-Maksymilian Grochowski | NE: Akademia Brydża AZS UW Wa | -35 | |||
190 | 43-oNS | Małgorzata Ludwikowska-Piotr Ludwikowski | SE: LAST MINUTE Kraków | -39 | ||
191 | 18-zNS | Wiesław Paczkowski-Andrzej Grela | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B | -40 | ||
192 | 35-oNS | Edward Kłosowski-Eugeniusz Zalewski | SW: ZTB 7TREFL Zawiercie | -50 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |