BUTLER, RUNDA 15 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 23-zNS | Wojciech Dolny-Jarosław Michałowski | NW: Radio Hit Włocławek | +45 | 13 | |
2 | 18-zNS | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | NW: KB KONTRA Koszalin | +44 | 14 | |
3 | 7-oNS | Roman Wachowiak-Rafał Konieczny | N: CHEMIK Bydgoszcz | +42 | 15 | |
4 | 41-oNS | Piotr Dybicz-Tomasz Kiełbasa | SE: Akademia Brydża AZS UW | +35 | 16 | |
5 | 2-zEW | Bartosz Stępień-Marek Sosiński | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | +33 | 17 | |
6 | 40-zNS | Maciej Dorabiała-Jacek Wojnarowicz | SW: VALUE MEDIA AZS II | +30 | 18 | |
4-oEW | Aleksander Kud-Tomasz Bartnicki | N: BIOPAX.PL AZS UZ | +30 | 19 | ||
8 | 9-oNS | Michał Klukowski-Piotr Zatorski | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | +26 | 20 | |
37-oNS | Mariusz Ilnicki-Przemysław Saliński | SW: BONA FIDE | +26 | 21 | ||
7-zNS | Olgierd Rodziewicz-Bielewicz-Ewa Rodziewicz-Bielewicz | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +26 | 22 | ||
11 | 3-oNS | Stanisław Zakrzewski-Maciej Sobieralski | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | +24 | 23 | |
32-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: AUTO MIRAS Pępowo | +24 | 24 | ||
20-zEW | Andrzej Jeleniewski-Tadeusz Kaczanowski | NW: A_D Szczecin | +24 | |||
6-oNS | Michał Lewiński-Adam Kozłowski | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +24 | |||
15 | 30-zNS | Tadeusz Luzak-Joanna Derewońko | NE: KBS LEGIONOWIANIN | +23 | ||
2-oNS | Ilya Shpuntou-Paweł Małecki | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | +23 | |||
17 | 45-zEW | Krzysztof Latus-Jacek Zając | SE: CKFiS Bełżyce | +22 | ||
18 | 11-zEW | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT Pabianice | +21 | ||
35-oNS | Maciej Macewicz-Marek Oliwa | SW: MICHALAK Kolonowskie | +21 | |||
1-oEW | Geert Jorgensen-Thomas Berg | N: Objectivity KS AZS Wratis | +21 | |||
21 | 13-zNS | Jan Betley-Karol Gałązka | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | +20 | ||
32-zNS | Albert Grochowski-Mirosław Grochowski | NE: Akademia Brydża AZS UW Wa | +20 | |||
26-oEW | Leszek Biegański-Krzysztof Fleming | NE: GOK Bielsk | +20 | |||
25-zNS | Lech Grabski-Bernard Pszczoła | NE: Amado Trans Olsztyn | +20 | |||
17-zNS | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +20 | |||
26 | 22-zNS | Jan Weber-Mariusz Branowski | NW: ADMIRA Poznań | +19 | ||
6-zEW | Zdzisław Świątek-Paweł Siwiński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +19 | |||
44-oNS | Wojciech Kurkowski-Bartosz Matras | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +19 | |||
29 | 47-oEW | Andrzej Byzdra-Jan Sączawa | SE: Carlo Bossi Parfumes Nisk | +18 | ||
44-zEW | Marek Tekieli-Jarosław Gąsiorowski | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +18 | |||
10-zNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +18 | |||
32 | 15-zEW | Piotr Radzikowski-Robert Różak | S: LESKOWIEC - BESKID | +17 | ||
5-oEW | Zbigniew Rogowski-Roman Kierznowski | N: SYNTEX | +17 | |||
34 | 15-oNS | Janusz Buksa-Waldemar Jaworski | S: LESKOWIEC - BESKID | +16 | ||
14-zNS | Bartosz Chmurski-Piotr Tuczyński | S: Bridge24.pl 2 | +16 | |||
38-zNS | Kamila Kukuła-Jacek Krystecki | SW: Bluerefrigeration AZSVIII | +16 | |||
34-oEW | Stanisław Fangor-Jerzy Radomski | SW: DDK Brzeziny Śląskie | +16 | |||
38 | 45-oEW | Kazimierz Chłobowski-Maciej Szczerczak | SE: TS WISŁA Kraków | +14 | ||
26-zEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: SPEKTR Mińsk | +14 | |||
40 | 8-zEW | Bogdan Świątek-Jan Borychowski | N: KTB Konin | +13 | ||
24-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | +13 | |||
21-oNS | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | NW: FUNDACJA I Love Bridge Go | +13 | |||
33-zNS | Marek Skulimowski-Michał Kaleta | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | +13 | |||
43-oNS | Jarosław Kaczorowski-Józef Myć | SE: SKÓR-BUT Łęczna | +13 | |||
45 | 46-oEW | Roman Narewski-Jerzy Dusza | SE: PTG Sokół Gorlice | +12 | ||
27-zEW | Adam Wszeborowski-Tomasz Zaleski | NE: Dolina Narwi MOSiR Łomża | +12 | |||
38-oEW | Zdzisław Kunc-Marek Rzeszutek | SW: Bluerefrigeration AZSVIII | +12 | |||
41-zNS | Błażej Krawczyk-Marcin Szymański | SE: MPEC Tarnów | +12 | |||
49 | 48-oNS | Tadeusz Garbacik-Wojciech Paszko | SE: ALF Nowy Sącz | +11 | ||
31-oEW | Wojciech Biegajło-Maciej Kulikowski | NE: Gambling Ciechanów | +11 | |||
48-zNS | Krzysztof Gawor-Marek Kowalski | SE: KIERY Głogoczów | +11 | |||
19-oNS | Marcin Zawadzki-Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka | NW: GOMAD Gorzów Wielkopolski | +11 | |||
20-oNS | Andrzej Wielowieyski-Piotr Klimacki | NW: A_D Szczecin | +11 | |||
21-zEW | Roman Klejny-Radosław Liskowiak | NW: FUNDACJA I Love Bridge Go | +11 | |||
55 | 10-oEW | Marek Cyrkiel-Roman Opaliński | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +10 | ||
22-oNS | Piotr Solecki-Jan Włodkowski | NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo | +10 | |||
31-zNS | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Palmowski | NE: Gambling Ciechanów | +10 | |||
36-zEW | Krzysztof Góra-Jacek Radomski | SW: JKBS Jastrzębie-Zdrój | +10 | |||
42-oEW | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: LAST MINUTE Kraków | +10 | |||
13-oEW | Andrzej Bernatowicz-Maciej Sikora | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | +10 | |||
17-oNS | Roman Miłkowski-Witold Miłoszewski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | +10 | |||
62 | 37-zNS | Stanisław Adamczyk-Robert Cimr | SW: PONAR SILESIA Katowice | +9 | ||
27-oEW | Janusz Kowalewski-Mirosław Liszewski | NE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL | +9 | |||
64 | 24-zNS | Przemysław Maliszewski-Waldemar Kożuchowski | NW: JAGIELLONKA Piła | +8 | ||
39-oNS | Patryk Patreuha-Waldemar Siuda | SW: BKB I Bolesławiec | +8 | |||
47-zNS | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: Carlo Bossi Parfumes Nisk | +8 | |||
16-zNS | Marcin Bartoszewski-Grzegorz Deptuła | S: ETB PRIM Ełk | +8 | |||
1-zEW | Robert Nowicki-Tomasz Kłys | N: GRICON STARKA Poznań | +8 | |||
14-oEW | Wojciech Gaweł-Rafał Jagniewski | S: Bridge24.pl 2 | +8 | |||
11-oEW | Tomasz Paluchowski-Robert Głowacki | S: HEFAJSTOS Otwock | +8 | |||
34-zEW | Maciej Boczek-Marek Skotniczny | SW: MULTI Opole | +8 | |||
25-oNS | Bolesław Krzewski-Leszek Pęcherzewski | NE: Mazovia Płock | +8 | |||
3-zEW | Witold Tomaszek-Ewa Miszewska | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | +8 | |||
19-zNS | Andrzej Mazurek-Marek Szukała | NW: UNIA II Leszno | +8 | |||
75 | 18-oNS | Radosław Król-Eugeniusz Szczepański | NW: SBS DAWID Nowa Sól | +7 | ||
29-zEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | NE: SDK Tczew | +7 | |||
43-zEW | Andrzej Kokoryka-Dariusz Koproń | SE: SKÓR-BUT Łęczna | +7 | |||
78 | 9-zEW | Katarzyna Dufrat-Justyna Żmuda | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | +6 | ||
4-zEW | Waldemar Warzała-Jacek Piotrowski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +6 | |||
16-oNS | Andrzej Lubojemski-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA | +6 | |||
81 | 12-zNS | Janusz Makaruk-Paweł Niedzielski | S: SPÓJNIA BENEXT | +5 | ||
36-oNS | Agnieszka Pietrzyk-Michał Wróbel | SW: JKBS Jastrzębie-Zdrój | +5 | |||
40-oNS | Kazimierz Grzeszkowiak-Bartosz Mer | SW: ABNEGAT Warszawa | +5 | |||
84 | 33-oNS | Stanisław Szuba-Marian Szymonowicz | SW: KS TURBO FLY BACK Wrocław | +4 | ||
46-zEW | Grzegorz Bachanek-Grzegorz Wieczorkiewicz | SE: GEOBEJUR Radom | +4 | |||
86 | 5-zEW | Artur Wójcik-Andrzej Aleksandrzak | N: UKB KLEKS Szamotuły | +3 | ||
35-zNS | Sławomir Brodziński-Ryszard Milejski | SW: ZTB 7TREFL Zawiercie | +3 | |||
8-oEW | Piotr Wulkiewicz-Tomasz Spodenkiewicz | N: LKS PIAST Sieradz | +3 | |||
42-zNS | Paweł Kotarba-Joanna Kotarba | SE: LAST MINUTE Kraków | +3 | |||
90 | 12-oEW | Zdzisław Beling-Dominika Piesiewicz | S: SPÓJNIA BENEXT | +2 | ||
39-zEW | Andrzej Kaźmierczak-Artur Winkler | SW: BKB I Bolesławiec | +2 | |||
92 | 23-oNS | Józef Kaźmierczak-Michał Włoszek | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +1 | ||
93 | 30-oNS | Patryk Berhorst-Bartłomiej Cybula | NE: GAME OVER Gdańsk | 0 | ||
29-oNS | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | NE: SDK Tczew | 0 | |||
28-oNS | NE: COMPENSA Gdańsk | 0 | ||||
28-oEW | NE: K2 | 0 | ||||
28-zEW | NE: COMPENSA Gdańsk | 0 | ||||
28-zNS | NE: K2 | 0 | ||||
30-oEW | Maciej Boczar-Krystian Dowolski | NE: KBS LEGIONOWIANIN | 0 | |||
29-oEW | Zdzisław Laszczak-Sylwester Młynarczuk | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | 0 | |||
101 | 23-oEW | Cezary Bołądź-Roman Kowalkowski | NW: Radio Hit Włocławek | -1 | ||
102 | 39-zNS | Grzegorz Czapulak-Jan Niebudek | SW: KS Konfeks I Legnica | -2 | ||
12-oNS | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: MTS PIAST Skawina | -2 | |||
104 | 35-zEW | Bernard Broda-Jerzy Serafin | SW: MICHALAK Kolonowskie | -3 | ||
42-zEW | Tomasz Bajorek-Eugeniusz Strzyż | SE: COME-BACK Rzeszów | -3 | |||
5-zNS | Anna Sarniak-Danuta Kazmucha | N: SYNTEX | -3 | |||
8-oNS | Jerzy Nowak-Jacek Kokociński | N: KTB Konin | -3 | |||
108 | 33-oEW | Tomasz Pawełczyk-Krzysztof Śliwoń | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | -4 | ||
46-zNS | Kazimierz Kalamaszek-Jerzy Krok | SE: PTG Sokół Gorlice | -4 | |||
110 | 36-oEW | Joanna Brede-Kazimierz Lichawski | SW: DRUGI SORT Bielsko-Biała | -5 | ||
12-zEW | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: MTS PIAST Skawina | -5 | |||
40-oEW | Andrzej Bondarewicz-Maciej Hutyra | SW: VALUE MEDIA AZS II | -5 | |||
113 | 9-zNS | Arkadiusz Zadworny-Dariusz Puczyński | S: CONSUS - Spójnia | -6 | ||
4-zNS | Robert Sikora-Andrzej Łagosz | N: BIOPAX.PL AZS UZ | -6 | |||
16-oEW | Wojciech Bobrek-Dariusz Prawdzik | S: ETB PRIM Ełk | -6 | |||
116 | 29-zNS | Zdzisław Kowalewski-Jan Kandybowicz | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | -7 | ||
43-zNS | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | -7 | |||
18-oEW | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | NW: KB KONTRA Koszalin | -7 | |||
119 | 11-oNS | Ewa Sobolewska-Marek Szymanowski | S: INWIT Pabianice | -8 | ||
24-zEW | Andrzej Garstka-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | -8 | |||
47-zEW | Jerzy Brzustowski-Sławomir Czech | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | -8 | |||
19-zEW | Stanisław Owczarski-Krzysztof Rogoziński | NW: GOMAD Gorzów Wielkopolski | -8 | |||
16-zEW | Krzysztof Kleinrok-Jarosław Posłuszny | S: CZARNA PAPUGA | -8 | |||
3-zNS | Ryszard Pałasz-Karol Filipowicz | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | -8 | |||
1-zNS | Steve Green-Roger Bryant | N: Objectivity KS AZS Wratis | -8 | |||
25-oEW | Krzysztof Michalczyk-Janusz Wróblewski | NE: Amado Trans Olsztyn | -8 | |||
34-zNS | Janusz Pisarek-Krzysztof Zieliński | SW: DDK Brzeziny Śląskie | -8 | |||
14-oNS | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: MILO Kraków | -8 | |||
39-oEW | Ryszard Laskowski-Aleksander Poznysz | SW: KS Konfeks I Legnica | -8 | |||
130 | 27-oNS | Stanisław Gawryszczak-Jacek Pióro | NE: Dolina Narwi MOSiR Łomża | -9 | ||
37-zEW | Maciej Terpiłowski-Stanisław Wawszczyk | SW: BONA FIDE | -9 | |||
132 | 42-oNS | Hieronim Furman-Ryszard Zdon | SE: COME-BACK Rzeszów | -10 | ||
13-oNS | Piotr Kucharski-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | -10 | |||
17-oEW | Ewa Mikucka-Wojciech Jarząbek | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -10 | |||
22-oEW | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: ADMIRA Poznań | -10 | |||
10-oNS | Ireneusz Kowalczyk-Andrzej Szymczak | S: MAGMA Zawiercie | -10 | |||
36-zNS | Kazimierz Cios-Jerzy Stworzewicz | SW: DRUGI SORT Bielsko-Biała | -10 | |||
138 | 48-zEW | Ryszard Jaśkiewicz-Stanisław Jaśkiewicz | SE: ALF Nowy Sącz | -11 | ||
31-oNS | Marek Niesłuchowski-Danuta Żabicka | NE: MAKABI Gdańsk | -11 | |||
48-oEW | Marek Jarosz-Bartosz Bańkowski | SE: KIERY Głogoczów | -11 | |||
20-oEW | Andrzej Wilemski-Tadeusz Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | -11 | |||
19-oEW | Grażyna Brewiak-Przemysław Weymann | NW: UNIA II Leszno | -11 | |||
21-zNS | Wiesław Paczkowski-Andrzej Grela | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B | -11 | |||
144 | 31-zEW | Witold Kaliński-Lechosław Suszka | NE: MAKABI Gdańsk | -12 | ||
46-oNS | Jerzy Bednarz-Jarosław Kosior | SE: GEOBEJUR Radom | -12 | |||
38-oNS | Bernard Jadczak-Łukasz Gaweł | SW: ERBUD AZS Wratislavia IX | -12 | |||
41-zEW | Piotr Jasiński-Kacper Kopka | SE: Akademia Brydża AZS UW | -12 | |||
27-zNS | Julij Chumak-Arunas Jankauskas | NE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL | -12 | |||
149 | 24-oEW | Paweł Sosnowski-Ryszard Sawicki | NW: JAGIELLONKA Piła | -13 | ||
21-oEW | Bartłomiej Kamelski-Leszek Kawski | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B | -13 | |||
33-zEW | Marek Bałdysz-Samuel Bałdysz | SW: KS TURBO FLY BACK Wrocław | -13 | |||
43-oEW | Adam Cichoń-Marek Heichel | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | -13 | |||
8-zNS | Adam Krysiak-Krzysztof Han | N: LKS PIAST Sieradz | -13 | |||
154 | 26-zNS | Władysław Dziachan-Grzegorz Zgorzelski | NE: GOK Bielsk | -14 | ||
45-oNS | Adam Pruszkowski-Andrzej Kozak | SE: CKFiS Bełżyce | -14 | |||
156 | 38-zEW | Mirosław Fechner-Przemysław Kubicki | SW: ERBUD AZS Wratislavia IX | -16 | ||
15-oEW | Sławomir Kutyła-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | -16 | |||
34-oNS | Cezary Wołczak-Waldemar Szelka | SW: MULTI Opole | -16 | |||
14-zEW | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: MILO Kraków | -16 | |||
160 | 15-zNS | Jacek Bors-Grzegorz Zakrzewski | S: POMTECH Zwoleń | -17 | ||
5-oNS | Marek Markowski-Łukasz Brede | N: UKB KLEKS Szamotuły | -17 | |||
162 | 47-oNS | Rafał Niedzielski-Paweł Szymonik | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | -18 | ||
44-zNS | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: SFORA CIBORA Kraków | -18 | |||
10-zEW | Wojciech Sołtysik-Marek Witek | S: MAGMA Zawiercie | -18 | |||
165 | 6-zNS | Andrzej Sulima-Krzysztof Łukaszewicz | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | -19 | ||
22-zEW | Jarosław Hilbrecht-Robert Włodkowski | NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo | -19 | |||
44-oEW | Roman Madej-Mateusz Słuszniak | SE: SFORA CIBORA Kraków | -19 | |||
168 | 32-zEW | Jarosław Drewing-Tadeusz Jakubiak | NE: AUTO MIRAS Pępowo | -20 | ||
26-oNS | Sviatlana Badrankova-Aliaksandr Prakapenka | NE: SPEKTR Mińsk | -20 | |||
17-zEW | Piotr Brzeziński-Jerzy Trembowski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -20 | |||
25-zEW | Dariusz Krajewski-Maciej Wiącek | NE: Mazovia Płock | -20 | |||
13-zEW | Maciej Dobrzyński-Janusz Gawęcki | S: HOTEL SENATOR | -20 | |||
173 | 11-zNS | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Zembrzuski | S: HEFAJSTOS Otwock | -21 | ||
1-oNS | Justyna Stachowiak-Kluz-Marcin Pędziński | N: GRICON STARKA Poznań | -21 | |||
35-oEW | Edward Kłosowski-Eugeniusz Zalewski | SW: ZTB 7TREFL Zawiercie | -21 | |||
176 | 45-zNS | Maciej Kliś-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | -22 | ||
177 | 30-zEW | Piotr Suchodolski-Monika Suchodolska | NE: GAME OVER Gdańsk | -23 | ||
2-oEW | Zbigniew Prasek-Robert Krawczyk | N: BLACKWOOD Gdańsk | -23 | |||
179 | 20-zNS | Dominik Kaszowski-Roch Rupniewski | NW: JANTAR Toruń | -24 | ||
32-oEW | Joanna Zalewska-Maksymilian Grochowski | NE: Akademia Brydża AZS UW Wa | -24 | |||
3-oEW | Paweł Kowalczewski-Dominik Filipowicz | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | -24 | |||
6-oEW | Henryk Łakomski-Radosław Kozłowski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | -24 | |||
183 | 7-zEW | Ryszard Rapicki-Leszek Falkowski | N: CHEMIK Bydgoszcz | -26 | ||
37-oEW | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | SW: PONAR SILESIA Katowice | -26 | |||
9-oEW | Witold Stachnik-Ryszard Skotarski | S: CONSUS - Spójnia | -26 | |||
186 | 4-oNS | Leszek Szkudlarek-Elżbieta Czekaj | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -30 | ||
40-zEW | Paweł Gałązka-Włodzimierz Karłowicz | SW: ABNEGAT Warszawa | -30 | |||
188 | 2-zNS | Tytus Żurawski-Adam Suchodolski | N: BLACKWOOD Gdańsk | -33 | ||
189 | 41-oEW | Mariusz Kita-Bogusław Lesiecki | SE: MPEC Tarnów | -35 | ||
190 | 7-oEW | Tomasz Włodarczak-Jerzy Sieracki | N: UNIA WINKHAUS Leszno | -42 | ||
191 | 18-zEW | Witold Dygas-Andrzej Grygorczuk | NW: SBS DAWID Nowa Sól | -44 | ||
192 | 23-zEW | Paweł Krzemiński-Alicja Krzemińska | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -45 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |