BUTLER, RUNDA 10 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 7-zNS | Paweł Gruszczyński-Sławomir Piechocki | N: RAL | +35 | 1 | |
15-oNS | Piotr Wiankowski-Piotr Nawrocki | S: Bridge24.pl 2 | +35 | 2 | ||
3 | 2-oNS | Marek Czerepak-Paweł Kowalczewski | N: COMFORT SA | +32 | 3 | |
4 | 8-oEW | Łukasz Brede-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS | +27 | 4 | |
4-zNS | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: GSBS KART-EL | +27 | 5 | ||
6 | 16-zNS | Maciej Modrzejewski-Tadeusz Filaber | S: MKS MAZOVIA | +26 | 6 | |
7 | 2-zNS | Krzysztof Brudka-Marcin Pędziński | N: GRICON STARKA PAB | +24 | 7 | |
8 | 8-zEW | Grażyna Busse-Marek Szukała | N: UNIA II | +23 | 8 | |
9 | 3-zNS | Tomasz Osiński-Karol Szwenkel | N: JANTAR | +22 | 9 | |
10 | 6-oEW | Grzegorz Dembiński-Marek Giża | N: KTB | +20 | 10 | |
11 | 14-oNS | Andrzej Iwański-Piotr Kucharski | S: ZIELONY Starachowice | +19 | 11 | |
5-zEW | Tomasz Gotard-Krzysztof Sikorski | N: GTB ANDRZEJKI | +19 | 12 | ||
12-zNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | S: KDK I Kutno | +19 | |||
14 | 1-oEW | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI GCKiB | +15 | ||
15 | 1-zEW | Stanisław Zakrzewski-Maciej Sobieralski | N: ELEKTROWNIA PAB | +11 | ||
9-zNS | Karol Gałązka-Jan Betley | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | +11 | |||
11-zEW | Zbigniew Mącior-Leszek Niemiec | S: MAGMA Zawiercie | +11 | |||
18 | 3-oNS | Jacek Krystecki-Krzysztof Lewandowski | N: Bluerefrigeration | +10 | ||
19 | 10-oEW | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT Pabianice | +9 | ||
14-zNS | Bogdan Palikot-Andrzej Szepczyński | S: CZARNA PAPUGA | +9 | |||
21 | 10-zNS | Artur Wasiak-Zuzanna Moszczyńska | S: INWIT Pabianice | +7 | ||
15-zEW | Bartosz Chmurski-Kamil Nowak | S: Bridge24.pl 2 | +7 | |||
23 | 4-oEW | Stanisław Janik-Jacek Leśniczak | N: GSBS KART-EL | +5 | ||
13-oNS | Ryszard Jaśkiewicz-Ryszard Woliński | S: LESKOWIEC-BESKID | +5 | |||
7-oNS | Dariusz Kozłowski-Radosław Kozłowski | N: VĘGORIA WCK | +5 | |||
26 | 9-oEW | Mateusz Stępiński-Stanisław Mączka | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | +4 | ||
27 | 6-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: KTB | +3 | ||
11-oNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: MAGMA Zawiercie | +3 | |||
5-oNS | Krzysztof Antas-Kazimierz Omernik | N: GTB ANDRZEJKI | +3 | |||
30 | 13-zNS | Mirosław Liszewski-Jerzy Gober | S: SUDOVIA | +2 | ||
31 | 16-oEW | Piotr Krajewski-Igor Łosiewicz | S: MKS MAZOVIA | +1 | ||
12-oNS | Paweł Szymonik-Rafał Niedzielski | S: SPS EKO-RÓŻANKA | +1 | |||
33 | 12-oEW | Andrzej Kozikowski-Wiesław Niciński | S: KDK I Kutno | -1 | ||
16-oNS | Michał Błach-Zbigniew Guła | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | -1 | |||
35 | 13-zEW | Maciej Mąka-Janusz Buksa | S: LESKOWIEC-BESKID | -2 | ||
36 | 5-oEW | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Palmowski | N: GAMBLING | -3 | ||
11-oEW | Kacper Kopka-Krzysztof Cichy | S: Akademia Brydża AZS UW | -3 | |||
6-zEW | Aleksander Downar-Zapolski-Tadeusz Kaczanowski | N: AD | -3 | |||
39 | 9-oNS | Grzegorz Probola-Jan Rogowski | S: ETB Ełk | -4 | ||
40 | 4-oNS | Zofia Miechowicz-Tomasz Bartnicki | N: BIOPAX.PL | -5 | ||
7-oEW | Marek Barylewski-Piotr Walczak | N: RAL | -5 | |||
13-oEW | Sonata Simanaitiene-Ramunas Grigoraitis | S: SUDOVIA | -5 | |||
43 | 10-zEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: Wisła - MILO | -7 | ||
15-zNS | Kazimierz Cios-Leszek Krzeczek | S: BSBS II Bielsko-Biała | -7 | |||
45 | 14-zEW | Janusz Gawęcki-Stanisław Pająk | S: ZIELONY Starachowice | -9 | ||
10-oNS | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | S: Wisła - MILO | -9 | |||
47 | 3-oEW | Dominik Kaszowski-Tomasz Woźniak | N: JANTAR | -10 | ||
48 | 9-zEW | Marcin Czarniawski-Tomasz Małachowski | S: ETB Ełk | -11 | ||
11-zNS | Filip Trojański-Jakub Bazyluk | S: Akademia Brydża AZS UW | -11 | |||
1-zNS | Michał Wittenbeck-Paweł Wittenbeck | N: ZOIM & FIORI GCKiB | -11 | |||
51 | 1-oNS | Ewa Miszewska-Witold Tomaszek | N: ELEKTROWNIA PAB | -15 | ||
52 | 5-zNS | Kazimierz Dobrzyniecki-Wojciech Biegajło | N: GAMBLING | -19 | ||
14-oEW | Andrzej Lubojemski-Jarosław Posłuszny | S: CZARNA PAPUGA | -19 | |||
12-zEW | Elżbieta Waniurska-Grzegorz Cieślak | S: SPS EKO-RÓŻANKA | -19 | |||
55 | 6-oNS | Dariusz Bogucki-Vasil Valchev | N: AD | -20 | ||
56 | 3-zEW | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | N: Bluerefrigeration | -22 | ||
57 | 8-zNS | Jan Grygier-Marek Markowski | N: UKB KLEKS | -23 | ||
58 | 2-zEW | Maciej Wręczycki-Dominik Filipowicz | N: COMFORT SA | -24 | ||
59 | 16-zEW | Witold Białas-Aleksander Sejud | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | -26 | ||
60 | 4-zEW | Aleksander Kud-Marcin Preisner | N: BIOPAX.PL | -27 | ||
8-oNS | Cezary Bura-Bogdan Grzelak | N: UNIA II | -27 | |||
62 | 2-oEW | Anna Kręglewska-Wnuk-Piotr Lutostański | N: GRICON STARKA PAB | -32 | ||
63 | 15-oEW | Jerzy Stworzewicz-Jerzy Ujma | S: BSBS II Bielsko-Biała | -35 | ||
7-zEW | Henryk Łakomski-Andrzej Sulima | N: VĘGORIA WCK | -35 | |||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |