BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 10-oEW | Piotr Krajewski-Igor Łosiewicz | S: MKS MAZOVIA | +32 | 1 | |
2 | 13-oEW | Andrzej Iwański-Stanisław Pająk | S: ZIELONY Starachowice | +30 | 2 | |
3 | 6-zEW | Marcin Dobrowolski-Anna Maduzia | N: ELEKTROWNIA PAB | +28 | 3 | |
4 | 6-oNS | Stanisław Zakrzewski-Maciej Sobieralski | N: ELEKTROWNIA PAB | +27 | 4 | |
5 | 10-zEW | Krzysztof Kleinrok-Jarosław Posłuszny | S: CZARNA PAPUGA | +23 | 5 | |
6 | 12-zNS | Piotr Wiankowski-Piotr Nawrocki | S: Bridge24.pl 2 | +22 | 6 | |
7 | 5-oNS | Krzysztof Brudka-Marcin Pędziński | N: GRICON STARKA PAB | +21 | 7 | |
8 | 9-oEW | Kazimierz Lichawski-Joanna Brede | S: BSBS II Bielsko-Biała | +18 | 8 | |
9 | 3-zNS | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS | +17 | 9 | |
10 | 4-oEW | Eugeniusz Grzybek-Jerzy Mścisz | N: UNIA II | +16 | 10 | |
1-oEW | Marek Giża-Jacek Kokociński | N: KTB | +16 | 11 | ||
12 | 2-oNS | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Palmowski | N: GAMBLING | +14 | 12 | |
13 | 8-oNS | Kamila Kukuła-Janusz Drozdowski | N: Bluerefrigeration | +13 | ||
14 | 7-oNS | Marek Czerepak-Paweł Kowalczewski | N: COMFORT SA | +11 | ||
7-zNS | Tomasz Gotard-Krzysztof Sikorski | N: GTB ANDRZEJKI | +11 | |||
16 | 12-oNS | Andrzej Kozikowski-Wiesław Niciński | S: KDK I Kutno | +10 | ||
11-oNS | Janusz Kowalewski-Mirosław Liszewski | S: SUDOVIA | +10 | |||
16-oNS | Marek Jaworski-Bogdan Palczyński | S: Wisła - MILO | +10 | |||
16-zNS | Andrzej Szymczak-Ireneusz Kowalczyk | S: MAGMA Zawiercie | +10 | |||
20 | 9-zNS | Bogusław Mojżesz-Piotr Matkowski | S: BSBS II Bielsko-Biała | +6 | ||
15-oNS | Przemysław Bednarski-Dariusz Prawdzik | S: ETB Ełk | +6 | |||
22 | 2-zNS | Paweł Gruszczyński-Sławomir Piechocki | N: RAL | +4 | ||
4-zEW | Karol Szwenkel-Tomasz Woźniak | N: JANTAR | +4 | |||
24 | 1-zEW | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI GCKiB | +3 | ||
25 | 5-zEW | Justyna Stachowiak-Kluz-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA PAB | +2 | ||
15-zNS | Grzegorz Rewer-Sławomir Czech | S: SPS EKO-RÓŻANKA | +2 | |||
11-zNS | Krzysztof Góra-Zdzisław Ingielewicz | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | +2 | |||
28 | 13-zNS | Maciej Dobrzyński-Janusz Gawęcki | S: ZIELONY Starachowice | +1 | ||
14-oNS | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT Pabianice | +1 | |||
8-zNS | Paweł Pietrażycki-Konrad Wójcik | N: BIOPAX.PL | +1 | |||
14-zEW | Zdzisław Beling-Janusz Makaruk | S: INWIT Pabianice | +1 | |||
32 | 3-oEW | Karol Filipowicz-Ryszard Pałasz | N: UKB KLEKS | 0 | ||
3-oNS | Jerzy Kozyczkowski-Jacek Leśniczak | N: GSBS KART-EL | 0 | |||
34 | 8-zEW | Zdzisław Kunc-Marek Rzeszutek | N: Bluerefrigeration | -1 | ||
13-zEW | Piotr Dybicz-Tomasz Kiełbasa | S: Akademia Brydża AZS UW | -1 | |||
14-oEW | Maciej Mąka-Janusz Buksa | S: LESKOWIEC-BESKID | -1 | |||
14-zNS | Robert Różak-Piotr Radzikowski | S: LESKOWIEC-BESKID | -1 | |||
38 | 15-zEW | Marcin Czarniawski-Tomasz Małachowski | S: ETB Ełk | -2 | ||
11-zEW | Julij Chumak-Vołodymyr Dragan | S: SUDOVIA | -2 | |||
5-zNS | Henryk Łakomski-Andrzej Sulima | N: VĘGORIA WCK | -2 | |||
41 | 1-zNS | Tomasz Wasilewski-Tomasz Buchnajzer | N: KTB | -3 | ||
42 | 2-zEW | Kazimierz Dobrzyniecki-Wojciech Biegajło | N: GAMBLING | -4 | ||
4-zNS | Grażyna Busse-Marek Szukała | N: UNIA II | -4 | |||
44 | 9-zEW | Paweł Szymaszczyk-Mateusz Stępiński | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | -6 | ||
15-oEW | Paweł Szymonik-Rafał Niedzielski | S: SPS EKO-RÓŻANKA | -6 | |||
46 | 12-oEW | Bartosz Chmurski-Kamil Nowak | S: Bridge24.pl 2 | -10 | ||
11-oEW | Jacek Radomski-Michał Witkowski | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | -10 | |||
16-zEW | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: Wisła - MILO | -10 | |||
16-oEW | Wojciech Sołtysik-Marek Witek | S: MAGMA Zawiercie | -10 | |||
50 | 7-oEW | Sławomir Henclik-Andrzej Zaleski | N: GTB ANDRZEJKI | -11 | ||
7-zEW | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | N: COMFORT SA | -11 | |||
52 | 8-oEW | Zofia Miechowicz-Tomasz Bartnicki | N: BIOPAX.PL | -13 | ||
53 | 2-oEW | Tomasz Kłys-Jerzy Nowak | N: RAL | -14 | ||
54 | 4-oNS | Dominik Kaszowski-Tadeusz Szwenkel | N: JANTAR | -16 | ||
1-oNS | Rafał Gardzielewski-Paweł Kolwicz | N: ZOIM & FIORI GCKiB | -16 | |||
56 | 3-zEW | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: GSBS KART-EL | -17 | ||
57 | 9-oNS | Stanisław Mączka-Edward Sucharda | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | -18 | ||
58 | 5-oEW | Dariusz Kozłowski-Radosław Kozłowski | N: VĘGORIA WCK | -21 | ||
59 | 12-zEW | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | S: KDK I Kutno | -22 | ||
60 | 10-zNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | -23 | ||
61 | 6-oEW | Dariusz Bogucki-Piotr Klimacki | N: AD | -27 | ||
62 | 6-zNS | Andrzej Jeleniewski-Tadeusz Kaczanowski | N: AD | -28 | ||
63 | 13-oNS | Filip Trojański-Jakub Bazyluk | S: Akademia Brydża AZS UW | -30 | ||
64 | 10-oNS | Andrzej Lubojemski-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA | -32 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |