BUTLER, RUNDA 12 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 16-zEW | Marcin Bartoszewski-Grzegorz Deptuła | S: ETB Ełk | +53 | 13 | |
2 | 13-oEW | Maciej Dobrzyński-Janusz Gawęcki | S: ZIELONY Starachowice | +37 | 14 | |
1-zEW | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | N: COMFORT SA | +37 | 15 | ||
4 | 8-zEW | Karol Filipowicz-Ryszard Pałasz | N: UKB KLEKS | +34 | 16 | |
5 | 4-oNS | Sławomir Henclik-Andrzej Zaleski | N: GTB ANDRZEJKI | +29 | 17 | |
6 | 5-oEW | Jerzy Kozyczkowski-Jacek Leśniczak | N: GSBS KART-EL | +23 | 18 | |
7 | 14-oNS | Ryszard Jaśkiewicz-Ryszard Woliński | S: LESKOWIEC-BESKID | +22 | 19 | |
8 | 9-zEW | Kacper Kopka-Piotr Jasiński | S: Akademia Brydża AZS UW | +20 | 20 | |
9 | 7-oEW | Marek Giża-Jacek Kokociński | N: KTB | +18 | 21 | |
10 | 12-zNS | Piotr Wiankowski-Piotr Nawrocki | S: Bridge24.pl 2 | +17 | 22 | |
11 | 11-zNS | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: Wisła - MILO | +16 | 23 | |
12 | 13-zNS | Piotr Kucharski-Stanisław Pająk | S: ZIELONY Starachowice | +15 | 24 | |
13 | 1-oEW | Michał Wittenbeck-Paweł Wittenbeck | N: ZOIM & FIORI GCKiB | +14 | ||
16-oEW | Jerzy Zaremba-Piotr Żak | S: INWIT Pabianice | +14 | |||
6-zEW | Henryk Łakomski-Andrzej Sulima | N: VĘGORIA WCK | +14 | |||
16 | 14-zNS | Grzegorz Rewer-Sławomir Czech | S: SPS EKO-RÓŻANKA | +13 | ||
3-zEW | Zofia Miechowicz-Tomasz Bartnicki | N: BIOPAX.PL | +13 | |||
18 | 12-oNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | +8 | ||
19 | 10-zNS | Bogdan Palikot-Andrzej Szepczyński | S: CZARNA PAPUGA | +7 | ||
4-zEW | Tomasz Gotard-Krzysztof Sikorski | N: GTB ANDRZEJKI | +7 | |||
21 | 10-oNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | S: KDK I Kutno | +6 | ||
22 | 2-oNS | Kamila Kukuła-Janusz Drozdowski | N: Bluerefrigeration | +5 | ||
23 | 6-oNS | Dariusz Kozłowski-Radosław Kozłowski | N: VĘGORIA WCK | +4 | ||
11-oEW | Marek Jaworski-Bogdan Palczyński | S: Wisła - MILO | +4 | |||
25 | 7-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: KTB | +3 | ||
26 | 5-zEW | Andrzej Jeleniewski-Piotr Klimacki | N: AD | +2 | ||
3-oNS | Aleksander Kud-Robert Biel | N: BIOPAX.PL | +2 | |||
9-oEW | Kazimierz Cios-Jerzy Stworzewicz | S: BSBS II Bielsko-Biała | +2 | |||
8-oNS | Łukasz Brede-Marek Markowski | N: UKB KLEKS | +2 | |||
2-zEW | Jacek Krystecki-Krzysztof Lewandowski | N: Bluerefrigeration | +2 | |||
15-zEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: MAGMA Zawiercie | +2 | |||
32 | 15-oNS | Wojciech Sołtysik-Marek Witek | S: MAGMA Zawiercie | +1 | ||
33 | 15-oEW | Paweł Szymaszczyk-Edward Sucharda | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | -1 | ||
34 | 9-oNS | Filip Trojański-Jakub Bazyluk | S: Akademia Brydża AZS UW | -2 | ||
5-zNS | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: GSBS KART-EL | -2 | |||
3-oEW | Krzysztof Brudka-Marcin Pędziński | N: GRICON STARKA PAB | -2 | |||
8-oEW | Marek Barylewski-Tomasz Kłys | N: RAL | -2 | |||
2-zNS | Stanisław Zakrzewski-Maciej Sobieralski | N: ELEKTROWNIA PAB | -2 | |||
15-zNS | Karol Gałązka-Anna Sztyber | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | -2 | |||
40 | 7-zEW | Maciej Piasecki-Cezary Bura | N: UNIA II | -3 | ||
41 | 11-oNS | Janusz Kowalewski-Jerzy Gober | S: SUDOVIA | -4 | ||
6-oEW | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Palmowski | N: GAMBLING | -4 | |||
43 | 2-oEW | Ewa Miszewska-Witold Tomaszek | N: ELEKTROWNIA PAB | -5 | ||
44 | 10-oEW | Andrzej Lubojemski-Edward Warząchowski | S: CZARNA PAPUGA | -6 | ||
45 | 10-zEW | Andrzej Kozikowski-Wiesław Niciński | S: KDK I Kutno | -7 | ||
4-zNS | Dominik Kaszowski-Karol Szwenkel | N: JANTAR | -7 | |||
47 | 12-oEW | Tomasz Sielicki-Kamil Nowak | S: Bridge24.pl 2 | -8 | ||
48 | 14-zEW | Robert Różak-Piotr Radzikowski | S: LESKOWIEC-BESKID | -13 | ||
3-zNS | Justyna Stachowiak-Kluz-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA PAB | -13 | |||
50 | 16-oNS | Marcin Czarniawski-Tomasz Małachowski | S: ETB Ełk | -14 | ||
1-oNS | Marek Czerepak-Paweł Kowalczewski | N: COMFORT SA | -14 | |||
6-zNS | Kazimierz Dobrzyniecki-Wojciech Biegajło | N: GAMBLING | -14 | |||
53 | 13-zEW | Krzysztof Góra-Zdzisław Ingielewicz | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | -15 | ||
54 | 11-zEW | Sonata Simanaitiene-Ramunas Grigoraitis | S: SUDOVIA | -16 | ||
55 | 12-zEW | Maciej Modrzejewski-Tadeusz Filaber | S: MKS MAZOVIA | -17 | ||
56 | 7-oNS | Grażyna Busse-Marek Szukała | N: UNIA II | -18 | ||
57 | 9-zNS | Bogusław Mojżesz-Piotr Matkowski | S: BSBS II Bielsko-Biała | -20 | ||
58 | 14-oEW | Jerzy Brzustowski-Tomasz Pawluk | S: SPS EKO-RÓŻANKA | -22 | ||
59 | 5-oNS | Dariusz Bogucki-Tadeusz Kaczanowski | N: AD | -23 | ||
60 | 4-oEW | Andrzej Wilemski-Tomasz Woźniak | N: JANTAR | -29 | ||
61 | 8-zNS | Janusz Kalida-Piotr Walczak | N: RAL | -34 | ||
62 | 13-oNS | Michał Wróbel-Agnieszka Pietrzyk | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | -37 | ||
1-zNS | Rafał Gardzielewski-Paweł Kolwicz | N: ZOIM & FIORI GCKiB | -37 | |||
64 | 16-zNS | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT Pabianice | -53 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |