BUTLER, RUNDA 15 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 12-zNS | Kazimierz Cios-Jerzy Stworzewicz | S: BSBS II Bielsko-Biała | +44 | 13 | |
2 | 13-zNS | Jan Betley-Anna Sztyber | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | +35 | 14 | |
3 | 11-oEW | Piotr Krajewski-Igor Łosiewicz | S: MKS MAZOVIA | +34 | 15 | |
4 | 2-oNS | Stanisław Zakrzewski-Maciej Sobieralski | N: ELEKTROWNIA PAB | +31 | 16 | |
5 | 7-oNS | Piotr Klimacki-Andrzej Wielowieyski | N: AD | +25 | 17 | |
12-oNS | Andrzej Lubojemski-Edward Warząchowski | S: CZARNA PAPUGA | +25 | 18 | ||
7 | 10-zNS | Robert Różak-Piotr Radzikowski | S: LESKOWIEC-BESKID | +19 | 19 | |
8 | 5-oNS | Tomasz Bartnicki-Aleksander Kud | N: BIOPAX.PL | +18 | 20 | |
9 | 2-zEW | Marcin Dobrowolski-Anna Maduzia | N: ELEKTROWNIA PAB | +17 | 21 | |
4-oEW | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Palmowski | N: GAMBLING | +17 | 22 | ||
3-oNS | Maciej Wręczycki-Paweł Kowalczewski | N: COMFORT SA | +17 | 23 | ||
14-zEW | Bartosz Chmurski-Kamil Nowak | S: Bridge24.pl 2 | +17 | 24 | ||
13 | 1-zNS | Justyna Stachowiak-Kluz-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA PAB | +15 | ||
14 | 1-oNS | Michał Wittenbeck-Paweł Wittenbeck | N: ZOIM & FIORI GCKiB | +14 | ||
15 | 15-zEW | Piotr Kucharski-Mirosław Rafalski | S: ZIELONY Starachowice | +11 | ||
6-oNS | Sławomir Henclik-Wacław Wejknis | N: GTB ANDRZEJKI | +11 | |||
17 | 4-zNS | Kazimierz Dobrzyniecki-Wojciech Biegajło | N: GAMBLING | +9 | ||
9-zEW | Kacper Kopka-Piotr Jasiński | S: Akademia Brydża AZS UW | +9 | |||
3-zEW | Dominik Filipowicz-Jacek Ciechomski | N: COMFORT SA | +9 | |||
16-oNS | Paweł Szymonik-Rafał Niedzielski | S: SPS EKO-RÓŻANKA | +9 | |||
21 | 15-oNS | Janusz Gawęcki-Stanisław Pająk | S: ZIELONY Starachowice | +8 | ||
22 | 7-zEW | Dariusz Bogucki-Tadeusz Kaczanowski | N: AD | +6 | ||
8-oEW | Eugeniusz Grzybek-Jerzy Mścisz | N: UNIA II | +6 | |||
24 | 9-oEW | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT Pabianice | +3 | ||
8-zEW | Henryk Łakomski-Andrzej Sulima | N: VĘGORIA WCK | +3 | |||
5-zEW | Piotr Korecki-Marcin Preisner | N: BIOPAX.PL | +3 | |||
6-zEW | Tomasz Gotard-Krzysztof Sikorski | N: GTB ANDRZEJKI | +3 | |||
28 | 11-zEW | Sonata Simanaitiene-Ramunas Grigoraitis | S: SUDOVIA | +2 | ||
13-oEW | Stanisław Mączka-Edward Sucharda | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | +2 | |||
10-oEW | Maciej Mąka-Janusz Buksa | S: LESKOWIEC-BESKID | +2 | |||
31 | 14-oNS | Piotr Wiankowski-Piotr Nawrocki | S: Bridge24.pl 2 | +1 | ||
16-zNS | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: Wisła - MILO | +1 | |||
33 | 16-zEW | Jerzy Brzustowski-Sławomir Czech | S: SPS EKO-RÓŻANKA | -1 | ||
14-oEW | Przemysław Bednarski-Dariusz Prawdzik | S: ETB Ełk | -1 | |||
35 | 10-oNS | Andrzej Kozikowski-Wiesław Niciński | S: KDK I Kutno | -2 | ||
11-zNS | Maciej Modrzejewski-Tadeusz Filaber | S: MKS MAZOVIA | -2 | |||
13-oNS | Jacek Radomski-Michał Witkowski | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | -2 | |||
38 | 9-oNS | Piotr Dybicz-Tomasz Kiełbasa | S: Akademia Brydża AZS UW | -3 | ||
5-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: KTB | -3 | |||
6-zNS | Marek Barylewski-Piotr Walczak | N: RAL | -3 | |||
8-zNS | Grażyna Busse-Marek Szukała | N: UNIA II | -3 | |||
42 | 15-oEW | Wojciech Sołtysik-Marek Witek | S: MAGMA Zawiercie | -5 | ||
43 | 8-oNS | Dariusz Kozłowski-Radosław Kozłowski | N: VĘGORIA WCK | -6 | ||
7-zNS | Karol Filipowicz-Ryszard Pałasz | N: UKB KLEKS | -6 | |||
45 | 9-zNS | Zdzisław Beling-Janusz Makaruk | S: INWIT Pabianice | -9 | ||
16-oEW | Marek Jaworski-Bogdan Palczyński | S: Wisła - MILO | -9 | |||
3-zNS | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: GSBS KART-EL | -9 | |||
4-zEW | Jacek Krystecki-Krzysztof Lewandowski | N: Bluerefrigeration | -9 | |||
49 | 6-oEW | Paweł Gruszczyński-Sławomir Piechocki | N: RAL | -11 | ||
15-zNS | Andrzej Szymczak-Ireneusz Kowalczyk | S: MAGMA Zawiercie | -11 | |||
51 | 1-oEW | Krzysztof Brudka-Marcin Pędziński | N: GRICON STARKA PAB | -14 | ||
52 | 1-zEW | Andrzej Wasylko-Piotr Wasylko | N: ZOIM & FIORI GCKiB | -15 | ||
53 | 3-oEW | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | N: GSBS KART-EL | -17 | ||
2-zNS | Dominik Kaszowski-Tomasz Woźniak | N: JANTAR | -17 | |||
4-oNS | Kamila Kukuła-Janusz Drozdowski | N: Bluerefrigeration | -17 | |||
14-zNS | Marcin Czarniawski-Tomasz Małachowski | S: ETB Ełk | -17 | |||
57 | 5-oEW | Grzegorz Dembiński-Andrzej Syrek | N: KTB | -18 | ||
58 | 10-zEW | Grzegorz Lewaciak-Adam Pawłowski | S: KDK I Kutno | -19 | ||
59 | 12-oEW | Kazimierz Lichawski-Joanna Brede | S: BSBS II Bielsko-Biała | -25 | ||
7-oEW | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS | -25 | |||
61 | 2-oEW | Karol Szwenkel-Andrzej Wilemski | N: JANTAR | -31 | ||
62 | 11-oNS | Janusz Kowalewski-Mirosław Liszewski | S: SUDOVIA | -34 | ||
63 | 13-zEW | Michał Wróbel-Agnieszka Pietrzyk | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | -35 | ||
64 | 12-zEW | Jarosław Posłuszny-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA | -44 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |