INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA bez zawodników, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań | ||||||||||||||||||||
Poprzednia runda: | 1-1 | 1-2 | 2-1 | 2-2 | 3-1 | 3-2 | 4-1 | 4-2 | 5-1 | 5-2 | 6-1 | 6-2 | 7-1 | 7-2 | | ||||||||||||||||||||
miejsce | team | imp/rzd | roz- dania | 8-1 | 8-2 | 9-1 | 9-2 | 10-1 | 10-2 | 11-1 | 11-2 | 12-1 | 12-2 | 13-1 | 13-2 | 14-1 | 14-2 | 15-1 | 15-2 | |
1 | Marek Różański | NE: ABNEGAT Warszawa | 1.16 | 180 | +7 | +45 | +9 | -10 | +5 | +13 | +15 | |||||||||
Jan Mazurkiewicz | NE: ABNEGAT Warszawa | 1.16 | 180 | +7 | +45 | +9 | -10 | +5 | +13 | +15 | ||||||||||
3 | Tomasz Włodarczak | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | 1.15 | 252 | +23 | +8 | +35 | +58 | +39 | +28 | +1 | -17 | 0 | -2 | -20 | |||||
Jerzy Sieracki | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | 1.15 | 252 | +23 | +8 | +35 | +58 | +39 | +28 | +1 | -17 | 0 | -2 | -20 | ||||||
5 | Jakub Jagodziński | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | 1 | 264 | 0 | +38 | +15 | +42 | -2 | +17 | +7 | -14 | +6 | +30 | 0 | |||||
6 | Ewa Rodziewicz-Bielewicz | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | 0.94 | 251 | +3 | -2 | -18 | -15 | +40 | +1 | +15 | +38 | +10 | -19 | +19 | +26 | +48 | |||
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | 0.94 | 251 | +3 | -2 | -18 | -15 | +40 | +1 | +15 | +38 | +10 | -19 | +19 | +26 | +48 | ||||
8 | Jacek Wojnarowicz | SW: VALUE MEDIA AZS | 0.9 | 192 | -2 | +22 | +3 | +20 | -3 | +3 | +29 | +12 | -10 | +21 | +16 | +20 | +19 | +15 | ||
9 | Robert Sadowski | SW: KS BARD13 Franciszków | 0.88 | 216 | -1 | +46 | +7 | -10 | +29 | +11 | +25 | +30 | +7 | -6 | ||||||
Robert Siedlecki | SW: KS BARD13 Franciszków | 0.88 | 216 | -1 | +46 | +7 | -10 | +29 | +11 | +25 | +30 | +7 | -6 | |||||||
11 | Józef Myć | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | 0.85 | 276 | 0 | +38 | +15 | +42 | -2 | +17 | +7 | -14 | +6 | +30 | 0 | |||||
12 | Andrzej Grela | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | 0.77 | 288 | +8 | 0 | +11 | +7 | -1 | +3 | -9 | -10 | +36 | -5 | +14 | +15 | +4 | +29 | ||
Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | 0.77 | 288 | +8 | 0 | +11 | +7 | -1 | +3 | -9 | -10 | +36 | -5 | +14 | +15 | +4 | +29 | |||
14 | Marek Nicieja | SW: GKS PIAST I Gliwice | 0.72 | 180 | +18 | +8 | +34 | -13 | +15 | 0 | +5 | +9 | -12 | +19 | -9 | +23 | ||||
15 | Jan Pudlik | SW: GKS PIAST I Gliwice | 0.68 | 228 | +18 | +8 | +34 | -13 | +15 | 0 | +5 | +9 | -12 | +19 | -9 | +23 | ||||
16 | Janusz Marzec | NE: Hefajstos Otwock | 0.67 | 216 | +4 | -3 | +31 | +11 | +16 | +33 | +6 | -1 | -5 | +16 | ||||||
17 | Sylwester Młynarczuk | NE: Autostrada Eksploatacja | 0.63 | 336 | +6 | -12 | +32 | 0 | +42 | +9 | -42 | +8 | -9 | +27 | +70 | +8 | +9 | +12 | +13 | |
18 | Henryk Brodawski | NE: Autostrada Eksploatacja | 0.63 | 324 | +6 | +1 | -12 | +32 | 0 | +42 | +9 | -42 | +8 | -9 | +27 | +70 | +8 | +9 | +12 | +13 |
19 | Krzysztof Warzocha | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | 0.61 | 288 | -14 | -24 | -18 | +41 | +14 | +11 | -19 | +26 | +10 | +12 | +7 | +12 | -17 | |||
20 | Marek Skulimowski | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | 0.6 | 300 | +6 | +32 | +10 | +29 | +13 | -20 | +6 | +14 | +2 | +13 | +26 | |||||
21 | Tomasz Radwański | SW: LKS Piast Sieradz | 0.57 | 324 | -7 | -22 | +17 | +19 | +28 | -7 | +34 | +6 | +12 | +48 | +23 | +8 | -14 | +20 | +15 | +20 |
Grzegorz Dziębowski | SW: LKS Piast Sieradz | 0.57 | 324 | -7 | -22 | +17 | +19 | +28 | -7 | +34 | +6 | +12 | +48 | +23 | +8 | -14 | +20 | +15 | +20 | |
23 | Mariusz Ilnicki | SW: Invenio Bona Fide | 0.55 | 216 | +15 | -2 | -6 | -8 | -10 | +2 | -1 | |||||||||
24 | Przemysław Saliński | SW: Invenio Bona Fide | 0.55 | 275 | +8 | -14 | -3 | -21 | +40 | +27 | +15 | +33 | -2 | -6 | -8 | -3 | -12 | -10 | +2 | -1 |
25 | Ireneusz Grynczewski | NE: Hefajstos Otwock | 0.54 | 288 | +20 | -3 | +4 | -3 | +31 | +11 | +16 | +33 | +6 | -1 | -5 | +16 | ||||
26 | Grzegorz Rybacki | NW: TRZYNASTKA Szczecin | 0.54 | 252 | +39 | +20 | +1 | +12 | -19 | +28 | -19 | +9 | +12 | +22 | -9 | |||||
Waldemar Mikucki | NW: TRZYNASTKA Szczecin | 0.54 | 252 | +39 | +20 | +1 | +12 | -19 | +28 | -19 | +9 | +12 | +22 | -9 | ||||||
28 | Przemysław Kubicki | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | 0.52 | 192 | -5 | +21 | -9 | +2 | +8 | +12 | +44 | +12 | -19 | |||||||
29 | Mirosław Bublewicz | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | 0.5 | 204 | +33 | 0 | +4 | +8 | -11 | -33 | -2 | +10 | +18 | -1 | +17 | +29 | -32 | |||
30 | Jerzy Gładysz | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | 0.5 | 180 | +22 | -28 | +7 | +31 | +22 | -7 | +2 | +5 | +10 | +25 | +9 | -5 | ||||
31 | Patryk Kuczera-Dyga | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | 0.49 | 204 | +6 | +32 | +13 | -20 | +6 | +14 | +2 | |||||||||
32 | Andrzej Garstka | NW: STB Słupsk | 0.48 | 252 | -10 | +11 | +11 | -2 | +11 | +19 | +8 | +50 | -12 | -3 | -16 | +20 | ||||
33 | Aleksander Kasprzak | NE: SDK Tczew | 0.47 | 264 | +1 | +1 | -1 | +12 | -18 | +5 | +28 | -2 | -2 | +1 | -5 | +21 | ||||
34 | Mieczysław Stefański | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | 0.46 | 312 | -1 | -8 | +3 | +22 | +10 | +22 | +19 | -19 | -19 | +15 | +20 | -2 | +35 | +2 | +20 | |
35 | Jacek Lasota | NE: Expres z Kaszub | 0.46 | 299 | +28 | 0 | +14 | +1 | +19 | +12 | -19 | -11 | -6 | +6 | +10 | +3 | -21 | -6 | +22 | |
Michał Wantke | NE: Expres z Kaszub | 0.46 | 299 | +28 | 0 | +14 | +1 | +19 | +12 | -19 | -11 | -6 | +6 | +10 | +3 | -21 | -6 | +22 | ||
37 | Jarosław Kaczorowski | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | 0.46 | 252 | +21 | -7 | +6 | +9 | +15 | -4 | +9 | -8 | +8 | +28 | -12 | |||||
38 | Marcin Krawczyk | SE: MTS PIAST Skawina | 0.45 | 274 | +6 | +43 | +16 | +18 | +16 | +8 | +20 | -44 | +4 | +19 | +9 | +17 | ||||
Piotr Waniurski | SE: MTS PIAST Skawina | 0.45 | 274 | +6 | +43 | +16 | +18 | +16 | +8 | +20 | -44 | +4 | +19 | +9 | +17 | |||||
40 | Paweł Chindelewicz | NE: SDK Tczew | 0.43 | 228 | -14 | +12 | -18 | +5 | +28 | -2 | -2 | +1 | -5 | +21 | ||||||
41 | Ryszard Leśniewski | NW: STB Słupsk | 0.42 | 300 | -3 | +15 | +7 | 0 | -15 | +49 | +5 | +19 | +15 | -16 | +42 | +2 | +3 | -1 | -15 | |
Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | 0.42 | 300 | -3 | +15 | +7 | 0 | -15 | +49 | +5 | +19 | +15 | -16 | +42 | +2 | +3 | -1 | -15 | ||
43 | Mariusz Kowalczyk | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | 0.41 | 192 | +22 | -28 | +7 | +31 | +22 | -7 | +2 | +5 | +10 | +25 | +9 | -5 | ||||
44 | Jarosław Łaszczuk | SW: LKS Piast Sieradz | 0.41 | 276 | 0 | 0 | -10 | +11 | 0 | -9 | +16 | +11 | +44 | -3 | -7 | -17 | +6 | |||
45 | Ewa Mikucka | NW: TRZYNASTKA Szczecin | 0.41 | 252 | +6 | -9 | +23 | +5 | +7 | -24 | +17 | +23 | -2 | -3 | +12 | |||||
46 | Tadeusz Rejdych | SE: MK GALICJA Kraków | 0.4 | 252 | +10 | -5 | -10 | +17 | +2 | +11 | +30 | +15 | +24 | -12 | -7 | -1 | -19 | |||
47 | Grzegorz Gawron | SE: MTS PIAST Skawina | 0.4 | 276 | -5 | +20 | +29 | +10 | +8 | +45 | -23 | -8 | +7 | 0 | -5 | -5 | -12 | |||
Jakub Kowal | SE: MTS PIAST Skawina | 0.4 | 276 | -5 | +20 | +29 | +10 | +8 | +45 | -23 | -8 | +7 | 0 | -5 | -5 | -12 | ||||
49 | Witold Miłoszewski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | 0.39 | 300 | +2 | +7 | +2 | -6 | -35 | -58 | +21 | +4 | +28 | +8 | +2 | +25 | +15 | |||
50 | Błażej Krawczyk | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | 0.38 | 252 | +28 | +21 | +17 | +9 | -6 | +14 | -9 | +8 | +16 | -14 | -30 | |||||
Marcin Szymański | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | 0.38 | 252 | +28 | +21 | +17 | +9 | -6 | +14 | -9 | +8 | +16 | -14 | -30 | ||||||
52 | Jarosław Wachnowski | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | 0.38 | 276 | -1 | -8 | +3 | +22 | +10 | +22 | +19 | -19 | -19 | +15 | +20 | -2 | +35 | +2 | +20 | |
53 | Andrzej Kokoryka | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | 0.36 | 228 | 0 | +2 | +15 | +8 | +15 | +41 | +3 | -16 | -21 | -5 | -12 | |||||
54 | Stanisław Owczarski | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | 0.35 | 336 | -16 | +10 | -15 | -7 | -1 | +37 | +12 | +27 | -36 | -10 | +19 | -2 | -6 | -17 | ||
55 | Ihar Radziukevich | NE: SPEKTR Mińsk | 0.34 | 240 | -12 | +49 | -18 | +9 | +31 | +36 | ||||||||||
Zbigniew Szymczyk | SW: BINŻ Bełchatów | 0.34 | 240 | -1 | +38 | -3 | -9 | 0 | 0 | +8 | +28 | +8 | -21 | +10 | -6 | |||||
Andrzej Krakowiak | SW: BINŻ Bełchatów | 0.34 | 240 | -1 | +38 | -3 | -9 | 0 | 0 | +8 | +28 | +8 | -21 | +10 | -6 | |||||
58 | Krzysztof Rogoziński | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | 0.34 | 312 | +33 | 0 | +4 | +8 | -11 | -33 | +12 | +27 | -36 | -10 | +19 | -2 | -6 | -17 | ||
59 | Jan Chodorowski | NE: KBS Legionowianin | 0.34 | 216 | +1 | -16 | 0 | -2 | +4 | +1 | +12 | +2 | +15 | -10 | ||||||
Irena Chodorowska | NE: KBS Legionowianin | 0.34 | 216 | +1 | -16 | 0 | -2 | +4 | +1 | +12 | +2 | +15 | -10 | |||||||
61 | Sławomir Kutyła | SE: POMTECH Zwoleń | 0.33 | 264 | +21 | +7 | +7 | +11 | +14 | +22 | +20 | +24 | -28 | -16 | +23 | +14 | ||||
Grzegorz Bachanek | SE: POMTECH Zwoleń | 0.33 | 264 | +21 | +7 | +7 | +11 | +14 | +22 | +20 | +24 | -28 | -16 | +23 | +14 | |||||
63 | Jan Lipior | SE: WISŁOKA Dębica | 0.33 | 228 | +14 | +13 | +24 | +13 | -9 | +8 | +16 | +25 | -7 | -8 | ||||||
Tomasz Mazur | SE: WISŁOKA Dębica | 0.33 | 228 | +14 | +13 | +24 | +13 | -9 | +8 | +16 | +25 | -7 | -8 | |||||||
65 | Rafał Synowiec | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | 0.33 | 204 | -1 | -11 | 0 | +30 | -11 | +1 | +26 | +14 | -18 | -10 | ||||||
Przemysław Gałek | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | 0.33 | 204 | -1 | -11 | 0 | +30 | -11 | +1 | +26 | +14 | -18 | -10 | |||||||
67 | Jerzy Trembowski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | 0.32 | 252 | +11 | +5 | +2 | -12 | -1 | -9 | +10 | +18 | +16 | -20 | ||||||
68 | Grzegorz Jędrzejewski | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | 0.32 | 228 | -15 | -11 | -7 | -12 | +36 | +16 | -5 | +20 | -23 | +41 | +11 | +15 | ||||
Bartosz Kaczmarek | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | 0.32 | 228 | -15 | -11 | -7 | -12 | +36 | +16 | -5 | +20 | -23 | +41 | +11 | +15 | |||||
70 | Mirosław Fechner | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | 0.32 | 276 | +14 | +31 | +21 | -7 | -31 | -1 | +2 | +8 | +12 | +44 | +12 | -19 | -13 | +10 | ||
71 | Konrad Ciborowski | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | 0.31 | 264 | -13 | +9 | +10 | -17 | -14 | +23 | +38 | +16 | -23 | +4 | +16 | |||||
Maciej Kędzierski | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | 0.31 | 264 | -13 | +9 | +10 | -17 | -14 | +23 | +38 | +16 | -23 | +4 | +16 | ||||||
73 | Andrzej Lembas | SE: LAST MINUTE Kraków | 0.31 | 288 | -3 | +40 | -9 | -13 | +6 | +4 | -3 | -24 | +28 | +30 | -12 | +17 | ||||
Karol Suchoń | SE: LAST MINUTE Kraków | 0.31 | 288 | -3 | +40 | -9 | -13 | +6 | +4 | -3 | -24 | +28 | +30 | -12 | +17 | |||||
75 | Łukasz Gaweł | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | 0.31 | 204 | +2 | -22 | -5 | +9 | +26 | +13 | -13 | +20 | +5 | +1 | ||||||
76 | Roman Miłkowski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | 0.3 | 180 | +2 | +7 | -6 | -35 | -58 | +21 | +4 | +28 | +8 | +2 | +25 | +15 | ||||
Krzysztof Kwiatkowski | SW: KS BARD13 Franciszków | 0.3 | 180 | +14 | +2 | 0 | -39 | +20 | -10 | +14 | +17 | |||||||||
Michał Kilanowski | SW: KS BARD13 Franciszków | 0.3 | 180 | +14 | +2 | 0 | -39 | +20 | -10 | +14 | +17 | |||||||||
79 | Leszek Falkowski | NW: CHEMIK Bydgoszcz | 0.3 | 227 | +5 | 0 | +23 | -8 | +14 | +23 | +19 | +5 | +32 | -20 | -7 | -2 | +2 | -5 | +2 | +4 |
80 | Andrzej Trygar | SE: MK GALICJA Kraków | 0.29 | 252 | +10 | -5 | -10 | +17 | +2 | -17 | +30 | +15 | +24 | -12 | -7 | +17 | -10 | |||
81 | Piotr Brzeziński | NW: ANNEBERG Zielona Góra | 0.29 | 312 | +10 | +15 | +2 | +8 | -40 | +2 | -12 | -1 | -9 | +10 | +18 | +16 | -20 | |||
Wiesław Siek | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | 0.29 | 312 | +9 | +7 | -15 | -11 | -14 | -10 | +12 | +8 | +14 | +16 | +10 | +5 | -9 | +2 | -11 | ||
Ryszard Pisarczyk | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | 0.29 | 312 | +9 | +7 | -15 | -11 | -14 | -10 | +12 | +8 | +14 | +16 | +10 | +5 | -9 | +2 | -11 | ||
84 | Marek Atalski | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | 0.28 | 204 | 0 | +2 | +15 | +8 | -11 | +41 | +3 | -16 | -21 | -5 | ||||||
85 | Andrzej Bunikowski | NE: DARLES SANTERM | 0.27 | 228 | +4 | +7 | +16 | -1 | -7 | -31 | -19 | +22 | ||||||||
86 | Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | 0.26 | 288 | -11 | -4 | -8 | -14 | -23 | +11 | -2 | +11 | +19 | +8 | +50 | -12 | -3 | -16 | +20 | |
87 | Mariusz Brewiak | NE: Game Over Gdańsk | 0.25 | 276 | +5 | -11 | -31 | -3 | +24 | +17 | +26 | +22 | -8 | -9 | -15 | |||||
Grażyna Brewiak | NE: Game Over Gdańsk | 0.25 | 276 | +5 | -11 | -31 | -3 | +24 | +17 | +26 | +22 | -8 | -9 | -15 | ||||||
89 | Łukasz Pląder | SE: CKiS Skawina | 0.25 | 322 | +7 | -6 | +18 | -23 | +50 | +20 | -20 | +44 | -25 | -8 | -16 | -10 | -14 | -5 | -13 | -2 |
Przemysław Picheta | SE: CKiS Skawina | 0.25 | 322 | +7 | -6 | +18 | -23 | +50 | +20 | -20 | +44 | -25 | -8 | -16 | -10 | -14 | -5 | -13 | -2 | |
91 | Jolanta Ziętara | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | 0.24 | 180 | -10 | +9 | +9 | +15 | -20 | +6 | +17 | |||||||||
Rafał Junik | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | 0.24 | 180 | -10 | +9 | +9 | +15 | -20 | +6 | +17 | ||||||||||
93 | Waldemar Radziak | NE: K2 Rebid | 0.23 | 180 | +1 | -36 | +3 | -31 | +12 | +19 | +18 | -17 | ||||||||
Wiesław Niedziela | NE: K2 Rebid | 0.23 | 180 | +1 | -36 | +3 | -31 | +12 | +19 | +18 | -17 | |||||||||
95 | Longin Bartnik | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | 0.22 | 216 | +6 | +1 | +33 | -8 | -8 | +21 | -11 | +6 | ||||||||
96 | Krzysztof Dziekański | SW: Invenio Bona Fide | 0.22 | 227 | -7 | -21 | -5 | -6 | +6 | +33 | +18 | -3 | +17 | +9 | ||||||
97 | Jerzy Radomski | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | 0.21 | 237 | +26 | -7 | +22 | -1 | -15 | -1 | -1 | +17 | +5 | -16 | ||||||
98 | Marek Jacyków | NE: Atut Rumia | 0.21 | 204 | -3 | +24 | +2 | -14 | -1 | +30 | ||||||||||
99 | Andrzej Kondeja | NE: Hefajstos Otwock | 0.21 | 228 | -6 | -1 | -20 | +16 | -7 | +9 | ||||||||||
100 | Wojciech Rozwadowski | SW: VALUE MEDIA AZS | 0.2 | 240 | -2 | +22 | -2 | -4 | +36 | -23 | +29 | +24 | +50 | -22 | -17 | |||||
101 | Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | 0.2 | 276 | +3 | -40 | -1 | +5 | +18 | +13 | -11 | +17 | -12 | -30 | -10 | -9 | ||||
102 | Cezary Komajda | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | 0.2 | 312 | -12 | -24 | -16 | -18 | -50 | +41 | +14 | +11 | -19 | +26 | +10 | +12 | +7 | +12 | -17 | |
103 | Bernard Jadczak | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | 0.19 | 276 | +2 | -22 | +9 | +26 | +13 | -13 | -9 | +5 | +1 | +13 | +14 | +14 | -13 | +10 | ||
104 | Igor Godun | NE: SPEKTR Mińsk | 0.18 | 360 | -12 | +49 | -18 | +9 | +31 | +36 | +3 | -24 | -8 | -10 | +3 | -10 | +7 | +12 | +3 | +8 |
105 | Jarosław Pęski | NE: Atut Rumia | 0.18 | 216 | -28 | +23 | -27 | -9 | +27 | -4 | -3 | +24 | -28 | +7 | +2 | -5 | -7 | +30 | ||
Jacek Piotrowski | NE: DARLES SANTERM | 0.18 | 216 | -1 | +18 | -7 | +17 | -12 | -16 | +7 | ||||||||||
107 | Dariusz Węgrowicz | NE: Hefajstos Otwock | 0.18 | 228 | +17 | +16 | -7 | +23 | +7 | -22 | -26 | +1 | -2 | |||||||
108 | Konrad Stenzel | SW: KS BARD13 Franciszków | 0.17 | 180 | +25 | -26 | +21 | 0 | 0 | -18 | +25 | +3 | +2 | |||||||
Sylwester Sommer | SW: KS BARD13 Franciszków | 0.17 | 180 | +25 | -26 | +21 | 0 | 0 | -18 | +25 | +3 | +2 | ||||||||
110 | Wojciech Jarząbek | NW: TRZYNASTKA Szczecin | 0.17 | 228 | +20 | +12 | +9 | -3 | -5 | +14 | -15 | -41 | +3 | +11 | ||||||
111 | Wojciech Stachnik | SE: AZS AGH Kraków | 0.17 | 240 | 0 | -21 | +37 | +10 | -8 | -16 | -8 | +15 | -6 | +14 | -17 | -1 | ||||
112 | Jan Romot | NE: PDM TREFL Pisz | 0.17 | 300 | +7 | +17 | +39 | -4 | +7 | -17 | -18 | -5 | +8 | -24 | +14 | -18 | -3 | -8 | ||
113 | Tadeusz Banach | NE: PDM TREFL Pisz | 0.16 | 288 | +7 | +17 | +39 | -4 | +7 | -17 | -18 | -5 | +8 | -8 | +5 | -3 | -8 | |||
114 | Leszek Pęcherzewski | NE: Mazowia OZBS Płock | 0.14 | 204 | -7 | -45 | +8 | +18 | -8 | +24 | +9 | -12 | -21 | |||||||
Maciej Boczek | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | 0.14 | 204 | -7 | +3 | +28 | +4 | -36 | +33 | -16 | -23 | +21 | -11 | |||||||
Bolesław Krzewski | NE: Mazowia OZBS Płock | 0.14 | 204 | -7 | -45 | +8 | +18 | -8 | +24 | +9 | -12 | -21 | ||||||||
117 | Bartosz Bańkowski | SE: AZS AGH Kraków | 0.14 | 276 | 0 | +9 | +4 | +14 | -8 | -29 | -14 | +7 | -4 | +5 | +12 | |||||
Marek Jarosz | SE: AZS AGH Kraków | 0.14 | 276 | 0 | +9 | +4 | +14 | -8 | -29 | -14 | +7 | -4 | +5 | +12 | ||||||
119 | Aleksander Chrenowski | NE: BLACKWOOD Gdańsk | 0.14 | 228 | +12 | +27 | +9 | -12 | -9 | +42 | -12 | +9 | -10 | +5 | -6 | |||||
120 | Krzysztof Han | SW: LKS Piast Sieradz | 0.14 | 288 | 0 | 0 | -10 | +11 | 0 | -9 | +16 | +6 | 0 | +11 | -7 | -10 | +6 | |||
121 | Lech Łaniewski | NW: CHEMIK Bydgoszcz | 0.13 | 192 | -8 | -1 | +15 | |||||||||||||
122 | Zdzisław Kowalewski | NE: Autostrada Eksploatacja | 0.12 | 288 | -20 | +14 | +17 | +20 | +2 | +28 | 0 | +6 | -7 | +13 | +17 | -14 | -31 | |||
Włodzimierz Wala | SE: TS WISŁA Kraków | 0.12 | 288 | -4 | +14 | +5 | -1 | +18 | +29 | 0 | +19 | +12 | -41 | -8 | +21 | -9 | ||||
124 | Maciej Łaniewski | NW: CHEMIK Bydgoszcz | 0.12 | 335 | -8 | +18 | +15 | 0 | +15 | -7 | +24 | -9 | +12 | -3 | -13 | -15 | +14 | -26 | +11 | |
125 | Marcin Osmański | NE: Expres z Kaszub | 0.1 | 335 | -1 | -23 | -4 | -22 | -14 | +6 | -23 | -7 | 0 | +9 | +3 | -2 | +12 | -9 | ||
Jacek Sikora | NE: Expres z Kaszub | 0.1 | 335 | -1 | -23 | -4 | -22 | -14 | +6 | -23 | -7 | 0 | +9 | +3 | -2 | +12 | -9 | |||
127 | Mariusz Pater | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | 0.1 | 359 | -7 | -17 | +18 | -9 | -5 | +26 | -15 | +4 | -5 | -1 | -9 | +7 | -22 | +1 | +14 | +31 |
128 | Kazimierz Chłobowski | SE: TS WISŁA Kraków | 0.1 | 180 | +14 | +44 | -1 | +4 | +5 | +3 | -6 | -14 | +34 | |||||||
129 | Waldemar Warzała | NE: DARLES SANTERM | 0.09 | 264 | -1 | -1 | -1 | +18 | +17 | -12 | -16 | +7 | -13 | -5 | -13 | +12 | ||||
130 | Jerzy Pawelec | SW: KBS Legionowianin 2 | 0.08 | 261 | -8 | -17 | +27 | -1 | -33 | -25 | -30 | -18 | +10 | +12 | +23 | |||||
Tadeusz Bożek | SW: KBS Legionowianin 2 | 0.08 | 261 | -8 | -17 | +27 | -1 | -33 | -25 | -30 | -18 | +10 | +12 | +23 | ||||||
132 | Robert Stoliński | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | 0.08 | 312 | +1 | -11 | +1 | -3 | -34 | -6 | 0 | +18 | +16 | +25 | -12 | -23 | ||||
133 | Andrzej Bondarewicz | SW: VALUE MEDIA AZS | 0.08 | 252 | -31 | -5 | +36 | +3 | -23 | +12 | -10 | +50 | +16 | +19 | +15 | |||||
134 | Krzysztof Mielnik | NE: SDK Tczew | 0.07 | 288 | -4 | -7 | +4 | +22 | +12 | +4 | +18 | +30 | -8 | +10 | +7 | +13 | +6 | |||
Adam Lonski | NE: SDK Tczew | 0.07 | 288 | -4 | -7 | +4 | +22 | +12 | +4 | +18 | +30 | -8 | +10 | +7 | +13 | +6 | ||||
136 | Maciej Grabiec | SE: AZS AGH Kraków | 0.06 | 192 | -2 | -7 | -7 | +7 | -8 | -1 | -6 | |||||||||
137 | Ryszard Rapicki | NW: CHEMIK Bydgoszcz | 0.06 | 347 | 0 | +23 | -8 | +14 | +23 | +19 | +5 | +32 | -20 | -7 | -2 | +2 | -5 | +2 | +4 | |
138 | Wojciech Bondarewicz | NW: TRZYNASTKA Szczecin | 0.06 | 240 | +6 | -9 | +23 | +5 | +7 | -24 | +17 | +23 | -2 | -3 | +12 | |||||
139 | Jacek Bors | SE: POMTECH Zwoleń | 0.05 | 238 | +21 | -37 | +7 | -20 | -30 | -1 | +16 | +18 | +10 | +9 | ||||||
Grzegorz Zakrzewski | SE: POMTECH Zwoleń | 0.05 | 238 | +21 | -37 | +7 | -20 | -30 | -1 | +16 | +18 | +10 | +9 | |||||||
141 | Grzegorz Merynda | SE: CKiS Skawina | 0.05 | 202 | +4 | +23 | +18 | +10 | +18 | +7 | +4 | -8 | -11 | -25 | ||||||
142 | Jan Obuchowicz | NW: ANNEBERG Zielona Góra | 0.04 | 180 | +15 | +11 | +5 | -5 | +11 | -9 | -35 | +1 | ||||||||
143 | Marek Skotniczny | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | 0.03 | 216 | +3 | +5 | -20 | +3 | +30 | 0 | -2 | +4 | -2 | |||||||
144 | Maciej Hutyra | SW: VALUE MEDIA AZS | 0.02 | 264 | -31 | +3 | -5 | +20 | +6 | +17 | -10 | -21 | +21 | +20 | -13 | -26 | ||||
145 | Tadeusz Kowalicki | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | -0.01 | 324 | +1 | +8 | +6 | +9 | +11 | +33 | +1 | -9 | -4 | +1 | +5 | +31 | -19 | 0 | -2 | -4 |
Maciej Arnold | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | -0.01 | 324 | +1 | +8 | +6 | +9 | +11 | +33 | +1 | -9 | -4 | +1 | +5 | +31 | -19 | 0 | -2 | -4 | |
147 | Krzysztof Gaweł | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | -0.01 | 285 | -1 | +6 | -14 | -2 | +17 | -27 | -6 | -33 | -16 | +11 | +12 | -5 | -16 | -20 | ||
148 | Adam Suchodolski | NE: BLACKWOOD Gdańsk | -0.04 | 276 | -49 | +28 | +16 | -12 | -4 | +42 | -5 | +1 | -12 | -4 | +19 | -10 | +5 | -16 | ||
149 | Aleksander Poznysz | SW: Invenio Bona Fide | -0.04 | 275 | -32 | +5 | -9 | +40 | +1 | +9 | -17 | +18 | +44 | +17 | -7 | -23 | ||||
150 | Paweł Zubiel | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | -0.04 | 240 | +1 | -11 | +1 | -3 | -34 | -6 | +18 | +16 | +25 | -12 | -23 | |||||
151 | Dariusz Puczyński | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | -0.04 | 216 | +13 | -6 | +8 | -11 | -15 | +6 | -17 | |||||||||
Arkadiusz Zadworny | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | -0.04 | 216 | +13 | -6 | +8 | -11 | -15 | +6 | -17 | ||||||||||
153 | Zbigniew Skibicki | NE: Autostrada Eksploatacja | -0.05 | 228 | -20 | +3 | +20 | +2 | -30 | 0 | +6 | +13 | -3 | |||||||
154 | Pavel Klebanovich | NE: SPEKTR Mińsk | -0.05 | 240 | +6 | +8 | -5 | -11 | +23 | +8 | ||||||||||
Elena Shokhan | NE: SPEKTR Mińsk | -0.05 | 240 | +6 | +8 | -5 | -11 | +23 | +8 | |||||||||||
156 | Marian Krasowski | NE: Hetman Białystok | -0.05 | 252 | -5 | +1 | -18 | -6 | -8 | +8 | -14 | +13 | -2 | +7 | +2 | |||||
Mirosław Morchat | NE: Hetman Białystok | -0.05 | 252 | -5 | +1 | -18 | -6 | -8 | +8 | -14 | +13 | -2 | +7 | +2 | ||||||
158 | Janusz Przybysz | NW: ADMIRA PAB Poznań | -0.08 | 192 | -11 | -3 | +9 | +19 | -2 | -22 | +9 | |||||||||
159 | Andrzej Maszczyszyn | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | -0.08 | 213 | -14 | -2 | +17 | -27 | -6 | -33 | -16 | +11 | -16 | -20 | ||||||
160 | Mariusz Żurek | NW: MLKS Solec Kujawski | -0.08 | 310 | -3 | +33 | +2 | -8 | -49 | -5 | +11 | -9 | -28 | -8 | +1 | +3 | -9 | +16 | ||
161 | Ewa Dziekańska | SW: Invenio Bona Fide | -0.09 | 180 | -7 | -14 | -3 | -5 | -6 | +6 | -12 | +9 | ||||||||
162 | Stanisław Wawszczyk | SW: Invenio Bona Fide | -0.09 | 263 | +8 | -32 | +5 | -9 | +27 | +1 | +9 | -17 | +44 | -7 | -23 | |||||
163 | Grzegorz Adamski | NW: PIONIER Entuzjaści | -0.1 | 190 | -39 | -29 | +36 | +7 | +2 | +10 | +12 | -3 | -17 | |||||||
Przemysław Klęsk | NW: PIONIER Entuzjaści | -0.1 | 190 | -39 | -29 | +36 | +7 | +2 | +10 | +12 | -3 | -17 | ||||||||
165 | Roman Wachowiak | NW: CHEMIK Bydgoszcz | -0.11 | 335 | +5 | -1 | +18 | 0 | +15 | -7 | +24 | -9 | +12 | -3 | -13 | -15 | +14 | -26 | +11 | |
166 | Tomasz Bliński | NE: Hetman Białystok | -0.11 | 288 | -9 | -35 | -19 | -12 | -4 | -18 | +19 | +10 | +13 | -7 | -1 | -30 | ||||
167 | Tadeusz Kowalczewski | SE: POMTECH Zwoleń | -0.11 | 214 | -7 | +6 | -9 | +5 | +6 | +3 | -15 | +12 | +10 | -34 | ||||||
Bartosz Ceglarski | SE: POMTECH Zwoleń | -0.11 | 214 | -7 | +6 | -9 | +5 | +6 | +3 | -15 | +12 | +10 | -34 | |||||||
169 | Waldemar Rybka | SE: J&J Kraków | -0.13 | 192 | +20 | -5 | +1 | -3 | -3 | -26 | +5 | 0 | ||||||||
170 | Mirosław Szaliński | NE: SDK Tczew | -0.14 | 192 | +1 | -1 | -16 | +18 | -2 | -3 | +2 | +9 | ||||||||
171 | Jacek Młyńczyk | SE: TS WISŁA Kraków | -0.14 | 204 | +3 | -40 | -1 | +5 | +13 | -11 | +17 | -12 | -30 | -10 | ||||||
172 | Roman Woźniak | NW: BTG Bydgoszcz | -0.15 | 227 | -15 | -23 | +9 | -23 | +12 | +13 | +3 | -14 | +5 | +6 | +5 | +9 | -16 | |||
173 | Edward Bednarczyk | NE: Atut Rumia | -0.16 | 228 | -28 | +23 | -27 | -9 | +27 | -4 | +2 | -28 | -14 | +7 | +2 | -1 | -7 | |||
174 | Przemysław Krasiński | NW: ADMIRA PAB Poznań | -0.16 | 252 | -19 | -20 | +3 | -7 | -1 | +9 | +9 | +31 | +35 | -11 | -12 | |||||
Krzysztof Śliwoń | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | -0.16 | 252 | 0 | 0 | -5 | -21 | +1 | +9 | +2 | -10 | -25 | -19 | -15 | ||||||
Michał Kaleta | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | -0.16 | 252 | 0 | 0 | -5 | -21 | +1 | +9 | +2 | -10 | -25 | -19 | -15 | ||||||
177 | Mariusz Bielski | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | -0.17 | 204 | +16 | -10 | +25 | -9 | +12 | -36 | +9 | -4 | -4 | -29 | ||||||
Marek Kozdrach | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | -0.17 | 204 | -43 | +40 | -4 | -13 | -17 | -24 | +4 | +14 | +30 | ||||||||
179 | Zbigniew Wilisowski | SE: WISŁOKA Dębica | -0.17 | 192 | -8 | -42 | +17 | +21 | -2 | +11 | ||||||||||
180 | Tomasz Twaróg | SE: J&J Kraków | -0.18 | 180 | +20 | -5 | +1 | -3 | -3 | -26 | +5 | 0 | ||||||||
181 | Lech Adach | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | -0.18 | 228 | +18 | -9 | -19 | +14 | -8 | -45 | -14 | +30 | +6 | -1 | +1 | +19 | ||||
182 | Jerzy Gurzęda | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | -0.19 | 192 | +10 | -11 | -2 | -20 | -14 | -31 | +14 | -5 | ||||||||
183 | Rafał Szymański | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | -0.19 | 180 | -4 | +23 | +1 | +6 | -12 | -32 | -12 | -9 | -10 | -12 | +32 | |||||
Dariusz Kurzawski | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | -0.19 | 180 | -4 | +23 | +1 | +6 | -12 | -32 | -12 | -9 | -10 | -12 | +32 | ||||||
Krzysztof Tumielewicz | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | -0.19 | 180 | +3 | -13 | -25 | +28 | +1 | -37 | -11 | +9 | +18 | +5 | +6 | +26 | -11 | ||||
186 | Agata Kowal | SE: CKiS Skawina | -0.19 | 226 | -21 | +8 | -14 | +4 | +23 | +18 | +18 | +4 | -8 | -25 | ||||||
187 | Janusz Kościelny | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | -0.19 | 240 | -1 | -6 | +2 | +17 | -1 | -16 | -11 | -20 | -8 | -7 | +11 | |||||
Przemysław Machowczyk | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | -0.19 | 240 | -1 | -6 | +2 | +17 | -1 | -16 | -11 | -20 | -8 | -7 | +11 | ||||||
189 | Tomasz Brzęcki | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | -0.2 | 191 | -19 | +18 | -27 | +4 | ||||||||||||
190 | Paweł Korombel | SW: GKS PIAST I Gliwice | -0.21 | 252 | +1 | -46 | -6 | -2 | +9 | 0 | -12 | -2 | +21 | -21 | +21 | -14 | -2 | +1 | ||
Maciej Wiącek | NE: Mazowia OZBS Płock | -0.21 | 252 | -14 | -3 | -13 | -19 | +4 | +14 | +5 | +14 | -7 | +37 | -6 | ||||||
192 | Kamil Walczyk | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | -0.21 | 228 | -43 | +40 | -4 | -13 | -17 | -24 | +4 | +14 | +30 | |||||||
193 | Andrzej Parmonik | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | -0.22 | 252 | -25 | +28 | -5 | +4 | +18 | +5 | +6 | -34 | ||||||||
194 | Adam Waszkiewicz | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | -0.22 | 204 | +14 | +31 | -7 | -31 | -1 | +20 | -21 | +14 | -5 | +16 | ||||||
195 | Marek Wojciechowski | NW: ADMIRA PAB Poznań | -0.22 | 216 | +38 | +14 | -53 | +5 | -4 | -11 | -15 | -20 | -9 | +4 | ||||||
Roman Kujawski | NW: ADMIRA PAB Poznań | -0.22 | 216 | +38 | +14 | -53 | +5 | -4 | -11 | -15 | -20 | -9 | +4 | |||||||
197 | Andrzej Materla | SW: RSB RODŁO | -0.23 | 192 | -38 | -17 | -19 | -17 | +1 | -13 | +34 | -9 | +5 | |||||||
198 | Andrzej Staszek | SW: PREMONT IMPAS Katowice | -0.23 | 252 | -9 | +1 | -28 | +7 | +1 | -1 | -24 | -12 | +12 | +7 | +22 | |||||
Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT IMPAS Katowice | -0.23 | 252 | -9 | +1 | -28 | +7 | +1 | -1 | -24 | -12 | +12 | +7 | +22 | ||||||
200 | Adam Marcinowski | SW: KS Gwardia Strachota | -0.24 | 204 | +7 | -3 | +5 | +10 | -19 | -20 | -18 | +18 | -22 | |||||||
Małgorzata Turska-Marcinowska | SW: KS Gwardia Strachota | -0.24 | 204 | +7 | -3 | +5 | +10 | -19 | -20 | -18 | +18 | -22 | ||||||||
202 | Remigiusz Góralczyk | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -0.24 | 216 | +20 | +12 | +9 | -3 | -5 | +14 | -15 | -41 | +3 | +11 | ||||||
203 | Mariusz Grabowski | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -0.25 | 240 | +1 | +4 | -23 | -12 | +20 | -27 | -18 | -5 | -3 | +10 | -5 | |||||
204 | Sławomir Piętak | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | -0.25 | 204 | +3 | -38 | -3 | +12 | +20 | -17 | +10 | |||||||||
Robert Rostek | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | -0.25 | 204 | +3 | -38 | -3 | +12 | +20 | -17 | +10 | ||||||||||
206 | Arkadiusz Stanisławski | NW: MLKS Solec Kujawski | -0.25 | 286 | -6 | -39 | -3 | +33 | +2 | -8 | -11 | +2 | +3 | -9 | +9 | -10 | -14 | -15 | +6 | +36 |
207 | Remigiusz Kaźmierczak | SW: KS Gwardia Strachota | -0.26 | 204 | -3 | +5 | -27 | -15 | 0 | +18 | +13 | -34 | +9 | |||||||
Tomasz Klimczak | SW: KS Gwardia Strachota | -0.26 | 204 | -3 | +5 | -27 | -15 | 0 | +18 | +13 | -34 | +9 | ||||||||
209 | Zbigniew Jasiecki | NW: BTG Bydgoszcz | -0.26 | 227 | -15 | -23 | +9 | -23 | +12 | +13 | +3 | -14 | +5 | +12 | -29 | +9 | -16 | |||
210 | Joanna Derewońko | NE: KBS Legionowianin | -0.28 | 216 | +11 | -17 | -42 | +3 | +21 | +16 | +4 | -3 | -12 | |||||||
Tadeusz Luzak | NE: KBS Legionowianin | -0.28 | 216 | +11 | -17 | -42 | +3 | +21 | +16 | +4 | -3 | -12 | ||||||||
212 | Jarosław Bartosiński | NE: SDK Tczew | -0.28 | 180 | +1 | -14 | -16 | +18 | -2 | -3 | +2 | +9 | ||||||||
213 | Marek Klatkiewicz | NW: ADMIRA PAB Poznań | -0.29 | 180 | -5 | -13 | +10 | -14 | -3 | +9 | +19 | -2 | -22 | +9 | ||||||
Mirosław Stelmaszyk | NW: PIONIER Entuzjaści | -0.29 | 180 | -22 | -10 | -13 | -3 | +13 | +14 | -12 | ||||||||||
215 | Wiesław Żegilewicz | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | -0.29 | 204 | -16 | +10 | -15 | -7 | -1 | +37 | -6 | -5 | -15 | |||||||
216 | Piotr Łyczkowski | NE: K2 Rebid | -0.3 | 228 | -17 | +6 | +29 | -6 | +9 | -7 | -19 | +10 | +6 | -22 | ||||||
Andrzej Serwach | NE: K2 Rebid | -0.3 | 228 | -17 | +6 | +29 | -6 | +9 | -7 | -19 | +10 | +6 | -22 | |||||||
218 | Leszek Kawski | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -0.3 | 204 | +1 | +4 | -23 | -12 | +20 | -27 | -18 | -5 | ||||||||
219 | Bohdan Pliszka | NW: MLKS Solec Kujawski | -0.3 | 286 | -20 | -12 | -20 | +14 | +2 | +3 | -11 | +2 | +3 | -9 | +9 | -10 | -14 | -15 | +6 | +36 |
220 | Marian Szymonowicz | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | -0.3 | 216 | -8 | +32 | -5 | -3 | -26 | -13 | +12 | +1 | -17 | +13 | -16 | -6 | ||||
Stanisław Szuba | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | -0.3 | 216 | -8 | +32 | -5 | -3 | -26 | -13 | +12 | +1 | -17 | +13 | -16 | -6 | |||||
222 | Leszek Hejne | NW: BTG Bydgoszcz | -0.31 | 216 | -16 | +5 | -36 | +6 | +5 | -6 | -36 | |||||||||
223 | Robert Krupiński | SW: GKS PIAST I Gliwice | -0.32 | 240 | +1 | -46 | -6 | -2 | +9 | 0 | -12 | -2 | +21 | -21 | +21 | -14 | -2 | +1 | ||
224 | Bartłomiej Cybula | NE: Game Over Gdańsk | -0.33 | 180 | +9 | +35 | -39 | -23 | -36 | +2 | -4 | -35 | -33 | +5 | ||||||
Patryk Berhorst | NE: Game Over Gdańsk | -0.33 | 180 | +9 | +35 | -39 | -23 | -36 | +2 | -4 | -35 | -33 | +5 | |||||||
Tadeusz Sobota | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | -0.33 | 180 | -6 | -20 | +23 | -10 | 0 | +3 | -17 | -28 | -16 | ||||||||
227 | Wojciech Abratkiewicz | NW: PIONIER Entuzjaści | -0.33 | 192 | -11 | -22 | -10 | -13 | -3 | +13 | +14 | -12 | ||||||||
228 | Tadeusz Biskup | SW: PREMONT IMPAS Katowice | -0.33 | 240 | +11 | -4 | -3 | +9 | -22 | +10 | -12 | -44 | +10 | +1 | +4 | |||||
Leszek Łuniewski | NE: Mazowia OZBS Płock | -0.33 | 240 | -12 | +17 | -13 | -7 | +4 | -2 | +5 | -12 | +37 | -13 | |||||||
Michał Bojanowski | SW: PREMONT IMPAS Katowice | -0.33 | 240 | +11 | -4 | -3 | +9 | -22 | +10 | -12 | -44 | +10 | +1 | +4 | ||||||
231 | Dariusz Kwiatkowski | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | -0.33 | 264 | +3 | -13 | +1 | -37 | -5 | +4 | -11 | +9 | -34 | +26 | -11 | |||||
232 | Włodzimierz Stobiecki | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | -0.36 | 204 | -6 | -20 | +23 | -10 | 0 | +3 | -17 | -28 | -16 | |||||||
233 | Michał Górski | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | -0.36 | 251 | -9 | +5 | +11 | -15 | +4 | -5 | -1 | -9 | +7 | -22 | +1 | +14 | +31 | |||
234 | Aleksander Gruca | NE: Atut Rumia | -0.37 | 216 | +1 | 0 | -28 | -16 | +5 | -26 | -9 | -8 | +18 | -5 | -14 | -2 | ||||
Marek Tekieli | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -0.37 | 216 | -14 | -29 | +14 | -23 | -5 | -29 | +44 | +7 | |||||||||
236 | Przemysław Zyśk | NE: PDM TREFL Pisz | -0.38 | 240 | +19 | +9 | -29 | +11 | -3 | -13 | -2 | +1 | +5 | -23 | ||||||
Dariusz Krajewski | NE: Mazowia OZBS Płock | -0.38 | 240 | -12 | -14 | -3 | -19 | -7 | +14 | -2 | +14 | -7 | -12 | -13 | -6 | |||||
238 | Mariusz Krakowiak | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | -0.38 | 192 | +25 | -9 | +12 | -36 | +9 | -4 | -4 | -29 | ||||||||
239 | Wojciech Kurkowski | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -0.38 | 276 | -13 | -29 | -10 | +14 | -20 | -23 | -5 | -29 | +44 | +7 | +17 | |||||
240 | Jan Kandybowicz | NE: Autostrada Eksploatacja | -0.4 | 192 | +3 | +14 | +17 | +28 | -30 | -7 | -3 | +17 | -14 | -31 | ||||||
241 | Krzysztof Stadnicki | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | -0.41 | 240 | -9 | -6 | -32 | -6 | 0 | -28 | -18 | -21 | +5 | +3 | ||||||
242 | Zbigniew Pinkiewicz | NE: Atut Rumia | -0.46 | 192 | +1 | 0 | -28 | -16 | +5 | -26 | -9 | -8 | +18 | -14 | -2 | |||||
243 | Roman Klejny | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | -0.47 | 348 | +13 | +20 | -33 | +1 | +12 | 0 | +9 | -11 | -15 | -31 | -19 | -18 | -25 | -26 | -48 | |
244 | Wojciech Romaszko | NE: BLACKWOOD Gdańsk | -0.47 | 216 | -28 | +30 | -9 | -4 | -8 | -12 | -29 | -3 | -6 | |||||||
245 | Tadeusz Żurek | NW: MLKS Solec Kujawski | -0.48 | 192 | -20 | -12 | -20 | +14 | +2 | +3 | ||||||||||
246 | Marek Gielnik | NW: ADMIRA PAB Poznań | -0.48 | 204 | -19 | -20 | +3 | -7 | -1 | +9 | +9 | +31 | +35 | -11 | -12 | |||||
247 | Bartosz Matras | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -0.49 | 288 | -12 | -13 | -16 | -10 | -50 | -20 | +11 | -1 | -17 | +22 | +4 | +17 | ||||
248 | Rafał Wolański | SW: VALUE MEDIA AZS | -0.49 | 300 | -14 | +8 | -2 | -4 | +6 | +17 | -10 | +24 | -21 | -22 | -17 | -13 | -26 | |||
249 | Monika Suchodolska | NE: Game Over Gdańsk | -0.54 | 180 | -18 | +6 | -6 | +3 | -17 | +19 | +8 | |||||||||
250 | Andrzej Byzdra | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | -0.55 | 276 | -18 | -11 | -38 | -15 | -5 | -7 | +1 | +9 | +8 | +1 | -18 | -7 | +12 | +9 | +7 | +3 |
251 | Piotr Suchodolski | NE: Game Over Gdańsk | -0.57 | 204 | -11 | -8 | -18 | +6 | -6 | +3 | -17 | +19 | +8 | |||||||
252 | Jacek Brózda | SE: J&J Kraków | -0.58 | 192 | -10 | -6 | +1 | -13 | -22 | -20 | -28 | +12 | ||||||||
Jacek Gurgul | SE: J&J Kraków | -0.58 | 192 | -10 | -6 | +1 | -13 | -22 | -20 | -28 | +12 | |||||||||
254 | Tomasz Nowacki | SW: KBS Legionowianin 2 | -0.58 | 228 | +9 | -11 | +6 | +2 | -12 | -48 | +10 | -25 | -3 | +21 | ||||||
Stefan Jakubowski | SW: KBS Legionowianin 2 | -0.58 | 228 | +9 | -11 | +6 | +2 | -12 | -48 | +10 | -25 | -3 | +21 | |||||||
256 | Wojciech Paszko | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | -0.6 | 252 | -4 | +1 | +9 | +8 | +1 | -18 | -7 | +12 | +9 | +7 | +3 | |||||
257 | Andrzej Jurkiewicz | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | -0.61 | 180 | -7 | +27 | -22 | -16 | -23 | -8 | +7 | -25 | ||||||||
258 | Janusz Kucharski | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | -0.63 | 216 | +11 | -26 | -14 | -12 | +41 | +16 | -2 | |||||||||
Dariusz Kępa | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | -0.63 | 216 | +11 | -26 | -14 | -12 | +41 | +16 | -2 | ||||||||||
260 | Joanna Kotarba | SE: LAST MINUTE Kraków | -0.63 | 276 | +4 | -17 | -9 | +14 | -30 | -7 | -12 | -4 | -7 | -17 | ||||||
Paweł Kotarba | SE: LAST MINUTE Kraków | -0.63 | 276 | +4 | -17 | -9 | +14 | -30 | -7 | -12 | -4 | -7 | -17 | |||||||
262 | Piotr Solecki | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | -0.66 | 192 | +3 | +11 | -14 | -3 | -2 | +8 | -21 | -35 | ||||||||
263 | Tomasz Lubiewski | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | -0.66 | 201 | +16 | -10 | -22 | -19 | -14 | -17 | +16 | |||||||||
264 | Tadeusz Garbacik | SE: MK GALICJA Kraków | -0.67 | 288 | -5 | -20 | -44 | 0 | -15 | -17 | -20 | +1 | -7 | -28 | -4 | +17 | -10 | |||
265 | Jarosław Łosiak | NE: PDM TREFL Pisz | -0.69 | 300 | +19 | +9 | -29 | +11 | -3 | +16 | -18 | -24 | +14 | -13 | -2 | +1 | +5 | -23 | ||
266 | Andrzej Wyborski | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | -0.7 | 216 | -7 | -17 | -9 | -5 | +26 | -7 | +24 | -21 | -16 | -17 | -22 | -1 | +2 | -12 | -13 | |
267 | Barbara Superson | SE: CKiS Skawina | -0.71 | 192 | -21 | -40 | +8 | -41 | +10 | +7 | -11 | |||||||||
268 | Kazimierz Dziadkowiec | SE: MK GALICJA Kraków | -0.71 | 252 | -5 | -20 | +1 | 0 | -30 | +11 | -20 | +17 | -28 | -44 | -1 | -19 | ||||
269 | Alicja Krzemińska | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -0.74 | 216 | -5 | +3 | -5 | +2 | -18 | -31 | -1 | +10 | -5 | |||||||
270 | Krzysztof Makuch | SW: KBS Legionowianin 2 | -0.76 | 225 | -8 | -19 | -18 | -22 | +1 | -30 | 0 | 0 | -11 | -5 | -3 | |||||
Artur Duczmalewski | SW: KBS Legionowianin 2 | -0.76 | 225 | -8 | -19 | -18 | -22 | +1 | -30 | 0 | 0 | -11 | -5 | -3 | ||||||
272 | Janusz Hliwa | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | -0.78 | 204 | -3 | -14 | +12 | 0 | -11 | -31 | -18 | -26 | ||||||||
273 | Marek Bałabuch | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | -0.79 | 189 | -6 | -1 | -6 | 0 | -9 | -42 | -35 | |||||||||
274 | Paweł Krzemiński | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -0.82 | 204 | -5 | +3 | -5 | +2 | -18 | -31 | -1 | -3 | ||||||||
INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA zawodnicy, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań | ||||||||||||||||||||
Poprzednia runda: | 1-1 | 1-2 | 2-1 | 2-2 | 3-1 | 3-2 | 4-1 | 4-2 | 5-1 | 5-2 | 6-1 | 6-2 | 7-1 | 7-2 | | ||||||||||||||||||||
miejsce | team | imp/rzd | roz- dania | 8-1 | 8-2 | 9-1 | 9-2 | 10-1 | 10-2 | 11-1 | 11-2 | 12-1 | 12-2 | 13-1 | 13-2 | 14-1 | 14-2 | 15-1 | 15-2 | |
1 | Tomasz Bednarek | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | 1.63 | 24 | +13 | +26 | ||||||||||||||
2 | Robert Laszkiewicz | SW: VALUE MEDIA AZS | 1.03 | 36 | ||||||||||||||||
3 | Włodzimierz Karłowicz | NE: ABNEGAT Warszawa | 0.98 | 84 | +15 | -4 | +5 | -1 | ||||||||||||
Paweł Gałązka | NE: ABNEGAT Warszawa | 0.98 | 84 | +15 | -4 | +5 | -1 | |||||||||||||
5 | Robert Głowacki | NE: Hefajstos Otwock | 0.86 | 84 | +19 | -3 | +47 | -22 | +22 | +3 | +6 | |||||||||
6 | Wiesław Zawadzki | NW: BTG Bydgoszcz | 0.85 | 132 | -9 | +7 | +53 | -9 | +5 | +21 | +35 | |||||||||
Marek Koczwara | NW: BTG Bydgoszcz | 0.85 | 132 | -9 | +7 | +53 | -9 | +5 | +21 | +35 | ||||||||||
8 | Maciej Wierzbicki | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | 0.77 | 132 | -2 | +10 | +18 | -1 | +17 | +29 | -32 | |||||||||
9 | Anna Makarewicz | NE: K2 Rebid | 0.75 | 168 | +13 | -8 | +7 | -9 | +31 | +35 | +17 | +22 | +12 | +29 | -12 | +9 | ||||
Tomasz Paluchowski | NE: K2 Rebid | 0.75 | 168 | +13 | -8 | +7 | -9 | +31 | +35 | +17 | +22 | +12 | +29 | -12 | +9 | |||||
11 | Krzysztof Zieliński | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | 0.69 | 96 | +26 | -7 | -10 | +19 | -1 | +17 | ||||||||||
12 | Rafał Śmiałek | SE: J&J Kraków | 0.67 | 178 | -5 | +6 | +4 | +20 | -22 | +17 | -10 | +1 | +2 | |||||||
13 | Jarosław Duda | SE: J&J Kraków | 0.66 | 166 | -5 | +6 | +4 | +20 | -22 | +17 | -10 | +1 | +2 | |||||||
14 | Marek Michalski | SE: WISŁOKA Dębica | 0.66 | 144 | +12 | +24 | +8 | +29 | -18 | +8 | 0 | -7 | -3 | |||||||
15 | Grzegorz Andrzejowski | SE: AZS AGH Kraków | 0.64 | 84 | -2 | -7 | -7 | +7 | ||||||||||||
16 | Marta Janeczek | NE: DARLES SANTERM | 0.63 | 96 | ||||||||||||||||
17 | Marek Woźniak | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | 0.61 | 144 | +3 | +13 | +14 | -21 | -5 | +16 | ||||||||||
18 | Marek Adamczyk | SE: MK GALICJA Kraków | 0.61 | 72 | ||||||||||||||||
19 | Michał Robak | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | 0.58 | 24 | ||||||||||||||||
20 | Andrzej Hermansdorfer | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | 0.56 | 72 | +10 | +29 | ||||||||||||||
21 | Aldona Chrenowska | NE: BLACKWOOD Gdańsk | 0.54 | 84 | +12 | +27 | +9 | -12 | ||||||||||||
22 | Jacek Baka | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | 0.53 | 36 | -1 | +1 | +19 | |||||||||||||
23 | Andrzej Prasalski | NE: Hetman Białystok | 0.51 | 168 | +11 | -16 | +1 | +14 | ||||||||||||
24 | Stanisław Malinowski | SE: WISŁOKA Dębica | 0.49 | 168 | +12 | +24 | +8 | +29 | -18 | +8 | 0 | -7 | -3 | |||||||
25 | Sylwester Walerowicz | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | 0.48 | 131 | +15 | -23 | -5 | +29 | +14 | +1 | -6 | +34 | ||||||||
Wacław Janicki | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | 0.48 | 131 | +15 | -23 | -5 | +29 | +14 | +1 | -6 | +34 | |||||||||
27 | Olga Zabulewicz | NE: DARLES SANTERM | 0.46 | 156 | +4 | +7 | +16 | -1 | +18 | +3 | +10 | -8 | -15 | +10 | ||||||
28 | Maciej Janeczko | SE: MTS PIAST Skawina | 0.44 | 166 | -4 | +24 | +11 | +8 | -12 | -9 | +1 | |||||||||
Grzegorz Plewniak | SE: MTS PIAST Skawina | 0.44 | 166 | -4 | +24 | +11 | +8 | -12 | -9 | +1 | ||||||||||
30 | Józef Idczak | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | 0.42 | 48 | ||||||||||||||||
Ryszard Jarmużewski | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | 0.42 | 48 | |||||||||||||||||
32 | Grzegorz Wadas | SE: AZS AGH Kraków | 0.41 | 168 | 0 | -21 | +37 | +10 | -8 | -16 | -8 | +15 | -6 | +14 | -17 | -1 | ||||
33 | Janusz Pisarek | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | 0.41 | 117 | +22 | -1 | -10 | +19 | +12 | -5 | +5 | -16 | ||||||||
34 | Janusz Łunis | NW: ANNEBERG Zielona Góra | 0.41 | 96 | ||||||||||||||||
35 | Waldemar Burakowski | NE: KBS Legionowianin | 0.4 | 156 | +12 | +14 | +20 | -4 | -24 | +5 | +8 | -9 | +25 | +21 | -8 | |||||
Sławomir Kowalczyk | NE: KBS Legionowianin | 0.4 | 156 | +12 | +14 | +20 | -4 | -24 | +5 | +8 | -9 | +25 | +21 | -8 | ||||||
37 | Waldemar Kałużyński | NE: Hefajstos Otwock | 0.39 | 168 | -6 | -1 | +9 | +19 | -3 | +47 | -22 | +22 | +3 | +6 | ||||||
38 | Teresa Pudelewicz | SW: BINŻ Bełchatów | 0.38 | 144 | 0 | +39 | +16 | +18 | +3 | -15 | ||||||||||
Dariusz Kardas | SW: BINŻ Bełchatów | 0.38 | 144 | 0 | +39 | +16 | +18 | +3 | -15 | |||||||||||
40 | Mirosław Kołton | SE: TS WISŁA Kraków | 0.38 | 132 | +14 | +44 | -1 | +4 | +5 | +3 | -6 | -14 | +34 | |||||||
41 | Tomasz Spodenkiewicz | SW: LKS Piast Sieradz | 0.38 | 72 | ||||||||||||||||
42 | Krzysztof Gałda | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | 0.36 | 96 | -4 | +37 | +13 | +28 | -23 | -4 | ||||||||||
Nikander Kuszewski | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | 0.36 | 96 | -4 | +37 | +13 | +28 | -23 | -4 | |||||||||||
44 | Wojciech Okuniewski | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | 0.36 | 72 | +21 | -7 | +6 | +9 | ||||||||||||
Zdzisław Laszczak | NE: Autostrada Eksploatacja | 0.36 | 72 | +1 | ||||||||||||||||
46 | Jacek Metter | NE: Hefajstos Otwock | 0.35 | 60 | -3 | -20 | ||||||||||||||
47 | Arkadiusz Górzewski | NE: BLACKWOOD Gdańsk | 0.35 | 132 | -6 | -8 | +28 | +16 | +18 | -5 | +1 | -4 | +19 | |||||||
48 | Robert Włodkowski | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | 0.34 | 167 | -3 | +9 | -28 | -1 | -2 | +5 | +3 | +17 | ||||||||
Jan Włodkowski | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | 0.34 | 167 | -3 | +9 | -28 | -1 | -2 | +5 | +3 | +17 | |||||||||
50 | Aleksander Zdybel | SE: TS WISŁA Kraków | 0.33 | 132 | +14 | -1 | +29 | 0 | +19 | +12 | -41 | -8 | +21 | |||||||
51 | Marek Heichel | SE: MK GALICJA Kraków | 0.33 | 48 | +5 | -14 | ||||||||||||||
52 | Sławomir Polak | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | 0.32 | 84 | ||||||||||||||||
Tadeusz Masłowski | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | 0.32 | 84 | |||||||||||||||||
54 | Ludwik Murat | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | 0.32 | 60 | +11 | -1 | -17 | +22 | +4 | |||||||||||
55 | Franciszek Zarzecki | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | 0.29 | 156 | -1 | +1 | -5 | -9 | -12 | +22 | ||||||||||
56 | Ryszard Konopka | NW: STB Słupsk | 0.27 | 132 | -10 | +11 | ||||||||||||||
57 | Andrzej Piecuch | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | 0.26 | 168 | +7 | +22 | +11 | -2 | -9 | +17 | -18 | +20 | -22 | -13 | ||||||
Mirosław Zieliński | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | 0.26 | 168 | +7 | +22 | +11 | -2 | -9 | +17 | -18 | +20 | -22 | -13 | |||||||
59 | Sławomir Bąk | NE: Hefajstos Otwock | 0.23 | 168 | +20 | +17 | +23 | +7 | -22 | -26 | +1 | -2 | ||||||||
60 | Piotr Dobryszycki | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | 0.2 | 168 | -1 | +1 | -5 | -9 | -12 | +22 | ||||||||||
61 | Bogusław Lesiecki | SE: AZS AGH Kraków | 0.2 | 84 | +8 | +5 | ||||||||||||||
62 | Jerzy Serafin | SW: RSB RODŁO | 0.19 | 144 | +10 | -11 | -1 | +3 | +18 | -18 | +16 | +6 | ||||||||
Sławomir Wiszniewski | SW: RSB RODŁO | 0.19 | 144 | +10 | -11 | -1 | +3 | +18 | -18 | +16 | +6 | |||||||||
64 | Kazimierz Staniów | NW: ANNEBERG Zielona Góra | 0.18 | 60 | +10 | +8 | -40 | |||||||||||||
65 | Tomasz Raczkiewicz | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | 0.18 | 144 | -11 | -4 | +9 | -8 | +8 | +28 | ||||||||||
66 | Dorota Tokaj-Wojtczuk | NE: ABNEGAT Warszawa | 0.17 | 156 | -1 | +36 | +7 | -6 | +4 | +8 | -5 | |||||||||
Rafał Wojtczuk | NE: ABNEGAT Warszawa | 0.17 | 156 | -1 | +36 | +7 | -6 | +4 | +8 | -5 | ||||||||||
68 | Dariusz Zbieg | SW: RSB RODŁO | 0.17 | 95 | +1 | -5 | -1 | -18 | +12 | |||||||||||
69 | Marta Sikora | NE: Expres z Kaszub | 0.17 | 48 | ||||||||||||||||
Adam Walczyński | NE: Expres z Kaszub | 0.17 | 48 | |||||||||||||||||
71 | Łukasz Lebioda | SE: TS WISŁA Kraków | 0.16 | 108 | ||||||||||||||||
72 | Piotr Wulkiewicz | NE: Hetman Białystok | 0.15 | 168 | +11 | -16 | +1 | +14 | -4 | -18 | +19 | +10 | +13 | -7 | -1 | -30 | ||||
73 | Katarzyna Abratkiewicz | NW: PIONIER Entuzjaści | 0.14 | 153 | +19 | +20 | +6 | -1 | -12 | -1 | -15 | -5 | +3 | -11 | +20 | |||||
74 | Lena Leszczyńska | NE: K2 Rebid | 0.13 | 144 | +3 | +13 | ||||||||||||||
Kacper Kacperski | NE: K2 Rebid | 0.13 | 144 | +3 | +13 | |||||||||||||||
76 | Robert Szeklicki | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | 0.11 | 132 | -2 | -7 | ||||||||||||||
Leszek Dąbkiewicz | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | 0.11 | 132 | -2 | -7 | |||||||||||||||
78 | Edward Bondarewicz | SW: RSB RODŁO | 0.09 | 144 | -3 | +23 | -2 | -8 | ||||||||||||
Radosław Sawicki | SW: RSB RODŁO | 0.09 | 144 | -3 | +23 | -2 | -8 | |||||||||||||
80 | Tadeusz Nędzi | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | 0.08 | 144 | +1 | +9 | +22 | +17 | +13 | -10 | ||||||||||
Tomasz Kuś | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | 0.08 | 144 | +1 | +9 | +22 | +17 | +13 | -10 | |||||||||||
82 | Jacek Mazurkiewicz | SW: RSB RODŁO | 0.06 | 143 | +1 | -5 | -1 | -18 | +12 | |||||||||||
83 | Wojciech Wrosz | NE: Atut Rumia | 0.06 | 96 | ||||||||||||||||
84 | Maciej Szczerczak | SE: TS WISŁA Kraków | 0.06 | 120 | -4 | +5 | ||||||||||||||
85 | Waldemar Szelka | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | 0.06 | 156 | -22 | +3 | ||||||||||||||
86 | Roman Kulpiński | NE: Game Over Gdańsk | 0.05 | 60 | +29 | +4 | ||||||||||||||
87 | Mieczysław Małek | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | 0.02 | 132 | +6 | +27 | +28 | +4 | -36 | +3 | +7 | -3 | -9 | |||||||
88 | Marek Juszczak | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | 0.02 | 143 | +5 | +13 | -2 | -3 | +15 | -14 | -14 | +12 | ||||||||
Grzegorz Samol | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | 0.02 | 143 | +5 | +13 | -2 | -3 | +15 | -14 | -14 | +12 | |||||||||
90 | Mariusz Kita | SE: AZS AGH Kraków | 0.02 | 120 | -8 | -1 | -6 | +8 | +5 | |||||||||||
91 | Adam Krysiak | SW: LKS Piast Sieradz | 0.01 | 156 | +6 | 0 | +44 | -3 | -17 | -10 | ||||||||||
92 | Elżbieta Czekaj | NE: DARLES SANTERM | 0.01 | 168 | -1 | -1 | +18 | +3 | -31 | -19 | +22 | -13 | -5 | -13 | +12 | |||||
93 | Leszek Szeląg | NE: Mazowia OZBS Płock | -0.02 | 168 | -1 | -11 | +17 | -6 | +8 | -7 | +5 | |||||||||
94 | Stanisław Fangor | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | -0.02 | 48 | -15 | -1 | ||||||||||||||
95 | Samuel Bałdysz | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | -0.02 | 132 | +7 | +14 | ||||||||||||||
Marek Bałdysz | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | -0.02 | 132 | +7 | +14 | |||||||||||||||
97 | Bogusław Dyk | NW: STB Słupsk | -0.06 | 168 | -11 | -4 | -8 | -14 | -23 | |||||||||||
Igor Łobodziński | SW: BINŻ Bełchatów | -0.06 | 168 | -18 | -1 | +3 | -29 | +2 | -4 | -16 | ||||||||||
Michał Rudnicki | SW: BINŻ Bełchatów | -0.06 | 168 | -18 | -1 | +3 | -29 | +2 | -4 | -16 | ||||||||||
100 | Karol Konopko | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | -0.06 | 144 | -28 | -21 | +6 | -6 | +13 | -6 | +6 | -7 | +4 | -5 | +11 | +25 | ||||
Cezary Przasnek | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | -0.06 | 144 | -28 | -21 | +6 | -6 | +13 | -6 | +6 | -7 | +4 | -5 | +11 | +25 | |||||
102 | Dariusz Chmielewski | NE: DARLES SANTERM | -0.06 | 48 | +10 | -8 | -15 | +10 | ||||||||||||
103 | Dariusz Filipek | NE: PDM TREFL Pisz | -0.07 | 108 | +16 | -18 | -8 | -18 | +5 | |||||||||||
104 | Oleg Gradovski | NE: SPEKTR Mińsk | -0.08 | 120 | +13 | +10 | -19 | -10 | +2 | +2 | +12 | -37 | -5 | +23 | ||||||
Andrei Sotnikau | NE: SPEKTR Mińsk | -0.08 | 120 | +13 | +10 | -19 | -10 | +2 | +2 | +12 | -37 | -5 | +23 | |||||||
106 | Piotr Proporowicz | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | -0.08 | 36 | ||||||||||||||||
Rafał Szafranek | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | -0.08 | 36 | |||||||||||||||||
108 | Arkadiusz Gotwald | SW: BINŻ Bełchatów | -0.09 | 168 | +3 | +4 | -34 | +13 | +18 | -10 | -20 | |||||||||
Józef Grewling | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | -0.09 | 168 | +10 | -11 | -14 | -31 | +14 | -5 | |||||||||||
Mirosław Marszał | SW: BINŻ Bełchatów | -0.09 | 168 | +3 | +4 | -34 | +13 | +18 | -10 | -20 | ||||||||||
111 | Adam Cichoń | SE: MK GALICJA Kraków | -0.09 | 96 | +5 | -14 | -15 | +1 | -7 | -4 | ||||||||||
112 | Bogdan Radwański | SW: KS BARD13 Franciszków | -0.1 | 144 | +15 | +5 | -29 | -20 | +9 | |||||||||||
Włodzimierz Wyrzykowski | SW: KS BARD13 Franciszków | -0.1 | 144 | +15 | +5 | -29 | -20 | +9 | ||||||||||||
114 | Ryszard Skotarski | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | -0.1 | 156 | +1 | -4 | +12 | +8 | -1 | -9 | -21 | +13 | +2 | |||||||
Witold Stachnik | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | -0.1 | 156 | +1 | -4 | +12 | +8 | -1 | -9 | -21 | +13 | +2 | ||||||||
116 | Cezary Kmiecik | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | -0.11 | 168 | +3 | +11 | -14 | -3 | -2 | +8 | ||||||||||
117 | Andrzej Raczkowski | NE: Hetman Białystok | -0.11 | 108 | -14 | +10 | +8 | -9 | +14 | |||||||||||
118 | Adam Amrozy | NE: Mazowia OZBS Płock | -0.11 | 132 | -1 | -11 | -6 | +8 | -7 | +5 | ||||||||||
119 | Łukasz Wysłouch | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | -0.12 | 120 | +3 | |||||||||||||||
120 | Wacław Gąssowski | SE: MK GALICJA Kraków | -0.12 | 156 | -44 | +1 | -30 | |||||||||||||
121 | Tadeusz Urbanek | SE: WISŁOKA Dębica | -0.13 | 156 | -8 | -42 | +17 | +21 | -2 | +11 | ||||||||||
122 | Edmund Gabryś | SW: GKS PIAST I Gliwice | -0.13 | 120 | +10 | 0 | +10 | -50 | ||||||||||||
Valentin Zhuravel | NE: SPEKTR Mińsk | -0.13 | 120 | +3 | -24 | -8 | -10 | +3 | -10 | +7 | +12 | +3 | +8 | |||||||
124 | Robert Piechota | SE: WISŁOKA Dębica | -0.14 | 168 | +19 | -14 | -6 | -10 | -19 | -4 | +5 | |||||||||
125 | Bogdan Jarząb | NW: BTG Bydgoszcz | -0.15 | 143 | -3 | +2 | -20 | -10 | +14 | |||||||||||
Krzysztof Gusowski | NW: BTG Bydgoszcz | -0.15 | 143 | -3 | +2 | -20 | -10 | +14 | ||||||||||||
Władysław Linkiewicz | SW: RSB RODŁO | -0.15 | 143 | -3 | +18 | -6 | -17 | +8 | -44 | |||||||||||
Krzysztof Wołynkiewicz | SW: RSB RODŁO | -0.15 | 143 | -3 | +18 | -6 | -17 | +8 | -44 | |||||||||||
129 | Małgorzata Rojkowicz | SE: WISŁOKA Dębica | -0.15 | 156 | +19 | -14 | -6 | -10 | -19 | -4 | +5 | |||||||||
130 | Grzegorz Wołowiec | NE: BLACKWOOD Gdańsk | -0.15 | 60 | -6 | -8 | +18 | |||||||||||||
131 | Ryszard Smejda | NW: PIONIER Entuzjaści | -0.15 | 165 | +19 | +20 | -1 | -12 | -1 | -15 | -5 | +3 | -11 | +20 | ||||||
132 | Jan Bojaryn | NE: Hetman Białystok | -0.16 | 120 | -14 | +10 | +8 | -9 | +14 | |||||||||||
133 | Piotr Dybowski | NE: Game Over Gdańsk | -0.19 | 84 | -11 | +29 | +4 | -8 | ||||||||||||
134 | Robert Podsiadły | SE: J&J Kraków | -0.19 | 166 | +5 | +6 | -18 | -6 | -37 | +29 | -16 | |||||||||
Janusz Natorski | SE: J&J Kraków | -0.19 | 166 | +5 | +6 | -18 | -6 | -37 | +29 | -16 | ||||||||||
136 | Tomasz Sadecki | NW: MLKS Solec Kujawski | -0.21 | 168 | -49 | -5 | +11 | -9 | -28 | -8 | +1 | +3 | -9 | +16 | ||||||
137 | Maciej Dorabiała | SW: VALUE MEDIA AZS | -0.23 | 156 | -14 | +8 | -3 | |||||||||||||
138 | Zbigniew Hałaczkiewicz | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | -0.25 | 108 | +18 | -9 | -19 | +14 | -8 | -45 | -14 | +30 | +6 | |||||||
139 | Marek Werner | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | -0.25 | 72 | +3 | -3 | -9 | |||||||||||||
140 | Patryk Araszkiewicz | NW: PIONIER Entuzjaści | -0.25 | 151 | +11 | -38 | -2 | -8 | ||||||||||||
Paweł Stężała | NW: PIONIER Entuzjaści | -0.25 | 151 | +11 | -38 | -2 | -8 | |||||||||||||
142 | Marek Oliwa | SW: RSB RODŁO | -0.26 | 144 | -38 | -17 | -19 | -17 | +1 | -13 | +34 | -9 | +5 | |||||||
143 | Jan Maciejewski | NE: Atut Rumia | -0.28 | 96 | ||||||||||||||||
144 | Igor Terszak | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | -0.3 | 84 | +10 | -12 | -24 | -4 | ||||||||||||
Łukasz Grodzicki | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | -0.3 | 84 | +10 | -12 | -24 | -4 | |||||||||||||
146 | Karol Ruszkiewicz | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | -0.31 | 144 | -1 | +6 | ||||||||||||||
147 | Andrzej Ziomek | NE: KBS Legionowianin | -0.32 | 132 | -20 | -2 | ||||||||||||||
Janusz Radecki | NE: KBS Legionowianin | -0.32 | 132 | -20 | -2 | |||||||||||||||
149 | Igor Ciborowski | NE: ABNEGAT Warszawa | -0.32 | 84 | -13 | +12 | -32 | +19 | +7 | -24 | +4 | |||||||||
Bartosz Mer | NE: ABNEGAT Warszawa | -0.32 | 84 | -13 | +12 | -32 | +19 | +7 | -24 | +4 | ||||||||||
151 | Jarosław Kostrzewa | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | -0.33 | 48 | ||||||||||||||||
152 | Andrzej Maciejewski | NW: BTG Bydgoszcz | -0.37 | 120 | -16 | +5 | -36 | |||||||||||||
153 | Cezary Wołczak | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | -0.39 | 108 | +1 | -8 | -44 | -25 | +6 | |||||||||||
154 | Andrzej Skotniczny | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | -0.39 | 156 | +5 | +3 | -20 | +3 | +30 | 0 | -2 | +4 | -44 | -2 | ||||||
155 | Mirosław Białożyt | SW: PREMONT IMPAS Katowice | -0.4 | 144 | +8 | +19 | +3 | 0 | +7 | -29 | -13 | -14 | -17 | -9 | ||||||
Henryk Grządziel | SW: PREMONT IMPAS Katowice | -0.4 | 144 | +8 | +19 | +3 | 0 | +7 | -29 | -13 | -14 | -17 | -9 | |||||||
157 | Robert Pogorzelski | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | -0.44 | 48 | ||||||||||||||||
158 | Piotr Ratajski | SW: KS Gwardia Strachota | -0.45 | 132 | -40 | +6 | -10 | 0 | +16 | |||||||||||
Jacek Szwed | SW: KS Gwardia Strachota | -0.45 | 132 | -40 | +6 | -10 | 0 | +16 | ||||||||||||
160 | Zbigniew Kamiński | NE: Atut Rumia | -0.5 | 144 | -13 | -10 | -30 | +8 | ||||||||||||
161 | Radosław Liskowiak | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | -0.5 | 108 | +13 | -33 | ||||||||||||||
162 | Wojciech Dolny | NW: BTG Bydgoszcz | -0.5 | 96 | +12 | -29 | -6 | -36 | ||||||||||||
163 | Edward Wójcik | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | -0.51 | 156 | +4 | +11 | -24 | -13 | -16 | -8 | ||||||||||
164 | Michał Wróblewski | NE: BLACKWOOD Gdańsk | -0.52 | 144 | -49 | -12 | -4 | |||||||||||||
165 | Piotr Szczygieł | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | -0.55 | 84 | -29 | +7 | -30 | |||||||||||||
Waldemar Haponiuk | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | -0.55 | 84 | -29 | +7 | -30 | ||||||||||||||
167 | Andrzej Pękala | SW: KS Gwardia Strachota | -0.56 | 156 | -6 | -27 | -8 | +2 | -11 | -14 | -2 | -1 | -4 | |||||||
Cezary Mroczek | SW: KS Gwardia Strachota | -0.56 | 156 | -6 | -27 | -8 | +2 | -11 | -14 | -2 | -1 | -4 | ||||||||
169 | Joanna Przytycka | NE: ABNEGAT Warszawa | -0.56 | 168 | +8 | -14 | -17 | -3 | -10 | -19 | -8 | |||||||||
Piotr Zieliński | NE: ABNEGAT Warszawa | -0.56 | 168 | +8 | -14 | -17 | -3 | -10 | -19 | -8 | ||||||||||
171 | Jan Weber | NW: ADMIRA PAB Poznań | -0.57 | 108 | -5 | -13 | +10 | -14 | ||||||||||||
172 | Piotr Ludwikowski | SE: LAST MINUTE Kraków | -0.58 | 156 | -14 | +11 | -12 | -8 | -11 | -3 | -41 | -16 | +23 | +28 | ||||||
Małgorzata Ludwikowska | SE: LAST MINUTE Kraków | -0.58 | 156 | -14 | +11 | -12 | -8 | -11 | -3 | -41 | -16 | +23 | +28 | |||||||
174 | Zbigniew Niezgoda | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | -0.58 | 60 | -15 | -5 | -7 | |||||||||||||
175 | Sławomir Bolesta | NE: Hetman Białystok | -0.6 | 84 | -9 | -35 | -19 | -12 | ||||||||||||
176 | Jerzy Kubiak | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | -0.61 | 156 | +20 | +1 | +9 | -15 | -19 | -25 | -48 | |||||||||
177 | Florian Fabiś | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -0.62 | 60 | -5 | +11 | -9 | -35 | +1 | |||||||||||
178 | Leszek Młodziński | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | -0.64 | 72 | +4 | +11 | -24 | -13 | -16 | -8 | ||||||||||
179 | Tomasz Skowron | SW: GKS PIAST I Gliwice | -0.65 | 48 | -25 | -15 | ||||||||||||||
Zbigniew Durczyński | SW: GKS PIAST I Gliwice | -0.65 | 48 | -25 | -15 | |||||||||||||||
181 | Rafał Borgula | NW: MLKS Solec Kujawski | -0.66 | 142 | -6 | -39 | ||||||||||||||
182 | Robert Karanowski | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | -0.68 | 108 | -6 | -5 | -15 | |||||||||||||
183 | Dariusz Potuszyński | SW: GKS PIAST I Gliwice | -0.68 | 60 | ||||||||||||||||
Korneliusz Kempa | SW: GKS PIAST I Gliwice | -0.68 | 60 | |||||||||||||||||
185 | Jan Kuchta | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | -0.69 | 120 | -7 | +24 | -21 | -16 | -17 | -22 | -1 | +2 | -12 | -13 | ||||||
186 | Marcin Zawadzki | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | -0.69 | 72 | +5 | -21 | ||||||||||||||
Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | -0.69 | 72 | +5 | -21 | |||||||||||||||
188 | Sebastian Piepióra | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | -0.73 | 131 | -9 | +5 | +11 | |||||||||||||
189 | Włodzimierz Jakowicki | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | -0.79 | 168 | -9 | -6 | -32 | -6 | -28 | -18 | -21 | +5 | +3 | |||||||
190 | Piotr Zalcman | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | -0.81 | 144 | -28 | +19 | -8 | -50 | -10 | +5 | ||||||||||
191 | Artur Chibowski | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | -0.83 | 132 | -28 | +19 | -8 | -50 | +2 | |||||||||||
192 | Dariusz Nowek | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | -0.83 | 60 | -18 | -7 | ||||||||||||||
Edmund Jas | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | -0.83 | 60 | -18 | -7 | |||||||||||||||
194 | Jerzy Zieliński | NW: MLKS Solec Kujawski | -0.85 | 48 | ||||||||||||||||
195 | Julian Lassota | SW: GKS PIAST I Gliwice | -0.87 | 108 | +10 | 0 | +10 | -50 | ||||||||||||
196 | Jan Staniszewski | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | -0.88 | 72 | -19 | -27 | +4 | |||||||||||||
Sławomir Wrzosek | NE: PDM TREFL Pisz | -0.88 | 72 | -18 | +2 | -5 | -13 | |||||||||||||
Janusz Gomoliński | NE: PDM TREFL Pisz | -0.88 | 72 | -18 | +2 | -5 | -13 | |||||||||||||
199 | Zbigniew Prasek | NE: BLACKWOOD Gdańsk | -0.89 | 132 | -28 | -9 | -8 | -12 | -3 | |||||||||||
200 | Robert Cimr | SW: PREMONT IMPAS Katowice | -0.92 | 84 | ||||||||||||||||
Stanisław Adamczyk | SW: PREMONT IMPAS Katowice | -0.92 | 84 | |||||||||||||||||
202 | Damian Wroński | NW: PIONIER Entuzjaści | -0.92 | 48 | -11 | +6 | ||||||||||||||
203 | Maja Żabierek | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | -0.93 | 72 | +5 | -8 | -14 | |||||||||||||
Hubert Urban | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | -0.93 | 72 | +5 | -8 | -14 | ||||||||||||||
205 | Jerzy Mojsiewicz | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | -0.93 | 60 | -22 | -19 | -14 | -17 | +16 | |||||||||||
206 | Tomasz Tarasiuk | NE: Atut Rumia | -0.94 | 48 | -13 | -10 | -30 | +8 | ||||||||||||
207 | Tomasz Borucki | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | -0.94 | 165 | -33 | 0 | -28 | -1 | -6 | 0 | -9 | -42 | +2 | -35 | -10 | +5 | ||||
208 | Robert Rychlicki | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | -0.94 | 69 | -33 | 0 | -6 | -28 | ||||||||||||
209 | Mikołaj Woyna | NE: ABNEGAT Warszawa | -0.98 | 48 | ||||||||||||||||
Kazimierz Grzeszkowiak | NE: ABNEGAT Warszawa | -0.98 | 48 | |||||||||||||||||
211 | Ireneusz Saturski | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | -0.98 | 120 | ||||||||||||||||
212 | Krzysztof Firkus | NE: Expres z Kaszub | -1.03 | 36 | -8 | -4 | -25 | |||||||||||||
Jarosław Drewing | NE: Expres z Kaszub | -1.03 | 36 | -8 | -4 | -25 | ||||||||||||||
214 | Aleksandra Pacura | SE: CKiS Skawina | -1.04 | 168 | -21 | -21 | -40 | -14 | -41 | |||||||||||
215 | Beata Golec | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | -1.06 | 36 | -3 | -14 | ||||||||||||||
216 | Stanisław Urbanowski | SE: MK GALICJA Kraków | -1.13 | 24 | +17 | -44 | ||||||||||||||
217 | Robert Krawczyk | NE: BLACKWOOD Gdańsk | -1.13 | 168 | -9 | +30 | -4 | +9 | -29 | -16 | ||||||||||
218 | Mariusz Branowski | NW: ADMIRA PAB Poznań | -1.17 | 72 | -11 | |||||||||||||||
219 | Jan Janiak | NE: PDM TREFL Pisz | -1.23 | 60 | ||||||||||||||||
220 | Marian Górecki | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | -1.33 | 132 | -4 | |||||||||||||||
221 | Michał Powałka | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | -1.42 | 72 | ||||||||||||||||
222 | Łukasz Frąckowiak | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | -1.46 | 48 | ||||||||||||||||
Arkadiusz Jaranowski | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | -1.46 | 48 | |||||||||||||||||
224 | Jan Sączawa | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | -1.47 | 96 | -18 | -11 | -38 | |||||||||||||
225 | Włodzimierz Wittenbeck | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | -1.5 | 24 | ||||||||||||||||
Andrzej Olszewski | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | -1.5 | 24 | |||||||||||||||||
227 | Leszek Szkudlarek | NE: DARLES SANTERM | -1.54 | 132 | -29 | +3 | -47 | -27 | -70 | +8 | ||||||||||
Arkadiusz Matyjas | NE: DARLES SANTERM | -1.54 | 132 | -29 | +3 | -47 | -27 | -70 | +8 | |||||||||||
229 | Jarosław Hilbrecht | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | -1.63 | 48 | -2 | -20 | -21 | -35 | ||||||||||||
230 | Lesław Budzyn | SW: GKS PIAST I Gliwice | -1.96 | 48 | ||||||||||||||||
Janis Bendiks | SW: GKS PIAST I Gliwice | -1.96 | 48 | |||||||||||||||||
232 | Daniel Wojnarowicz | SW: KS Gwardia Strachota | -2.96 | 24 | ||||||||||||||||
Waldemar Zadrożny | SW: KS Gwardia Strachota | -2.96 | 24 | |||||||||||||||||
Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2019-01-06 o 20:13, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768. |